Νέα

Trans Χαρά - Βarbi από adult.gr

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alexis82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εγω παντως την ειδα στους πρωταγωνιστες (αν ειναι η ιδια) και ειναι πολυ μπροστα η κοπελα.Οχι 100 ευρω που ειπε οτι παιρνει, 1000 αξιζει απο εμφανιση και μονο. Ειναι κουκλα και μακαρι να μουν αθηνα και καθε βραδυ εκει θα μουν. Και δεν εδειξε καν καριολα οπως εχει αναφερθει εδω, αλλα πολυ σωστο ατομο
Σιγα ρε μαγκα 1000 γιουρια,και δεν περνης CT με πολυ λιγοτερα και πολυ πιο ομορφες και τα κανουν ΟΛΑ η μηπως,μηπως ζητας κατι ΑΛΛΟ??? δεν ξερω ρωταω,
 

curious4896

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Σιγα ρε μαγκα 1000 γιουρια,και δεν περνης CT με πολυ λιγοτερα και πολυ πιο ομορφες και τα κανουν ΟΛΑ η μηπως,μηπως ζητας κατι ΑΛΛΟ??? δεν ξερω ρωταω,

Το τι ζηταει ο καθενας το ξερει ο ιδιος.Τωρα αν πηρατε μετροιτις το χιλιαρικο που εγραψα, οκ σιγουρα ειναι υπερβολη.Απλα σε σχεση με αλλες που κυκλοφορουν ειναι κορυφη (στο θεμα εμφανιση), αυτο ηθελα να πω..Κοροιδο με αυτη τη λογικη ειναι οποιοσδηποτε πληρωνει για να πηδηξει (και δε συμπεριλαμβανομαι μεσα σ'αυτους).Οσο για τα οινοπνευματα κτλ γουστο του καθενος ειναι η υγιεινη, γιατι αν παραδειγμα πας και κολλησεις χιλια δυο μετα θα λες οτι σου φταιει η καθεμια που σε κολλησε.Στο κατω κατω δε σε υποχρεωσε και κανεις να πας μαζι της
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Εγω παντως την ειδα στους πρωταγωνιστες (αν ειναι η ιδια) και ειναι πολυ μπροστα η κοπελα.Οχι 100 ευρω που ειπε οτι παιρνει, 1000 αξιζει απο εμφανιση και μονο. Ειναι κουκλα και μακαρι να μουν αθηνα και καθε βραδυ εκει θα μουν. Και δεν εδειξε καν καριολα οπως εχει αναφερθει εδω, αλλα πολυ σωστο ατομο
Η Χαρα ειναι η ξανθια που καθεται εξω απο το BABY GOLD δεν ειναι αυτη που ηταν στους Πρωταγωνιστες
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
ρε παιδια εχετε μπερδεψει τα προσωπα ...αλλη η barbi που βγηκε στους πρωταγωνιστες και αλλη ειναι η barbi που ειχε προφιλ στο adult.....προφιλ στο adult σαν babrbi ειχε η χαρα.......τοσο πολυ :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

curious4896

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Δε ξερω ποια ειχε προφιλ στο adult απλα μιλησα για την Barbie απο την εκπομπη γιατι σχολιαζαν και για αυτην πιο πριν (υπεθεσα οτι ειναι αυτη δλδ)Οποια και να ναι παντως ειναι πολυ κουκλαρα (της εκπομπης)
 

nandia4u

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
242
Like
12
Πόντοι
1
Το τι ζηταει ο καθενας το ξερει ο ιδιος.Τωρα αν πηρατε μετροιτις το χιλιαρικο που εγραψα, οκ σιγουρα ειναι υπερβολη.Απλα σε σχεση με αλλες που κυκλοφορουν ειναι κορυφη (στο θεμα εμφανιση), αυτο ηθελα να πω..Κοροιδο με αυτη τη λογικη ειναι οποιοσδηποτε πληρωνει για να πηδηξει (και δε συμπεριλαμβανομαι μεσα σ'αυτους).Οσο για τα οινοπνευματα κτλ γουστο του καθενος ειναι η υγιεινη, γιατι αν παραδειγμα πας και κολλησεις χιλια δυο μετα θα λες οτι σου φταιει η καθεμια που σε κολλησε.Στο κατω κατω δε σε υποχρεωσε και κανεις να πας μαζι της


...συμφωνω σε πολλα, αλλα αγαπη μου το ψεκασμα με οινοπνευμα δε σκοτωνει τους ιους!!!!!! μικροβια μπορει αλλα το μειζον προβλημα δεν ειναι οι μυκητες και τα κονδυλωματα!!!  αλλα κατι αλλα που βρισκονται στο εσωτερικο του σωματος (αιμα-σπερμα-σαλιο)....τα επιδερμικα μονο με ενα καλο πλυσιμο με betadine scrub μπορει να ελαχιστοποιηθουν!! και ακομη και αυτο με επιφυλαξη το λεω!!!

...there is NO SAFE sex....just LOW or HIGH RISK!!!


xxx
n
 

palaios

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
49
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αυτη η χαρα, η ξανθια εξω απο παντειο,που ο γαμηστρονας ειναι διπλα στη γεφυρα στο μεγαλο μαγαζι που γινονται τα καλλιστεια και τραγουδουσε καποτε ο μαζονακης,ειναι μια πατσαβουρα ορθια.τι να πει η τζενη στα νειατα της βεβαια.
 

guru_gr

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Like
16
Πόντοι
1
ρε παιδια εχετε μπερδεψει τα προσωπα ...αλλη η barbi που βγηκε στους πρωταγωνιστες και αλλη ειναι η barbi που ειχε προφιλ στο adult.....προφιλ στο adult σαν babrbi ειχε η χαρα.......τοσο πολυ :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:

Ακριβώς έτσι είναι... αλλά και η Χαρά χρησιμοποιεί μια Μαμακια για τα χέρια .
ΟΧΙ οινόπνευμα όμως    ΝΕΟ προϊόν πιο μοντέρνο  ( χωρίς  Αμονιαζολ)  :headbang:



 

Arrwstos

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Γεία σας κι από μένα.
Την Χαρά, δηλαδή Barbie του Αdult την πήρα πέρσυ το Μάιο. Ήτα πολύ ξενέρωτη. Και οι φωτογραφίες την κολακεύουν. Δεν λέω, σε σύγκριση με άλλες είναι όμορφη αλλά...πληρώνω δεν μου κάνεις και χάρη.
 

eki10

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2009
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
ισως η καλυτερη,πολυ ομορφη τελειο σωμα
 

I_Love_Shemales

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Πολλές πληροφορίες μας έδωσες και δεν προλαβαίνω να διαβάζω.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ποιά είναι αυτή η χαρά βρε φίλε ?
Απο που είναι ?
Ηλικία ?
Που μπορούμε να την βρούμε ?

Με το τσιγκέλι θέλεις να στα βγάλουμε ?
Πές τα όλα!!!!!
 

I_Love_Shemales

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ αλλά... δεν μου αρέσει η Χαρά. Ξέρω (οχι προσωπικά) μία Χαρά, αλλά είναι Αφέντρα Crossdresser, Απο αθήνα.
 

eki10

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2009
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
καμια αλλη πληροφορια παιδια κανεις δεν την ξερει?
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Αυτή η Χαρά που ανέφερες εσύ εννοώ. Που την έκοψες?
 

I_Love_Shemales

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Μια φίλη μου crossdresser μου είχε μιλήσει πριν απο ένα χρόνο για αυτή. Και μόλις είδα το όνομα τις εδώ, σκέφτηκα μήπως είναι αυτή.
 

liakaros

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom