Νέα

Top10 Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 350
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kilotakias

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
162
Like
460
Πόντοι
21
Ρικα Βαγιανη-Ποπη Τσαπανιδου, καβλες σιγουρα
 

Συνημμένα

  • Rika,Popi.jpg
    Rika,Popi.jpg
    50,6 KB · Εμφανίσεις: 44
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

theofilos

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
γιατι εχει ξεχασει κανεις ποτε του (απο τη γενια των 30αρηδων τουλαχιστον) τις γκιζελα νταλι,αννα φονσου και ζετα(αυτη η ξανθια καμπαρετζου που επαιζε με τον αλκη γιαννακα στο "ρεμαλι της φωκιωνος νεγρη"?
Ζέτα Αποστόλου, πώπω τι μου θύμισες!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
ΡΙΚΑ ΒΑΓΙΑΝΗ-ΠΟΠΗ ΤΣΑΠΑΝΙΔΟΥ ότι πρέπει για παρτούζα!
 

kilotakias

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
162
Like
460
Πόντοι
21
Μεγάλεσ κάβλεσ και οι δύο παιδιά!
 

MIKELLE

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
126
Like
2
Πόντοι
1
Αυτή η Βαγιάνη πρέπει να κάνει το γαμήσι ρε συνάδελφοι.... ;)
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Τρελα milfακια! Με την Βαγιανη ειχα πιτσιρικας τρελα! Την βρισκω πολυ μπρωστα απο την εποχη της σαν γκομενα και ειχε και ενα καταπληκτικο σωμα. Η Ποπη καλα κρατει... Εχει αυτο το κατι...

Οπως και η Βίκυ Φλέσσα εχει αυτο το κατι...(ΝΕΤ)

Μαλλον μου αρεσουν οι μη εκφυλισμενες γκομενες...

 

kilotakias

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
162
Like
460
Πόντοι
21
Ρίκα Ρικάρα
 

Συνημμένα

  • RIKA FOR EVER.jpg
    RIKA FOR EVER.jpg
    59,2 KB · Εμφανίσεις: 36

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.229
Like
398
Πόντοι
36
ασε δε που ειναι νομιζω και κορη του Διακογιαννη
ασε δε που ειναι νομιζω και κορη του Διακογιαννη


Είναι!

Λουκιανός Κηλαϊδόνης:

"Πως μας ενώνει
και πως μας δονεί
του Διακογιάννη η φωνή"

Ειδικά ανάμεσα στις γουλιές ουίσκι, Ο μεγάλος ΓΚ ήταν με πολλή άποψη!

Τη Ρίκα, Εξοχώτατε, δεν την ορέγομαι (έχεις δίκαιο), αλλά τη σέβομαι και θα την πήδαγα εύκολα. Έχω περάσει καλά και με πολύ χειρότερες! ʼλλη στη θέση της, θα χρησιμποιούσε το όνομα το "μπαμπά" και θα προχώραγε με 1000! Αυτή ήταν πάντα χαμηλών τότων και ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΤΕ δεν προκάλεσε! Κάθε αντίρρηση δεκτή, αλλά κουβέντα αργότερα, πάω γήπεδο!
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.229
Like
398
Πόντοι
36
Τρελα milfακια! Με την Βαγιανη ειχα πιτσιρικας τρελα! Την βρισκω πολυ μπρωστα απο την εποχη της σαν γκομενα και ειχε και ενα καταπληκτικο σωμα. Η Ποπη καλα κρατει... Εχει αυτο το κατι...

Οπως και η Βίκυ Φλέσσα εχει αυτο το κατι...(ΝΕΤ)

Μαλλον μου αρεσουν οι μη εκφυλισμενες γκομενες...

Την είχα γνωρίσει πριν 15+ χρόνια. Βλαχάρα (από Μυκήνες) και πουτανάρα. Με το μουνί της (μικροπαντρεμένη και με μικρό παιδί τότε) έκανε ότι έκανε. Και το μυαλό της.....ακόμα ψάχνουν να το βρουν...............
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Την είχα γνωρίσει πριν 15+ χρόνια. Βλαχάρα (από Μυκήνες) και πουτανάρα. Με το μουνί της (μικροπαντρεμένη και με μικρό παιδί τότε) έκανε ότι έκανε. Και το μυαλό της.....ακόμα ψάχνουν να το βρουν...............
Κατι θα ξερεις παραπανω alfa αλλα δεν εξεταζω κατι παραπανω απο αυτο που βλεπω στην tv! Κι εγω προτιμω να ειναι μετρια με μυαλο παρα ομορφη και στοκος αλλα οταν γουσταρω να κανω σχεσεις! Και η Ποπη ειναι μεγαλοπιασμενη μεχρι αηδιας αλλα δεν παυει να ειναι milf πρωτης ταξεως!
 

theofilos

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
Την είχα γνωρίσει πριν 15+ χρόνια. Βλαχάρα (από Μυκήνες) και πουτανάρα. Με το μουνί της (μικροπαντρεμένη και με μικρό παιδί τότε) έκανε ότι έκανε. Και το μυαλό της.....ακόμα ψάχνουν να το βρουν...............
Τον "κολάτσιζε" κανονικά και με το νόμο η κυρία; Για δώσε λεπτομέρειες!  :)
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.229
Like
398
Πόντοι
36
Είχα σύντομη ιστορία με φίλη της (έτσι τη γνώρισα), δούλευα επαρχία (εδώ ΠΣΚ) και δεν με έπαιρνε για τίποτε. Εντυπωσιακό το ότι δούλευε στον 984 και κοιμόταν σπίτι του παντρεμένου προϊσταμένου της (μαζί με την οικογένειά του, σε δικό της δωμάτιο) "για να είναι σίγουρος ότι δεν ξενυχτάει και θα είναι φρέσκια κάθε μέρα στη δουλειά". Συμπεράσματα ας βγάλει ο καθένας για πάρτη του.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Όλες οι διάσημες λίγο-πολύ νομίζω οτι έχουν κάνει τέτοιες φάσεις, εμένα απλά μου αρέσει το στύλ τους.
 

SAKIS26

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Γιατι η Ελενη τι εκανε ρε παιδια...
Πιστευω να καταλαβατε για ποια Ελενη λεω, την πιο γνωστη.
Παιδια το τι παρτουζες εκανε αυτη η γυναικα δεν λεγεται. Ακομα και στοκαμαρινι την επαιρναν, αφηστετα. Το τι εχει ακουστει γι αυτην την μουναρα. Αλλος που να ξερει ιστοριες για την Ελεναρα?
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Μετα απο ενδελεχη μελετη και ωρες σκεψης κατεληξα οτι το top ten αποτελουμενο απο Ελληνιδες καυλιαρες εχει ως εξης:

1)Βανα Μπαρμπα (γιατι ηταν η εφηβικη μου φαντασιωση και γιατι στα νιατα της εκανε ολες τις υπολοιπες Ελληνιδες να μοιαζουν με χταποδια)

2)Μαρθα Καραγιαννη (γιατι στα νιατα της ηταν η πιο σφιχτη ζουμερη Ελληνιδα)

3)Αννα Μαρια Λογοθετη (γιατι πριν παχυνει ειχε τρελο σωμα με τεραστιες βυζαρες που εβγαζαν ματι)

4)Δημητρα Ματσουκα (γιατι απλα εχει τον ωραιοτερο κωλο της ελληνικης ShowBiz)

5)Ελενα Παπαριζου (γιατι απλα εχει τα ωραιοτερα ποδια της ελληνικης ShowBiz και το δευτερο ωραιοτερο κωλο μετα τη Ματσουκα)

6)Θεοφανια Παπαθωμα (γιατι απλα εχει τις ωραιοτερες βυζαρες της ελληνικης ShowBiz απο τοτε που παχυνε η Λογοθετη)

7)Ελενη Μενεγακη (γιατι ειναι διαχρονικα κουκλα και γιατι βαζω στοιχημα οτι στο κρεβατι ειναι πολυ εκφυλη)

8)Εβελινα Παπαντωνιου (γιατι ειναι το ωραιοτερο μοντελο της Ελλαδας και ειναι αυτο που λεμε αλογο, τσολιας, ορθιο χιλιομετρο)

9)Ευα Μιλλη (γιατι εχει αψεγαδιαστο προσωπο και σωμα)

10)Καλομοιρα Σαραντη (γιατι ειναι Καυλο-μοιρα και γιατι κατα βαθος ολοι θελουμε να πετσωσουμε αυτο το 20χρονο)

:dancing: :dancing: :dancing:

Λοιπον ειδατε που σας τα ελεγα για το Καλομοιρακι και μου λεγατε ιστοριες για αγριους;Την πεταξε εξω χτες τη βυζαρα και ετρεχε ο Αρναουτογλου να τα συμμαζεψει...Ολοι Θεμο αποψε...Ρε σεις το Καλομοιρακι ειναι για ασυστολα γαμησια και να σου φωναζει "Σταματααα" με ναζι...
Συμφωνω για την κρατικη τηλεοραση.Εχει μουναρες εκπομπαρχισσες (Καραμανλη, Φλεσσα, Μιχελιδακη, Τσαπανιδου κλπ.) και κατι γαματες ρεπορτερ στα δελτια ειδησεων.
 
OP
OP
A

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Μια και μιλάτε για Ζέτα Αποστόλου και Γκιζέλα Ντάλι, να σας θυμήσω μήπως το απόλυτο μουνί της εποχής εκείνης; Ελένη Ερήμου!!!
 
OP
OP
A

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Επειδή βλέπω πώς ενδιαφέρεστε για την Πόπη της ΝΕΤ να σας πώ πώς είχε εξαφανιστεί από τη δημοσιογραφική πιάτσα, επειδή στο περιστατικό του "Γιάκοβλεφ", προκειμένου να προλάβει τον ανταγωνισμό στο ρεπορτάζ, έδωσε βάση σε ανυπόστατες φήμες από ντόπιους και έδωσε ρεπορτάζ στον "Αντέννα" (για τον οποίο εργαζόταν) για ενδείξεις και μαρτυρίες για επιζώντες. Ως γνωστόν, από το "Γιάκοβλεφ" που κομματάστηκε, δεν έμεινε ούτε σωρός νεκρού σε ένα μόνο κομμάτι.

Στη ΝΕΤ έκανε ξανά την εμφάνισή της μετά από χρόνια. Πιθανή εξήγηση; Ο τότε διευθυντής της στον "Αντέννα" (ο οποίος, επίσης απολύθηκε γιατί ο "Αντέννα" ήταν ο μοναδικός τηλεοπτικός σταθμός που "κοιμόταν" όταν νεαρή γυναίκα πέθανε από έκρηξη βομβας τρομοκρατών σε ξενοδοχείο στην αρχή της Συγγρού), είναι διευθυντής προγράμματος στη Δημόσια Τηλεόραση. Έτσι εξηγείται και η εμφάνιση της Φλέσσα στη ΝΕΤ. Η Φλέσσα είναι ανακάλυψη του ίδιου τύπου, στον -μακαρίτη πια- Tempo.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom