Νέα

Transexual Κύπρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα katjageor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 404K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
10
Like
2.656
Πόντοι
746
Καλησπέρα παιδιά. έχει κάποιος εμπερία με την συγκεκριμένη?


Ύποπτο με αλλαγή ονόματος, έχει δυο κριτικές, αλλά τίποτε το σπουδαίο.
Πρώτη κριτική εντελώς τραγική εδώ και δεύτερη μέτρια εδώ .
Νομίζω, ότι είχε εκεί άλλο ένα προφίλ, αλλά δεν το βρίσκω.  Κάπου εδώ στο φόρουμ διάβαζα, κάποιος ανάφερε κάποιες λεπτομέρειες, ότι δεν ήταν προσεκτική στο ενεργητικό της ρόλο.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
10
Like
2.656
Πόντοι
746

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
10
Like
2.656
Πόντοι
746
α εξερεσεις φατσα ολο τ αλλο τρωγεται

Ε, φίλε, δεν είναι και κούκλα πορνό σταρ, αλλά πέρασα υπέροχα σου λέω. Το δεύτερο γύρο που κάναμε, ξάπλωσα στο κρεβάτι και έκατσε πάνω στη πούτσα μου και γαμιόταν για κάνα 40λεπτό ασταμάτητα και το απολάμβανε. Το εργαλείο της μας κτυπούσε σε κοιλιακή περιοχή και τους δυο όλη την ώρα και παρά ότι για δεύτερο γύρο δεν είχε στύση, το εργαλείο δεν αλλάζει και πολύ το μέγεθος, απλά δεν γίνετε σκληρό. Τώρα, με απόσταση χρόνου προσωπικά θα έλεγα περισσότερο cross παρά τρανς, αλλά δε γαμιέται, πέρασα καλά.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Ε, φίλε, δεν είναι και κούκλα πορνό σταρ, αλλά πέρασα υπέροχα σου λέω. Το δεύτερο γύρο που κάναμε, ξάπλωσα στο κρεβάτι και έκατσε πάνω στη πούτσα μου και γαμιόταν για κάνα 40λεπτό ασταμάτητα και το απολάμβανε. Το εργαλείο της μας κτυπούσε σε κοιλιακή περιοχή και τους δυο όλη την ώρα και παρά ότι για δεύτερο γύρο δεν είχε στύση, το εργαλείο δεν αλλάζει και πολύ το μέγεθος, απλά δεν γίνετε σκληρό. Τώρα, με απόσταση χρόνου προσωπικά θα έλεγα περισσότερο cross παρά τρανς, αλλά δε γαμιέται, πέρασα καλά.
[/quot ειναι καλο παντος απο φ ωτο κ γω μαζί σου
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
10
Like
2.656
Πόντοι
746
Καλημέρα σε όλους, για την ώρα δεν υπάρχει τίποτε καινούργιο στη πίστα, ξέρουμε τουλάχιστον τίποτε για τιμές μετά τα επιδόματα ανεργίας?
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
762
Like
570
Πόντοι
86
Παίδες κανένα καλό τραβεστί υπάρχει;
 

John.Greek

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
2.553
Κριτικές
38
Like
2.446
Πόντοι
2.606

Συνημμένα

  • μακ127117_1465242048.jpg
    μακ127117_1465242048.jpg
    33 KB · Εμφανίσεις: 21
  • AXTIOP.jpg
    AXTIOP.jpg
    30,4 KB · Εμφανίσεις: 21

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.758
Like
708
Πόντοι
96
κατη καλο μονο για στοματικο (να καμνη) ? αλα να εν τοπ φαση
 
OP
OP
katjageor

katjageor

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
473
Like
120
Πόντοι
1

Στα τόσα χρόνια που άνοιξα αυτό το νήμα ελάχιστα έχω αναφερθεί αρνητικά για κάποιο άτομο. Ακόμη και αν δεν πέρασα καλά το αποφεύγω όσο μπορώ και ας γίνεται αυτό εις βάρος της ενημέρωσης γιατί ξέρω και σέβομαι το γεγονός ότι είναι άτομα που βιοπορίζονται από αυτό το επάγγελμα. Απόψε κάνω την εξαίρεση για την συγκεκριμένη. Ξεκαθαρίζω ότι δεν βρέθηκα καν μαζί της και εν τέλει νιώθω τυχερός γι'αυτό. Η τύπισσα είναι από αγενέστατη μέχρι εμετική μπορώ να πω. Δεν χρειάζεται να μπω σε λεπτομέρειες, πηγαινοέρχεται αρκετά συχνά Κύπρο, είμαι σίγουρος ότι αρκετοί θα την έχουν πάθει. Δεν κρίνω ούτε εμφάνιση ούτε συμμετοχή. Από θέμα χαρακτήρα και μόνο ΜΑΚΡΥΑ.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Υποτίθεται οτι δεν είναι επαγγελματίας η συγκεκριμένη  :think:
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
10
Like
2.656
Πόντοι
746

Στα τόσα χρόνια που άνοιξα αυτό το νήμα ελάχιστα έχω αναφερθεί αρνητικά για κάποιο άτομο. Ακόμη και αν δεν πέρασα καλά το αποφεύγω όσο μπορώ και ας γίνεται αυτό εις βάρος της ενημέρωσης γιατί ξέρω και σέβομαι το γεγονός ότι είναι άτομα που βιοπορίζονται από αυτό το επάγγελμα. Απόψε κάνω την εξαίρεση για την συγκεκριμένη. Ξεκαθαρίζω ότι δεν βρέθηκα καν μαζί της και εν τέλει νιώθω τυχερός γι'αυτό. Η τύπισσα είναι από αγενέστατη μέχρι εμετική μπορώ να πω. Δεν χρειάζεται να μπω σε λεπτομέρειες, πηγαινοέρχεται αρκετά συχνά Κύπρο, είμαι σίγουρος ότι αρκετοί θα την έχουν πάθει. Δεν κρίνω ούτε εμφάνιση ούτε συμμετοχή. Από θέμα χαρακτήρα και μόνο ΜΑΚΡΥΑ.

Παράξενα πράγματα, όλες φωτογραφίες μόνο από πίσω, τίποτε το σπουδαίο. Μόνο και μόνο διαβάζοντας το κείμενο που έγραψε δεν πήγαινα. Όχι για αυτά που γράφει, άλλα για τρόπο πως γράφει. Ο τρόπος πως γράφει εικονίζει το κακό χαρακτήρα. Νομίζει, ότι είναι το επίκεντρο του σύμπαν, αρχίδια είναι. Και μου το επιβεβαίωσες, φίλε. Το πρόσωπο αυτό, όλους γύρο θεωρεί σκουπίδια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom