Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Xαρα λεγεται και απο οτι φαινεται πρεπει να ειναι ευχαριστος χαρακτηρας / χρεωνει 100 Ευρω / δεν την εχω παρει ποτε - δεν παω με τραβελια / παντως ειναι εντυπωσιακη με μπουταρες .....
εχει ανοιξει καποιος θρεντ για τη χαρα που πλεον τη λενε barbi στα site
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
αγορια και κοριτσια του μπουρδελα σας ευχομαι να εχετε καλη ανασταση και καλο πασχα με υγεια και ευτυχεια...θα τα πουμε παλι στις 3 του μαιου....να περασετε καλα :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

tdmtwin900

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Xαρα λεγεται και απο οτι φαινεται πρεπει να ειναι ευχαριστος χαρακτηρας / χρεωνει 100 Ευρω / δεν την εχω παρει ποτε - δεν παω με τραβελια / παντως ειναι εντυπωσιακη με μπουταρες .....

εχω γραψει και σε παλιοτερο ποστ.....χαλια μαυρα στο κρεββατι μουναρα μονο στο ματι...
 

Achilles36

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Αν λεμε την ιδια ειναι μονο λεσβια.... Εχει προφιλ σε αλλο σαιτ και λεει μονο γυναικες οτι γουσταρει...
Και οντως εχει μπουταρες και θηλυκο κορμι

Τrans και μόνο λεσβία? :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
Μόνο γυναίκες γουστάρει?  :think: :think: :think: :think: :think:
Ενημερώστε με γιατί εξαγριώθηκα που λέει και ο Θου Βου!
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Τrans και μόνο λεσβία? :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
Μόνο γυναίκες γουστάρει?  :think: :think: :think: :think: :think:
Ενημερώστε με γιατί εξαγριώθηκα που λέει και ο Θου Βου!
   


Εξαγριωθηκες για τα προσωπικα γουστα του  αλλου.....; Και αυτη μπορει να την εξαγριωνουν τα γουστα σου.... αλλα δεν θα βγει να το πει..............
 

Achilles36

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
   
Εξαγριωθηκες για τα προσωπικα γουστα του  αλλου.....; Και αυτη μπορει να την εξαγριωνουν τα γουστα σου.... αλλα δεν θα βγει να το πει..............

Παρεξήγησες αγαπητή... Λίγη καλή διάθεση και θα διέκρινες λίγο χιούμορ! Αλλά ας είναι. Στα προσωπικά γούστα του καθένα δεν έχω καμία αντίρρηση. Η διαδρομή άντρας (στο φύλο) που νιώθει γυναίκα δε με χαλάει καθόλου...
Η διαδρομή άντρας (στο φύλο ξαναλέω για να μην παρεξηγούμαι) που νιώθει γυναίκα (και καλά κάνει), θαρραλέα ακολουθεί αυτό που νιώθει αλλά γουστάρει μόνο γυναίκες σαν αντικείμενο του πόθου του με μπερδεύει λίγο. Μιας και φαίνεσαι straightforward άνθρωπος μπορείς να μου εξηγήσεις κάτι που σε εμένα τον "άμαθο" φαίνεται λίγο οξύμωρο!
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Παρεξήγησες αγαπητή... Λίγη καλή διάθεση και θα διέκρινες λίγο χιούμορ! Αλλά ας είναι. Στα προσωπικά γούστα του καθένα δεν έχω καμία αντίρρηση. Η διαδρομή άντρας (στο φύλο) που νιώθει γυναίκα δε με χαλάει καθόλου...
Η διαδρομή άντρας (στο φύλο ξαναλέω για να μην παρεξηγούμαι) που νιώθει γυναίκα (και καλά κάνει), θαρραλέα ακολουθεί αυτό που νιώθει αλλά γουστάρει μόνο γυναίκες σαν αντικείμενο του πόθου του με μπερδεύει λίγο. Μιας και φαίνεσαι straightforward άνθρωπος μπορείς να μου εξηγήσεις κάτι που σε εμένα τον "άμαθο" φαίνεται λίγο οξύμωρο!

Στην Αμερικη το μεγαλυτερο ποσοστο των Τρανς πανε μονο με γυναικες.
Και αν δεν το καταλαβαινεις , ειναι λογικο γιατι δεν νοιωθεις με τον ιδιο τροπο,
Τα ατομα αυτα νοιωθουν να ελκονται καλυτερα με γυναικες και νοιωθουν λεσβιες...
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Και εχω γνωρισει Τρανς που ειχαν σχεση και χειρουργηθηκαν (μαζι) , για να ζησουν και να παντρευτουν ως δυο γυναικες λεσβιες.
 

Achilles36

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Στην Αμερικη το μεγαλυτερο ποσοστο των Τρανς πανε μονο με γυναικες.
Και αν δεν το καταλαβαινεις , ειναι λογικο γιατι δεν νοιωθεις με τον ιδιο τροπο,
Τα ατομα αυτα νοιωθουν να ελκονται καλυτερα με γυναικες και νοιωθουν λεσβιες...
Δεκτό. thanks. ¨οχι ότι καταλαβαίνω (όπως είπες δεν νοιώθω το ίδιο) αλλά αφού το λες έτσι είναι
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Αγαπητα μου Αγορια και Κοριτσια του φορουμ. Σας ευχομε να περασετε πολυ ομορφα ολες αυτες τις μερες, Καλο Πασχα, φατε καλα, πιειτε, και γλεντηστε. Και οταν θα επιστρεψω στις 2 Μαιου θα γλεντησουμε παρεα.

Επισης και σε ολα τα παιδια που προσπαθουν το καλυτερο εδω. Σε ολους τους Μοντ και σε σενα Αντισθενη  Κ α λ ο  Π α σ χ α  να περασετε υπεροχα ολοι σας.

Σας δινω πολλα γλυκα  φιλακια.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
περιμενουμε το Μαρκεζινη και συμπληρωσαμε καρε.
μοιραζω εγω. :2funny: :2funny:
εκτος να ερθει και ο Μεταξας.
μη ρωτατε ποιοι ειναι ολοι αυτοι.
κατι τραβελοι, δεν τους ξερετε...
 

pontikia

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
616
Κριτικές
2
Like
49
Πόντοι
6
Καλώς τον πρόεδρο! Βλέπω είσαι ακάθεκτος!
 

Επισκέπτης
περιμενουμε το Μαρκεζινη και συμπληρωσαμε καρε.
μοιραζω εγω. :2funny: :2funny:
εκτος να ερθει και ο Μεταξας.
μη ρωτατε ποιοι ειναι ολοι αυτοι.
κατι τραβελοι, δεν τους ξερετε...

Μακαρεζος και οχι Μαρκεζινης
Να μην ομιλειτε οταν δεν γνωριζετε
 

Επισκέπτης
Χαιρετίζω τον Πρόεδρο της Εθνοσωτηρίου Επαναστασεως!
 

Επισκέπτης
καλα ε?? εχτες μιλαμε φορτωσα την ναντια απο καβαλας!!!!και γαμω τα τσιμπουκια συντροφε εκανε!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom