Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

alizeus

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2023
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Εσύ φίλε λυπάμαι που θα το πω αλλά μάλλον είσαι λειτουργικά αναλφάβητος.
Μπήκες σε ένα φόρουμ όπου γράφουν άνθρωποι που γουστάρουν να κάνουν σεξ με τρανς άτομα που και καυλώνουν ας πούμε, και ρωτάς για τα γούστα; Δηλαδή είναι πραγματικά χαζό αυτό που κάνεις. Με όλο το σεβασμό στο λέω.

Και δεν γυρίζει ο κόσμος γύρω από τις και καλά δήθεν "σωστές" επιλογές σου. Πήγαινε στο παράδρομο της Συγγρού κάποιο βράδυ ή μίλα με κάποιο τρανς άτομο σωστό επαγγελματία να σου πει τι πελατεία έχει και θα καταλάβεις ότι ναι, πολλοί άντρες και μάλιστα στ8 γουστάρουν να τον δίνουν αλλά και να τον παίρνουν απο τρανς

Και υπάρχουν και πεντακόσιες χιλιάδες επιχειρήματα που κάνουν τα τρανς άτομα πιο καυλωτικά από ότι οι γυναίκες - αλλά δεν έχει νόημα να στα αναλύσουμε εδώ καθώς τα biases που έχεις δεν θα σου επιτρέψουν να κατανοήσεις.
Φίλε με συγχωρείς αλλά μόνο αν είσαι πούστης μια τρανς είναι πιο καυλωτική από γυναίκα. Δεν χρειάζεται να ντρέπεσαι, απλά να το παραδεχτείς στον εαυτό σου.
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
1.099
Πόντοι
201
Φίλε με συγχωρείς αλλά μόνο αν είσαι πούστης μια τρανς είναι πιο καυλωτική από γυναίκα. Δεν χρειάζεται να ντρέπεσαι, απλά να το παραδεχτείς στον εαυτό σου.
Δε θυμάμαι να ρώτησε κανένας την άποψη σου.
Επίσης, δε νομίζω ότι ενδιαφέρεται κανείς για την άποψη σου.
Βρίσκεσαι σε τμήμα του forum το οποίο αφορά τις trans. Αν δε σου αρέσει, μπορείς να αποχωρήσεις.
Αλλά για να βρίσκεσαι σε thread με όνομα "Τραβέλια - γενική συζήτηση", λογικά πληροφορίες για κάποια trans θα έψαχνες.
Δεν είναι κακό, ρώτησε μας ποια θέλεις να σου ανοίξει τον πάτο να σου δώσουμε πληροφορίες. Και κανένας δε θα σε κοροϊδέψει ή θα σου βάλει ταμπέλα.
 

count62

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.526
Like
4.581
Πόντοι
456
Μιχαελα που θα την βρω
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
411
Κριτικές
158
Like
8.578
Πόντοι
23.733
Δε θυμάμαι να ρώτησε κανένας την άποψη σου.
Επίσης, δε νομίζω ότι ενδιαφέρεται κανείς για την άποψη σου.
Βρίσκεσαι σε τμήμα του forum το οποίο αφορά τις trans. Αν δε σου αρέσει, μπορείς να αποχωρήσεις.
Αλλά για να βρίσκεσαι σε thread με όνομα "Τραβέλια - γενική συζήτηση", λογικά πληροφορίες για κάποια trans θα έψαχνες.
Δεν είναι κακό, ρώτησε μας ποια θέλεις να σου ανοίξει τον πάτο να σου δώσουμε πληροφορίες. Και κανένας δε θα σε κοροϊδέψει ή θα σου βάλει ταμπέλα.
Φιλε μου μην τσακονεσε με τον τύπο .σηγουρα ψάχνετε και κάτι αντιμάχεται μέσα του .είναι λογικό είναι ο τρόπος που μεγαλώσαμε μέσα στην κολοκοινονια που είναι γεμάτη υποκρισία και ψέμα.
Εγώ στα 50 μου δέχθηκα πος θέλω να γαμισω μια γυναίκα με καυλι μετά να της πάρω πίπα και μετά να τον πάρω σαν παθιτηκος.γουσταρα τρελά και γουστάρω ακόμα .δεν άλλαξα γνώμη για της γυναίκες αλλά οι τρανς είναι άλλη φάση,προχωρημένη.
Στα 20 στα 30στα40 το να φάω 20cm πουτσα ήταν ότι χηροτερο θα μπορούσε να μου συμβεί.
Μακάρι να ειμουν ποιο ανοιχτομυαλος όταν ειμουν ποιο νέος.
Και λυπάμαι πάρα πολύ για άτομα "διαφορετικά" που έχω τραμπουκισει
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.427
Κριτικές
2
Like
5.623
Πόντοι
2.356
Φίλε με συγχωρείς αλλά μόνο αν είσαι πούστης μια τρανς είναι πιο καυλωτική από γυναίκα. Δεν χρειάζεται να ντρέπεσαι, απλά να το παραδεχτείς στον εαυτό σου.
Δεν θα κάτσω να απαντήσω σε αυτό φίλε μου. Ζήσε στη σπηλιά σου και όλα οκέι.
 

Vasillakis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2022
Μηνύματα
148
Κριτικές
3
Like
404
Πόντοι
21
Ωραιος πουτσος φιλε.
Μεγαλος και χοντρός .
Ότι πρέπει για γλύψιμο.
Εγώ προσωπικά δεν το χορταίνω το καυλι της .
Έχω κάνει ατελείωτα γλειψιματα μαζί της.
 

kolobaras76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
523
Κριτικές
5
Like
3.257
Πόντοι
446
Φιλε μου μην τσακονεσε με τον τύπο .σηγουρα ψάχνετε και κάτι αντιμάχεται μέσα του .είναι λογικό είναι ο τρόπος που μεγαλώσαμε μέσα στην κολοκοινονια που είναι γεμάτη υποκρισία και ψέμα.
Εγώ στα 50 μου δέχθηκα πος θέλω να γαμισω μια γυναίκα με καυλι μετά να της πάρω πίπα και μετά να τον πάρω σαν παθιτηκος.γουσταρα τρελά και γουστάρω ακόμα .δεν άλλαξα γνώμη για της γυναίκες αλλά οι τρανς είναι άλλη φάση,προχωρημένη.
Στα 20 στα 30στα40 το να φάω 20cm πουτσα ήταν ότι χηροτερο θα μπορούσε να μου συμβεί.
Μακάρι να ειμουν ποιο ανοιχτομυαλος όταν ειμουν ποιο νέος.
Και λυπάμαι πάρα πολύ για άτομα "διαφορετικά" που έχω τραμπουκισει
respect !!!
 

malakas45

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2019
Μηνύματα
20
Like
17
Πόντοι
0
Για καλό sloppy deepthroat στην Αθήνα, τι προτείνετε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom