Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
προσφατη συναντιση συγγρου υψος ν σμυρνη σε ξενοδοχειο τελευτεα μερα αθηνα μ ειπε αν σε γουσταρει κανει πολλα εξετρα οποτε πρεπει ν υπαρχει χημεια κατα βαση ωραιο ατριχο μωρο με μακρι καστανοψανθο μαλι σε γενηκες γραμμες οπως τ πρωιγουμενη φορα νομιζω βαση ιλικιας και τιμης τ τιμα τ 50 αρικοκ με τ παραπανω χρονος συνευρεσεις κατυ παραπανω απο 1 ωρα ...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
προσφατη σηναντιση μετα απο πολυ καιρο ειπα ν περασω μια βολτα εχω αναφερθει κ παλιοτερα να μην κουραζω αγαπημενη παρουσια για αλλη μια φορα ολα πηγαν καλα !!!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
γραφω τωρα εγω για την ταδε κοπελα πχ δεν θελω ν αναφερθω συγκεκριμενα οτυ βρεθηκα μαζυ της και σε γενηκες γραμμες ηταν τιμια επιλογη κ μ ρωτα ο αλλος στο πμ ρε φιλε η ταδε που εγραψες αξιζει !!!!!
υπαρχουν τρεις επιλογες γιατι και τ κοστολογια εχουν ξεφιγει
1 κυνηγάς τ τσαμπα κροσακια μ περουκα και τ σχετικα κρυφτο φαση και ο θεος μαζι σου
2 παιζεις με καποια στανταρ μωρα τ οποια δεν τ χεις μονο γ τ πουτσο λες και ενα γεια τ κανεις στ ινσταγγραμ και αλλες εφαρμογες εστω κ ενα τηλ μια φορα στ τοσο δεν ειναι κακο ανθροποι ειμαστε !!!
3 παιζεις με τα πρωτο κλασατα ονωματα που ζηταν 150 200 και οσα θελει κ νομιζει ο καθενας πας μια φορα αν περασεις καλα 50/50 περνεις τ ρισκο κ οτι βγει
εσεις τ θα κανατε στ θεση ενος ανθροπου που ζει στ μεροκαματο??????
 

vido

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2022
Μηνύματα
50
Like
140
Πόντοι
0
γραφω τωρα εγω για την ταδε κοπελα πχ δεν θελω ν αναφερθω συγκεκριμενα οτυ βρεθηκα μαζυ της και σε γενηκες γραμμες ηταν τιμια επιλογη κ μ ρωτα ο αλλος στο πμ ρε φιλε η ταδε που εγραψες αξιζει !!!!!
υπαρχουν τρεις επιλογες γιατι και τ κοστολογια εχουν ξεφιγει
1 κυνηγάς τ τσαμπα κροσακια μ περουκα και τ σχετικα κρυφτο φαση και ο θεος μαζι σου
2 παιζεις με καποια στανταρ μωρα τ οποια δεν τ χεις μονο γ τ πουτσο λες και ενα γεια τ κανεις στ ινσταγγραμ και αλλες εφαρμογες εστω κ ενα τηλ μια φορα στ τοσο δεν ειναι κακο ανθροποι ειμαστε !!!
3 παιζεις με τα πρωτο κλασατα ονωματα που ζηταν 150 200 και οσα θελει κ νομιζει ο καθενας πας μια φορα αν περασεις καλα 50/50 περνεις τ ρισκο κ οτι βγει
εσεις τ θα κανατε στ θεση ενος ανθροπου που ζει στ μεροκαματο??????
την κουρτινα 2 με την αλλαγη οτι κανεις και κάποια διακοπή μην βαρεθείς. Αυτο με τις τιμες πάντως θα κοπανανε το κεφάλι τους στο τοιχο μετα το καλοκαίρι.
 

BarberPit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2019
Μηνύματα
75
Κριτικές
15
Like
563
Πόντοι
290
προσφατη σηναντιση μετα απο πολυ καιρο ειπα ν περασω μια βολτα εχω αναφερθει κ παλιοτερα να μην κουραζω αγαπημενη παρουσια για αλλη μια φορα ολα πηγαν καλα !!!!
Πρεπει να ειναι καλο παιδι . Ειχα κλησει να παω με την δικια μου αλλα τελευταια στιγμη κατι στράβωσε. Απο εμφάνιση πρεπει να εχει βελτιωθει αρκετα , γιατι πριν 2 χρονια περιπου πρέπει να ηταν πολυ άγουρη.
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.523
Κριτικές
4
Like
2.333
Πόντοι
456
προσφατη σηναντιση μετα απο πολυ καιρο ειπα ν περασω μια βολτα εχω αναφερθει κ παλιοτερα να μην κουραζω αγαπημενη παρουσια για αλλη μια φορα ολα πηγαν καλα !!!!
παιζει και τους 2 ρολους?
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
392
Like
1.409
Πόντοι
201
Καλό παιδί όντως και προικισμένη, αν και στύση με μια κάποια προσπάθεια. Τουλάχιστον, έτσι συνέβη με εμένα. Μπορεί να μην της άρεσα, αν και σαν να θυμάμαι και άλλη αναφορά στο θεματάκι της στύσης. Πάντως, όταν σηκωθεί, είναι εντυπωσιακό. Γενικώς, επιβλητική παρουσία, θα έλεγα.
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
523
Κριτικές
5
Like
3.257
Πόντοι
446
προσφατη συναντιση συγγρου υψος ν σμυρνη σε ξενοδοχειο τελευτεα μερα αθηνα μ ειπε αν σε γουσταρει κανει πολλα εξετρα οποτε πρεπει ν υπαρχει χημεια κατα βαση ωραιο ατριχο μωρο με μακρι καστανοψανθο μαλι σε γενηκες γραμμες οπως τ πρωιγουμενη φορα νομιζω βαση ιλικιας και τιμης τ τιμα τ 50 αρικοκ με τ παραπανω χρονος συνευρεσεις κατυ παραπανω απο 1 ωρα ...
μούτρο σωστά τα λες ....στο Hellinis έμενε......
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Καλό παιδί όντως και προικισμένη, αν και στύση με μια κάποια προσπάθεια. Τουλάχιστον, έτσι συνέβη με εμένα. Μπορεί να μην της άρεσα, αν και σαν να θυμάμαι και άλλη αναφορά στο θεματάκι της στύσης. Πάντως, όταν σηκωθεί, είναι εντυπωσιακό. Γενικώς, επιβλητική παρουσία, θα έλεγα.
Ναι, δεν ήσουν ο μόνος. Έχει ζήτημα όντως.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Daeva2

bazilio

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2011
Μηνύματα
70
Like
178
Πόντοι
0
Καλησπέρα, ξέρει κανείς που βρίσκεται η Νικόλ από Καλλιθέα; Όχι η κοπέλα με τα φουσκωμένα χείλη,η άλλη η πιο μικρή σε ηλικία που έγραφε και εδώ καμιά φορά και απαντούσε σε συναγωνιστές
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
την κουρτινα 2 με την αλλαγη οτι κανεις και κάποια διακοπή μην βαρεθείς. Αυτο με τις τιμες πάντως θα κοπανανε το κεφάλι τους στο τοιχο μετα το καλοκαίρι.
Γιατι τ λες αυτο??
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Καλό παιδί όντως και προικισμένη, αν και στύση με μια κάποια προσπάθεια. Τουλάχιστον, έτσι συνέβη με εμένα. Μπορεί να μην της άρεσα, αν και σαν να θυμάμαι και άλλη αναφορά στο θεματάκι της στύσης. Πάντως, όταν σηκωθεί, είναι εντυπωσιακό. Γενικώς, επιβλητική παρουσία, θα έλεγα.
Εγω την περνω χρονια Πο τοτε που ηταν στην αχαρνων σ ενα στενο και παντα τ πιδαω κ γουσταρει τωρα αν γαμαει ποιος ενδιαφερετε .....
 

skgmaniac7

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
66
Like
104
Πόντοι
0
προσφατη σηναντιση μετα απο πολυ καιρο ειπα ν περασω μια βολτα εχω αναφερθει κ παλιοτερα να μην κουραζω αγαπημενη παρουσια για αλλη μια φορα ολα πηγαν καλα !!!!
τουμπανο φαινεται αυτη...τερμα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom