Νέα

Τρανς με τα μικροτερα εργαλεια(ελληνιδες-ξενες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα don kihotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
:boobies:
 

Συνημμένα

  • as3.jpg
    as3.jpg
    148,7 KB · Εμφανίσεις: 40

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
:boobies:
 

Συνημμένα

  • as2.jpg
    as2.jpg
    253 KB · Εμφανίσεις: 27

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
:boobies:
 

Συνημμένα

  • as 11.jpg
    as 11.jpg
    149,3 KB · Εμφανίσεις: 29

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
:boobies:
 

Συνημμένα

  • as 8.jpg
    as 8.jpg
    149,9 KB · Εμφανίσεις: 44
OP
OP
don kihotis

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
:tickedoff:Ποια ΛΟΥΓΚΡΑ! ανέβασε αυτό το θέμα? Σε λίγο ποιο πολλή, θα μιλάμε για ΠΟΥΤΣΕΣ! παρά για τα Μπουρδέλα. Ρε ΠΟΥΣΤΑΡΕΣ! αλλού ψαχτείτε! :kissass2: :tickedoff: :tickedoff:
αν δεν σου αρεσει μην μπαινεις σε αυτο το θεμα....η μαλλον για να μπαινεις πρεπει να ψιλο γαργαλιεσαι
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Πάρτε μικρά για δοκιμή!!
Ραπανάκια για την όρεξηηηηη!!  :rockon: :rockon: :rockon:

 

Συνημμένα

  • 16[1].jpg
    16[1].jpg
    73,2 KB · Εμφανίσεις: 25
  • 07[1].jpg
    07[1].jpg
    41,8 KB · Εμφανίσεις: 24

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
πιο πολυ του παει να ανοιξει μπυραρια παρα να λεει πως ειναι cd η trans εγω αν ημουν trans ωραια θα του εκανα μηνυση,αν θελει δουλεια μπορει να παει στο kopa copana στο χαιδαρι να κανει το σωσιβιο..
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
παντως απ'αυτα που εχω δει εγω το ποιο μικρο το εχει η ηβη
 

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
δεν εχω να αποδειξω τιποτα και σε κανενα.οι αποψεις ειναι παντοτε υποκειμενικες ειδικα εδω μεσα.
οποιος μ εχει επισκευθει δυναται να γνωριζει την αναττομια μου και το τι ειμαι ικανη να αποδωσω σε καθε περιπτωση.
επισης  σε οποιονδηποτε μου εχει αρχικα πει οτι με εντοπισε απο εδω μεσα εχω ευγενικα ζητησει αν εχει καποιο παραπονο απο τη συνευρεση μας να μου το πει αμεσα και στη μουρη μου παρα να το δω ποσταρισμενο.
δικαιως φανταζομαι λοιπον οτι εφοσον δε συνεβει κατι τετοιο θα πρεπει καπου να αισθανετε ο ανθρωπος αυτος οτι τον εριξα.κι εφοσον ολοι γνωριζουμε οσοι γραφουμε εδω απο καιρο σε καιρο οτι για πολλους παιζει ρολο το μεγεθος και οτι εχει αντικτυπο στη δουλεια της καθε κοπελας μια τετοια δημοσια αναφορα.αντι να μου επισημανει τι λαθος εκανα με στοχοποιει δημοσιως.
απο την αλλη ειναι ισως απλως απερισκεψια και αυτο που αναφερω δεν του περασε ποτε σαν σκεψη απ το μυαλο.
.αν μη τι αλλο ομως αν περιμενα ν ακουσω καποιο αρνητικο σχολιο θα μ ενοχλουσε περισοτερο αν ειχε να κανει με τη συμπεριφορα τη συνεπεια την καθαριοτητα και την αποδοση μου.
αποτη μερια μου παντως το θεωρω ατοπο να ανοιγονται τετοια νηματα.αλλα κ να στοχοποιουνται ατομα.
αυτα εχω να πω χωρις πολλα πολλα.αφηνω κι ενα ενδεχομενο να τα λεω και να τα βλεπω και λαθος.

εξ αλλου τι παραπανω κοστιζει μια 25ποντη πουτσα? (ακομη και για να την βλεπεις αμα εχεις αυτη τη λοξα οχι απλα να την τρως) μονο 200 ε το μισαωρο


καλο καλοκαιρι αγορια
 

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ...ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • arla.jpg
    arla.jpg
    27,2 KB · Εμφανίσεις: 78

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
οπως λεει και η διαφημιση... Ηβη...ποτε δε ξερεις τι κρυβει....  :dancing:  :dancing:  :dancing:  :dancing:
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.443
Πόντοι
1.096
πάντως τα ασιατικά που έβαλε ο χότυ είναι για ζευγάρωμα

μιλάμε για πολύ έρωτα ! εκεί είναι να γαμάς ρε μάγκα και από την πολύ κάβλα να ακούς Γιάννη Πάριο

μιλάμε για τόνους αλητανωμαλίας
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
αγαπητη ηβη μαλλον δεν διαβασες την επικεφαλιδα του θρεντ φυσικα κ δεν ειχα σκοπο να στοχοποιησω καποιον απλα εδω λεμε ολοι τις αποψεις μας κ τισ γνωμες μας ελευθερα κ με γνωμονα τις εμπειριες μας...να εισαι σιγουρη οτι πριν γραψω κατι καθομαι κ σκευτομαι κατι το οποιο δεν εκανες εσυ αυτη τη φορα (μαλλον λογο βιασυνης) χωρις αυτο να ανερει οτι εισαι ενα παρα πολυ μορφομενο ατομο οπως δηλωνεις κ μπορω να το επιβεβαιωσω κ εγω που σε εχω συναντησει προσωπικα....φυσικα κ το μοριο σου ειναι κ νορμαλ κ λειτουργικοτατο αν κ δεν το εχω δοκιμασει γιατι με ενδιαφερει κυριως ο ενεργητικος ρολος σε τετοιες συναντησεις αλλα αυτο δεν συμενει οτι δεν μπορω να πω την αποψη μου οτι ναι δεν ειναι κ το μεγαλο μοριο που πολυ πιθανον να εχουν καποιοες αλλες που εχω διαβασει απο εδω μεσα η 2 συγκεκριμενων που ετυχε να εχω γνωρησει προσωπικα...ειναι απλα ενα νορμαλ μοριο οπως αλλωστε κ τον περισοτερων μας εδω μεσα κ επαναλαμβανω χωρις αυτο να σημενει οτι δεν ειναι λειτουργικοτατο το μοριο σου


καλο καλοκαιρι κ σε σενα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom