Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (4 μέλη και 30 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
παω εγω δεν γαμιεστε λεω !!!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Έχω χρόνια να τη συναντήσω. Δεν είχε τότε στήθος, δεν ξέρω αν έχει βάλει πλέον. Αλλά αυτό που ξέρω είναι ότι ήταν φουλ καβλιάρα και με πολλή όρεξη σε όλες τις συναντήσεις που είχα κάνει μαζί της και στους δύο ρόλους. Αξίζει επίσκεψη φίλε.
την παρακολουθω χρονια τωρα καποιοι μηλαγαν γ καθαρα ενεργητικη εκτος αν κανω λαθος δεν ξερω αν πεζεικατι τετιο εντος παντος θ ενημερωσω κ γω αν εντελυ παω .Μ αρεσει παντος αρκετα στ φωτο ελπιζω κ απο κοντα ν ειναι ετσι !!!!
 

LePa7

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2020
Μηνύματα
53
Like
68
Πόντοι
0
Θα θέσω ένα θεματάκι που με ταλανίζει χρόνια τώρα… έχω απωθημένο την Μίνα Ορφανού… είμασταν φίλοι στα σοσιαλ και μιλούσαμε. Για καμια βδομάδα πρέσαρα την κατάσταση μήπως κ βρεθουμε. Εννοείται στείλαμε φωτός, βάλαμε κάμερες κτλ. Μια μέρα με κάλεσε σπίτι της κ εγώ καθότι από επαρχια ξεκίνησα από το απόγευμα να πάω (μένει Καλλιθέα ). 10 λεπτά πριν φτάσω την ειδοποίησα ότι φτάνω. Επι τόπου με σβήνει από φμπ, κάνει φραγή στο τηλ… την έχει γνωρίσει κάποιος; Τι σόι άνθρωπος είναι;
 

nuktas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2019
Μηνύματα
66
Like
50
Πόντοι
0
Θα θέσω ένα θεματάκι που με ταλανίζει χρόνια τώρα… έχω απωθημένο την Μίνα Ορφανού… είμασταν φίλοι στα σοσιαλ και μιλούσαμε. Για καμια βδομάδα πρέσαρα την κατάσταση μήπως κ βρεθουμε. Εννοείται στείλαμε φωτός, βάλαμε κάμερες κτλ. Μια μέρα με κάλεσε σπίτι της κ εγώ καθότι από επαρχια ξεκίνησα από το απόγευμα να πάω (μένει Καλλιθέα ). 10 λεπτά πριν φτάσω την ειδοποίησα ότι φτάνω. Επι τόπου με σβήνει από φμπ, κάνει φραγή στο τηλ… την έχει γνωρίσει κάποιος; Τι σόι άνθρωπος είναι;,,,,,,,,,,,Μια φορα την συναντησα πριν 4 χρονια.....αξεχαστη....ακομα τον παιζω με την παρτη της
 
  • Like
Αντιδράσεις: LePa7

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
577
Like
992
Πόντοι
86
Θα θέσω ένα θεματάκι που με ταλανίζει χρόνια τώρα… έχω απωθημένο την Μίνα Ορφανού… είμασταν φίλοι στα σοσιαλ και μιλούσαμε. Για καμια βδομάδα πρέσαρα την κατάσταση μήπως κ βρεθουμε. Εννοείται στείλαμε φωτός, βάλαμε κάμερες κτλ. Μια μέρα με κάλεσε σπίτι της κ εγώ καθότι από επαρχια ξεκίνησα από το απόγευμα να πάω (μένει Καλλιθέα ). 10 λεπτά πριν φτάσω την ειδοποίησα ότι φτάνω. Επι τόπου με σβήνει από φμπ, κάνει φραγή στο τηλ… την έχει γνωρίσει κάποιος; Τι σόι άνθρωπος είναι;
Εσυ, τι άνθρωπος πιστεύεις ότι είναι μετα απο τέτοια συμπεριφορά?
Κοίτα δεν έχασες κατι, θα πήγαινες εκεί θα σου έπαιρνε μια πιπα, θα σου ζητούσε να τη γλύφεις (τον έχει πολυ μικρό). Πολυ πιθανό οταν θα πήγαινες να σου ελεγε θα έρθει και ένας φίλος μου και θα σας τσιμπουκωνε και τους 2. Τσαμπα τα χιλιόμετρα,, ο χρόνος και τα έξοδα που εκανες
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Θα θέσω ένα θεματάκι που με ταλανίζει χρόνια τώρα… έχω απωθημένο την Μίνα Ορφανού… είμασταν φίλοι στα σοσιαλ και μιλούσαμε. Για καμια βδομάδα πρέσαρα την κατάσταση μήπως κ βρεθουμε. Εννοείται στείλαμε φωτός, βάλαμε κάμερες κτλ. Μια μέρα με κάλεσε σπίτι της κ εγώ καθότι από επαρχια ξεκίνησα από το απόγευμα να πάω (μένει Καλλιθέα ). 10 λεπτά πριν φτάσω την ειδοποίησα ότι φτάνω. Επι τόπου με σβήνει από φμπ, κάνει φραγή στο τηλ… την έχει γνωρίσει κάποιος; Τι σόι άνθρωπος είναι;
moytro πριν κανεις κατι την επομενη φωρα ρωτα !!!γιατι ενας θεως ξερει που πηγενες στ τιφλα !!!!!
 

xxxnnn

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2021
Μηνύματα
238
Like
872
Πόντοι
81
Εσυ, τι άνθρωπος πιστεύεις ότι είναι μετα απο τέτοια συμπεριφορά?
Κοίτα δεν έχασες κατι, θα πήγαινες εκεί θα σου έπαιρνε μια πιπα, θα σου ζητούσε να τη γλύφεις (τον έχει πολυ μικρό). Πολυ πιθανό οταν θα πήγαινες να σου ελεγε θα έρθει και ένας φίλος μου και θα σας τσιμπουκωνε και τους 2. Τσαμπα τα χιλιόμετρα,, ο χρόνος και τα έξοδα που εκανες
δεν έχει κάνει εγχείρηση; Για την Μίνα Ορφανού την ηθοποιό μιλάμε;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
εχω απορια αν ξερει κανεις που εχει χαθει ακομα κ τ τηλ πλεων δεν υσχιει !!!!!
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
Καλησπέρα αλάνια μου ξέρουμε κάτι για το κορίτσι;;
η γνωστή Ιζαμπέλα... παλιά ήταν Αθήνα, πολύ καλή στο κρεβάτι κι έχει αδυναμία στον ενεργητικό ρόλο.. αλλά νομιζω φεύγει αύριο για Θεσσαλονικη
 

katjageor

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
473
Like
120
Πόντοι
1
εχω απορια αν ξερει κανεις που εχει χαθει ακομα κ τ τηλ πλεων δεν υσχιει !!!!!
Αν θυμάμαι καλά μέχρι πριν λίγο καιρό Κύπρο ήταν
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Αντε ρε μουτρο πριν δηλαδη ?? Ετσι γ τ ηστορια ν ξερουμε
 

LePa7

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2020
Μηνύματα
53
Like
68
Πόντοι
0
Εσυ, τι άνθρωπος πιστεύεις ότι είναι μετα απο τέτοια συμπεριφορά?
Κοίτα δεν έχασες κατι, θα πήγαινες εκεί θα σου έπαιρνε μια πιπα, θα σου ζητούσε να τη γλύφεις (τον έχει πολυ μικρό). Πολυ πιθανό οταν θα πήγαινες να σου ελεγε θα έρθει και ένας φίλος μου και θα σας τσιμπουκωνε και τους 2. Τσαμπα τα χιλιόμετρα,, ο χρόνος και τα έξοδα που εκανες
Το μόνο που έμαθα στην πορεία είναι πως μένει οντως στην Καλλιθέα. Από κει κ πέρα το χάος…
 

LePa7

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2020
Μηνύματα
53
Like
68
Πόντοι
0
moytro πριν κανεις κατι την επομενη φωρα ρωτα !!!γιατι ενας θεως ξερει που πηγενες στ τιφλα !!!!!
Πάνε χρόνια ρε φιλαράκι. Τώρα για από δω κ στο εξησ ξέρω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δεν έχει κάνει εγχείρηση; Για την Μίνα Ορφανού την ηθοποιό μιλάμε;
Όχι όχι. Επιβεβαιώνω γιατί τότε ήταν της μοδας και το cyber sex και τα είχα δει όλα
 

magicarp

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
ρε μαγκες μια ασπα πασχαλ που κανει λατιν χωρους ξερει κανεις τπτ να μου κανει μια γρηγορη ενημερωση λογισμικου?
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
406
Κριτικές
6
Like
2.113
Πόντοι
481
Ποτε δεν ξέρεις

οντως. Πως το εννοείς «δεν χρίζουν αναφοράς»; Θεωρείς ότι δεν θα επρεπε 1-2 λεπτομέρειες να γίνουν γνωστές πχ;
Καλημέρα! Λεπτομέρειες οι οποίες έχουν να κάνουν με τη παροχή υπηρεσιών και επηρεάζουν και μόνο αυτές...Πίστεψε με υπάρχουν πολλοί εδώ μέσα οι οποίοι έχουν περαιτέρω σχέσεις με τις κοπέλες και δεν αποκαλύπτουν τπτ...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
υπαρχει μια μοδα η βραζηλιανες ν ρυχνουν τ τιμες ευκολα πλεων και οι ελληνηδες απο αθηνα ν πηγενουν επαρχια ..προσεχτετο αυτο ....εγω αλλιως θ τ ελεγα αρπαχτες ..
 

katjageor

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
473
Like
120
Πόντοι
1
ρε μαγκες μια ασπα πασχαλ που κανει λατιν χωρους ξερει κανεις τπτ να μου κανει μια γρηγορη ενημερωση λογισμικου?

Σώμα και πρόσωπο όπως την βλέπεις στις φωτογραφίες. Εργαλείο και υπηρεσίες μέτριες. Χώρος Καλλιθέα καταγωγιο και πολύ βρωμιά
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
610
Πόντοι
81
Εσυ, τι άνθρωπος πιστεύεις ότι είναι μετα απο τέτοια συμπεριφορά?
Κοίτα δεν έχασες κατι, θα πήγαινες εκεί θα σου έπαιρνε μια πιπα, θα σου ζητούσε να τη γλύφεις (τον έχει πολυ μικρό). Πολυ πιθανό οταν θα πήγαινες να σου ελεγε θα έρθει και ένας φίλος μου και θα σας τσιμπουκωνε και τους 2. Τσαμπα τα χιλιόμετρα,, ο χρόνος και τα έξοδα που εκανες
Επιβεβαιώνω...
Γενικα έχει ώραιο σώμα και ειναι αρκετά θυληκή και νορμαλ τον έχει.
Σε ολα τα παραπανω ο φιλος εχει δικιο, αν και έχουν περασει μερικά χρόνια απο τότε που την γνωρισα και εγώ στα σοσιαλ και απο κοντα.
Δεν νομιζω οτι ειναι αρνητικη στο ενεργοπαθητικο σεξ, αλλο που δεν το δοκίμασα, αλλά ειναι δύσκολο άτομο και με αλλοπρόσαλλη συμπεριφορα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom