Νέα

Toυρκική εισβολή στην Συρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimminy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
jimminy

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
επειδη ειστε και μαλακες








ολοι εσεις τα ζωα, οι αμφισβητιες του κωλου, τα ξερασματα του σταλιν και του λενιν, οι κλανιες του σαμαρα και του βενιζελου, της παπαριγα και του τσιπρα, τα αναρχοκουμμουνια και οι απλυτες αδερφαρες καθιστε στον καναπε σας και δειτε μεγκα και σκαι

περιμεντε να δειτε κανα ρεπορταζ απο τη μυκονο στο σταρ και κανα φειμ στορυ στον αντεννα
Α!! και μην ξεχασω!! τον σροιτερ στον αλφα! ελληνας με ονομα!!

ερχεται πουτσα λουγκρες βολεμενες στο κατεστημενο της λαμογιας, της πουστιας και της ρουφιανιας

αγραμματα ορνια


 

skieros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.097
Κριτικές
26
Like
1.233
Πόντοι
976
επειδη ειστε και μαλακες








ολοι εσεις τα ζωα, οι αμφισβητιες του κωλου, τα ξερασματα του σταλιν και του λενιν, οι κλανιες του σαμαρα και του βενιζελου, της παπαριγα και του τσιπρα, τα αναρχοκουμμουνια και οι απλυτες αδερφαρες καθιστε στον καναπε σας και δειτε μεγκα και σκαι

περιμεντε να δειτε κανα ρεπορταζ απο τη μυκονο στο σταρ και κανα φειμ στορυ στον αντεννα
Α!! και μην ξεχασω!! τον σροιτερ στον αλφα! ελληνας με ονομα!!

ερχεται πουτσα λουγκρες βολεμενες στο κατεστημενο της λαμογιας, της πουστιας και της ρουφιανιας

αγραμματα ορνια

τι λες ρε μονο το σκαι, ο αντεννα και ο αλφα λενε αληθινες ειδησεις. Και φυσικα το μεγκα. Ειδικα το Μεγκα! Ολα τα αλλα ειναι φασιστικα ψεμματα :uglystupid:
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
επειδη ειστε και μαλακες








ολοι εσεις τα ζωα, οι αμφισβητιες του κωλου, τα ξερασματα του σταλιν και του λενιν, οι κλανιες του σαμαρα και του βενιζελου, της παπαριγα και του τσιπρα, τα αναρχοκουμμουνια και οι απλυτες αδερφαρες καθιστε στον καναπε σας και δειτε μεγκα και σκαι

περιμεντε να δειτε κανα ρεπορταζ απο τη μυκονο στο σταρ και κανα φειμ στορυ στον αντεννα
Α!! και μην ξεχασω!! τον σροιτερ στον αλφα! ελληνας με ονομα!!

ερχεται πουτσα λουγκρες βολεμενες στο κατεστημενο της λαμογιας, της πουστιας και της ρουφιανιας

αγραμματα ορνια

δεν είδες ότι όλα αυτά τα λινκ έχουν την ίδια πηγή;;;

και μετά λες τους άλλους μαλάκες και αγράμματους!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
OP
OP
jimminy

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
δεν είδες ότι όλα αυτά τα λινκ έχουν την ίδια πηγή;;;

και μετά λες τους άλλους μαλάκες και αγράμματους!  :2funny: :2funny: :2funny:
τα λινκ που εβαλα δεν εχουν την ιδια πηγη

λες και τα νεα του ισραηλ να διαβαζουν defence net?
μα ποσο αγραμματος/καθυστερημενος/προπαγανδιστης μπορει να εισαι?

καθε φορα που βαζω μια ειδηση, εσυ ο ιδιος πεταγεσαι σαν την πουτσα και ζητας πηγη
λες κ εισαι ενας ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ και δεν μπορεις να ψαξεις μονος σου και να κρινεις
ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΕ
 
OP
OP
jimminy

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Τύπε εχθεσινή είναι η είδηση.

Το απόγευμα στις πέντε την έβαλε το Ισραηλινό, το βράδυ στις οκτώ το defencenet και έκτοτε τίποτε.

και αυτο σημαινει οτι δεν εγινε?
ρε πατε καλα???
καθεστε και ψειριζετε τη μυγα, καθεστε και κοιτατε το δεντρο και χανετε το δασος

δηλαδη αμα εγραφε μια ειδηση ο ριζοσπαστης, θα εμπαινε ο νεοδημοκρατης να πει μην τα διαβαζετε, ειναι ψεματα?!

μιλαμε για πολεμο, δε μιλαμε για θεωριες του φρουντ

τεσπα, εγω εβαλα ενα αρθρο που βρηκα και μονο ενας ασχοληθηκε με το θεμα.
ολοι οι υπολοιποι ασχολειστε με την πηγη και που το βρηκα και ποιος το πηρε απο ποιον και αν το γουγλ ειναι εγκυρο και ποιος φερνει τα μωρα, ο πελαργος ή το καβλι μου.

κοιταξτε λιγο να ανοιξετε τα ματακια σας και το μυαλο σας και να δειτε παραπερα.
γιατι αμα κοιτατε κατω, κατω θα πατε.
εκτος αν θελετε να συνεχισετε να ζειτε στο συγχρονο σκοταδισμο των ΜΜΕ, οπου ολοι εχουν μια γραμμη κ οποιος ξεφυγει απο αυτη τη γραμμη, τον εφαγε το συστημα.

Με τις υγειες σας και του χρονου.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
τα λινκ που εβαλα δεν εχουν την ιδια πηγη

λες και τα νεα του ισραηλ να διαβαζουν defence net?
μα ποσο αγραμματος/καθυστερημενος/προπαγανδιστης μπορει να εισαι?

καθε φορα που βαζω μια ειδηση, εσυ ο ιδιος πεταγεσαι σαν την πουτσα και ζητας πηγη
λες κ εισαι ενας ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ και δεν μπορεις να ψαξεις μονος σου και να κρινεις
ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΕ
ρε τυπε...αν βγει μια ειδηση στο ιντερνετ,αναπαραγεται αμεσα απο αλλα 100 μεσα.δε σημαινει οτι ειναι και αξιοπιστη ομως.και προφανως για να εχουν ενστασεις πολλα ατομα,κατι συμβαινει με το ντιφενσνετ...για παραδειγμα εμενα μου μπλοκαρε λογαριασμο επειδη εγραφαν κατι παπαριες για το "φοβητρο" κατα το σαιτ του νατο ρωσια και τολμησα να γραψω οτι αν οι νατοικοι ευρωπαιοι σηκωσουν την αεροπορια τους,θα την πνιξουν τη ρωσια.
 
OP
OP
jimminy

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
ρε τυπε...αν βγει μια ειδηση στο ιντερνετ,αναπαραγεται αμεσα απο αλλα 100 μεσα.δε σημαινει οτι ειναι και αξιοπιστη ομως.και προφανως για να εχουν ενστασεις πολλα ατομα,κατι συμβαινει με το ντιφενσνετ...για παραδειγμα εμενα μου μπλοκαρε λογαριασμο επειδη εγραφαν κατι παπαριες για το "φοβητρο" κατα το σαιτ του νατο ρωσια και τολμησα να γραψω οτι αν οι νατοικοι ευρωπαιοι σηκωσουν την αεροπορια τους,θα την πνιξουν τη ρωσια.
αγορι μου σου εχω βαλει 5 διαφορετικες σελιδες που ουδεμια σχεση εχουν με το defence net.
Ελληνικα σας τα γραφω, πολυ αναλυτικα, με διευθυνσεις του καθε σαιτ, ακομα και το search sto google, με ελληνικα και αγγλικα αποτελεσματα.

Τι σκατα σας ταιζουν/ποτιζουν/ψεκαζουν?

Δηλαδη πρεπει να ερθει καποιος να σας παρει απο το χερακι να σας βαλει να το ψαξετε και μονοι σας?

Στ' αρχιδια μου στην τελικη για το αρθρο, ποιος το εβαλε κλπ.
Εγω δεν καταλαβαινω γιατι κανετε προπαγανδα εναντιον του defence.

Κ εμενα μου εχουν σβηστει πολλα ποστ στο μπουρδελα, προφανως δεν ειναι δικαιο και αντικειμενικο σαιτ.
Αυτο σημαινει πως ο, τι γραφει εδω δεν ισχυει?

Αυτο ηταν το τελευταιο ποστ μου για το ποια ειναι η πηγη, αν θελει καποιος να συζητησει το θεμα, εχει καλως, αλλιως καθιστε να ψαχνετε ποιος εχει το ντιφενς, ποιος εχει τη ζουγκλα, ποιος εχει το ποντικι.
Γελοιοι εχετε καταντησει πλεον.
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
ρε τυπε...αν βγει μια ειδηση στο ιντερνετ,αναπαραγεται αμεσα απο αλλα 100 μεσα.δε σημαινει οτι ειναι και αξιοπιστη ομως.και προφανως για να εχουν ενστασεις πολλα ατομα,κατι συμβαινει με το ντιφενσνετ...για παραδειγμα εμενα μου μπλοκαρε λογαριασμο επειδη εγραφαν κατι παπαριες για το "φοβητρο" κατα το σαιτ του νατο ρωσια και τολμησα να γραψω οτι αν οι νατοικοι ευρωπαιοι σηκωσουν την αεροπορια τους,θα την πνιξουν τη ρωσια.

Ρε τύπε για να καταλάβεις τι παίζει πριν λίγο καιρό έπαιζε κεντρική είδηση ότι δέχτηκαν τρομοκρατική επίθεση στα γραφεία τους ΧΩΡΙΣ καμία φωτογραφία ή κάποια σχετικό στοιχείο. Την ίδια μέρα η αστυνομία αναγκάστηκε και έβγαλε ανακοίνωση διάψευσης της είδησης!!!!

Οι τύποι είναι παπαγαλάκια της χρυσής αυγής με συνεχής δημιουργία και αναμετάδοση ψευδών ειδήσεων που πάντα εξυπηρετούν την προπαγάνδα του συγκεκριμένου κόμματος. Έχουν βάλει πλέον και διαφημιστικό banner της χρυσαγίτικης εφημερίδας ΕΜΠΡΟΣ...  :headbang: :headbang:

Η είδηση έτσι όπως την παρουσίασε το defencenet είναι ΜΟΥΦΑ. Σιγά μην γινόταν τουρκική εισβολή στη Συρία και δεν είχε γίνει της πουτάνας σε όλα τα μέσα του πλανήτη.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
During an election rally in the northwest of Turkey, Erdogan said: "A Syrian plane violated our airspace. Our F-16s took off and hit this plane. Why? Because if you violate my airspace, our slap after this will be hard."

"I congratulate the chief of general staff, the armed forces and those honourable pilots... I congratulate our air forces," he told supporters.
το πιο σημαντικό κατ' εμέ απ' όλο το άρθρο.
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
During an election rally in the northwest of Turkey, Erdogan said: "A Syrian plane violated our airspace. Our F-16s took off and hit this plane. Why? Because if you violate my airspace, our slap after this will be hard."

"I congratulate the chief of general staff, the armed forces and those honourable pilots... I congratulate our air forces," he told supporters.
το πιο σημαντικό κατ' εμέ απ' όλο το άρθρο.

:2funny:

αυτο υποστηριζει ο ερντογαν συνεβησαν ομως ετσι τα πραγματα :huh:
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
αγορι μου σου εχω βαλει 5 διαφορετικες σελιδες που ουδεμια σχεση εχουν με το defence net.
Ελληνικα σας τα γραφω, πολυ αναλυτικα, με διευθυνσεις του καθε σαιτ, ακομα και το search sto google, με ελληνικα και αγγλικα αποτελεσματα.

Τι σκατα σας ταιζουν/ποτιζουν/ψεκαζουν?

Δηλαδη πρεπει να ερθει καποιος να σας παρει απο το χερακι να σας βαλει να το ψαξετε και μονοι σας?

Στ' αρχιδια μου στην τελικη για το αρθρο, ποιος το εβαλε κλπ.
Εγω δεν καταλαβαινω γιατι κανετε προπαγανδα εναντιον του defence.

Κ εμενα μου εχουν σβηστει πολλα ποστ στο μπουρδελα, προφανως δεν ειναι δικαιο και αντικειμενικο σαιτ.
Αυτο σημαινει πως ο, τι γραφει εδω δεν ισχυει?

Αυτο ηταν το τελευταιο ποστ μου για το ποια ειναι η πηγη, αν θελει καποιος να συζητησει το θεμα, εχει καλως, αλλιως καθιστε να ψαχνετε ποιος εχει το ντιφενς, ποιος εχει τη ζουγκλα, ποιος εχει το ποντικι.
Γελοιοι εχετε καταντησει πλεον.
τους χαρακτηρισμους κρατησε τους για τον εαυτο σου και κυριως μαθε ελληνικα.σου γραφω λοιπον κι εγω αγορι μου,οτι αν γραψει κατι το ντιφενς,θα το γραψει και το νιουσμπιστ και αλλα 100 σαιτ.αυτο δεν κανει εγκυρη μια ειδηση,τι δεν καταλαβαινεις;ποιος κανει προπαγανδα στο ντιφενς ρε τυπε;οταν παρουσιαζει ως καταστροφεα του νατο τη ρωσια και δεν εχει κανει καμια αναλυση των ευρωπαικων μονο δυναμεων-ασε τις αμερικανικες-ποιος χρειαζεται να του κανει προπαγανδα;οταν εχει παρουσιασει προφητειες του παισιου απο το 1996 και ο παισιος πεθανε το 1994,χρειαζεται καποιος να του κανει προπαγανδα;οταν κραζει τους ουκρανους νεοναζι ενω εδω γλειφει την πουτσα του αλγερινου νεοναζι κασιδιαρη,χρειαζεται να κανει καποιος προπαγανδα;τι σε ψεκαζουν τελικα;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
καλα καναν οι τυποι.....ετσι λυνονται τα προβληματα στην διεθνη πολιτικη σκηνη,μονο οταν μιλαν τα οπλα :uzi: :uzi: :uzi: :ak: :ak: :ak:
 
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Οι Τούρκοι είναι κότες λιράτες.Τόσα χρόνια είχαν πρόβλημα με τη Συρία λόγω της υποστήριξης της στους Κούρδους,αλλά μόνο απειλές ήταν.Τώρα,μετά από 2 χρόνια εμφύλιο και με τις δυνάμεις των Σύριων εξασθενημένες,έκαναν ντου...Στην Ελλάδα,ακόμα και της Κρίσης,θα είχαν πολλές απώλειες.Δεν τους παίρνει,και το ξέρουν.Αλλιώς θα είχαν κάνει το ντου πολλά χρόνια πριν.

Εδώ ακόμα και στην Κύπρο το 1974 παρά το γεγονός ότι όλα ήταν ξεπουλημένα και παραδομένα από Ελληνικής πλευράς, οι Τούρκοι για να κατορθώσουν να πάρουν το 37% του Νησιού χρειάστηκαν έναν ολόκληρο μήνα και με αρκετές απώλειες......
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom