Νέα

Τρανς Μάγκυ ή Maggie όπισθεν του Χίλτον

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vagabond
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 52
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

stars

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2007
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
αν εχει καποιος το τηλεφωνο της θα τον παρακαλουσα να μου
το στειλει σε pm..
μενω στην περιοχη και θα ηθελα μια δοκιμη...

ευχαριστω.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
αν εχει καποιος το τηλεφωνο της θα τον παρακαλουσα να μου
το στειλει σε pm..
μενω στην περιοχη και θα ηθελα μια δοκιμη...

ευχαριστω.

Αστο ατύχησες!
Τώρα μένει Πατήσια -άλλη περιοχή- είναι μακριά σου.
Δεν στο δίνω...
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.443
Πόντοι
1.096
ΕΧΕΙ ΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΟ BADOO.... ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΣ ΑΠΟ ΕΚΙ.... ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΟΡΜΙ.... ΜΑΥΡΙΣΜΕΝΟ... ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΙΣΠΑΝΙΔΑ.... ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΕΣ ΘΑ ΕΛΕΓΑ... ΚΑΛΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΠΕΤΡΑ.... ΚΑΛΗ ΣΤΟ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ... ΠΙΠΑ ΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ.... ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΗΘΟΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΟ ΘΥΛΙΚΟ ΜΕ ΑΠΙΘΑΝΟ ΔΕΡΜΑ.... ΚΑΛΟ ΠΡΟΣΕΓΜΕΝΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΧΙΛΤΟΝ... ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΝ ΤΡΑΝΣ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑΣ ΤΗΝ ΠΡΟΤΕΙΝΩ....

Βλακείες λες μάγκα. Κάνεις προπαγάνδα. 50 ευρώ για ένα πολύ μέτριο γαμήσι από ένα cd αντικειμενικά και όμορφο και γυμνασμένο. Κρίμα, κρίμα, κρίμα. Και κάτι άλλο για να ξηγιόμαστε και να μην παρεξηγιόμαστε : είναι λίγο ηλίθιο την ώρα του σεξ να κάνεις οικονομικές προσφορές. <<Θες να με χύσει στην μάπα αφέντη ; Χώσε άλλα 30 ευρώ, έλα μην κωλώνεις>> και άλλα τέτοια ! Είναι και ντεκαβλέ και άκυρα. Τσάμπα καίει η λάμπα και τσάμπα και η σταχανοβίτικη προπαγάνδα ρε μάγκα καλέ και υποψιασμένε με τα περίπου 80 μηνύματα ! Όσο για το διαμέρισμα, ρε απίθανε μάστορα, που το είδες ότι ήταν <<καλό>> και <<προσεγμένο>> ??? Καλό και προσεγμένο και ΣΟΥΠΕΡ ΔΙΑΚΟΣΜΗΜΕΝΟ διαμέρισμα έχει η Τζούλη. Που πας να γαμήσεις και μετά δεν θες να φύγεις. Η Μάγκυ έχει μια μικροαστική μαλακία και μισή με κάτι πίνακες από τελεμάρκετινγκ κλπ. Μόνον στο μαύρισμα είπες την αλήθεια, αν και - ειλικρινά - δεν δύναμαι να κατανοήσω, από που κι ως που αυτό είναι κάποιου είδους προσόν ;

Φιλική συμβουλή : πριν απαντήσεις ή πριν ξαναπρομοτάρεις, μάθε τουλάχιστον λίγο ορθογραφία. Ήμαρτον παίχτη, πονάνε τα μάτια μου !
 

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
δεν εχω ιδεα για το θεμα αλλα η αγορινα ο lycienr ηταν αποστομοτικος και παραστατικοτατος....
θεος :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.443
Πόντοι
1.096
Ρε συ Μάκη ΉΜΑΡΤΟΝ !

Ή σου αρέσει το άθλημα, οπότε οκ. Ή είσαι <<πωλητής>> και θες να ξεζουμίσεις το <<πελατάκι>> για να σου αφήσει όσο πιο πολύ <<μαρούλι>> γίνεται. Ρε φίλε, σεξ πήγαμε να κάνουμε, δεν πήγαμε να δώσουμε προσφορά για να <<χτυπήσουμε>> δημόσιο έργο !

ΑΝ δεν υπάρχει χημεία, η πιο σωστή λύση είναι και η ξεκάθαρη : φίλε άστο, δεν τρέχει ! Όλα καλά. Θα τρέξει κάπου αλλού. Άμα το κάνεις και το γαμήσι ανατολίτικο παζάρι, άστο να μείνουμε φίλοι, που λέει και το άσμα.

Νομίζω ;
 

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
Ρε συ Μάκη ΉΜΑΡΤΟΝ !

Ή σου αρέσει το άθλημα, οπότε οκ. Ή είσαι <<πωλητής>> και θες να ξεζουμίσεις το <<πελατάκι>> για να σου αφήσει όσο πιο πολύ <<μαρούλι>> γίνεται. Ρε φίλε, σεξ πήγαμε να κάνουμε, δεν πήγαμε να δώσουμε προσφορά για να <<χτυπήσουμε>> δημόσιο έργο !

ΑΝ δεν υπάρχει χημεία, η πιο σωστή λύση είναι και η ξεκάθαρη : φίλε άστο, δεν τρέχει ! Όλα καλά. Θα τρέξει κάπου αλλού. Άμα το κάνεις και το γαμήσι ανατολίτικο παζάρι, άστο να μείνουμε φίλοι, που λέει και το άσμα.

Νομίζω ;

κι εγω ετσι πιστευω...αλλα αυτη η ατακα αφεντη θες να με χυσεις στη μαπα αφεντη,δωσε λεφτα ειναι ακυρη...αν τον ενιωθες αφεντη φιλη θα καθοσουν να τα φας και δεν θα ζηταγες λεφτα...αστα να πανε!!!
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.443
Πόντοι
1.096
κι εγω ετσι πιστευω...αλλα αυτη η ατακα αφεντη θες να με χυσεις στη μαπα αφεντη,δωσε λεφτα ειναι ακυρη...αν τον ενιωθες αφεντη φιλη θα καθοσουν να τα φας και δεν θα ζηταγες λεφτα...αστα να πανε!!!

απόλυτα σωστός ρε φίλε ! απόλυτα σωστός και ουσιαστικός ! Καταντήσαμε εν έτει 2013 να κάνουμε το γαμήσι . . . . χρηματιστήριο !

πάω για ύπνο. Καληνύχτες.
 

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
απόλυτα σωστός ρε φίλε ! απόλυτα σωστός και ουσιαστικός ! Καταντήσαμε εν έτει 2013 να κάνουμε το γαμήσι . . . . χρηματιστήριο !

πάω για ύπνο. Καληνύχτες.

γεια σου αγορινα φιλια!!!
 

guru_gr

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Like
16
Πόντοι
1
τελικα μενει οντος στα... οπισθια του Χιλτονως?
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Ρε συ Μάκη ΉΜΑΡΤΟΝ !

Ή σου αρέσει το άθλημα, οπότε οκ. Ή είσαι <<πωλητής>> και θες να ξεζουμίσεις το <<πελατάκι>> για να σου αφήσει όσο πιο πολύ <<μαρούλι>> γίνεται. Ρε φίλε, σεξ πήγαμε να κάνουμε, δεν πήγαμε να δώσουμε προσφορά για να <<χτυπήσουμε>> δημόσιο έργο !

ΑΝ δεν υπάρχει χημεία, η πιο σωστή λύση είναι και η ξεκάθαρη : φίλε άστο, δεν τρέχει ! Όλα καλά. Θα τρέξει κάπου αλλού. Άμα το κάνεις και το γαμήσι ανατολίτικο παζάρι, άστο να μείνουμε φίλοι, που λέει και το άσμα.

Νομίζω ;
αψογος....συμφωνω συναγωνιστη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom