Νέα

Traum-Paradies το κορυφαίο μπουρδέλο της Ευρώπης και ίσως του κόσμου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxxtester
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
Φίλε η φιλοσοφία των εχτρα , είναι η ίδια ανά τον κόσμο …
Τώρα βέβαια αν σκεφτείς ότι στην βάρβαρη Γερμανία ( και μιλάω πάντοτε για FKK ) το προκαταρτικό χαμούρεμα , φιλάκια , ακάποτο και χύσιμο στα βυζιά είναι μέσα στην τιμή των 50 € …  :headbang: :headbang:
Αν σκεφτείς βέβαια ότι μία ώρα εκεί (= 100 €) σημαίνει δύο φορές  ε δεν πειράζει ας δώσουμε + 50 για ολοκληρωτικό στο στόμα ή πίσω πόρτα …

Το θέμα δεν είναι μονοδιάστατο πάντως .
Κάποιος μπορεί να πει τι λες ρε φίλε δεν δίνω 25 να μου κάνει ένα ακάποτο η Ζανα ή καναδυο άλλες που το κάνουν εν Αθήναις …

Πριν καναδυο χρόνια είχα γράψει μια μεγάλη αναφορά για το Palace , και ας πούμε ότι τα γούστα είναι διαφορετικά , ( και σίγουρα είναι ) αλλά ανάμεσα σε 50 – 60 :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: γκόμενες που κυκλοφοράνε εκεί μέσα όλο και κάτι θα βρεις …να σου κάνει κλικ
Εκεί η τελειωμένες και ξεπετούδες δεν έχουν τύχη , παρά να πάρουν μεταγραφή για Ελλάδα ..

Θυμάμαι τελευταία φορά , που ήμουν εκεί , κατά τη διάρκεια της αρχικής επιθεώρησης , καθόμουν δίπλα σε ένα συναγωνιστή Γερμανό . Όταν με προσέγγισε μια κοπελίτσα και ενώ εμείς συνεχίζαμε την ψιλοκουβέντα με τον φίλτατο , ένα νεύμα με τα μάτια ήταν αρκετό να καταλάβω ότι η τύπισσα δεν έλεγε …

Σε καμιά δε περίπτωση δεν μιλάω για αθώα θύματα trafficking , ΟΛΕΣ μα ΟΛΕΣ οι γυναίκες πηδιούνται με την θέληση τους …. Πληρώνουν κανονικά είσοδο όπως και οι πελάτες , έχουν κάθε δικαίωμα να αρνηθουν πελάτη αν είναι βρώμικος ,ή δεν έχει κάνει το ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ντους , η αν βρωμάει το στόμα του ή αν είναι μεθυσμένος η αν δεν γουστάρουν …
Αλλά , ξέρουν ότι αν δεν το « δουλέψουν» το 50 ρικο απλά τη γάμησαν ..
Το Ξαναλέω , δεν είναι τα κορίτσια ή οι πελάτες είναι το σύστημα μια χώρας που επιβάλει σεβασμό σε κάθε συναλλαγή … είτε είναι 0,001 ή 1.000.000.000 €

Αλήθεια έχει ποτέ κανένας μας ΑΠΑΙΤΗΣΕΙ καθαρά σεντόνια στα μπουρδέλα ? :tickedoff:
Παραπονέθηκε κανένας για τους άθλιους χώρους υποδοχής ?  :tickedoff:
Δεν κατάλαβα ποτέ το « ελεύθερα πιασίματα » χάρη μας κάνουν δηλαδή ?  :think:
δηλαδή τι μου λες μωρη μαλάκω δεν θα πιάσω λίγο βυζί ή κολαράκι να γουστάρω ?

Όταν καταλάβουμε ότι δεν μας κάνουν χάρη … αντίθετα ΕΜΕΙΣ  είμαστε οι  πελάτες εμείς  πληρώνουμε , και απαιτούμε υπηρεσίες ανάλογες .

Δηλαδή αν κάποιος πάει και αγοράσει κάτι , δώσει τα ωραία και δύσκολα αποκτημένα ευρουλάκια του και το χ προϊόν βγει ελαττωματικό δεν θα πάει πίσω να τα κάνει πουτάνα όλα ?

Φίλε μου για να κατάλήξω , δεν είναι οι γκόμενες για τα πανηγύρια , εμείς είμαστε μαλάκες που τους τα ακουμπάμε χωρίς τις ελάχιστες απαιτήσεις ..

That’s all folks


A και για το φίλο που με ρωτησε με PM ..Ναι σε ολα τα FKK οι γκόμενες είναι ντυμένες μόνο με τίς γόβες τους ...

Οσες είναι με πετσέτα ή κανένα σεξυ ρουχαλάκι κάτι κρύβουν
[/quot




ελπιζω σε καμια εικοσαρια χρονια να υπαρχουν αντοιστιχες υπηρεσιες κι εδω :headbang:
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Οχι φιλε ουτε σε 20 ουτε σε 100 χρονια δεν παιζει να υπαρχουν αυτα εδω. Εκτος και αν αλλαξει αρδην η νοοτροπια του ελληνα που να τα σκαει τοσο ευκολα σε αταλαντες και ανικανες και αναξιες για να δουλευουν στο χωρο του αγοραιου ερωτα. Τοσο ευκολο ειναι?
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
ειναι θεμα πολιτικης!αν το κρατος θεσπισει νομο για τα ντελα να δωσει αδειες ωστε να μπορουν να δουλευουν
πολλες κοπελες σενα χωρο αλλα βεβαιως να περνανε απο γιατρο τακτικα και οχι να λαδωνουν !!
και να σταματησει τα πρεζακια απο τους δρομους και καθε λογης αρρωστη που τριγυρναει καθε βραδυ στη σολωνος!!
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Και τι θα αλλάξει αν δώσει άδειες ? Θα γίνουν περισσότερα τα μπουρδέλα ε και ?
Απο γιατρό περνάνε και σήμερα και μπορώ να σου πω οτι πολλές πάνε και στον δικό τους γιατρό για τη δική τους ασφάλεια και οχι μόνο για το χάρτι ..
Πρεζάκια που δουλευουν στο δρόμο για τη δόση τους υπάρχουν παντού οχι μόνο στην Ελλάδα 

Εγω θα θεωρούσα βήμα προόδου αν το ΕΛΑΧΙΣΤΟ αποδεκτό ήταν αυτό που πληρώνουμε σαν studio με τιμή ΟΧΙ πάνω απο 30 ευρώ ...


Σκεφτήτε λογικά ενα μεροκάματο (για πάρα πολλούς ) για 5- 7 λεπτα ξεπέτας
ρε δεν είμαστε καλα
 

paterjohn

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
603
Like
0
Πόντοι
6
αυτο που κλεινει στο αμβουργο ? εχει πεσει φτωχεια ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Φιλε μου ,

Το st Poli , εχει πάρει την κάτω βόλτα πάνω απο 10 - 15 χρόνια .. οταν τα διάφορα κοράσια άλλα έλεγαν και άλλα έκαναν
αρχιζαν με 50 μάρκα και έλεγαν ολα παίζουν αλλά στο δωμάτιο άρχιζαν , 50 για να βγάλω τα ρούχα , 50 για αυτό 50 για το άλλο

Δούλεψαν εναν , δυο , εξελίχθηκε και το ιντερνετ και να το αποτέλεσμα

 

delman

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες καλημερα

Απο βδομαδα λεω να καταθεσω κανα δυωρακι στο Traum-Paradies.
Εχει κανενας φιλος καμια τελευταια συμβουλη-προταση?
Φυσικα θα ακολουθησει αναλυτικη ενημερωση

Μπορειτε να στειλετε και pm

Ευχαριστω
 

JOHN__36

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια χρονια πολλα
Απο Ισπανια παιζει τιποτα ?

Ευχαριστω
 

JOHN__36

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Χρονια πολλα συναγωνιστες.

Απο Ισπανια παιζει τιποτα καλο?

Ευχαριστω.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16

kostas725

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
γεια σου ρε Νεαρχε,εισαι φοβερος συντονιστης του φορουμ.Με τα λινκς βοηθας τα νεα παιδια που θα πανε.Υπαρχει αν δεν κανω λαθος και θρεντ βαρκελωνη πληροφοριες με 5 απαντησεις!
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
Μαγκες καλημερα

Απο βδομαδα λεω να καταθεσω κανα δυωρακι στο Traum-Paradies.
Εχει κανενας φιλος καμια τελευταια συμβουλη-προταση?
Φυσικα θα ακολουθησει αναλυτικη ενημερωση

Μπορειτε να στειλετε και pm

Ευχαριστω

take a look...


Γεια σας παιδια,

πηγα πριν 3 μερες στο Traum-Paradies.

ακολουθει αναλυτικο ρεπορταζ οταν ερθω ελλαδα.

ΥΓ. μια μαλακια κ μιση ητανε σε σχεση με κατι αλλα. Ο φιλος xxxtester υπερβαλει σε υπερθετικο βαθμο.

BR

Punter

κ για να μην νομιζεται οτι σας λεω μαλακιες, κρατησα την καρτα απο το μαγαζι κ το χαρτακι που γραφεις τα ονοματα απο τις γκομενες


Ξαναβγαζω λοιπον στο φως της δημοσιοτητας το θεμα για το κορυφαίο μπουρδέλο της Ευρώπης και ίσως του κόσμου!! :jerking: :jerking: :jerking:.

ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ Κ ΠΑΕΙ ΕΚΕΙ. Υπαρχουνε σιγουρα καλυτερα απο αυτο κ βεβαια πιο οικονομικα.

Το θεμα δεν ειναι τα λεφτα, αλλα η αναλογια λεφτα ποιοτητας!!!! Ο φιλος xxxtester μας τα λεει καπως αλλιως τα πραγματα. Καπου εχει δικιο, αλλα σε πολλα ειναι Off.

Ας τα παρουμε ομως απο την αρχη.

Μιας κ μεσα Ιανουαριου ειχα να παω στη Γερμανια (Κολλωνια) με εναν συναδελφo, ψαχνωντας στα Εκτός Ελλάδος γενικά επεσα στο θερτ αυτο. Παντα διαβασμενοι πρεπει να παμε καπου!! Με χαρα διαβασα ολα που εγραψε ο φιλος μας xxxtester κ κάπως, οπως σιγουρα κ σε σας αλλωστε, μου κινησε την περιεργια aυτο το θεμα. Μετά απο τα κλασικα μπουρδελα που πηγαμε, ειπαμε να παμε κ σε αυτο, μιας κ ειναι το το κορυφαίο μπουρδέλο της Ευρώπης και ίσως του κόσμου!! (κατα xxxtester). Δεν ξεραμε τι μας περιμενε εκει, γιατι οταν σου λεει καποιος το καλυτερο στην Ευρωπη σε πιανει καπως το αγχος. Δεν ητανε η πρωτη φορά που παμε σε Sauna-Club (οπως τα αποκαλουνε, λογω σχετικης αδειας). Πηραμε τηλ που λετε κ μας εξηγησαν που ειναι., Λεβερκουσεν ειναι (διπλα απο τον Φάνη) κ οχι Κολλωνια. Δεν μας χαλαει αυτο, παμε παρακατω.
Φτασαμε κ χτυπαμε το κουδουνι. Μας ανοιξε την πορτα μια κυρια (περιπου στα τελη 40, ασχημη) κ μας ρωτησε εαν ειμαστε εμεις που πηραμε τηλ νωριτερα, απαντωντας της θετικα, μας καλεσε σε ενα δωματιο κ μας ειπε να κατσουμε γιατι θα ερθουνε τα κοριτσια. Ξεχασα να αναφερω, πηγαμε Πεμπτη, περιπου στις 9 ημασταν εκει. Οντως καθεσαι, σου ερχονται μεσα οι κοπελες κ σου δινουν το χερι μια μια, κ κ κ κ, οπως τα λεει ο φιλος μας, αλλά μεχρι εκει!! Το μαγαζι ειναι στυλ ξεπετα. Πας, πληρωνεις, μαμάς κ αντιο! Δεν εχει καπου να κατσεις σε μπαρακι σαν στα Sauna-Club που σου δινουνε μπουρνουζι οταν πας, κανεις ντουζακι κ πας στο μπαρακι που ειναι ολες οι γκομενες κ παθαινεις πλακα. Εκει ειναι ηρθα, γαμαω, σκαω 170€ κ τα λεμε. Η κλασικη Φυλης (σε φάση εννοω), μονο που σου δινουνε οι γκομενες το χερι. Λες κ εμενα με ενδιαφερει να κανω προεκλογικο αγωνα με χειραψιες.

Σορρυ φιλε xxxtester που θα σου χαλασω τα 25πιατσας, αλλα μαλλον δεν το χεις!!!
οπως γραφεις -----> ειμαι μπουρδελιαρης πανω απο 25χρονια εχω γυρισει και εχω γυριση πολλα
μπουρδελα-στουντιο-μασαζ-κολλγκερλ-βουλγαριες-κολομπαρα-στριπτιζ.κλπ
αλλα στα 40 μου χρονια πρωτη φορα κσεχασα το ονομα μου και ενιοσα τετια
ευτηχια !!!!!

Κατι λαθος κανεις.


Τελικα αδελφια το θεμα ειναι να μην ψαρωνουμε απο κατι τυπακια σαν αυτους. Αμα δειτε κ τα ποστ του ειναι ολα σουπερ. 3 εως τωρα... μαλακια²

Εμας δεν μας χαλασε το γεγονος οτι μας βγηκε ζημια 170 €, αλλα το οτι ημασταν ετοιμασμενοι για Champions Leugue.

Αυτα...

Τα λεμε

Punter
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Αφήστε τα στάνταρ πράγματα και βγείτε στην εξερεύνηση.

Όσοι πέρασαν καλά το έκαναν σαν εξερευνητές.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
punter ευχαριστούμε για το report
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
punter ευχαριστούμε για το report

τιποτα αδελφε...

απλα πρεπει να λεμε τα πραγματα οπως εχουνε. Αλλη μερα θα γραψω ποιες κοπελες πειραμε στο δωματιο.

Αλλα η γυναικα του ιδιοκτητη ειναι θανατος Νεαρχε...

ΓΑΜΑΤΑ με κεφαλαια γραμματα...
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
καλησπερα σε ολλους
θελω να μοιραστω μαζι σας την εμπηρια μου στιν γερμανηα
στιν κολονια σιγκεκριμενα.
μιλαμε για το ονηρο-παραδισου(traum-paradies)στα γερμανικα !
ειμαι μπουρδελιαρης πανω απο 25χρονια εχω γυρισει και εχω γυριση πολλα
μπουρδελα-στουντιο-μασαζ-κολλγκερλ-βουλγαριες-κολομπαρα-στριπτιζ.κλπ
αλλα στα 40 μου χρονια πρωτη φορα κσεχασα το ονομα μου και ενιοσα τετια
ευτηχια !!!!!Ηταν οταν γνωρησα το μαγαζι που θα σας περιγραψω.
μιλαμε για μια τεραστια βιλλα στιν κολονια(σε βιομιχανικη περιοχη του τροεσντορφ)
πανεμορφη απο εκσω και παραδισως απο μεσα !!
παρτε και το σαιτ που εχει να καταλαβετε γιατι μιλαμε.
μολης μπιτε πιγενετε στο GIRL GALERIE,εχει 5 σελλιδες απο 9 κοριτσια η καθε σελληδα με φοτο και με εκσιγηση(αλλα διστιχως μονο στα γερμανηκα)για το τι κανει η καθε μια,τα κανουν ολλα !!! πιπα διχως καποτα-κολο-μασαζ-παρτουζα-λεσβιακα-69-χυσιμο στομα.και οτι μπορη να βαλη ο νους σας.
η φαση εχει ως εξης 'χτηπατε το κουδουνι σασ ανοιγει η ιλλυ(μαροκανα γυναικα του αφεντικου)μιλαει και αγγλικα.σασ καλοσοριζει και περνατε μεσα ο χορος εινε παραδισος !! σας πιγενει σε ενα πριβε χορο με δερματινουσ καναπεδες και κυριλικια πολλα και σας ρωταει τι θα πιητε.καφε-αναπσικτικο κλπ.βουλιαζετε σαν πασσας στον καναπε και περνανε απο μπροστα σας 20 εως 50 γιναικες(αναλογα την ωρα και τη μερα που εχετε παει)σας δινει χαρτι και στιλο και καθε μια περναει απο το δοματιο σασ χερεταει με χιραπσια κανει 1 στροφη και φευγει εσεις γραφετε πιες σας αρεσαν μολισ τελιοσουν οι γινεκες ερχετε ι ιλλυ η καμια φορα η βοηθος της (επισης μουναρος)και σας ρωταει πια θελετε επισεις τησ λετε και τι ακριβωσ θελετε να κανετε με την κοπελλα ( με καθε λεπτομερηα)εκινη θα σας προτινει πια απο αφτες που εχετε γραψει στο χαρτι τεριαζει απολλυτα με τα γουστα σας !και θα
σας ακουση πια εχετε αποφασιση να παρετε.(σας κοιτουν στα ματια και σας σεβοντε απο τιν προτη στιγμη θα παθετε πλακα)αφου αποφασισετε σας διχνουν τα δωματια(εδω θα παθετε το 2ο σοκ!!)ειναι παλατι τα δωματια αφτα απο μονα τουσ σε κσενοδοχια κυριλε υπερπολητεληας κοστιζουν 5 φορες ακριβοτερα απο το ποσο που πλιρονετε για 3/4 η 1 ωρα με την κοππελα μεσα στο δοματιο(και σιμιοστε οτι παντα σας χαριζουν χρονο και εινε τοσο τελεια ολλα που δεν νιοθεις βιασινη πουθενα !!)
Τιμολογιων τα 3/4 75ευρο η 1ωρα 100ευρο και η 1ωρα και 1/4 σε δωματιο με ζακουζι 150ευρο ακσιζει να παρετε αφτο εινε η απολητη αισθηση που πρεπει καθε μπουρδελιαρης ναζηση !!!οταν πατε εκει η μεσα απο τη σελληδα που σας εδωσα και δητε γιατι μιλαμε θα πειτε οτι αφτη η χλιδα επρεπε να κοστιζει 5πλασηα !!και βαλε σε σχεση με το τη εχουμε γαμισει μεχρη τωρα πωσ το γαμισαμε και που το γαμισαμε.εμενα μετα απο αφτην την εμπηρια μου εμινε το εκσης προβλημα.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ !!!!!και το θεμα το συμαντικοτερο απο ολλα ομορφια γυναικων και χλιδη χορου εινε το εκσης(ΟΙ ΓΙΝΑΙΚΕΣ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΡΟΣΚΙΝΑΝΕ ΣΕ ΣΕΒΟΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΣΕ ΥΠΗΡΕΤΗΣΟΥΝ)
αφτο φιλοι συνοδηποροι εινε το θεμα οτι εκει μεσα εισε ΑΡΧΟΝΤΑΣ ζεισ για καπιες ωρες μεσα σε ενα παραμιθη σε ενα ονηρο !!!!!!προτογνορα πραγματα που στα μεροι που εχουμε παει εωσ τωρα δεν υπαρχουν.{{καθε βδομαδα περνανε απο γιατρους οι κοπελες οι χωροι ειναι παδακαθαροι και φυσικα ειναι νομιμα ολλα αφτα στη γερμανηα)γιατι επιτρεποντε οπωσ επιτρεπονται και τα swinger clubs kai ta FKK kai ta gang bang partyes klp.θα σας μιλισω και για αφτα σε αλλο ποστ στο φορουμ που θα κανω.τα γυρισα ολλα τινακσα τιν καρτα στον αερα 3.000 ευρο εφαγα οικονομοιεσ 2 ετων αλλα αξηζε απολητα αφτο που εζησα.!!τωρα που σας γραφω αφτα θυμαμε και τρεμω ολοκληρος.δε μπορω με τιποτε να σας περιγραπσω το κλιμα εκει ουτε  10% δεν ανταποκρινετε αφτο που διαβαζετε με την πραγματικοτητα δεν μπορει να περιγραφτη αφτη η αισθηση με τιποτε μονο αν τη ζησης.(σιμιοστε επισισ επιδη μιλισαμε πολλυ με τα αφεντικα και τουσ ροτησαμε πωσ και αφτεσ η τιμεσ μασ απαντισαν οτι κανουν τη δουλεια και απο κεφι !επισης αν 3 πελατεσ δε μινουν απολυτα οικανοποιημενοι απο μια κοπελα αφτη φευγει στο τελοσ καθε γαμισιου σε ρωταει η αφεντικινα πωσ περασες)Α δουλευει στο κτιριο μεσα και ενασ ελλινας απο σαλονικη ο στρατος(μιστικη σεκιουριτη μαλλον μιλησαμε)μετα που γνωριστηκαμε και με ολλα τα αφεντικα.φισικα κσεχασα να σας πω οτι πριν και μετα το γαμισει σας κανουν μπανιο και σας τσιμπουκονουν μεσα στο ντουζ.μιλαμε για χλιδα ντουζιερες και ζακουζια που χορανε 4 μεσα φανταστητε το τομαρι σας μεσα σε ενα ζακουζι να τριβεστε με ενα μουναρο και να νιωθετε σαν να ειστε με τη γκομενα σας και καλυτερα και πιο ανετα.(εκει μου εκαναν για πρωτη φορα και υποβριχηα πιπα!)μιλαμε να βαζεισ ολη τη γλωσσα σου μεσα στα μουνακια τουσ και να εινε παντακαθαρα ακομα και οι κολοτριπιδεσ τους  ειναι σαν να φιλασ το χερι σου!και το σημαντικο ειναι οτι κανεις οτι θελεις με τισ γηναικες.!!
σταματαω δε μπορο να γραπσω αλλο ανακεφαλεονο πλιροφορηες για το σιτε
στο GIRL GALERIE oi kopeles 5 sellides+1 i 2 akomi me tis kenoyrgies kai aftes pou kanoyn lesviaka sto ZIMMER KAI AMBIENTE τα δωματηα δητε το AMBIENTE πιο καλλα τα βγαζει ολλα μαζι κιλουν σε τενια και οπιο επιλεκσετε το μεγενθινει.πιο αναλιτηκα τα δοματια ειναι ομωσ στο ZIMMER  2ο απο τιν αρχη ειναι το πιο κυριλε μαζι με το 11ο το μαροκο σουιτ πσακτε τα ολλα θα παθετε πλακα.
αφτα για σημερα θα πουμε κιαλλα σε αλλο ποστ θα πουμε και τα 12οροφα μπουρδελα τα παρτουζα παρτυ τα σπιτακια και ολλα τα καλουδια τησ γερμανηας που ειναι ετοι φοτος μπροστα σε αφτα τα πραγματα !!!!!
σας χετετω φιλικα xxxtester.
Υγ.εισητιρια φτηνα για γερμανηα στο επιλεκστε να φιγετε απο αθηνα η θεσσαλονικη και προοριζμο κολονια(Collogne-bonn)
το εισιτιριο κοστιζει απο 150 εωσ 200 ευρο πιγενε ελλα και οσσο πιο μακρινη ημερομινια διαλεκσισ να πετακσεισ τοσο πιο φτηνα εινε.
καλη διασκεδαση !
Εχω εναν φιλο νταλικερη, θα τον ρωτησω, αν περναει απο Κολωνια.
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Εχω εναν φιλο νταλικερη, θα τον ρωτησω, αν περναει απο Κολωνια.


Οταν εγραψα πρωτος στο πρωτο πρωτο forum για γερμανια και για FKK πολλοι πεσαν να με φανε οτι ελεγα μπουρδες.. χαιρομαι που αρκετοι συντροφοι συναγωνιστες αρχισαν να βλεπουν το φως ...χα χα
 
OP
OP
X

xxxtester

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
30
Like
1
Πόντοι
0
take a look...





Ξαναβγαζω λοιπον στο φως της δημοσιοτητας το θεμα για το κορυφαίο μπουρδέλο της Ευρώπης και ίσως του κόσμου!! :jerking: :jerking: :jerking:.

ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ Κ ΠΑΕΙ ΕΚΕΙ. Υπαρχουνε σιγουρα καλυτερα απο αυτο κ βεβαια πιο οικονομικα.

Το θεμα δεν ειναι τα λεφτα, αλλα η αναλογια λεφτα ποιοτητας!!!! Ο φιλος xxxtester μας τα λεει καπως αλλιως τα πραγματα. Καπου εχει δικιο, αλλα σε πολλα ειναι Off.

Ας τα παρουμε ομως απο την αρχη.

Μιας κ μεσα Ιανουαριου ειχα να παω στη Γερμανια (Κολλωνια) με εναν συναδελφo, ψαχνωντας στα Εκτός Ελλάδος γενικά επεσα στο θερτ αυτο. Παντα διαβασμενοι πρεπει να παμε καπου!! Με χαρα διαβασα ολα που εγραψε ο φιλος μας xxxtester κ κάπως, οπως σιγουρα κ σε σας αλλωστε, μου κινησε την περιεργια aυτο το θεμα. Μετά απο τα κλασικα μπουρδελα που πηγαμε, ειπαμε να παμε κ σε αυτο, μιας κ ειναι το το κορυφαίο μπουρδέλο της Ευρώπης και ίσως του κόσμου!! (κατα xxxtester). Δεν ξεραμε τι μας περιμενε εκει, γιατι οταν σου λεει καποιος το καλυτερο στην Ευρωπη σε πιανει καπως το αγχος. Δεν ητανε η πρωτη φορά που παμε σε Sauna-Club (οπως τα αποκαλουνε, λογω σχετικης αδειας). Πηραμε τηλ που λετε κ μας εξηγησαν που ειναι., Λεβερκουσεν ειναι (διπλα απο τον Φάνη) κ οχι Κολλωνια. Δεν μας χαλαει αυτο, παμε παρακατω.
Φτασαμε κ χτυπαμε το κουδουνι. Μας ανοιξε την πορτα μια κυρια (περιπου στα τελη 40, ασχημη) κ μας ρωτησε εαν ειμαστε εμεις που πηραμε τηλ νωριτερα, απαντωντας της θετικα, μας καλεσε σε ενα δωματιο κ μας ειπε να κατσουμε γιατι θα ερθουνε τα κοριτσια. Ξεχασα να αναφερω, πηγαμε Πεμπτη, περιπου στις 9 ημασταν εκει. Οντως καθεσαι, σου ερχονται μεσα οι κοπελες κ σου δινουν το χερι μια μια, κ κ κ κ, οπως τα λεει ο φιλος μας, αλλά μεχρι εκει!! Το μαγαζι ειναι στυλ ξεπετα. Πας, πληρωνεις, μαμάς κ αντιο! Δεν εχει καπου να κατσεις σε μπαρακι σαν στα Sauna-Club που σου δινουνε μπουρνουζι οταν πας, κανεις ντουζακι κ πας στο μπαρακι που ειναι ολες οι γκομενες κ παθαινεις πλακα. Εκει ειναι ηρθα, γαμαω, σκαω 170€ κ τα λεμε. Η κλασικη Φυλης (σε φάση εννοω), μονο που σου δινουνε οι γκομενες το χερι. Λες κ εμενα με ενδιαφερει να κανω προεκλογικο αγωνα με χειραψιες.

Σορρυ φιλε xxxtester που θα σου χαλασω τα 25πιατσας, αλλα μαλλον δεν το χεις!!!
οπως γραφεις -----> ειμαι μπουρδελιαρης πανω απο 25χρονια εχω γυρισει και εχω γυριση πολλα
μπουρδελα-στουντιο-μασαζ-κολλγκερλ-βουλγαριες-κολομπαρα-στριπτιζ.κλπ
αλλα στα 40 μου χρονια πρωτη φορα κσεχασα το ονομα μου και ενιοσα τετια
ευτηχια !!!!!

Κατι λαθος κανεις.


Τελικα αδελφια το θεμα ειναι να μην ψαρωνουμε απο κατι τυπακια σαν αυτους. Αμα δειτε κ τα ποστ του ειναι ολα σουπερ. 3 εως τωρα... μαλακια²

Εμας δεν μας χαλασε το γεγονος οτι μας βγηκε ζημια 170 €, αλλα το οτι ημασταν ετοιμασμενοι για Champions Leugue.

Αυτα...

Τα λεμε

Punter
Το κλασικό Ελληνικό κόμπλεξ πουντερ σε μέγιστο βαθμό !!!!
Καταρχάς από την περιγραφή σου παίζει να μην πήγες και στο μαγαζί που λέω... γιατί τα περιγράφεις διαφορετικά,, έπειτα δεν ξέρω μπορεί εσύ να θέλεις να πεις στην αντίθετη γνώμη γιατί έτσι έχει συνηθίσει, γιατί δεν σου αρέσει να διαβάζεις κάποιον να περνάει καλά... πάντως σίγουρα εκεί δεν πήγες, όταν βρεθείς ξανά εκεί γιατί το μαγαζί εξακολουθεί και υπάρχει με διάφορες διακυμάνσεις πάνω-κάτω να πας σίγουρα..

Το μαγαζί εγώ το επισκέφτηκα στο τέλος του 2006 και 2007 και ήταν Άριστο...... το γράφω και το γράφω ξανά η εμπειρία μου είναι πολύ μεγάλη και στα παπάρια μου αν έχεις αντίθετη άποψη, όταν Εσύ έπινες γάλα εγώ γυρνούσα στη Φυλής και στα πέριξ απο το 1980, και αργότερα με την πρώτη ευκαιρία κάναμε και τουρ στην Ελλάδα και Βουλγαρια, δεν θα ρθουν οι χθεσινοί να μας μάθουν τη δουλειά μας....
Εγώ πέρασα τέλεια μαζί με την παρέα μου εσύ τώρα Πιες ξυδάκι και πες τα δικά σου.... πολλοί ήταν οι φίλοι που ζήλεψαν όταν γύρισα πίσω και περιέγραφα τις εμπειρίες και πολλοι εκαναν σαν και σένα... Αποκλείεται, και σιγά μην είναι έτσι, και τα παραλές, γιατί πολύ απλά άνθρωποι δίχως εμπειρία και δίχως να έχουν πάει σε όμορφα μέρη είναι λογικό να μην πιστεύουν ότι μπορεί και να υπάρχουν, μαθημένοι από την κλασική πραγματικότητα που έχουν βιώσει....
Αργοπορημένη η απάντηση μου αλλά μετά από χρόνια που ξανάμπηκα στο site τώρα το διάβασα...

Επιτέλους να ξεφύγουμε από αυτό το κόμπλεξ της κόντρας αναμεταξύ μας, και έπειτα αν κάποιος είναι παλιος στο σεξ το πληρωμένο θα γνωρίζει πολύ καλά ότι οι καταστάσεις πολλές φορές αλλάζουν στην πορνεία λόγω αφεντικού λόγω κοριτσιών λόγω εποχών....ενα μαγαζί που ήταν Α σήμερα μπορει αυριο να αλαξει, και το αναποδο παλι...
Αν κάποιος είναι πολεμιστής χρόνια σε οίκους ανοχής θα το ξέρει πολύ καλά αυτό ότι δεν υπάρχει σταθερότητα.... Όλα έχουν τα πάνω και τα κάτω, μπορεί να πας σήμερα και να φύγεις με τις καλύτερες εντυπώσεις από κάπου, και να πας μετά από κάποιες μέρες και λόγω κοπέλας λόγω αφεντικού, βάρδιας λόγω κόπωσης κλπ να είναι η χειρότερη....

Εγώ δηλώνω και επιβεβαιώνω στις δικές μου επισκέψεις ήταν ονειρεμένα και το μαγαζί πραγματικά άξιζε το όνομα όνειρο σαν χώρος, σαν εξυπηρετήση, σαν κοπέλες, σαν τιμές, ιδιοκτήτρια τότε ήταν μια μαροκινή η Ιλλυ που δούλευε τη βίλα με τον άντρα της, ήταν πολύ αυστηρή με την ποιότητα του σερβις απο της κοπέλες και σε ρωτούσε μετά Πώς πέρασες.... στο μαγαζί δούλευε και ένας Έλληνας ονόματι Στράτος ήταν φροντιστής.
Πήγα με επαγγελματίες του είδους μπουρδελιαριδες χρόνια και νταλικέρηδες που οργώνουν τη Γερμανία και ανθρώπους που πραγματικά ασχολούνται με το άθλημα..
Κράτα τον αρνητισμο σου για σένα... εμείς Πάντως Περάσαμε τέλεια ακόμα θυμάμαι τη γλύκα και τα μασάζ από τη Λουλού μια ταϊλανδέζα με μαύρη ρόγα πιπίλα σαν πιπίλα να μου κάνει ται μασαζ και να Ξεχνάω το όνομά μου..
Εγώ πέρασα καλά εσύ κάπου αλλού πήγες :grin::grin::grin::grin:

Και από άλλους άκουσα ακόμη ότι μπορεί να είμαι μέτοχος σε αεροπορική εταιρεία, ότι μπορεί το site να είναι δικό μου, ότι μπορεί το μαγαζί να είναι δικό μου, ότι τα λέω επίτηδες γιατί παίρνω ποσοστά, και πόσα άλλα όμορφα άκουσα από αυτό το post που με τόση χαρά μοιράστηκα εδώ μέσα.. και βρέθηκαν οι δύο τρεις Complex guys να πούνε τα δικά τους, Δεν πειράζει περαστικούλια εμείς περάσαμε καλά πάντως.... εσείς ξιδάκι :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom