Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)

Logistis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
228
Πόντοι
280
Καλησπέρα σε όλους τους μερακλήδες! Ερώτηση: Lohany ή Hellen Bittencourt;
Πειτε γνώμες παρακαλω
Κ για τους δυο ρόλους ψηνομαι
 

mpourdas35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
114
Κριτικές
15
Like
605
Πόντοι
311
Καλησπέρα σε όλους τους μερακλήδες! Ερώτηση: Lohany ή Hellen Bittencourt;
Πειτε γνώμες παρακαλω
Κ για τους δυο ρόλους ψηνομαι
η lohanny εχει παχυνει ελαφρως.
ειναι γυναικαρα ακομα, αλλα νομιζω εχει παρει 6-7 κιλακια απο περυσι.
ακομα ειναι γυναικαρα και προσωπικη μου αγαπημενη.η εμπειρια μου με την helen ειναι αρκετα διαφορετικη απο των περισσοτερων εδω.
οταν την συναντησα πριν περιπου δυο χρονια, βρηκα μια γυναικα ακουσμενη απο τα τσιγαρα,που εχυσε,ναι οκ +, αλλα δεν εβγαζε ακρη.
και η δευτερη φορα που την ειδα καπως ετσι πηγε.
η lohanny,ακομα και μετα απο ξενυχτια της που γυρναει ξημερωματα,παντα ειναι σωστη επαγγελματιας με μενα.και επισης χυνει ποταμια.
 

Logistis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2018
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
228
Πόντοι
280
η lohanny εχει παχυνει ελαφρως.
ειναι γυναικαρα ακομα, αλλα νομιζω εχει παρει 6-7 κιλακια απο περυσι.
ακομα ειναι γυναικαρα και προσωπικη μου αγαπημενη.η εμπειρια μου με την helen ειναι αρκετα διαφορετικη απο των περισσοτερων εδω.
οταν την συναντησα πριν περιπου δυο χρονια, βρηκα μια γυναικα ακουσμενη απο τα τσιγαρα,που εχυσε,ναι οκ +, αλλα δεν εβγαζε ακρη.
και η δευτερη φορα που την ειδα καπως ετσι πηγε.
η lohanny,ακομα και μετα απο ξενυχτια της που γυρναει ξημερωματα,παντα ειναι σωστη επαγγελματιας με μενα.και επισης χυνει ποταμια.
Thanks
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
481
Like
1.756
Πόντοι
201
ανεβασμένη ινστα
Screenshot_20220806-153401_Instagram.jpg
 

lolakias

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2018
Μηνύματα
25
Like
20
Πόντοι
0
Πώς πέρασες με τη Vivi ??
παρα πολυ ωραια,ημουν κυριος παθητικος,εμφανιση πολυ ωραια ειναι ψηλη με μεγαλο εργαλειο!,η συναντηση ηταν πανω απο 45 λεπτα χωρις να βιαζεται,ενω πληρωσα για 30 λεπτα.μπορω να πω πως με εσκισε,με διαφορες στασεις για αρκετη ωρα ,πληρωσα και για δικο της τελειωμα αλλα δεν της ηρθε τελικα,και σαν ανθρωπος φανηκε πολυ καλη!,αλλα εκανε δυνατο σφιροκοπημα,σκεψου ποναγε η κοιλια μου μετα την συνεδρεια και ενιωθα τον κωλο μου ανοιχτο για 1 βδομαδα...ελπιζω να ξαναερθει γιατι φευγει αυριο
 

Kakoslikos45

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
194
Πόντοι
0
Ρε παιδιά ξέρει κανένας τίποτα γι αυτήν

και για αυτήν;


Τιμές, καμιά πρόσφατη εμπειρία κλπ;

Ετοιμαζόμουν για Lara Marques για σήμερα μιας και ο Atridis είχε θετικές εντυπώσεις αλλά θέλει ένα 100 στο μισάωρο και δεν μ έψησε...
 

Kakoslikos45

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
194
Πόντοι
0

Kakoslikos45

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
194
Πόντοι
0
Η KATY ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΩΣ ΚΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΓΙΝΕ ΤΡΑΝΣ !! ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΙΜΑΕΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΠΕΤΑΕΙ !!! ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ !!
ΕΙΝΑΙ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΑΘΗΤΙΚΗ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ !!
Θα πάω αύριο και ξα σας πω νέα. Ελπίζω ο φίλος να μη με πάρει στο λαιμό του αλλά να μου πεις ψυχή θα δώσω;
 

Kakoslikos45

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
194
Πόντοι
0
ΩΡΑΙΟΣ ΜΠΡΑΒΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΛΙΚ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΜΕ ΤΗ ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΙ ΤΙ Σ ΑΡΕΣΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ !!
ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΝΩ ΠΑΝΤΑ 69 + ΠΙΠΕΣ + ΠΟΔΟΛΑΓΝΕΙΑ !!!
Εγώ κατάλαβα στις πρώτες φορές με τρανς ότι θέλει να πας χαλαρά και να δεις πως θα σε πάει η φάση και τι θα σου βγάλει η άλλη.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.009
Πόντοι
3.936
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.009
Πόντοι
3.936

Kakoslikos45

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
194
Πόντοι
0
Πολύ καλή περίπτωση ήταν και η Δέσποινα που δουλευε στο φυλής 99 για όσους ξέρουν/θυμούνται. Lena trans νομίζω στο tsdating το προφίλ της.

Δεν ξέρω αν παραμένει καλή, πρέπει το γαμησε με τις πλαστικές αλλά αν είναι όπως την πρόλαβα εγώ πριν 2 χρόνια μιλάμε για πολύ καλή περίπτωση.
Συμφωνώ απόλυτα! Και πολύ καλά γαμήσια και χαλαρά τα ραντεβού..... Μέχρι που ανέβηκε και αυτής η πελατεία και από 50 το πήγε 70 και μετά 80 και τον τελευταίο καιρό( νομίζω δεν είμαι σίγουρος) ζήταγε ένα 100αρικο. Το παράκανε λίγο μεβτις πλαστικές, ισχύει αλλά εμένα ήταν η αγαπημένη μου. Ήταν και η 1η μου βλεπεις... Πάντως έχει φύγει για Κύπρο πλέον μαζί με έναν μάλλον γκόμενο! Α ρε τι μου θύμισες τώρα...
 

Kakoslikos45

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
194
Πόντοι
0
Ρε μάγκες προχθές το βράδυ πετυχα συγγρου μια τυπισσα εξ αλλαγής που ήταν ΜΟΥΝΑΡΑ! Πρέπει να ήταν μιλφακι ξανθιά με ένα Φλόραλ φόρεμα γνωστή φυσιογνωμία! Με απίστευτες βυζαρες! Ήταν περίπου στην μέση της συγγρου αλλά δν θυμάμαι αμάξι! Με μακρύ μαλλί έχει κάποιος τπτ υπόψιν;
Όνομα δεν ξέρω ούτε εγώ αλλά αν λες μία μ ένα λευκό tiguan vw είναι όντως εγχειρησμένη. Πολύ ωραίο όμως... Ένα 50ευρω παίρνει και μοιράζεται ένα διαμέρισμα με άλλες στο διπλανό στενό. Κάθε βράδυ σχεδόν θα τη βρεις εκεί, στη NISSAN.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom