Νέα

Traci Lords

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cybermass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6


Μία από τις καλύτερες πορνοστάρ ever (!!!!)  νομίζω ότι ήταν ήταν η Traci Lords  (πραγματικό όνομα Nora Louise Kuzma, γεννημένη το 1968).
Είναι γνωστό ότι όταν άρχισε την καρέρα της (το 1984) ήταν ανήλικη.
Χρησιμοποιώντας μια πλαστή άδεια οδήγησης και το πιστοποιητικό γέννησης μιας φίλης της, δήλωνε 21 ετών και άρχισε τις γυμνές φωτογραφίσεις. Πολύ σύντομα έγινε μια από τις πιο δημοφιλείς στάρλετ και άρχισε να γυρίζει ταινίες πορνό.
Στις ταινίες που έκανε έδειχνε πραγματικό πάθος. Αυτό σε συνδυασμό με την νεαρή ηλικία της την έκαναν γρήγορα δημοφιλή και διάσημη. Γύρισε πάνω από 100 ταινίες.
Το 1986 ανακαλύφθηκε  οτι η Τρέισι ήταν ανήλικη όταν γύριζε τις πορνογραφικές ταινίες και τη συνέλαβαν μαζί με τους ιδιοκτήτες της εταιρείας παραγωγής  και τον ατζέντη της. Η ίδια η Τρέισι δεν κατηγορήθηκε επειδή ήταν ανήλικη, αλλά όλοι οι άλλοι εμπλεκόμενοι με τις ταινίες της είχαν επί χρονια μπλεξίματα με το Νόμο και οι ταινίες της απόσύρθηκαν από τις ΗΠΑ. Μερικοί έιπαν ότι η ίδια πληροφόρησε τις αρχές για δικούς της λόγους.
Σήμερα συνεχίζει την καριέρα της στον εμπορικό κινηματογράφο.


Η μόνη ταινία ΧΧΧ που γύρισε μετά τα 18 ήταν η "Traci, I Love You"
Πάντως σε αρκετές χώρες που η νομοθεσία είναι διαφορετική οι ταινίες της εξακολουθούν να κυκλοφορούν.


Θα ήμουνα πολύ ευτυχής αν κάποιοι φίλοι μπορούσαν να μου δώσουν πληροφορίες για το πού μπορώ να βρώ ταινίες της ή αν μπορουν να  ανεβάσουν ενδεχομένως κάποιες  από το προσωπικό τους αρχείο.

 

ROUSSEAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
225
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
11
Μία από τις καλύτερες πορνοστάρ ever (!!!!)  νομίζω ότι ήταν ήταν η Traci Lords  (πραγματικό όνομα Nora Louise Kuzma, γεννημένη το 1968).
Είναι γνωστό ότι όταν άρχισε την καρέρα της (το 1984) ήταν ανήλικη.
Χρησιμοποιώντας μια πλαστή άδεια οδήγησης και το πιστοποιητικό γέννησης μιας φίλης της, δήλωνε 21 ετών και άρχισε τις γυμνές φωτογραφίσεις. Πολύ σύντομα έγινε μια από τις πιο δημοφιλείς στάρλετ και άρχισε να γυρίζει ταινίες πορνό.
Στις ταινίες που έκανε έδειχνε πραγματικό πάθος. Αυτό σε συνδυασμό με την νεαρή ηλικία της την έκαναν γρήγορα δημοφιλή και διάσημη. Γύρισε πάνω από 100 ταινίες.
Το 1986 ανακαλύφθηκε  οτι η Τρέισι ήταν ανήλικη όταν γύριζε τις πορνογραφικές ταινίες και τη συνέλαβαν μαζί με τους ιδιοκτήτες της εταιρείας παραγωγής  και τον ατζέντη της. Η ίδια η Τρέισι δεν κατηγορήθηκε επειδή ήταν ανήλικη, αλλά όλοι οι άλλοι εμπλεκόμενοι με τις ταινίες της είχαν επί χρονια μπλεξίματα με το Νόμο και οι ταινίες της απόσύρθηκαν από τις ΗΠΑ. Μερικοί έιπαν ότι η ίδια πληροφόρησε τις αρχές για δικούς της λόγους.
Σήμερα συνεχίζει την καριέρα της στον εμπορικό κινηματογράφο.


Η μόνη ταινία ΧΧΧ που γύρισε μετά τα 18 ήταν η "Traci, I Love You"
Πάντως σε αρκετές χώρες που η νομοθεσία είναι διαφορετική οι ταινίες της εξακολουθούν να κυκλοφορούν.


Θα ήμουνα πολύ ευτυχής αν κάποιοι φίλοι μπορούσαν να μου δώσουν πληροφορίες για το πού μπορώ να βρώ ταινίες της ή αν μπορουν να  ανεβάσουν ενδεχομένως κάποιες  από το προσωπικό τους αρχείο.

Φαντάζομαι ότι αν ψάξεις μέσω Ιντερνετ σε torrents ειδικά κάτι θα βρείς.
Ξέρεις απο torrents;
Με το εγαλειάκι Bit Che που έχω βρίσκω αρκετά video με αυτήν.
Μάλιστα απο ότι βλέπω πολλά είναι ζωντανά torrents και όχι νεκρά (δηλαδή να μην υπάρχει περίπτωση να κατέβουν τελικά).
 
OP
OP
C

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Μερικές φωτoγραφίες της Traci

 

Συνημμένα

  • Tracy Lords006.JPG
    Tracy Lords006.JPG
    29,9 KB · Εμφανίσεις: 49
  • Tracy Lords005.jpg
    Tracy Lords005.jpg
    65,5 KB · Εμφανίσεις: 50
  • Tracy Lords004.jpg
    Tracy Lords004.jpg
    94,7 KB · Εμφανίσεις: 47
  • Tracy Lords015.jpg
    Tracy Lords015.jpg
    16,9 KB · Εμφανίσεις: 50
OP
OP
C

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Μερικές φωτoγραφίες της Traci
Φαντάζομαι ότι αν ψάξεις μέσω Ιντερνετ σε torrents ειδικά κάτι θα βρείς.
Ξέρεις απο torrents;
Με το εγαλειάκι Bit Che που έχω βρίσκω αρκετά video με αυτήν.
Μάλιστα απο ότι βλέπω πολλά είναι ζωντανά torrents και όχι νεκρά (δηλαδή να μην υπάρχει περίπτωση να κατέβουν τελικά).

Κάτι ξέρω από torrents, αλλά σε αμερικάνικα sites δεν βρίσκεις πλέον τίποτε.
Δόσε λεπτομερέστερα στοιχεία, αν μπορείς
 
OP
OP
C

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Μερικές foto ακόμη

 

Συνημμένα

  • Tracy Lords033.JPG
    Tracy Lords033.JPG
    46,6 KB · Εμφανίσεις: 42
  • Tracy Lords041.jpg
    Tracy Lords041.jpg
    38,2 KB · Εμφανίσεις: 47
  • Tracy Lords050.jpg
    Tracy Lords050.jpg
    11,9 KB · Εμφανίσεις: 39
  • Tracy Lords118.jpg
    Tracy Lords118.jpg
    55,2 KB · Εμφανίσεις: 43
OP
OP
C

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Συνέχεια
 

Συνημμένα

  • Tracy Lords018.jpg
    Tracy Lords018.jpg
    18,3 KB · Εμφανίσεις: 38
  • Tracy Lords094.jpg
    Tracy Lords094.jpg
    68,6 KB · Εμφανίσεις: 39
  • Tracy Lords132.jpg
    Tracy Lords132.jpg
    34,6 KB · Εμφανίσεις: 43
  • Tracy Lords269.jpg
    Tracy Lords269.jpg
    25,6 KB · Εμφανίσεις: 41

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
θυμαμαι στο ''τracy takes tokyo'' τη μουνόπλακα που ειχε παθει το γιαπωνεζακι μολις του ξεβρακωθηκε..

εκανε σαν παιδακι της κατοχης που ειχε να φαει τρεις μηνες και ξαφνικα εβλεπε μπροστα του ενα γουρουνόπουλο.

καπου το εχω αυτο το dvd. αν το βρω θα ζητησω οδηγιες για το πώς να το ανεβασω, καθως ειμαι ασχετος..
 
OP
OP
C

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Μπράβο παπά μου !!!
Κάνε το καλό και βρες το !
 

SIFISP2

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2008
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΝΤΑΔΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ ΗΤΑΝ.
ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Π.Χ ΣΤΟ hardsextube.com
ΜΙΚΡΑ ΑΛΛΑ ..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
βρηκα απο προχειρο ψαξιμο το ''glossing traci''. εχω και το εξωφυλλο.

staring: traci lords, ginger lynn & john holmes.  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

οποιος ξερει ας μου στειλει ενα πμ για το πώς και πού να το ανεβασω, αλλα παληκαρια χωρις βιασυνες. στις επομενες 1-2 μερες..
 
OP
OP
C

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Μερικές foto της Traci  ακόμη

 

Συνημμένα

  • Tracy Lords442.jpg
    Tracy Lords442.jpg
    43,2 KB · Εμφανίσεις: 46
  • Tracy Lords421.jpg
    Tracy Lords421.jpg
    39,5 KB · Εμφανίσεις: 39
  • Tracy Lords410.jpg
    Tracy Lords410.jpg
    60,6 KB · Εμφανίσεις: 43
  • Tracy Lords411.jpg
    Tracy Lords411.jpg
    75,9 KB · Εμφανίσεις: 42

andy_1984

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα
29
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Είναι ιδέα μου ή οι πιο παλιές το ευχαριστιοντουσαν πιο πολύ? Είχαν πιο πολύ πάθος και λύσσα.
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
την φουλαρανε στη πρεζα οι τυποι την τοτε  15χρονη κοπελιτσα και τη βαζανε να γυρνα τσοντες.ζουμπιτους τους πηρανε..
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
901
Like
103
Πόντοι
6
στην πρωτη της ταινια ηταν 14 χρονων..Οταν μαθευτηκε εγινε μεγαλο σκανδαλο και απαγορευτηκε ακομα και η κατοχη αυτη της ταινιας.Τοτε τα αχανη βιντεοκασεταδικα της Αμερικης,ειχαν κρατησει μια κοπια,με αλλο εξωφυλλο και σε ασχετη θεματολογια τοποθετημενο.Αν ηξερες το παρασυνθημα,στο εδινε ο ιδιοκτητης.Ειχε βρεθει ενας ασχετος και πηρε απο περιεργεια μια τυχαια κασεττα,την νοικιασε και οταν την εβαλε στο βιντεο ειδε με εκπληξη οτι ηταν η απαγορευμενη τσοντα της Λορντ.Εκεινη την εποχη τα ειχε με τον Tom Byron και επαιζαν μαζι στις σκηνες.
Ανακεφαλαιωνοντας,ΜΕΓΑ πουτανακι για να γαμιεται στα 14 μπρος στις καμερες με τυχαιους αγνωστους..
 
OP
OP
C

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
την φουλαρανε στη πρεζα οι τυποι την τοτε  15χρονη κοπελιτσα και τη βαζανε να γυρνα τσοντες.ζουμπιτους τους πηρανε..

Υπάρχει και η άποψη ότι η τύπισα ήξερε τι έκανε....

"...Πολλά άτομα του χώρου, όπως οι βετεράνοι πορνοστάρ Ρον Τζέρεμι, Τζίντζερ Λιν και Τομ Μπάιρον αλλά και πρώην φίλοι της υποστηρίζουν ότι ουδέποτε την είδαν να παίρνει ναρκωτικά και ότι είχε πλήρη επίγνωση των πράξεών της...."

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom