Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
4
Like
350
Πόντοι
21
Ξέρει κανείς αν παίζει τίποτα στη Κέρκυρα?
 

amfivolos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
358
Like
405
Πόντοι
21

Με ποιο όνομα ήταν αυτή; Είχα διαβάσει καλά λόγια θυμάμαι
 

georgev7

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2021
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλοι! Μετά από καιρό αποχής από το άθλημα λέω να δοκιμάσω alyssa


εννοείται διάβασα κάποιες κριτικές αλλά είναι πολύ παλιές έχει παει κάποιος μαζί της πρόσφατα;

Με ενδιαφέρει το εργαλείο της και ποσό θηλυκή είναι.

Πάλι καλά που έχουμε και αυτό το forum και ενημερωνόμαστε και μπράβο σε όλους όσους δίνουν κριτικές και απαντάνε στις ερωτήσεις

Ένα θέμα υπάρχει μόνο. Όταν ανεβάζεται μια κριτική και βάζεται το λινκ του Kanesex να προσέχεται να βάζεται το προφίλ της κοπέλας και όχι την αγγελία την ίδια

Την αγγελια όταν πάνε σε μια άλλη πόλη οι περισσότερες την διαγραφούν με αποτέλεσμα όταν κάποιος κοιτάει κριτικές για κοπέλες εδώ, να μην μπορεί να καταλάβει ποια είναι η κοπέλα γιατί η αγγελία έχει διαγραφτεί και βγάζει error 404 not found

Συμπέρασμα: μπορείτε μπορείτε με ένα κλικ παραπάνω να πατήσετε πάνω στο όνομα της και να κάνετε αντιγραφή το προφίλ το οποίο δεν το διαγραφούν γιατί γράφει πριν ποσό καιρό έχει δημιουργηθεί το προφίλ

Πιστεύω έτσι δεν θα γίνονται οι ίδιες ερωτήσεις ξανα και ξανά για τις ίδιες κοπέλες
 
Τελευταία τροποποίηση:

amfivolos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
358
Like
405
Πόντοι
21

Εδώ έχει δοκιμάσει κανεις ;
 

johnlittle

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
80
Κριτικές
5
Like
188
Πόντοι
0
εχει καποιος εμπειρια με την κοπελα;
 

Thanos1990

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
102
Like
115
Πόντοι
1

Εδώ έχει δοκιμάσει κανεις ;
εχει καποιος εμπειρια με την κοπελα;

Εδώ έχει δοκιμάσει κανεις ;
Έχω δοκιμάσει εγώ αξίζει
 

Brat32

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
10
Like
18
Πόντοι
0
Υπάρχει καμία με αξύριστο εργαλείο; Η μόνη που έχω δει είναι η yuli (όταν έρχεται).
 

Ptzthess

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
110
Κριτικές
10
Like
348
Πόντοι
291
Έχουμε καμία πληροφορία για την κοπέλα?
 

Giorgos G

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2023
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Έχει κανείς πρόσφατη εμπειρία ;
 

sTeL77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2011
Μηνύματα
351
Like
3.654
Πόντοι
441
Προ ολίγου πέρασμα από την λεωφόρο της αμαρτίας, πέτυχα την Νόρα με κόκκινο καβλέ φόρεμα & αλλαξοκωλιαστήκαμε άλλαξε & αμάξι πλέον corsa ασημί
 

makis268

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
153
Κριτικές
1
Like
284
Πόντοι
21
βλέπω συχνά στην πλατεία βικτωρίας μια trans ξανθιά πίνει καφέ.ξέρει κανείς αν δουλεύει κάπου εκεί;;χει πολλά τατουάζ και ένα με χείλια στον λαιμό.
Tην ειδα και γω πολυ βαμμενη καλη φατσα μπορω να πω αλλα πρεπει να ναι δυο μετρα γομαρακι...αξιογαμητη για τους ενεργητικους αλλα την κοβω για ενεργητικη αυτη γαμαει και δερνει.
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
184
Κριτικές
2
Like
583
Πόντοι
81
Είδα ότι είναι Αθήνα η Γαβριέλα και λέω να πάω... Αξίζει;
Εγώ δεν πέρασα πολύ καλα, αλλά μπορεί να φταιω κι εγω. Δεν μου αρεσε ιδιαίτερα εμφανισιακα απο κοντά, όποτε δεν μου πολύ βγήκε
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
2
Like
295
Πόντοι
21
Καλησπέρα συναγωνιστές.
Είδα αυτό το μωρό και έπαθα πλάκα. Το ξέρει κανεις;; Δεν βρίσκω τίποτα για την εν λόγο
 

Alkoolikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
24
Like
6
Πόντοι
0

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
480
Like
1.753
Πόντοι
201
Αυτο το ξέρει κανείς?
Έχει ονλιφανσ αλλά δε βρίσκω αγγελία
Επίσης δε βλέπω αν έχει βυζί ή όχι
 

MariosGr10

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
11
Like
32
Πόντοι
0
Την περασμένη βδομάδα είχα βγει σε γνωστό μαγαζί της παραλιακής όπου συνάντησα Τρανσακι από νότια Αμερική..
Της έπιασα την κουβεντα(ήταν μαζί με άλλες δύο φίλες επίσης τρανς μουναρες όλες), με τα πολλά πολλά της πρότεινα να βγούμε μετά, της έστειλα μήνυμα και κατά τις 4 μου είπε να περάσω να την πάρω όπου το έκανα και πήγαμε στο διαμέρισμα της στο Παγκράτι. Η συγκεκριμενη ήταν βιζιτου είχε αγγελία στο *****. Παρόλα αυτά δεν μου ζήτησε λεφτά και η φαση που παίχτηκε ήταν πολύ καλή..
Τι να πω κοίτα να δεις από ένα ποτό στην παραλία καταλήγεις να φορτώνεις βιζιτου τσάμπα εύχομαι να είχαν όλες το ίδια μυαλά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom