Νέα

Trans με τα μεγαλύτερα εργαλεία στην Ελλάδα (Ελληνίδες-ξένες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aliki-xania !
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 274
  • Εμφανίσεις 89K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
θυμαστε κατι κοπελες που ειχε η δρουζα σε μια εκπομπη?μια αγαπη και μια αλλη...πολυ γελιο η φαση,ηταν και η κουμαριανου
 
OP
OP
A

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
θυμαστε κατι κοπελες που ειχε η δρουζα σε μια εκπομπη?μια αγαπη και μια αλλη...πολυ γελιο η φαση,ηταν και η κουμαριανου
  Δηλαδη η απελευθερωση του ανθρωπου...!!!! για εσενα εχει πολυ γελιο...;
δηλαδη αυτος που εχει δεχθει αυτο που ειναι και αλαξει την ζωη του... εχει γελιο...; και εσυ που ποτε δεν θα πιστεψεις τι πραγματικα εισαι....για εμενα δεν εχει γελιο......;
 

Επισκέπτης
  Γιατι η απελευθερωση του ανθρωπου...!!!! για εσενα εχει πολυ γελιο...;
δηλαδη αυτος που εχει δεχθει αυτο που ειναι και αλαξει την ζωη του... εχει γελιο...; και εσυ που ποτε δεν θα πιστεψεις τι πραγματικα εισαι....για εμενα δεν εχει γελιο......;
πια απελευθερωση ρε αλικη η οπως σε λενε,ξεφτιλα ειναι.ξεκατινιαζονταν και η αλλη προσπαθουσε να κρατησει επιπεδο,η δρουζα λεω.αυτα ειναι γελοιοτητες για δημοσιοτητα,στο ελλαντα δεν αλλαζει η ηλιθια νοοτροπια,νομιζεις αυτες θα τις δεχτει η κοινωνια ποτε? :jerking:κι οσο για μενα,οχι οτι με νοιαζει η γνωμη σου αλλα ειμαι απ τους ελαχιστους που πραγματικα δεν εχω προβλημα με κανεναν αρκει να μη με ενοχλει.αλλα εδω το θρεντ ειναι για γελια ,ξεκατινιαζονται με τετοιο τροπο που ειναι αστειος
 
OP
OP
A

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
πια απελευθερωση ρε αλικη η οπως σε λενε,ξεφτιλα ειναι.ξεκατινιαζονταν και η αλλη προσπαθουσε να κρατησει επιπεδο,η δρουζα λεω.αυτα ειναι γελοιοτητες για δημοσιοτητα,στο ελλαντα δεν αλλαζει η ηλιθια νοοτροπια,νομιζεις αυτες θα τις δεχτει η κοινωνια ποτε? :jerking:κι οσο για μενα,οχι οτι με νοιαζει η γνωμη σου αλλα ειμαι απ τους ελαχιστους που πραγματικα δεν εχω προβλημα με κανεναν αρκει να μη με ενοχλει.αλλα εδω το θρεντ ειναι για γελια ,ξεκατινιαζονται με τετοιο τροπο που ειναι αστειος
    Καταρχην εδω κανουμε και την πλακιτσα μας!
Και εδω που τα λεμε αν δεν υπηρχαμε εδω , να λεμε και καμια βλακια ... θα ειχε σβησει το θρεντ... ετσι δεν ειναι....;
τωρα για την προβολη η καθεμια κανει οτι πιστευει αυτη καλητερο...αν και δεν εχει αλλο μεσω δυστηχως εδω να προβληθει....Και εγω ειμαι αντιθετη με αυτα, γιατι και οσες τα εχουν κανει ,δεν εχουν κερδισει τιποτα παραπανω απο να σχολιαζει ο κοσμος αρνητικα... και τις αλλες που δεν εχουν και καμια σχεση....
 

Επισκέπτης
    Καταρχην εδω κανουμε και την πλακιτσα μας!
Και εδω που τα λεμε αν δεν υπηρχαμε εδω , να λεμε και καμια βλακια ... θα ειχε σβησει το θρεντ... ετσι δεν ειναι....;
τωρα για την προβολη η καθεμια κανει οτι πιστευει αυτη καλητερο...αν και δεν εχει αλλο μεσω δυστηχως εδω να προβληθει....Και εγω ειμαι αντιθετη με αυτα, γιατι και οσες τα εχουν κανει ,δεν εχουν κερδισει τιποτα παραπανω απο να σχολιαζει ο κοσμος αρνητικα... και τις αλλες που δεν εχουν και καμια σχεση....
του παιδιου δεν του το δειξες το γατακι σου...
 

Επισκέπτης
    Καταρχην εδω κανουμε και την πλακιτσα μας!
Και εδω που τα λεμε αν δεν υπηρχαμε εδω , να λεμε και καμια βλακια ... θα ειχε σβησει το θρεντ... ετσι δεν ειναι....;
τωρα για την προβολη η καθεμια κανει οτι πιστευει αυτη καλητερο...αν και δεν εχει αλλο μεσω δυστηχως εδω να προβληθει....Και εγω ειμαι αντιθετη με αυτα, γιατι και οσες τα εχουν κανει ,δεν εχουν κερδισει τιποτα παραπανω απο να σχολιαζει ο κοσμος αρνητικα... και τις αλλες που δεν εχουν και καμια σχεση....

το θρεντ μια χαρα πηγαινε τοσο καιρο χωρις τις βλακειες. τωρα παει για σβυσιμο.
 

alitis1970

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.413
Like
0
Πόντοι
16
καλημέρα κορίτσια κανένα κοντά στο κέντρο?
 
OP
OP
A

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
το θρεντ μια χαρα πηγαινε τοσο καιρο χωρις τις βλακειες. τωρα παει για σβυσιμο.
    Το θρεντ μια χαρα παει!!!
Κοιτα οτι σε ενα μηνα εχουν γινει 250 σελιδες... και σε δυο χρονια ουτε 200 δεν ηταν........οποτε δεν νομιζω να παει για σβυσιμο...
Και οι κοντρουλες που ειχαμε..... και αυτες μεσα στην ζωη ειναι.....
 
OP
OP
A

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Eρωτα ..............
Πληροφοριες για Γατια!!! 2
Τσουλη Κρητηκια.... μεγαλα προσοντα ! ακυρη συμπεριφορα και σε προσωπο... τωρα αν σας ενδιαφερει μονο το Γατι! παρτε την!!!
 

Black_Pearl

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Eρωτα ..............
Πληροφοριες για Γατια!!! 2
Τσουλη Κρητηκια.... μεγαλα προσοντα ! ακυρη συμπεριφορα και σε προσωπο... τωρα αν σας ενδιαφερει μονο το Γατι! παρτε την!!!
Τι εννοείς Αλίκη, -άκυρη συμπερυφορά και σε πρόσωπο- ?
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
256
Κριτικές
5
Like
202
Πόντοι
1
ψηφιζω αννα που βγαινει στην συγγρου σε ενα σκουρο megane, και την μαυρη με το καρε μαλλι, που βγαινει εκει κοντα και εχει χωρο σε ενα υπογειο λιγο πιο μακρια.
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
Εννοω απο εμφανιση δεν λεει.....
Και λειτουργει οπως οι περισσοτερες,  γρηγορη, να τελειωσετε..........




μην θιγεις εναν ολοκληρο κλαδο δεν ειναι σωστο!!
καθε προσωπικοτητα ειναι ξεχωριστη!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
συγνωμη βρε παληκαρια, μια ερωτηση..

το καβλι μου δηλαδη λεγεται ''γατάτι'', ή θα λεγεται ετσι μονο αν ''το γυρίσω'' ????  :think: :think:
 

Mwnn

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2007
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ομολογώ πως δεν κατάλαβα γιατί ανοίχτηκε αυτό το νήμα...

ποιος ο λόγος?
 

kavlotripanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
215
Like
4
Πόντοι
1
συγνωμη βρε παληκαρια, μια ερωτηση..

το καβλι μου δηλαδη λεγεται ''γατάτι'', ή θα λεγεται ετσι μονο αν ''το γυρίσω'' ????  :think: :think:

αυτές όλους πούστηδες θέλουν να μας κάνουν..το καβλί γατάκι και το μουνί μαλαπέρδα :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
[youtube=425,350]c0HySayiA_s&feature=related[/youtube]
το ορεοτερο γατακι
 

joe29

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
xara απο πειραια και ρια απο κουκλες




edit Vrikolakas:Απο δω και πέρα να γράφεις με μικρούς Ελληνικούς χαρακτήρες και όχι με greeklish όπως αναφέρουν οι κανόνες του forum.Ευχαριστώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom