Νέα

Trans-Θεσσαλονικιά Βίκυ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα David
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 125
  • Εμφανίσεις 14K
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SATYROS09

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
113
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον αυτη η τυπισα ειν αι οντος στο φατσα εδω και κανα χρονο περιπου.εκει εμενα μου εχει πει οτι την λενε νανσυ καποια στιγμη που μιλησαμε.στην ερωτηση μου περι πιατσας(γιατι τα ρωταω χυμα κατι τετοια  :rockon: :rockon:)αρνηθηκε το παραμικρο και μου ειχε πει οτι οι κοπελές τις πιατσας το κανουν απο αναγκη και μονο και οτι δεν πρεπει να τις προσβαλουμε,χωρις ομος να το εχω κανει εγω στην συζητηση που καναμε,και ουτε ειχα τετοιο σκοπο.ειναι σιγουρα πολυ ομορφη για την πολη μας αλλα ουτε εγω την εχω πετυχει καπου εξω σε πιατσα.επισης μου ειχε πει οτι δουλευει στο σπιτι της ως σχεδιαστρια ρουχων.αυτα ξερω εγω γιαυτην.οποιος μαθει κατι παραπανω ασ το πει και σε μας εδω.αλλα και εγω απο οτι βλεπω δυσκολα αυτη η κουκλα θα παιζει με πιατσες και τετοια ολα θα ειναι με μονιμη πελατεια και τηλ. :rockon:
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
Να ερθω να ζησω θεσσαλονικη με θελετε???

Φυσικα και σας θελουμε δεσποινης Δαναη !

Προσφερω υπεροχο παστιτσιο ( συνταγη της μαμας ) και προσβαση στα γνωστα ζαχαροπλαστεια της πολης .

Και για την ακουστικη σας απολαυση πληρης δισκογραφια των ανυπερβλητων Nightwish .

Τα λεμε .
 

rolaho

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
332
Like
0
Πόντοι
1
εγο εχω φαει την πιατσα τησ θεσσαλονικησ,και αγγελιεσ.δεν μπορουμε να πουμε οτι απο τραβεστι η θεσσαλονικη ειναι ασχημα.βλεπε κελλυ,φιονα,λουιζα,βυκτορια,χριστινα κτλ.
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Φυσικα και σας θελουμε δεσποινης Δαναη !

Προσφερω υπεροχο παστιτσιο ( συνταγη της μαμας ) και προσβαση στα γνωστα ζαχαροπλαστεια της πολης .

Και για την ακουστικη σας απολαυση πληρης δισκογραφια των ανυπερβλητων Nightwish .

Τα λεμε .
Με εχεις μελετηση καλα βλεπω αγαπητε μου μια χαρα σε βρησκω φυλο και φτερο παντως μπραβο σας παιδια και μονο που το λετε σας τιμα και χαρηκα ιδιαιτερα...
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
δαναη να μενεισ σπιτι μου και αμα ταιριαξουμε να αρραβωνιαστουμε να χαρη και η γιαγια μου.
 

kaligoul

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
17.108
Like
9
Πόντοι
166
Ελα στη τζιτζιφιες.
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
Με εχεις μελετηση καλα βλεπω αγαπητε μου μια χαρα σε βρησκω φυλο και φτερο παντως μπραβο σας παιδια και μονο που το λετε σας τιμα και χαρηκα ιδιαιτερα...

ναστε καλα δεσποινη δαναη !

μεχρι την επομενη φορα ...

να υγειαινουμε και να γελαμε  :)
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
δαναη να μενεισ σπιτι μου και αμα ταιριαξουμε να αρραβωνιαστουμε να χαρη και η γιαγια μου.
βαλε και καμια φωτο εδω να σε δουμε βρε... η δεν θες... Τελικα μου αρεσετε οι Θεσσαλονικοις ανοιχτοκαρδοι και φιλοξενοι.. μπραβο σας βρε... σιγουρα θελω να σας γνωρισω....
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Σορρυ που ποσταρα και σε ξενο θρεντ... αφορα τη Βικυ εδω.. μη χαθουμε οκ?? Σε λιγο καιρο θα ανεβω Θεσσαλονικη για λιγες μερες και θα τα πουμε εκει αγαπες...
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
δαναη ειμαι ωραιο παιδι να ξερεις.πρωτος.
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
μου αρεσει ωραια.στειλε πμ να το κανονισουμε τοτε.
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
αν βρεις καποια γκαρσονιερα στη Θεσσαλονικη μεσα στηλε μου το τηλ οκ??
Απλα θα ερχομε για λιγο και θα φευγω παλι οκ?? Δεν θα μενω εκει...  Θα λυσαξουν οι Αθηναιοι...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
αν βρεις καποια γκαρσονιερα στη Θεσσαλονικη μεσα στηλε μου το τηλ οκ??
Απλα θα ερχομε για λιγο και θα φευγω παλι οκ?? Δεν θα μενω εκει...  Θα λυσαξουν οι Αθηναιοι...

Για να μην λυσάξουμε, και απο την Αθήνα, και με αγάπη!!!  :grin:

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Νεάπολη, διαμέρισμα 42 τ.μ., ημιυπόγειο, τιμή 100 ευρώ

Κώδικας:
[URL unfurl="true"]http://www.xe.gr/pages/Results.aspx?cat_id=1090&SC_GUID=ff714aa7-951c-4783-961f-1f9abbb4ed13[/code[/URL]]

και κάτι πιο σπέσιαλ:

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ κέντρο, γκαρσονιέρα 30 τ.μ., 1 υ/δ, 2ος όροφος, ανακαινισμένη, επιπλωμένη ή μη, άριστη κατάσταση, κουζίνα, μπάνιο, τέντες, a/c, boiler, πόρτα ασφαλείας, χωρίς κοινόχρηστα, πλησίον πανεπιστημίων

[code][URL unfurl="true"]http://www.xe.gr/pages/Results.aspx?cat_id=1090&SC_GUID=09fc0e1e-c263-4aef-84a7-a9820a0d7881[/code[/URL]]

Έτσι για να μην λές, αρκεί να γράφεις στο site , πάντα να γελώμεν και να υγιαίνωμεν!!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Σε ευχαριστω hotyan, αν και μετα απο συμβουλιο της επικρατειας απεφασισα να μην παω για πολλους λογους...  Δυσκολα τα πραγματα εκει για κοπελες σαν και εμας αστο καλυτερα... καταλαβες....
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Σε ευχαριστω hotyan, αν και μετα απο συμβουλιο της επικρατειας απεφασισα να μην παω για πολλους λογους...  Δυσκολα τα πραγματα εκει για κοπελες σαν και εμας αστο καλυτερα... καταλαβες....
Πριν 1 λεπτο διαβασα θελης να ερθης τωρα το ακυρωνης ελα  να γνωριστουμε 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom