Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

Kakoslikos45

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
192
Πόντοι
0
Αδέρφια με έπιασε μια φαγούρα... Σκέφτομαι να πάω τώρα. Μια βοήθεια γιατί είχα ένα στανταράκι που πήγαινα συνέχεια αλλά το χασα... Ποιά είναι καλή από 50-70 ευρώ max.

Σκεφτόμουν Μιχαελα (αλλά μάλλον είναι εκτός γιατί δεν βλέπω αγγελίες τις τελευταίες 2 εβδομάδες). Miss Pamela, Αλίκη petite, Nantia Moore ή Ντόρα.

Επίσης αν κάποια από αυτές που αναφέρω είναι εκτός budget 50-70 διαφωτίστε με αν μπορείτε...

Μιλάω για ενεργοπαθητικό με ήπια σχετικά συμπεριφορά.
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
388
Like
1.379
Πόντοι
201
Δυο εβδομάδες εκτός αγγελιών δε σημαίνει απαραίτητα ανενεργή. Δοκίμασε απευθείας επικοινωνία να είσαι σίγουρος.
 

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
129
Like
224
Πόντοι
21
Αδέρφια με έπιασε μια φαγούρα... Σκέφτομαι να πάω τώρα. Μια βοήθεια γιατί είχα ένα στανταράκι που πήγαινα συνέχεια αλλά το χασα... Ποιά είναι καλή από 50-70 ευρώ max.

Σκεφτόμουν Μιχαελα (αλλά μάλλον είναι εκτός γιατί δεν βλέπω αγγελίες τις τελευταίες 2 εβδομάδες). Miss Pamela, Αλίκη petite, Nantia Moore ή Ντόρα.

Επίσης αν κάποια από αυτές που αναφέρω είναι εκτός budget 50-70 διαφωτίστε με αν μπορείτε...

Μιλάω για ενεργοπαθητικό με ήπια σχετικά συμπεριφορά.
Ντόρα
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
388
Like
1.379
Πόντοι
201
Η Ντόρα είναι σούπερ για τους παθητικούς, αρκεί να αντέχουν την πίεση, γιατί she takes no prisoners που λένε και στο χωριό μου. Για τους ενεργητικούς, αρκεί να μην κομπλάρουν, γιατί, κατά πάσα πιθανότητα, θα είναι (αρκετά) πιο μεγαλόσωμη από αυτούς.
 

sakisvag

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2024
Μηνύματα
129
Like
224
Πόντοι
21
Δυο εβδομάδες εκτός αγγελιών δε σημαίνει απαραίτητα ανενεργή. Δοκίμασε απευθείας επικοινωνία να είσαι σίγουρος.
Εγώ πήγα πριν δύο μέρες
Φανταστική όπως πάντα
 

Kosteli

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2024
Μηνύματα
35
Like
85
Πόντοι
0
Αδέρφια με έπιασε μια φαγούρα... Σκέφτομαι να πάω τώρα. Μια βοήθεια γιατί είχα ένα στανταράκι που πήγαινα συνέχεια αλλά το χασα... Ποιά είναι καλή από 50-70 ευρώ max.

Σκεφτόμουν Μιχαελα (αλλά μάλλον είναι εκτός γιατί δεν βλέπω αγγελίες τις τελευταίες 2 εβδομάδες). Miss Pamela, Αλίκη petite, Nantia Moore ή Ντόρα.

Επίσης αν κάποια από αυτές που αναφέρω είναι εκτός budget 50-70 διαφωτίστε με αν μπορείτε...

Μιλάω για ενεργοπαθητικό με ήπια σχετικά συμπεριφορά.
Eva από Νίκαια αλλά μόνο πρωινες και μεσημεριανές ωρες
 

Kakoslikos45

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
192
Πόντοι
0
Θα παίξω μια Μικαέλα. Τη βρήκα. Τρώγομαι για Ντόρα αλλά φοβάμαι μην φύγω μπουσουλώντας
 

Kakoslikos45

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
192
Πόντοι
0
Η Ντόρα είναι σούπερ για τους παθητικούς, αρκεί να αντέχουν την πίεση, γιατί she takes no prisoners που λένε και στο χωριό μου. Για τους ενεργητικούς, αρκεί να μην κομπλάρουν, γιατί, κατά πάσα πιθανότητα, θα είναι (αρκετά) πιο μεγαλόσωμη από αυτούς.
Τί τιμές έχει; Ξέρουμε;
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
388
Like
1.379
Πόντοι
201
Τί τιμές έχει; Ξέρουμε;
Γύρω στο 60άρι - 70άρι φαντάζομαι. Εγώ δίνω περισσότερα για διάφορα έξτρα. Γενικά, δεν είναι ακριβή ιδίως συγκριτικά με τις αλλοδαπές (τη συντριπτική πλειονότητα των οποίων βάζει κάτω χαλαρά). Για την ακρίβεια, θεωρείται μάλλον το απόλυτο value for money ιδίως για τους παθητικούς. Τα περί φόβου μήπως φύγεις σερνάμενος μετά το σέσιον, ε και; Στα πλαίσια του σπορ και αυτό. Αν το καλοσκεφτείς, ωραίο είναι. Καλύτερα σέσιον που θα θυμάσαι και ας σε ξέσκισαν παρά κάτι που σε μισή ώρα θα το έχεις ξεχάσει. Εξάλλου, μην κρυβόμαστε. Λίγο - πολύ αυτό αναζητούν όσοι τραβιούνται με τρανς πλην των αυστηρά ενεργητικών.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
223
Κριτικές
16
Like
870
Πόντοι
371
Η Ντόρα είναι σούπερ για τους παθητικούς, αρκεί να αντέχουν την πίεση, γιατί she takes no prisoners που λένε και στο χωριό μου. Για τους ενεργητικούς, αρκεί να μην κομπλάρουν, γιατί, κατά πάσα πιθανότητα, θα είναι (αρκετά) πιο μεγαλόσωμη από αυτούς.
To ότι μοιάζει με τον dr. Smith από το "αρχαίο" Χαμένοι στο Διάστημα δεν σας πειράζει ;
 

Nebuchadnezzar

Μέγας
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.979
Πόντοι
3.936
To ότι μοιάζει με τον dr. Smith από το "αρχαίο" Χαμένοι στο Διάστημα δεν σας πειράζει ;
1713367213323.jpeg
 

kaparos8900000

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2023
Μηνύματα
27
Like
38
Πόντοι
0
Μάγκες μου θέλω να μου απαντήσετε σε μια ερωτηση/ανησυχία που έχω, όταν πηγαίνετε με τις τρανς στην πίπα τις λέτε να φοράνε προφυλακτικό ή όχι?
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
223
Κριτικές
16
Like
870
Πόντοι
371
Μάγκες μου θέλω να μου απαντήσετε σε μια ερωτηση/ανησυχία που έχω, όταν πηγαίνετε με τις τρανς στην πίπα τις λέτε να φοράνε προφυλακτικό ή όχι?
Να μην , βεβαίως βεβαίως...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: BATMAN

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
533
Κριτικές
3
Like
761
Πόντοι
86
Μάγκες μου θέλω να μου απαντήσετε σε μια ερωτηση/ανησυχία που έχω, όταν πηγαίνετε με τις τρανς στην πίπα τις λέτε να φοράνε προφυλακτικό ή όχι?
Εγώ πάντα ε προφυλακτικο
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
311
Κριτικές
11
Like
2.614
Πόντοι
731

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom