Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

giteytis

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2008
Μηνύματα
33
Like
134
Πόντοι
0
Ποιο παλιά νομιζω έκανε πεζοδρόμιο πίσω από την Ολυμπιακή Συγγρου και στα γύρω στενάκια μετά χάθηκε η το αραίωσε . Είχε αγγελία στο Adult (μιλάμε για 10 χρόνια πίσω ε;)
Φίλε μου όχι , δεν είναι αυτοί.. δεν είναι αυτοί που έχεις στο λινκ ,
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.388
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλους !!!
Σκέφτομαι για επίσκεψη
Την έχει επισκεφθεί κανένας ;
Με ενδιαφέρει να είμαι ενεργητικός

αρκετά καλή, δεν βιάζεται, φιλάει, της αρέσει να γλείφει πατούσες (φρόντισε ναχεις καθαρά πόδια) καλό εργαλείο και καυλιάρα
 

gambros

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
246
Πόντοι
0
Για μενα προσωπικα η Φενια ειναι περιπτωση....με 50 ευρω περνας τζαμι για μια ωρα γεματη (ειτε top ειτε bottom)...εγω πιστευω οτι δεν ειναι τοσο ακριβη γιατι γουσταρει ΠΑΡΑ πολυ αυτο που κανει και δεν την ενδιαφερει μονο πως θα κονομησει (προσωπικη αποψη παντα)... σε αντιθεση με αρκετες ξενες λατινες (οχι ολες βεβαια ) οι οποιες ερχονται για μερικες μερες / μηνες, χρεωνουν τα μαλλιοκεφαλα τους και οτι αρπαξουν....Δοκιμασε τα ολα και κρινε απο μονος σου....
ακολούθησα τη συμβουλή σου και την επισκέφτηκα χθες βράδυ. Το κορίτσι ήταν μια χαρά, δοτικό. για 50ευρώ άξιζε φουλ και όντως συμμετείχε στη φάση... έχω περάσει χειρότερα με περισσότερα χρήματα. Γενικά ως πρωτη εμπειρία ήταν ωραία, σίγουρα κάποια πράγματα με χαλούσαν, αλλά αυτό είναι μάλλον δικό μου θέμα, δεν έφταιγε η Φένια -επαγγελματίας σε όλα της, έκανε ό,τι ζήτησα, όπως το ζήτησα και βγάζει αρκετό νάζι στον παθητικό ρόλο για να σε κάνει να ξεχάσεις τα... υπόλοιπα.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.347
Like
2.920
Πόντοι
456
Η Φενια είναι σταθερή αξία, έχω πάει αρκετές φορές και πάντα πέρναγα καλά.
 

Salk97

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2021
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
25
Πόντοι
0
Η Φενια είναι σταθερή αξία, έχω πάει αρκετές φορές και πάντα πέρναγα καλά.
Θέλω να επισκεφθώ την Φένια απλά θελω να δω αν με βολεύει η τοποθεσία που βρίσκεται! Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει που είναι ο χώρος της ;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
858
Κριτικές
24
Like
8.302
Πόντοι
2.036
Θέλω να επισκεφθώ την Φένια απλά θελω να δω αν με βολεύει η τοποθεσία που βρίσκεται! Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει που είναι ο χώρος της ;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
ειναι στα εξαρχεια...οχι πολυ κοντα στην Πλατεια...πιο κοντα στην Ιπποκρατους...
 

nscorpios

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
120
Like
147
Πόντοι
1
αυτη η φενια που λετε ειναι αυτη
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.838
Κριτικές
31
Like
7.430
Πόντοι
3.886
αυτη η φενια που λετε ειναι αυτη
Έτσι νμζ
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
858
Κριτικές
24
Like
8.302
Πόντοι
2.036
αυτη η φενια που λετε ειναι αυτη
Αυτη ακριβως ειναι
 

coyote80

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
649
Κριτικές
2
Like
816
Πόντοι
86
Καλησπέρα σε όλους !!!
Σκέφτομαι για επίσκεψη
Την έχει επισκεφθεί κανένας ;
Με ενδιαφέρει να είμαι ενεργητικός

Τηλέφωνο έχουμε? Καλό φαίνεται....
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
565
Κριτικές
3
Like
815
Πόντοι
86
Κάποιος να μας πει κάτι για το κορίτσι
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
σηγουρα καποιος ανομαλος θα χει παει εδω να μας πει την εμπειρια του!!!!!
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.838
Κριτικές
31
Like
7.430
Πόντοι
3.886
σηγουρα καποιος ανομαλος θα χει παει εδω να μας πει την εμπειρια του!!!!!
Ρε μπρο χωρίς παρεξήγηση αλλά πιστεύω όπως την βλέπω θα είναι όλα άθλια σε αυτή την εμπειρία
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
565
Κριτικές
3
Like
815
Πόντοι
86
Κάποιος εμπειρία;;
 

kostas_bi

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2021
Μηνύματα
43
Like
104
Πόντοι
0
αυτη η φενια που λετε ειναι αυτη
Ναι αυτή ειναι
 

Joker12

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2022
Μηνύματα
20
Like
36
Πόντοι
0
δύσκολη στην επικοινωνία, όσες φορές προσπάθησα κουραστηκα
Μια από τα ίδια φίλε ..άσε που μετά από πόσες μέρες που προσπαθούσα μου μιλισε λες κ μου έκανε χάρη ... Μπορεί να την κούρασα και εγώ με 3 τηλ την μέρα × 4 μέρες.. Γιβαυτο το λόγο δεν πήγα ... Πήρα την Αλίκη την πετιτ ήταν κλειστό και πήγα στη φενια , δεν λέω καλά πέρασα αλλά όχι για δεύτερη φορά ! Μία να βρω να περνάω όμορφα αν έχετε κάποια να προτείνετε να είναι ενεργητική εδώ είμαι ...αλλιώς αν είναι παθητική γαμαω και και την κοπέλα μου .
 

vido

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2022
Μηνύματα
50
Like
140
Πόντοι
0
Μια από τα ίδια φίλε ..άσε που μετά από πόσες μέρες που προσπαθούσα μου μιλισε λες κ μου έκανε χάρη ... Μπορεί να την κούρασα και εγώ με 3 τηλ την μέρα × 4 μέρες.. Γιβαυτο το λόγο δεν πήγα ... Πήρα την Αλίκη την πετιτ ήταν κλειστό και πήγα στη φενια , δεν λέω καλά πέρασα αλλά όχι για δεύτερη φορά ! Μία να βρω να περνάω όμορφα αν έχετε κάποια να προτείνετε να είναι ενεργητική εδώ είμαι ...αλλιώς αν είναι παθητική γαμαω και και την κοπέλα μου .
Βίκυ από Άγκυρας, Μιχαέλα στο Περιστέρι θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις
 

dimc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2023
Μηνύματα
20
Κριτικές
7
Like
238
Πόντοι
280
Μια από τα ίδια φίλε ..άσε που μετά από πόσες μέρες που προσπαθούσα μου μιλισε λες κ μου έκανε χάρη ... Μπορεί να την κούρασα και εγώ με 3 τηλ την μέρα × 4 μέρες.. Γιβαυτο το λόγο δεν πήγα ... Πήρα την Αλίκη την πετιτ ήταν κλειστό και πήγα στη φενια , δεν λέω καλά πέρασα αλλά όχι για δεύτερη φορά ! Μία να βρω να περνάω όμορφα αν έχετε κάποια να προτείνετε να είναι ενεργητική εδώ είμαι ...αλλιώς αν είναι παθητική γαμαω και και την κοπέλα μου .
Από Ελληνίδες αξίζει και η Nadia Moore πλατεία Βικτωρίας κοντά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom