Νέα

transmarrian

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georst
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

shm

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκίτες όντως το έχουν μπλοκάρει το εν λόγω νινι με ψευδώνυμο annoula28 από ts-dating εδώ και 2-3 μέρες!

Μπάι δε γουέϊ... Μήπως γωρίζετε κάτι ... ψάχνω αλλά δεν βρίσκω ανάλογο θέμα σε παλιότερες δημοσιεύσεις...

Ευχαριστώ
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Μπάι δε γουέϊ... Μήπως γωρίζετε κάτι ... ψάχνω αλλά δεν βρίσκω ανάλογο θέμα σε παλιότερες δημοσιεύσεις...

Ευχαριστώ

ναι καλλιθεα σε ενα καθετο ενος κεντρικου δρομου , στη δαβακη νομιζω σε ισογειο δεν θυμαμαι που ακριβως γιατι δεν ειμαι και απο αθηνα. ολο τραγουδαει και ειναι συνεχεια στο βαλε κατι παραπανω να καυλωσουμε και βαλε και κατι ακομα και δεν συμμαζευεται. και γιατι εχουμε μωρο μου απωλεια στυσης που εχεις και μεγαλο εργαλειο? γιατι ρε ηλιθια με τις μαλακιες που λες ουτε να καβλωσει κανεις δεν μπορει αντε γαμησου κλπ.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Μαγκίτες όντως το έχουν μπλοκάρει το εν λόγω νινι με ψευδώνυμο annoula28 από ts-dating εδώ και 2-3 μέρες!

Μπάι δε γουέϊ... Μήπως γωρίζετε κάτι ... ψάχνω αλλά δεν βρίσκω ανάλογο θέμα σε παλιότερες δημοσιεύσεις...
Ευχαριστώ
Και σε εμένα πριν κάτι χρόνια βαριόταν.

εναλλακτικέ έχουμε εναλλακτικά αυτό
Πράγματι
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Κατι σιγοτραγουδούσε τάχα οτι κάνει την κεφάτη αλλά μάλλον κουκουρούκου ήταν.
Ένα μικρόσωμο σκυλί ειχε που ερχόταν και μου γάβγιζε αγριεμένο αλλά δεν το "συμμάζευε".  :huh:
Συν ότι μύριζαν τα πόδια της! 
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
παλη καλα που δεν πηγα ποτε
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Για πες mike για τη markela , pamela κλπ ή στείλε κανένα p.m. που κρατάς μυστικά....    :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
αριστουργημα!!!κεντησες
Σ΄ ευχαριστώ πολύ αγάπη!
Κατι σιγοτραγουδούσε τάχα οτι κάνει την κεφάτη αλλά μάλλον κουκουρούκου ήταν.
Ένα μικρόσωμο σκυλί ειχε που ερχόταν και μου γάβγιζε αγριεμένο αλλά δεν το "συμμάζευε".  :huh:
Συν ότι μύριζαν τα πόδια της! 
:rockon: :2funny:
Για πες mike για τη markela , pamela κλπ ή στείλε κανένα p.m. που κρατάς μυστικά....     :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
:bounce-glasses: :happy: :headbang2:
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Για πες mike για τη markela , pamela κλπ ή στείλε κανένα p.m. που κρατάς μυστικά....     :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

ενα θα σου πω και τελος οτι σηκωσα το χερι το κουπι για να πεσει το τσουναμι-μπουφλα αλλα με πιασανε τα γελια και της χαιδεψα τα μαλλια και εφυγα. κατι θαχε παρει η πιει φαινεται.και για να σηκωσω εγω χερι ποσο μαλιστα και σε γενος θηλυκο κατι δεν ηταν καθολου καλο. ασχετα οτι δεν ειχαμε θυματα βεβαια.αλλη λεπτομερεια δεν λεω
 

shm

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
ναι καλλιθεα σε ενα καθετο ενος κεντρικου δρομου , στη δαβακη νομιζω σε ισογειο δεν θυμαμαι που ακριβως γιατι δεν ειμαι και απο αθηνα. ολο τραγουδαει και ειναι συνεχεια στο βαλε κατι παραπανω να καυλωσουμε και βαλε και κατι ακομα και δεν συμμαζευεται. και γιατι εχουμε μωρο μου απωλεια στυσης που εχεις και μεγαλο εργαλειο? γιατι ρε ηλιθια με τις μαλακιες που λες ουτε να καβλωσει κανεις δεν μπορει αντε γαμησου κλπ.


Ευχαριστώ πολύ. Τέλεια πληροφόρηση

Ennalaktikos ευχαριστώ και σενα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom