Νέα

Trans στη Λάρισα....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tslov3r
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 456
  • Εμφανίσεις 133K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sniper34

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2021
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες...δεν έχω πάει ποτέ μου με τρανς και δεν το είχα σκοπό αλλά είδα τη Νάνσυ Ζαχαρία και άρχισα να το σκέφτομαι να την τιμήσω... είμαι διστακτικός αλλά το σκέφτομαι σοβαρά και είμαι σε δίλημμα...ποια η γνώμη σας;
 

rhgas1146

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
86
Like
111
Πόντοι
0
αν εχει παει καποιος με την ρια τρανς η την νασνυ,ας ενημερωσει.καιγεταιη τρυπα μου
 

elenakitr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και εμένα με ενδιαφέρει αν κάποιος ξέρει κάτι να μας πει να φύγει λίγο το άγχος σαν πρώτη φορά
 

PARTIZAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
402
Like
299
Πόντοι
21
Τρανς και α@@@@@@δια !!!
Δυο δροσεροι πολυεμφανιζομενοι ,στον καμπο .
ο Ξανθοπουλος υποσχεται συνεδρια μασαζ πρωτα ,και μετα ΛΕΕΙ ααααααααααααν μας βγει ,θα εχω την βαζελινη διπλα ακριβως στο κομοδινο .......
ο Δευτερος εμφανιζεται ,βαραει στρουγκα μια βραδυα ,και μετα εξαφανιζεται , για θκο μας τον κοβω .
Το οτι θα πλερωναται ,για να γαμισεται φουστη με φουστα με ξεπερναει !!!!!
ιιιιιιιιιιιιιιι γ@@μο τ αυτια σας μεσα γ@μω !!!!καποτε στυνονανταν πισω απο το σταθμο και ξεροσταλιαζαν .και αν εμφανιζονταν κανα αυτοκινητο ορμαγαν σαν τς μυγες στο σκ@το !!! η απλα παρακαλουσαν κανενα Κουρδο νταλικερη ,να τους βαλει να του κρατησουν τη ρεζερβα !!!
 

Συνημμένα

  • 2022-09-03 (5).png
    2022-09-03 (5).png
    434,3 KB · Εμφανίσεις: 202
  • 2022-09-03 (4).png
    2022-09-03 (4).png
    384,4 KB · Εμφανίσεις: 192
  • 2022-09-03 (2).png
    2022-09-03 (2).png
    529 KB · Εμφανίσεις: 184
Τελευταία τροποποίηση:

rhgas1146

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
86
Like
111
Πόντοι
0
Τρανς και α@@@@@@δια !!!
Δυο δροσεροι πολυεμφανιζομενοι ,στον καμπο .
ο Ξανθοπουλος υποσχεται συνεδρια μασαζ πρωτα ,και μετα ΛΕΕΙ ααααααααααααν μας βγει ,θα εχω την βαζελινη διπλα ακριβως στο κομοδινο .......
ο Δευτερος εμφανιζεται ,βαραει στρουγκα μια βραδυα ,και μετα εξαφανιζεται , για θκο μας τον κοβω .
Το οτι θα πλερωναται ,για να γαμισεται φουστη με φουστα με ξεπερναει !!!!!
ιιιιιιιιιιιιιιι γ@@μο τ αυτια σας μεσα γ@μω !!!!καποτε στυνονανταν πισω απο το σταθμο και ξεροσταλιαζαν .και αν εμφανιζονταν κανα αυτοκινητο ορμαγαν σαν τς μυγες στο σκ@το !!! η απλα παρακαλουσαν κανενα Κουρδο νταλικερη ,να τους βαλει να του κρατησουν τη ρεζερβα !!!
εχεις δικιο απολυτο φιλε,μακρια παντως απο τον κλεανθη.πουστρα μεγαλη,οχι στο σωμα,αλλα στην συμπεριφορα κ στην ψυχη.
 

TolisDRM

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2021
Μηνύματα
14
Like
10
Πόντοι
0





Καλησπέρα.Εχετε κάποια άποψη για τις συγκεκριμένες αγγελίες;
 

Vag98

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2022
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0
Παίζει κάνα καλό τραβελάκι στην Λάρισα ;;
 

TolisDRM

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2021
Μηνύματα
14
Like
10
Πόντοι
0





Βοήθεια παιδιά..Κάποιος γνώμη για αυτές;
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά. Έχει τιμήσει κάνεις την συγκεκριμένη; Ψάχνω να βρω κάποια κριτική αλλά τίποτα

 

TolisDRM

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2021
Μηνύματα
14
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Έχει τιμήσει κάνεις την συγκεκριμένη; Ψάχνω να βρω κάποια κριτική αλλά τίποτα

εμφάνιση δεν είναι και τόσο κοντά σε σχέση με τις φωτό που έχει.
Έχει αρκετά παραπάνω κιλά(πριν 3 μήνες βρέθηκα με αυτή)και στις φωτό που έχει με πρόσωπο έχει παιχτεί επεξεργασία .
Στο ενεργητικό είναι αρκετά καλή .Ειδικά αν σου αρέσει η άλλη να είναι άγρια θα περάσεις καλά.
Παθητικό μέτρια πράγματα
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
εμφάνιση δεν είναι και τόσο κοντά σε σχέση με τις φωτό που έχει.
Έχει αρκετά παραπάνω κιλά(πριν 3 μήνες βρέθηκα με αυτή)και στις φωτό που έχει με πρόσωπο έχει παιχτεί επεξεργασία .
Στο ενεργητικό είναι αρκετά καλή .Ειδικά αν σου αρέσει η άλλη να είναι άγρια θα περάσεις καλά.
Παθητικό μέτρια πράγματα
Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντηση φίλε μου. Η αλήθεια είναι ότι το περίεργο είναι να πετύχεις κάποια να είναι όπως στις φωτογραφίες, αυτό ισχύει και για τις γυναίκες στα social, anyway!
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Παιδιά με αυτές τις δυο Βραζιλιάνες έχει κανεις εμπειρία ;


 

Giorgos G

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2023
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Δοκίμασε κάποιος;
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Μεγάλη προσοχή με αυτόν εδώ τον Corina. Να ξέρετε πως οι φωτογραφίες του είναι πάρα πολύ παλιές, πάνω από 10 χρόνια τις ίδιες φωτό βάζει. Φανταστείτε ότι πριν μια δεκαετία με τις ίδιες φωτογραφίες είχα κανονίσει να βρεθώ και με το που τον είδα έφυγα, ένας άντρακλας είναι καμία σχέση με cross.
 

Συνημμένα

  • IMG_3083.jpeg
    IMG_3083.jpeg
    235,4 KB · Εμφανίσεις: 61

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom