Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Donald_Hump

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2012
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
Ειχα παει πριν κανα διμηνο μαζι της. Ευγενικη, ειναι ακριβως οπως την βλεπεις στις φωτο. Εχει κολλημα με την καθαριοτητα (στα θετικα της αυτο). Δεν ειναι βιαστικη. Απλα εγω ξενερωσα γιατι ειμαι μονο ενεργητικος και μου πεταξε τον πουτσο της εξω και ηθελε να της τον χαιδεψω. Μετα μου ζητησε να της παρω και πιπα και μολις το αρνηθηκα ξενερωσε και μου ειπε: Α εσυ εισαι τελειως στρεϊτ. Χαχαχα, παντως ειναι καλη και ανετος και ευχαριστος τυπος, απλα δινει σημασια στο να περασει και εκεινη καλα εκτος απο τον πελατη. Υποψην οτι εγω τελικα δεν καταφερα να την γαμησω και την επαιξα για να χυσω, γιατι ειχα ξενερωσει με ολα αυτα και ηθελα να τελειωνω να φυγω. Αυτο το λεω για καποιον καθαρα ενεργητικο οπως εγω... Αυτα.


Μπραβο φιλε, κρατησες τα πιστευω σου :thumbsup:
 

sunscreen

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
1

Μάγκες φλασιά... Μήπως αυτή δούλευε παλιότερα (μιλάμε για εποχή 1996-1998) στην Καλύμνου και Κοδριγκτόνως (τώρα πια δεν υπαρχει το μπουρδέλου); Έκει σίγουρα δούλευε η Μυρτώ (πολύ ψηλή trans που τώρα δουλευεί στην Άγκυρας)...

Για θυμηθείτε ρε μάγκες...
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
258
Κριτικές
5
Like
208
Πόντοι
1
Μάγκες φλασιά... Μήπως αυτή δούλευε παλιότερα (μιλάμε για εποχή 1996-1998) στην Καλύμνου και Κοδριγκτόνως (τώρα πια δεν υπαρχει το μπουρδέλου); Έκει σίγουρα δούλευε η Μυρτώ (πολύ ψηλή trans που τώρα δουλευεί στην Άγκυρας)...

Για θυμηθείτε ρε μάγκες...
αν δεν κανω λαθος δουλευε στην λιοσιων, πριν ακομα κανει εγχειρηση
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
θα με δεις και θα παθεις ατυχημα...   :o :o :new_shocked: :new_shocked:



δεν την εχω συναντησει και ουτε θα ερθει στην Ελλαδα απλα κουβεντα να γινεται
βεβαια με βαση την εμπειρια μου και λογω ομορφιας της, την κοβω για ξεπετοκατασταση
 

scifi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
kalispera stin parea!!!!kamia kali protasi gia tora exei kaneis???
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
Ειχα παει πριν κανα διμηνο μαζι της. Ευγενικη, ειναι ακριβως οπως την βλεπεις στις φωτο. Εχει κολλημα με την καθαριοτητα (στα θετικα της αυτο). Δεν ειναι βιαστικη. Απλα εγω ξενερωσα γιατι ειμαι μονο ενεργητικος και μου πεταξε τον πουτσο της εξω και ηθελε να της τον χαιδεψω. Μετα μου ζητησε να της παρω και πιπα και μολις το αρνηθηκα ξενερωσε και μου ειπε: Α εσυ εισαι τελειως στρεϊτ. Χαχαχα, παντως ειναι καλη και ανετος και ευχαριστος τυπος, απλα δινει σημασια στο να περασει και εκεινη καλα εκτος απο τον πελατη. Υποψην οτι εγω τελικα δεν καταφερα να την γαμησω και την επαιξα για να χυσω, γιατι ειχα ξενερωσει με ολα αυτα και ηθελα να τελειωνω να φυγω. Αυτο το λεω για καποιον καθαρα ενεργητικο οπως εγω... Αυτα.
από προσόντα μεγάλε τι λέει ? είναι αυτό που λέμε GFE ?
 

gymalanaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2012
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Γεια χαρα παιδια ειμαι 23 απο θεσσαλονικη και τον τελαυταιο καιρο σκεφτομαι την φαση με τραβελι, αλλα κολωνω να παω μονος μου δεν ξερω ψιλοφοβαμαι πιατσεσ και τετοια, εχει κανεις να μου δωσει καμια συμβουλη θα γουσταρα για παραδειγμα να παρουμε κανα τραβελι με αλλον.
 

Tgirlhunter

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2011
Μηνύματα
177
Like
10
Πόντοι
1
Γεια χαρα παιδια ειμαι 23 απο θεσσαλονικη και τον τελαυταιο καιρο σκεφτομαι την φαση με τραβελι, αλλα κολωνω να παω μονος μου δεν ξερω ψιλοφοβαμαι πιατσεσ και τετοια, εχει κανεις να μου δωσει καμια συμβουλη θα γουσταρα για παραδειγμα να παρουμε κανα τραβελι με αλλον.

προσεχε τι ευχεσαι φιλαρακι..  :boff: :boff:

 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
Γεια χαρα παιδια ειμαι 23 απο θεσσαλονικη και τον τελαυταιο καιρο σκεφτομαι την φαση με τραβελι, αλλα κολωνω να παω μονος μου δεν ξερω ψιλοφοβαμαι πιατσεσ και τετοια, εχει κανεις να μου δωσει καμια συμβουλη θα γουσταρα για παραδειγμα να παρουμε κανα τραβελι με αλλον.
με τραβελι ψιλοφοβασαι... τον αλλον που μπορει να στον καρφωσει πανω στην αναμπουμπουλα δεν φοβασαι ?
 

gymalanaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2012
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Κοιτα πανω στην καυλα αν μου την εγλειφε με το τραβελι
Δεν θα με χαλουσε, επισης θα θελα να δω ενα τραβελι να πηδαει εναν αρρενωπο αντρα.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Κοιτα πανω στην καυλα αν μου την εγλειφε με το τραβελι
Δεν θα με χαλουσε, επισης θα θελα να δω ενα τραβελι να πηδαει εναν αρρενωπο αντρα.
Mατι θες να παρεις ή πουτσα στον κωλο σου;
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
:tickedoff:Ρε Παίδες! Τη Μανία, είναι αυτή, να θέλεται, ορισμένοι να τον Φάτε από ΤΡΑΝΣ? Τη στο ΔΙΑΟΛΟ!  πάθατε? Χαθήκαν οι Άντρες??? :tickedoff: :fuck2:
 

Επισκέπτης
Χτες κατα τις 2:00 περασα απο τον παραδρομο της Συγγρου και ειχε καπου στα 10 τραβέλια.Καποιες πεζοδρομιο και αλλες στα αμαξια τους!Αν και δεν με τραβανε οι τραβεστι μονο οι 2 στις 10 ηταν καλες εμφανησιακα!Οπως ερχεσαι απο Κέντρο, την πρώτη ξερει κανεις πως την λενε?....μια ξανθια ειναι με κοτσιδάκια!
 

gymalanaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2012
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Θελει κανεις να παρουμε μαζι κανα τραβελι? Θα προτιμουσα να ειναι με καποιον πιτσιρικα στην ηλικια μου
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.516
Κριτικές
37
Like
1.457
Πόντοι
1.096

ρησπέκτ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ !

άνοιξα νήμα, γιατί έσβησα από τα γέλια !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom