Νέα

Trans Peli

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα venny
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 203
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

YIANNIS74

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
28
Like
14
Πόντοι
0
Το μοναδικό άτομο που γούσταρε και μου τον πήρε 2 φορές χωρίς παζάρια και μαλακίες..Απο μόνη της.Τα πέταξε όλα ( τότε δεν είχε στήθος) φόραγε κάτι super 10ποντες γόβες και περασαμε απίστευτα..Το μόνο κακό ήταν όταν αργότερα πέρασα μια δυό φορές και δεν τη διάλεξα απο Συγγρού,με σνομπάριζε χοντρα.Ωστόσο τώρα πάλι ψήνομαι..
 

plivios

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
169
Like
22
Πόντοι
1
Καλησπέρα,θα ήθελα την γνώμη όσων έχουν δεί την κυρία Πέλη από κοντά,από ότι έχω δεί σε φώτο σε διάφορα site και στο fb,πρέπει να είναι αν όχι η ομορφότερη από τις πιο όμορφες τρανσέξουαλ.
 

CLS200

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
62
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα,θα ήθελα την γνώμη όσων έχουν δεί την κυρία Πέλη από κοντά,από ότι έχω δεί σε φώτο σε διάφορα site και στο fb,πρέπει να είναι αν όχι η ομορφότερη από τις πιο όμορφες τρανσέξουαλ.
ΕΙΝΑΙ ΤΟΠ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ .....ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ...
 

mpourdas35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
114
Κριτικές
15
Like
599
Πόντοι
311
Συναντηση με την κοπελα πριν κανα μηνα, ισως και λιγο παραπανω. Πολυ θηλυκη.Πολυ χαμογελαστη.Στηθος απιστευτο.κωλος και κορμι υπεροχο. συμμετοχη 8/10.
περασα καλα.δεν ειμαι σιγουρος αν στο μελλον την ξαναεπισκεφτω.
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
219
Like
98
Πόντοι
1
αλανια μου που βγαινει η πελι??συγγρου και σε ποιο υψος περιπου?εντυπωσεις??
 

CLS200

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
62
Like
18
Πόντοι
0
Τριτη (φορα) και φαρμακερη εγινε επιτελους η συναντηση με την Πελη που ηρθε απο Αθηνα στα μερη μας.
Μιλάμε πάντα για τη ΄΄μετα βύζων εποχη΄΄, αφού εβαλε στηθος και τι στηθος!!!!
Την πρωτη φορά που ηρθε Ιούνιο έλειπα Αθηνα, θα την επισκεπτομουνα εκει αλλα αμα εισαι γκαντεμης ...... εγω εκει και αυτη εδω..
Την δευτερη φορα μεσα στον Ιούλιο που ηρθε και τα ειπαμε μονο, για λιγο, όταν την είδα μου επεσε το σαγονι!!! καμια σχεση με την Πελη
που ηξερα και που ηταν εντυπωσιακη λογω προσοντων ουτως ή αλλως. Κανονικη γυναικα με σουπερ σεξυ ντυσιμο, μακιγιαζ με λεπτομερεια
και μπουστο που σου βγαζει τα ματια. Και η τριτη και τυχερη τωρα που ξαναρθε και περασαμε (εγω σιγουρα) τελεια...
Επειδη δεν προλαβαινω, αυριο θα σας πω λεπτομερειες απο την συνανηση μας.
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.079
Like
3.818
Πόντοι
456
μπορει κι απο το Πελοπιδας..... :grin: :grin:
 

CLS200

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
62
Like
18
Πόντοι
0
Χτες βραδυ συναντηση με την Πελη. Είναι στα καλυτερα της απο καθε αποψη. Ευδιαθετη, χαμογελαστη , ευγενικη και απο εμφανιση σουπερ. Το στηθος και ο κ@@ος της τα σπανε, κορμαρα ατριχη και soft με 1.84 μποι, μελαχρινη με γκρι μπλε ματαρες....για πολυ γλυψιμο χουφτωμα, ζουληγμα και καρφωμα, σε προκαλει να το κανεις. Απο συμμετοχη οπως παντα ατελειωτο τσιμπουκι και καρφωμα με οση δυναμη ειχα, δεν επαιρνε αλλο. Η διαφορα ειναι οτι τωρα λογω αισθητικων επεμβασεων και αλλαγων  βγαζει πολυ περισσοτερη καβλα εκ των πραγματων. Ετυχε να ειμαστε και οι δυο φουλ στην καβλα και καναμε το μαμησι. Οσο θα ειναι εδω θα της αλλαξω τα φωτα. Ευτυχως που ερχεται προς τα δω , Θρακη μερια, καμια τρανς επιπεδου και γουσταρουμε.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
Χτες βραδυ συναντηση με την Πελη. Είναι στα καλυτερα της απο καθε αποψη. Ευδιαθετη, χαμογελαστη , ευγενικη και απο εμφανιση σουπερ. Το στηθος και ο κ@@ος της τα σπανε, κορμαρα ατριχη και soft με 1.84 μποι, μελαχρινη με γκρι μπλε ματαρες....για πολυ γλυψιμο χουφτωμα, ζουληγμα και καρφωμα, σε προκαλει να το κανεις. Απο συμμετοχη οπως παντα ατελειωτο τσιμπουκι και καρφωμα με οση δυναμη ειχα, δεν επαιρνε αλλο. Η διαφορα ειναι οτι τωρα λογω αισθητικων επεμβασεων και αλλαγων  βγαζει πολυ περισσοτερη καβλα εκ των πραγματων. Ετυχε να ειμαστε και οι δυο φουλ στην καβλα και καναμε το μαμησι. Οσο θα ειναι εδω θα της αλλαξω τα φωτα. Ευτυχως που ερχεται προς τα δω , Θρακη μερια, καμια τρανς επιπεδου και γουσταρουμε.

Πάντα το είχε το αθλημα αλλά τωρα είναι για μεγάλη μπάλα!!!
 

CLS200

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
62
Like
18
Πόντοι
0
Ειναι Κομοτηνη για να χαρουμε και μεις στην επαρχια για λιγο...Θα μεινει αρκετα για αυτο εχει και χωρο, μικρο αλλα προσεγμενο. Βρεθηκαμε πριν 3 ημερες κορμαρα, σεξυ ντυσιμο και βυζια που σου βγαζουν τα ματια. Ανετη, ευδιαθετη, με διαθεση για κουβεντα και πολυ ορεξη για μαμησι....μεχρι και στη βεραντα την πηρα αφου ειχε καλο καιρο, δεν κολλαει πουθενα. Πρεπει να ειναι σε πολυ καλη φαση.......Βγαζει πολυ καβλα και ειναι πολυ σεξυ...Πελι δαγκωτο μετα απο πολλα test drive!!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Ειναι Κομοτηνη για να χαρουμε και μεις στην επαρχια για λιγο...Θα μεινει αρκετα για αυτο εχει και χωρο, μικρο αλλα προσεγμενο. Βρεθηκαμε πριν 3 ημερες κορμαρα, σεξυ ντυσιμο και βυζια που σου βγαζουν τα ματια. Ανετη, ευδιαθετη, με διαθεση για κουβεντα και πολυ ορεξη για μαμησι....μεχρι και στη βεραντα την πηρα αφου ειχε καλο καιρο, δεν κολλαει πουθενα. Πρεπει να ειναι σε πολυ καλη φαση.......Βγαζει πολυ καβλα και ειναι πολυ σεξυ...Πελι δαγκωτο μετα απο πολλα test drive!!!
στανταρακι δυκο μου πρω 7 ετιας μπορει κ παραπανω ..πολυ καλη παντα τ ελεγα και την γουσταρα
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
135
Πόντοι
1
Προ ημερών ηταν εδώ κ δοκιμασα.

Ωραιο στηθος ωραιο πρόσωπο πολυ. Το υπόλοιπο σωμα... Εμενα δεν με καλυπτε. Το πρόσωπο της όμως είναι γαμω. Προφυλακτικό σε ολη τη διάρκεια κ για τα πάντα που για εμένα είναι στα συν. Χημεια καλή ευτυχώς κ φάνηκε να δίνει τον καλύτερο της εαυτό.

Συμπεριφορά σοσιαλ καλη φιλική πολύ κ μου είπε καποια πράγματα μονη της, δεν ανοιξα καν κουβέντα εγω, για το παρελθον κ τα οσα εχω δοαβασει εδω μεσα κ τολμώ να πω οτι είναι ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ που περασε κ φάση που την ζόρισε κ κάτι κουμπωσε με όσα εχω διαβάσει εδω.

Μεγαλο μείον μαγκα μου το δωμάτιο. Εμενε σε ξενοδοχείο γαμησε τα κ το είχε κάνει ΧΟΙΡΟΣΤΑΣΙΟ. Δεν ξέρω αν θα πήγαινα ξανα λόγω αυτου. Πολυ πολυ πολυ χαλια....

Θα ξαναερθει ίσως Αθήνα αν κ τώρα θα μείνει στον τόπο της.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Προ ημερών ηταν εδώ κ δοκιμασα.

Ωραιο στηθος ωραιο πρόσωπο πολυ. Το υπόλοιπο σωμα... Εμενα δεν με καλυπτε. Το πρόσωπο της όμως είναι γαμω. Προφυλακτικό σε ολη τη διάρκεια κ για τα πάντα που για εμένα είναι στα συν. Χημεια καλή ευτυχώς κ φάνηκε να δίνει τον καλύτερο της εαυτό.

Συμπεριφορά σοσιαλ καλη φιλική πολύ κ μου είπε καποια πράγματα μονη της, δεν ανοιξα καν κουβέντα εγω, για το παρελθον κ τα οσα εχω δοαβασει εδω μεσα κ τολμώ να πω οτι είναι ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ που περασε κ φάση που την ζόρισε κ κάτι κουμπωσε με όσα εχω διαβάσει εδω.

Μεγαλο μείον μαγκα μου το δωμάτιο. Εμενε σε ξενοδοχείο γαμησε τα κ το είχε κάνει ΧΟΙΡΟΣΤΑΣΙΟ. Δεν ξέρω αν θα πήγαινα ξανα λόγω αυτου. Πολυ πολυ πολυ χαλια....

Θα ξαναερθει ίσως Αθήνα αν κ τώρα θα μείνει στον τόπο της.
μουτρο φαντασου οτι αυτο τ μωρο τ πρωτη φορα που την πηρα ηταν οταν αρχισε ν βγενει στην πισοπλευρα της συγγρου ...οτυ ειχε ξεκινήσει ...καλο ειναι ν μην αναφερομαστε σε προσωπικές λεπτομεριες που δεν γνωριζουμαι κ να παραμινουμαι στ αν περασες καλα .....
 

SOYLHS1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
213
Κριτικές
10
Like
273
Πόντοι
291
Καλησπέρα συνάντηση με την πελη προ λίγων ημερών στην Κομοτηνή , το μωρό εμφανισιακά σκίζει , βυζαρες πολύ δυνατές τσιμπούκαρα δύναμη ρουφούσε χωρίς αύριο το εργαλείο της σηκώνετε με τη μια Γιαυτπυς που ενδιαφέροντε , πολύ καλή διάθεση , στα πολύ αρνητικά του ραντεβού ο πολύ βρώμικος χώρος μέχρι που αηδιάζεις όμως χαμόγελο πολύ δυνατό πολύ καλό σοσιαλ και η κωλαρα της όλα τα λεφτά γράφω περισσότερο μπες και το δει και αρχίσει να πατάει κανένα καθάρισμα !!  :spam: :walkingpenis:
 

tsitsibangi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2020
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
11 Ιουνίου ήρθε η Πελη στη Θεσσαλονίκη. Καναμε σεξ, μου εκανε γλυφοκωλι, και τωρα εχω γεμισει σπυρακια έρπη. Ευτυχως ειχα καποτα στον πουτσο. Προσοχη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom