Νέα

Trans -shemale danai

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hotyan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 323K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Δανάηηηηηηηηηηηηηη  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Προσωπικά με εχει φτιάξει πολύ αυτό το μωρό! :dancing:
Και γαμώ τους βύζους και για χύσιμο και για γλύψιμο!!! :rockon:
Τι λέτε φίλοι μου,  :think:να πάω κάποιο βραδάκι να το γνωρίσω?
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.tv/index.php?option=com_smf&Itemid=250&action=dlattach;topic=71596.0;attach=214059;image[/img[/URL]]
[/quote]
Sory για το spam-offtopic. Για αλλού τόγραφα αλλού μπήκε!!! :D
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Που ξερεις μπορει να με δεις και εμενα καμια μερα ετσι να μοστραρω εδω μεσα.... Πονηρε...
Παντως ιδιο κωλο με αυτην εχω...  Αλλα θα το εχεις τσεκαρη εσυ μαλλον...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Καλησπερα δαναη  :-* :-* :-*

καλησπερα μωρο μου... Πως πανε τα κεφια στην Ολλανδια????  Ολα καλα?? Επρεπε να στα εδινα τα φιλακια απο κοντα αλλα δεν μου εκατσε η φαση....

Είσαι πολύ ερωτικό άτομο κούκλα μου, και το αποδεικνύεις σε κάθε έκφανση της ζωής σου..... Ευκαιρίες πάντα υπάρχουν. Αρπαξέ τες!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Ευκαιριες υπαρχουν μωρο μου... αλλα πρεπει να υπαρχη και το καταλληλο εδαφος... και το σωστο timing.... Αλλα με τετοια ζωη που ζω εγω... ειμαι πολυ δραστηρια... και βαριεμε ευκολα... Και οι αντρες ειναι απαιτητικοι και μοναχοφαγαδες...
 
OP
OP
H

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Που ξερεις μπορει να με δεις και εμενα καμια μερα ετσι να μοστραρω εδω μεσα.... Πονηρε...
Παντως ιδιο κωλο με αυτην εχω...  Αλλα θα το εχεις τσεκαρη εσυ μαλλον...
Δυστυχώς δεν έχω τσεκάρει καμιά σας ακόμη. Για σένα γιαβρί μου πολύ χλωμό το θωρώ. :badair:
Σκέπτομαι όμως προσεχώς να τσεκάρω την εικονιζόμενη Καυλολάϊν.
Παρεπιμπτόντως με έχεις λιγουλάκι απογοητευσει.
Πάς να κάνεις το θρεντάκι σου τσουτσουμπόξ!!! :idiot:
Δε λέω βάζεις και τις ημιπροκλητικές φωτό σου βάλε όμως και μερικές αποκαλυπτικές σε κοντινό πλάνο να σε απολάυσουν οι λάτρες σου. :dancing:
Αυτός νομίζω εξ αλλου είναι και ο σκοπός των προσωπικών θρέντ όπως και του δικού σου, αξιοποίησέ το λοιπόν. ;)
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Γιασου ρε Κατερινα..... Πες τα.... Να βγαλουμε τα εσωψυχα μας.... Αμαν πια αυτοι οι παντρεμενοι... Λιγο ησυχια δεν εχουν....           
Αφου εχουν υσηχια οι ελευθεροι, πρεπη να εχουν και οι παντρεμενοι  :pipa1: :grin: :grin:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Χοτ δεν ειπα οτι με εχεις τσεκαρη προσωπικα... φωτογραφικα  εννοουσα.... αλλα anyway αν θελω να βαλω φωτος μου υπαρχη και το σιτε μου να τις βαλω... δεν σκοπευω να κανω το θρεντ γεματω με φωτος μου σαν κανενα ψωνιο που ψαχνη απεγνωσμενα πελατες... οταν θελω και αν θελω θα βαλω... εδω θα λεω πραγματα που ισως ειναι λιγο πικαντικα αλλα και παλι για ολα αυτα πρεπει να εχω και ελευθερο χρονο για να τα κανω.... εδω δεν ειμαι καινουργια για να παρουσιαζω υλικο μου... ουτε ο κοσμος που με γνωριζη..... τουλαχιστον ο περισσοτερος θα κατση να γραψη εδω μεσα... δεν θελω να εκτιθετε κανενας... Το να μπαινω λοιπον και να γραφω μονη μου η να βαζω φωτος μου δεν ειναι το καλυτερο... ουτε θα μπορω να μπαινω καθε μερα... αλλα σας το υποσχομε πικαντικα θα σας γραφω που με αφορουν.... εχω πολλα... το να μπαινης και να γραφης ολη μερα σε ενα θρεντ δεν σημαινη οτι πρεπει να ειναι και απαραιτητα καλο... αντιθετος μαλιστα....  φιλια  αγαπες και θα τα λεμε...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Γεια σου ρε Δαναη με τα πικαντικα σου  :pipa1: :2funny:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
βιβλιο θα γραψω μια μερα....
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
ε ναι ενταξη οι φωτος... αλλα τα πικαντικα ειναι ακομα πιο ωραια  συμφωνειτε????? Ακουσα ενα δυνατο  ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom