Νέα

Trans με τα μεγαλύτερα εργαλεία στην Ελλάδα (Ελληνίδες-ξένες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aliki-xania !
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 274
  • Εμφανίσεις 89K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mimis69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
393
Κριτικές
119
Like
5.609
Πόντοι
29.900
ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΥΝΗΘΩΣ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΤΗΝ ΣΑΜΠΡΙΝΑ...ΣΤΗΝ ΕΞΠΕΣ ΣΕΡΒΙΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΙΑ ΣΥΓΓΡΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΝΩΣΤΕΣ...
Τη συγκεκριμένη την έχω γνωρίσει ως Νόρα. Βγαίνει με ασημί μερσέντες ή μπλε σέατ ίμπιζα στο ύψος της Εξπρές Σέρβις. Έχει δικό της χώρο στην Ηρακλέους. Διαθέτει το μεγαλύτερο και πιο λειτουργικό εργαλείο στην πιάτσα της Συγγρού (σίγουρα μεγαλύτερο από Νικόλ) και πολύ καυλερή εμφάνιση (βυζιά τούμπανο). Αν και συνήθως ζητά 60-70 ευρώ, νομίζω ότι αξίζει. Μου κάνει εντύπωση και εμένα που έχει αναφερθεί τόσο περιορισμένα στο φόρουμ.
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Μια sonia22 που διαθέτει αγγελία στο ts dating ξέρουμε κπληροφορίες; Αν είναι καλή κλπ?
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
355
Κριτικές
29
Like
1.880
Πόντοι
7.316
καμια φωτογραφια τησ νορασ η σαμπρινασ εχουμε?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
να τρωτε πολυ κουακερ με δαμασκηνα το πρωι να καθαριζει το εντερο για να μην βλεπουν μερεντα τα ''κοριτσια'' κριμα ειναι

Χωρίς να θελω να προσβάλω κάποιον [size=14pt]προτείνω τα σύκα [/size] που είναι και της εποχής!!! Τρέξτε στις συκές καβαλήστε τις και φάτε πράμα.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sunscreen

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
1

ΑΚΗΣ018

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
2.935
Σχετικα με εμπειριες απο τα κοριτσια που εχουν προτιμηθει τεραστια προσοντα εχουν η Ριτα,η Ινα και η Σοφη....
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Τη συγκεκριμένη την έχω γνωρίσει ως Νόρα. Βγαίνει με ασημί μερσέντες ή μπλε σέατ ίμπιζα στο ύψος της Εξπρές Σέρβις. Έχει δικό της χώρο στην Ηρακλέους. Διαθέτει το μεγαλύτερο και πιο λειτουργικό εργαλείο στην πιάτσα της Συγγρού (σίγουρα μεγαλύτερο από Νικόλ) και πολύ καυλερή εμφάνιση (βυζιά τούμπανο). Αν και συνήθως ζητά 60-70 ευρώ, νομίζω ότι αξίζει. Μου κάνει εντύπωση και εμένα που έχει αναφερθεί τόσο περιορισμένα στο φόρουμ.
επειδή έχω δοκιμάσει και τις δύο θα μου επιτλρψεις μια γνώμη...σίγουρα η σαμπρίνα είναι σούπερ λειτουργική με προσόντα τούμπανο και είναι στα συν (για μένα)ότι έχει στήθος αλλά είναι κάπως πιεστική στο να είναι αυτή ενεργητική ενώ όταν τον δέχεται θέλει μια μόνο σθγκεκριμένη στάση που εμένα με ξενερώνει...ο χώρος επίσης δεν είναι τόσο καθαρός όσο της νικόλ και τι εργαλείο της (αν και τούμπανο όπως είπαμε) είναι κάπως μικρότερο απο της νικολ ( εντάξει, δεν θα βγάλουμε και τις μιζούρες ....)
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
355
Κριτικές
29
Like
1.880
Πόντοι
7.316
επειδή έχω δοκιμάσει και τις δύο θα μου επιτλρψεις μια γνώμη...σίγουρα η σαμπρίνα είναι σούπερ λειτουργική με προσόντα τούμπανο και είναι στα συν (για μένα)ότι έχει στήθος αλλά είναι κάπως πιεστική στο να είναι αυτή ενεργητική ενώ όταν τον δέχεται θέλει μια μόνο σθγκεκριμένη στάση που εμένα με ξενερώνει...ο χώρος επίσης δεν είναι τόσο καθαρός όσο της νικόλ και τι εργαλείο της (αν και τούμπανο όπως είπαμε) είναι κάπως μικρότερο απο της νικολ ( εντάξει, δεν θα βγάλουμε και τις μιζούρες ....)
 

:dancing:
 

peter ellison

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
1
Από την προσωπική μου εμπειρία κύριοι,το μεγαλύτερο εργαλείο το διαθέτει η Μαρίνα XL,παρότι δεν της φαίνεται.
Η Νικόλ,που επίσης έχει αναφερθεί,μπορεί να΄έχει ελαφρώς μικρότερο,αλλά ειναι εντυπωσιακό το πόσο εύκολα καβλώνει
και πόσο σκληρό γίνεται.Όποιος ενδιαφέρεται να είναι παθητικός μαζί της θα πρέπει να είναι πολύ δουλεμένος από πίσω,
αλλιώς θα μαρτυρήσει.Όσον αφορά τη Νόρα,δεν εχω ιδία άποψη,αλλά θα την έχω σίγουρα υπόψιν.
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
355
Κριτικές
29
Like
1.880
Πόντοι
7.316
συμφωνω με τον peter ellison ομωσ η μαρινα σταματαει να εργαζεται αργα το απογευμα ενω η νικολ εργαζεται συνεχως...
 

peter ellison

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
1
συμφωνω με τον peter ellison ομωσ η μαρινα σταματαει να εργαζεται αργα το απογευμα ενω η νικολ εργαζεται συνεχως...
Σωστά τα λες φίλε OUROBOROS.H Νικολ δίνει την εντύπωση ότι είναι Duracel,αλλά υπάρχει και σημαντική διαφορά ηλικίας μεταξύ
τους.Βέβαια,πριν κάποιους μήνες,όταν έκανα μεταμεσονύχτια τσάρκα στον παράδρομο,πήρε το ματι μου την αειθαλλή Μαρίνα να κάνει πιάτσα
κοντά στο χώρο της στο ύψος της γέφυρας Δαβάκη,αλλά δεν παίρνω κι όρκο.Πιθανοτατα,όμως,η νυχτερινή της εξόρμηση να αποτελεί εξαιρεση.
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
355
Κριτικές
29
Like
1.880
Πόντοι
7.316
η μαρινα εχει μια πορεια σαν τραωεστι πολυ δυνατη τιτλουσ ομορφιασ σχεσεισ με διασιμουσ κτλ ειναι λογικο να μην ξημερωβραδιαζεται στο δρομο εφοσον εχει την πελατεια τησ... ομωσ η νικολ ειναι κορμαροσ γυμνασμενη φετεσ και με πολυ εντυπωσιακο μπουρι...δεν την εχω πετυχει ποτε την μαρινα εαν την πετυχενα θα την επερνα κιολασ ειναι κανονι και αυτη...
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
355
Κριτικές
29
Like
1.880
Πόντοι
7.316
παρακαλώ όποιος γνωρίζει την μαρίνα προσωπικά να τησ πει να βγαίνει και πιο αργά...    :dancing:  :pipa3:
 

louta3333

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα
υπαρχει κατι καλλο προς συγγρου μερια?
 

peter ellison

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
1
για την Μαρινα έχουν γραφτει διάφορα σχόλια....οτι είναι XXL αλλα όχι λειτουργικό για όσους το προτιμούν ανθισμένο!!

εχει κανεις εμπειρια με την συγκεκριμένη?

Και για μια που βγαινει Συγγρου με ενα τζιπακι ασπρο και μια αλλη με μια Τζιπάρα έχουν γραφτει κάποια πράγματα. Αν καταλάβατε για ποια κοριτσια λεω, ακουω κριτικές
Αυτή με το άσπρο τζιπ πρέπει να είναι μια ξανθιά,ψηλή,με παραπανίσια κιλά.Μου είχε πει ότι τη λένε Ντιορέλα ή κάτι τέτοιο.
Το εργαλείο της όντως είναι μεγάλο και πολύ ΄χοντρό.Αν δεν κάνω λάθος,ζήτησε 60.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom