Νέα

Transexuala

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loveck
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 311
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
ουαου τι μουνι ειναι αυτο???
 

kolokotronis07

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Ειπα να postarw εδω για να συνεχιστει το ξεκατινιασμα...δυστηχώς δεν το πρόλαβα live :'( :'( :'(
 

tavologos777

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μαύρο και απο μένα...Πήγα να μπω στο σπίτι της και βρόμαγε σκατίλα...εννοείτε ότι την κοπάνησα αμέσως
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Μαύρο και απο μένα...Πήγα να μπω στο σπίτι της και βρόμαγε σκατίλα...εννοείτε ότι την κοπάνησα αμέσως
Αξίωμα:  Νέος
Ημερομηνία εγγραφής:  σήμερα στις 16:46:00 Παρ 07-05-2010
Τελευταία σύνδεση:  σήμερα στις 20:14:01

Αφού γουστάρεις την μερέντα, σε κόβω να τρως μια πιατέλα σκατά στην καθισιά.
Απο μένα πάρε κερνάω μια κατσαρόλα.  :shit: :shit: :shit: :shit: :shit: Τρώγε τώρα και σκασμός!!
Και τώρα ούστ απο δώ μωρή βαλτή κλωνόπουστα, με σημερινή εγγραφή 7 μυνήματα και λές και  μαύρο.  :huh:
 

kolokotronis07

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή είναι καινούριος πρέπει να λέει και ψέματα? μην υποστηρίζεισ συνέχεια τους τρανς χωρίς λόγο...για τον αν λέει αλήθεια είναι στην κρίση του καθενός...αλλά μη καταδικάζουμε συνέχεια καινούρια μέλη..με αυτή την λογική όποιος είναι καινούριος θα πρέπει να κάνει 100 άσχετα ποστ(όχι κριτκές) και μετα να γράφει μια κριτική για να είναι πιστευτός? δεν στέκει
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Επειδή είναι καινούριος πρέπει να λέει και ψέματα? μην υποστηρίζεισ συνέχεια τους τρανς χωρίς λόγο...για τον αν λέει αλήθεια είναι στην κρίση του καθενός...αλλά μη καταδικάζουμε συνέχεια καινούρια μέλη..με αυτή την λογική όποιος είναι καινούριος θα πρέπει να κάνει 100 άσχετα ποστ(όχι κριτκές) και μετα να γράφει μια κριτική για να είναι πιστευτός? δεν στέκει
Καλά εσύ δεν κατάλαβες ότι αμέσως μετα την εγγραφή του γνώριζε για όλα τα τεκταινόμενα εδώ?

Ημερομηνία εγγραφής:  Παρ 07-05-2010  στις 16:46
Πρώτο post         :  Παρ 07-05-2010  στις 16:48
Δηλαδή σε 2 μόλις λεπτά πρόλαβε να μπεί στο παρόν θρέντ , να διαβάσει τουλάχιστον 10 μυνήματα και να γράψει την παπαριά του !!! Αυτό πρακτικά είναι αδύνατο.

Απλά ο κλώνος είχε προετοιμασθεί και μπήκε καρφωτός για να συκοφαντήσει και να κάνει ζημιά.
Δεν αναρωτήθηκες πότε πρόλαβε και διάβασε μέσα σε 2 λεπτά και είχε και γνώμη και κρίση απο πάνω ο κουραδοκλονόκωλος?
Όσο δε για την υποστήριξή μου στις τρανσ πως το τεκμηριώνεις?
Απλά δεν πάω το άδικο και ιδιαίτερα όταν γίνεται σκόπιμα απο μερικούς.  ;)


[move]Κύριε Αντισθένη μαυντεη μαυ ντεη εβρέθη κλώνος εδώ!!!![/move]
 

johny7gr

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
125
Like
9
Πόντοι
1
Πολύ επίθεση γίνεται. Οπότε ή όντως ισχύει ή κάποιοι θέλουν να σπηλώσουν το όνομα μερικών. Καλό είναι να τις διαβάζουμε τις απόψεις όλων αλλά να μπούμε και οι ίδιοι στο τρυπάκι να ασχολειθούμε γιατί σε αυτή την κοινωνία των forum είναι πολύ εύκολο να πούμε ψέμματα αλλά και αλήθειες.
 

johnnys6711

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
1
Δηλαδή για να καταλάβω.

Μπαίνω εδώ μέσα πρώτη φορά!
Κάνω μία γύρα στα γρήγορα στο και βλέπω ένα άτομο που το έχω συναντήσει από κοντά έξω, και ξαφνικά σε διάστημα 5' αρχίζω να λέω τα χειρότερα για αυτό το άτομο.

Είναι λογικό αυτό ? ? ? ? ?  :huh:  :huh:  :huh:
Για εμένα πάντως δεν είναι.

Αν δεν πέρασα καλά με κάποια TS και έχω παράπονα απο την ίδια, θα τα πω στην ίδια.
Δεν θα την ξεκατινιάσω μπροστά σε 5.000 άτομα.
Εκτός και αν είμαι σε κάποιο χώρο όπου έχει Reviews ο χώρος αυτός πού είμαι.
Εκεί θα καταθέσω την αποψή μου.

Ευχαριστώ Kαι Καλημέρα σας Johnnys!!!
 

roberto9

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή είναι καινούριος πρέπει να λέει και ψέματα? μην υποστηρίζεισ συνέχεια τους τρανς χωρίς λόγο...για τον αν λέει αλήθεια είναι στην κρίση του καθενός...αλλά μη καταδικάζουμε συνέχεια καινούρια μέλη..με αυτή την λογική όποιος είναι καινούριος θα πρέπει να κάνει 100 άσχετα ποστ(όχι κριτκές) και μετα να γράφει μια κριτική για να είναι πιστευτός? δεν στέκει
παντως να κανω μια διαπιστωση ....μιας και διαβασα απο την αρχη το θεμα με την τρανσεξουαλα. δεν εχει βρεθει ενας που να πηγε μαζι της και να εχει να πει μια καλη κουβεντα???? (ρωταω)
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
παντως να κανω μια διαπιστωση ....μιας και διαβασα απο την αρχη το θεμα με την τρανσεξουαλα. δεν εχει βρεθει ενας που να πηγε μαζι της και να εχει να πει μια καλη κουβεντα???? (ρωταω)

Ναι, υπάρχει. εγώ πέρασα μια χαρά μαζί της... μου έδωσε την εντύπωση πως είναι άτομο σέξυ με ιδιαίτερο χιούμορ και αυτά περί καθαριότητας που διάβασα είναι μαλακίες. Τελικά νομίζω πως ακόμα και με μια επαγγελματία το θέμα είναι η χημεία. Πάντα σε όλες τις κριτικές διαβάζω αντικρουόμενες απόψεις και είναι λογικό. Δεν ταιριάζουν όλοι με όλους...
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456

σεtrendy

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
απο τισ πιο καθαρες .ωραιο κορμι .μην ακουτε βλακειες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom