Νέα

τρανς ενεργητικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arizale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
arizale

arizale

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
Μπα χιούμορ κάνουμε εμείς  ;) αλλα σαν νέος έχεις να φας δούλεμα και κράξιμο από τους έξυπνους του site εδώ ouuuuuuuu Καλός ήρθες στο ποιο φασιστικό ρατσιστικό κομπλεξικό παράλογο και ανταγωνιστικό forum τις Ελλάδας !!!!!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

στα @@ μου τους γραφω .. χιουμορ εχω , μαγκας του λαπτοπ δεν ειμαι , τη δουλεια μου να κανω και ας τον παιζουνε αυτοι ..
 

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
Μπα χιούμορ κάνουμε εμείς  ;) αλλα σαν νέος έχεις να φας δούλεμα και κράξιμο από τους έξυπνους του site εδώ ouuuuuuuu Καλός ήρθες στο ποιο φασιστικό ρατσιστικό κομπλεξικό παράλογο και ανταγωνιστικό forum τις Ελλάδας !!!!!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:



Αναφερεις φασιστικο..ειναι και το σαιτ αυτο μελος του κατεχομενου Γερμανικου προτεκτορατου? :think: :think:
 
OP
OP
arizale

arizale

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
εδω χτες μου λεγανε πως ειμαι η queenaθηνα .. σιγα μην ειμαι και η βασιλισα ολγα :boobies:
 

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
χαχαχαχαχαχα και ΤΑ μπροκολα που κανουν καλο ..ΤΑ πορτοκαλια που εχουν βιταμινες ...και ΤΑ ραπανακια βεβαιως βεβαιως


μη ξεχναμε και τα καλιβιωτικα αγγουρια, δροσιζουν και ζοριζουν κοσμο :thumbsup:
 
OP
OP
arizale

arizale

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
κουκλε πλακα κανουμε...απλα μαθε κ εσυ το γενος που μας ελκυει ....
δε ξερω τι πιστευεις και τι οχι ...σαβουαρ βιβ απλα

το ξερω οτι κανετε πλακα .. πριν γραφτω στο σαιτ το παρακολουθησα λιγακι και ειδα ποιοι απο τις τρανς και τους λοιπους ''περιεργους'' εχουν σεβασμο και χιουμορ και ποιοι απλα περνανε την ωρα τους ζαλιζοντας ταρχιδια των αλλων η προσβαλοντας τους ...
το γενος που σας ελκυει ειναι προφανες ..
το τοπικ το ανοιξα για να δω/βρω αυτο που ελκυει και εμενα ... δηλαδη τρανς που να γουσταρει και να πηδαει και να πηδιεται ... αυτα  :)
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
το ξερω οτι κανετε πλακα .. πριν γραφτω στο σαιτ το παρακολουθησα λιγακι και ειδα ποιοι απο τις τρανς και τους λοιπους ''περιεργους'' εχουν σεβασμο και χιουμορ και ποιοι απλα περνανε την ωρα τους ζαλιζοντας ταρχιδια των αλλων η προσβαλοντας τους ...
το γενος που σας ελκυει ειναι προφανες ..
το τοπικ το ανοιξα για να δω/βρω αυτο που ελκυει και εμενα ... δηλαδη τρανς που να γουσταρει και να πηδαει και να πηδιεται ... αυτα  :)
οκ βρε ...απλα προσεξε το γενος ..καμια δε θα σε παρει σοβαρα οταν μιλας στο ουδετερο γενος...ΤΑ ... ειναι προσβλητικο..αν θες βεβαια  ... εμενα προσωπικα δε με νιαζει καθολου...απλα ακουγεται υποτιμητικο ...φιλικα στο λεω
 
OP
OP
arizale

arizale

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
οκ βρε ...απλα προσεξε το γενος ..καμια δε θα σε παρει σοβαρα οταν μιλας στο ουδετερο γενος...ΤΑ ... ειναι προσβλητικο..αν θες βεβαια  ... εμενα προσωπικα δε με νιαζει καθολου...απλα ακουγεται υποτιμητικο ...φιλικα στο λεω

κατανοητο , αλλα καμμια απολυτος διαθεση για να προσβαλω δεν ειχα ... ισα ισα που σας γουσταρω πολύ και εκτος σεξ ...
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
αγαπηθειτε,μη μαλωνετε :grin:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
συνήθιζε να κάνει και ένα κόλπο , κινήσεις διεισδύσεως σαν να τη κτυπάει το ρεύμα
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
οποιος από εμπειρια ξερει τρανσεξουαλ πραγματικά ενεργητικά ας παραθεσει την εμπειρια του ... εγω παραθετω μερικα ονοματα (δεν εχω παει με ολες ) αθηνα , νταιζη , κλειω , τζουλη , φενια ....

Να τις εκατοστΥσεις τυπε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom