Νέα

Teen Ετεροφυλική Το ξέσκισμα με την "κολητή" μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bluekiss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Αμμα είχες γ@μησει έστω και μια φορά στη ζωή σου θα σου είχε φύγει η τσίμπλα απο το μάτι και θα εβλεπες οτι βρίσκεσε στο φορουμ με θεμα ερωτικες ιστορίες..   :s&m_1: μπροοοςς στα τρενα  :s&m_1:
η ζωη σου ολη μια βροχερη μου δευτερα καημενο......
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1

Συνημμένα

  • 349315.jpg
    349315.jpg
    25,4 KB · Εμφανίσεις: 40

giwrgos172

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
67
Κριτικές
6
Like
86
Πόντοι
0
Σε όλες τις ιστορίες του blue οι γκόμενες είναι μουνάρες, σαν μοντέλα και καλά.... Μία μέτρια ούτε κατά διάνοια. :o :o :o :o :o
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Σε όλες τις ιστορίες του blue οι γκόμενες είναι μουνάρες, σαν μοντέλα και καλά.... Μία μέτρια ούτε κατά διάνοια. :o :o :o :o :o

Σε καυλόνουν οι ιστορίες με μέτριες γκόμενες? Δηλαδη  εσυ αν είχες πάρει 10 μέτριες και 10 μουνάρες θα προτιμούσες να θυμηθεις και να εξιστορησεις τις εμπειρίες σου με τις μέτριες? Ρε τσιριμόκο την παλέυεις καμια στάλα?  :s&m_1:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Το ίδο ισχυει και για σενα....  στις ερωτικές ιστορίες μπήκες... τι περίμενες να διαβάσεις?  μπροοςςς  και συ μαζι με τον αλλον  :s&m_1:
Εγω δεν τη διαβασα καν ζωο...
Μολις ειδα το κατεβατο απλα διαβασα το σχολια να δω τι κραξιμο σου ριχνουν,παπαρα,φαντασιοπληκτε.
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Εγω δεν τη διαβασα καν ζωο...
Μολις ειδα το κατεβατο απλα διαβασα το σχολια να δω τι κραξιμο σου ριχνουν,παπαρα,φαντασιοπληκτε.

Καλά το κράξιμο ήταν αναμενόμενο... και μόνο που θα πεις οτι γάμησα χωρις χρήματα εισαι blacklist .

Δεν διάβασες καν αλλα παρολαυτα είμαι φαντασιόπληκτος? χαχαχαχαχαχαχαχαχ αυτοκτόνα λίγο να δω κάτι χαχαχαχαχα
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Καλά το κράξιμο ήταν αναμενόμενο... και μόνο που θα πεις οτι γάμησα χωρις χρήματα εισαι blacklist .

Δεν διάβασες καν αλλα παρολαυτα είμαι φαντασιόπληκτος? χαχαχαχαχαχαχαχαχ αυτοκτόνα λίγο να δω κάτι χαχαχαχαχα
γεια σου φιλαρακι :rockon: ;)
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
....πριν ξεκινησω να τονίσω 2-3 πραγματάκια...
1)Βρισκόμαστε στο forum  με θεμα <ερωτικές ιστορίες> και οχι <Χυσε την περισότερη χολη στα σχόλια σου και αναδείξου ο μιστερ μπακουροκομπλεξαρας> δεκτα όσα γράφονται δημοκρατία έχουμε αλλα εδω μπένουμε για να καυλόσουμε λιγάκι διαβάζοντας και γραφοντας τις δικές μας εμπειρίες οχι για να ριχνουμε ταπες σε μπακουρια και ζηλιάρηδες..που το πεζουν δικάστες,εμπειρογνωμονες,και το χειρότερο εξυπνάκιδες.
2) Ειτε ψέματα είτε αλήθεια είναι αυτα που γράφονται δε πάυουν να είναι ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ και σκοπός μια ιστορίας είναι να μας καυλόσει να μας φτιάξει και ανάλογα με το στορυ που διαβάζουμε στον τίτλο επιλέγουμε αν είναι του γουστου μας και μπενουμε... δε ρωτησε κάνεις την άποψη μας αν είναι αληθεια η ψέματα,κάνετε σαν κάτι μπουρούχες γκόμενες που ψάχνουν την ατέλεια στο σωμα της μουνάρας που περνάει δίπλα της..(σιγα τη γυνάικα..αυτη έχει ενα κιλο makeup πανω της ψευτικη είναι...αγωοντας τα 2 μετρα πόδια της την περηφανη κολαρα της τις βυζαρες της και ακυρόνοντας ολη τη θυληκότητα της και την ομορφία της) ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΑΓΚΕΣ...κατι ομορφο που σκοπό έχει να μας διεγείρει αν δε μπορείτε να μπείτε στο mood ασχοληθείτε με άλλα θέματα  και μη πετάγεστε σα τις πορδες να σπάτε αρχίδια
3)Αν σας χαλάνε την αισθητικη τα ορθογραφικά λάθη πατε να διαβάσετε για τους μπιτεδες στο βυζάντιο ...αηντε ΚΑΤΑΚΟΥΖΙΝΟΙ ΤΟΥ ΔΙΑΔΥΚΤΥΟΥ  :s&m_1:
Οτι ιστορία έχω γράψει μέχρι τώρα ειναι αληθινή.. για να μη πω οτι λείπουνε και  πολλες πικάντικες λεπτομέρειες ..
Καλή ανάγνωση σε όποιον γουστάρει να τις διαβάζει οι υπολοιποι.....  :s&m_1:  :s&m_1:  :s&m_1:  :s&m_1:  :s&m_1:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Πινοντας την φραπεδία μας το πρωι στην πισίνα μας είχε "φαει" ολο το σχολέιο οτι δεσαμε με τη ζωη ακόμα και οι καθηγητές μας κοιτάγανε κάπως..δε ξέρω ισως να ήτανε και ιδέα μας επειδη καναμε αρκετη φασαρία τη νυχτα και νομίζαμε οτι ακουστήκαμε σε διπλανα δωμάτια..
-αγάπη...-λεει η ζωη-μου ξυπνησες πολλυ περίεργα ενστικτα χθες..δε θέλω να σταματήσουμε αυτο που έγινε ειλικρινα θέλω να είμαστε μαζι αν δεν σε χαλάει βέβαια... δε θέλω να νομίζεις οτι εκανα οτι εκανα για να σε δέσω σε σχέση. αλλα σε θέλω αυτό ειναι ολο..δε θα ήθελα να σε δω με αλλη θα ηταν κρίμα...μαζι περνάμε τόσο καλα και καταλαβενόμαστε.. τι λες?
-ζωη... πες αλήθεια.. ποσο κερό ψήνοσουν να κάνουμε κατι?
-Αρκετό... αλλα τι σημασία έχει?Θα μου απαντήσεις σε αυτό που σου είπα?
Σηκωνομαι πάω δίπλα της στην ξαπλόστρα σκύβω και τις δίνω ενα γλωσόφιλο
-Σου απάντησα μόλις  τωρα...
-ΕΕΕ δεν άκουσα καλά συγνωμη...το ξαναλές σε παρακαλώ?
Ξανακάνω κίνηση να σκυψω να τη φιλήσω και με αρπάζει με δύναμη απο το σβέρκο και μου κολάει το πρωσοπό στο δικο της και αρχίζει να με φιλαει ασταμάτητα και παθιασμένα..
-ζωη...σταμάτα με έχεις κάνει πύραυλο πρωι πρωι..εχω πάθει ζημιά μεσα στο μαγιο σταμάτα
-Ναι ε??? θελεις να πάμε στο δωμάτιο να τη διορθωσουμε τη ζημια μωρό μου?
-ζωη μου βγάζεις πολλυ αγρια ενστικτα..δε ξερω μαζι θελω να κάνουμε τα πάντα ...
-Στο σεξ ενοεις?η γενικά?
-Γενικά ετσι κιαλίως κάνουμε τα πάντα..υπάρχει μαλακία που να μην έχουμε κάνει μαζι?
-Ναι δεν έχεις αδικο..στο σεξ λοιπον ε? χμμμ κοίτα..μου βγαζεις κάτι πολλυ εκφυλο πολλυ πρωτογνορο δε μπορώ να το εκφράσω όμως τι είναι αυτο ακριβώς..να σου πω κατι που δε ξέρεις.. με τις αλλες 2 σχεσεις μου είχαμε ολοκληρώσει κανονικα αλλα ουτε τους είχα γλυψει και γενικά δε μου βγάζανε κατι να το κάνω ..βαρίόμουνα να κάνω κινηση να κανουμε σεξ προτιμούσα να σε παρω τηλ να βγουμε για καφε.. πες με ανωμαλη αλλα έτσι ενιωθα
-χαχαχα και εγω με την πρωην μου καναμε σεξ και πολλες φορές φανταζόμουνα εσενα στο κρεβάτι αλήθεια....
-Τι ενοέις? εμενα ΕΜΕΝΑ? η εμένα μαζί με την κελυ στο κρεβάτι μαζί σου? χαχαχαχ
-χαχαχαχ δε θα με χάλαγε καθόλου τωρα που το λες....
-Ημουν σίγουρη...διεστραμένε χαχαχαχαχαχ
-ζωη... πες μου μια φαντασίωση σου...με μένα..πες μου τι σκευτόσουν οταν χαιδευόσουν για παρτυ μου οπως είπες..
-ΕΕΕΕ δε μπορω...να σου πω ομως οκ μια φορα σκευτόμουν οτι το κάναμε σε δημόσιο χωρο και φοβομουν μη μας παρει κανα μάτι.. πολλυ wild ε? χαχαχ   εσυ? για πες....
-Εγω δε μπορω να σου πω...δε θα μου ξαναμιλήσεις χαχαχαχ αστο μια άλλη φορα θα σου πω... λοιπόν παω να κοιμηθώ καμια ώρα γιατι δε θα την παλέψω το μεσημέρι ( θα πηγέναμε σε ταβέρνα να φαμε με το σχολειο)

Ανέβηκα στο δωμάτιο και αμέσως μου ήρθε μύνημα απο τη ζωη- τι θλελεις να φορέσω το βραδυ μωρο μου?
-Το τζιν το φουστακι σου  τακουνια και το λευκο το tshirt  που το δένεις με κομπο στα πλαγια..
-Εγινε... και τα μαλια μου? πως λες να τα κάνω?
-Οπως χθες.. με τα κοτ΄σιδια εισαι κόλαση...
-Εγινε  baby....

Πηγαμε το μεσημέρι φαγαμε και το βράδυ έιχαμε προγραματισμένο να παμε σε ενα ροκαδικο εκει στη ροδο stincky fingers για οσους κατέχουν απο το νησί..η ζωη φόρεσε οτι της είπα με τη διαφορά οτι απο πανω φορεσε ενα μπλουζακι gnr  ανοιχτό λίγο στα πλαγια..ήθελα να της σηκόσω το φουστάκι και να την σκίσω πριν ακόμα μπουμε στο λεφωρείο..
Φτασαμε στο μαγαζι παραγκειλαμε ποτο η ζωη καθότανε διπλα μου στο μπαρ σταυριπόδι και που και που μου εποιανε το χέρι με τραβούσε με φιλουσε και αλλα τετοια γλυκαναλατα..... εγω είχα στο μυαλο μου να της πραγματοποιήσω την μια φαντασίωση που μου εκμυστηρέυτικε ομως..
-Ζωη.. παράγκειλε μου ακόμα ενα ποτο και ερχομαι..
-που πας?
-Λιγο εξω να μιλησω με ενα πεδι.. κατσε ερχομαι..
Παω εξω στην πόρτα ηταν ο οδηγος του λεφορείου και μίλαγε με ενα τύπο( ο οδηγός ήταν γυρο στα 28 ξηγημένο παλικάρι απο την πρωτη στιγμη που μπηκαμε στο αμάξι του)
-Να σου πω λίγο φίλε...ελα λιγο ποιο κει - του λεω-θελω να μου κάνεις μια χάρη.... που έχεις παρκάρει το λεφωρείο?
-Εδω 2 στενά ποιο πάνω γιατι?Μη μου πεις οτι ξέχασες τίποτα μεσα μας γάμησες τωρα..
-Οχι ρε.. λοιπον θέλω να αράξω μέσα με τη δικία μου μη μας τη χαλάσεις σε παρακαλώ..
-Ποια ρε μαγκιτη? Αυτο το μελαχροινο με τις κοτσιδες και το τζιν? Οπαα μεγάλε είσαι και ο πρωτος.χαχαχ. οκ ρε κουβέντα σε κανεναν ακου πως θα σε φτιάξω.. θα σου αφήσω την πόρτα του οδηγου ξεκλειδωτη θα μπειτε απο εκει. αλλα θα κλεισεις ολες τις κουρτινες πισω μη σας παρει κανα μάτι... εντάξει?
-Και εσυ ρε που θα πας?θα έισαι έξω μη γίνει καμιά στραβη να μου κάνεις αναπαντητη?μη σκασει κανας καθηγητης και τον πιουμε..
-Μεγαλε..μια σου και μια μου..θα αράξω στη θέση του οδηγου δε θα σας κοιτάω.. αν θες καλός αν δε θές τραβα μεσα να πιεις το ποτάκι σου..
Το σκέυτηκα λίγο..
-οκ ρε έγινε αλλα μη κάνεις καμια μαλακία και μας παρει χαμπαρι η δικιά μου ναι?
-Μη φοβάσε ρε.. τραβάτε γαλαρία και εγω θα μπώ και θα βγω χωρις να παρει γραμμη τιποτα η μικρη..
ΜΠενω μέσα η ζωη είχε παραγκέιλει ποτο και για τους 2 μας ο μπάρμαν της ειχε γίνει στενος κορσες εντομεταξυ...
-Να βάλω 3 σφηνάκια πεδια?- λεει-
-Ελα βρηκα μπελά- λεει η ζωη χαριτολογοντας- 4 γυρες εχει βαλλει μεχρι τωρα. χαχαχαχ θα με στειλει στο διάολο αυτος χαχαχ
-βαλε βαλε του λεω...
Πινουμε κανα 2 γυρες σφηνάκια ακόμα το μάτι της ζωης είχε αρχισει να θολονει..ηταν η ωρα για το σχεδιο..
Κανω αναπαντητη στον οδηγο να ξεκινησει να ξεκλειδοσει το λεφορειο..
-Μωρο...θέλεις να παμε μια βόλτα εξω ?
-Ναι ρε μωρο μου... που θα παμε? τι έχεις στο μυαλό σου?χαχαχαχ
-Ελα και θα δεις..
Πληρώνουμε βγένουμε εξω παμε 2 στενα πίσω απο το μαγαζι και αρχιζω εξω απο το λεφορειο να την χαμουρεύω..
-Θελω να το κάνουμε τωρα- της λεω- με έχεις τρελάνει
-Μα που ρε μωρό μου? εδω ειμαστε τελέιως εκτεθημενοι..απο παντου μας βλεπουν
Ανοίγω την πόρτα του οδηγου και της κλεινω  το ματι...
-Ελα μπες...
-ΕΕΕΕ μα πως? ανοιχτες τις αφήνουν τις πόρτες?αν μπει κανεις?
-Ποιοα να μπει? το πολλυ πολλυ να μπει ο οδηγος να μας δει και να φύγει... σε χαλάει? χαχαχα
-ΧΑΧΑΧΑΧΑ τρελοκομειο οχι δε με χαλαει..
Μου σκάει ενα γωλοφιλο την βοηθαω να ανεβει στη πορτα μπενουμε και παμε πίσω γαλαρία..καθομαι στο κεντρο των καθισμάτων ακριβως και την βαζω να με καβαλήσει και αρχίζουμε τα γλωσόφιλα... μου εποιανε το πρωσοπο με φίλαγε με παθος ενω εγω της ειχα ανασηκόσει τοφουστακι και ειχα χουφ΄τοσει ην κολάρα της
-Μωρο μου... εχει φωτα έξω..φενόμαστε μεσα θα μας δει κανεις..
-Ηρέμησε μωρο μου δε φενετε τίποτα..βγάλε το μπλουζάκι σου...
Βγαζει το μπλουζάκι της της βγαζω και το σουτιεν και αρχιζω να της ρουφαω το στηθος ενω η ζωη τριβοτανε με τα μπουτακια της πανω στον καυλομενο πουτσο μου
-Σε θέλω μωρο μου- μου λεει- θελω να μπεις μεσα μου
Σηκόνομαι σηκόνω και τη ζωη της κατεβάζω το κιλοτάκι και την αφήνω μονο με το φουστακι ενω το ματι μου πηρε απο πισω της να ανοιγει η πορτα του οδηγου σιγα σιγα.. κατεβαζω το παντελόνι μου βγαζω τη μπλουζα μου και αρχιζω να τη χαμουρευω στα ορθια εκεινη μου τριβότανε μου ειχε αρπάξει τον πουτσο απο πανω και τον επεζε αργαρμπα και ποτε ποτε μου εγλυφε το λαιμο και το αυτι απο πισω..
ο οδηγός είχε κρυφτεί στις μπροστινες σκαλες και ξεπρόβαλε μονο το κεφάλι του..ενω εμεις φενόμασταν πεντακάθαρα τι καναμε μιας και επευτε το φως απο εξω απο την κολονα εκεινος φενότανε πολλυ λίγο λογο της σκιας που καναν τα καθισματα..
Ενιωθα λίγο άβολα αλλα ειπα μέσα μου ...δε γαμίεται μήπως θα μας ξαναδει....
Οπως με εγλυφε πισω απο το αυτι η ζωηκαι μου επεζε τον πουτσο της σηκόνω το φουστακι μεχρι πανω και αρχιζω να της χουφτόνω το κολαράκι της..-
( μαλακα ειπα μεσα μου για τον οδηγο θα ρεψεις απο τη μαλακια με αυτα που θα δεις σημερα)
-Μωρό μου..-λεω στη ζωη- το ξέρεις οτι μπορει να μας παρακολουθει κάποιος τωρα? ξερεις τι θα παθει ετσι και σε δει ετσι να φιλιόμαστε? θα τρελαθει απο την καυλα... και τεντονω ακομα λιγο το χερι μου και της πιεζω το μουνάκι που ειχε γίνει ηδη μουσκεμα..
- ποιος καλε να μας παρακολουθει?-και κοιταει δεξια και αριστερα εξω απο τα παραθυρα-και συνεχίζει να με γλυφει
-Καποιος ετσι λεμε τωρα... μπορεί να έχει τρυπόσει μεσα στο λεφωρείο και να μας βλεπει... πίσω σου..γουστάρεις?
-Τα λες αυτά για να κολόσω μωρο μου? να με δοκιμάσεις? ναι γουστάρω χαχα
Και με βαζει να κάτσω στο κάθισμα οπως ηταν ορθια σκυβει και αρχιζει να μου ρουφαει τον πουτσο μονο με τα χείλια της και με τα χρρια της ακουμπουσε δεξια και αριστερα στο καθισμα.....το θεαμα που εβλεπε ο οδηγος με την κολαρα της ετσι στημένη πρεπει να ητανε για εγκεφαλικο..
-δωσε ενα σκαμπιλακι στο κολαρακι σου μωρο μου- της λεω- με τρελένει αυτος ο ηχος....
-μμμμμ -μου λεει και δίνει 2-3 σκαμπίλια στο κολαράκι της οπως με ρουφαγε- μας βλεπει ακόμα αυτος που ελεγες?
-Καυλόνεις πουτανάκι να σε περνουν ματι ε?Γουστάρεις να ξεφτιλιστούμε σήμερα να σου γαμήσω τη φαντασία το μυαλο και τις τρυπούλες σου?
-ναι πολλυ...με τρελένεις με αυτα που μου λες...
Σηκονομαι τη βαζω να γονατίσει και να μς βλεπει απο πλαγια ο οδηγος και της δινω τον πουτσο μου να τον γλυψει παλι..πηγε να τον ποιασει και με τα χερια της..
-Οχι με τα χεράκια καυλάκι ..με τα χεράκια σου πεξε με το στήθος σου
Εποιασε τα βυζομπαλακια της και τα ζουλαγε ενω με ρουφουσε και εσκυβε και μου εγλυφε και τα αρχιδια..
-και το μουνάκι σου ..θελω να σε βλέπω να το γαμας με τα δαχτυλάκια σου..
Εβαλε το ενα χερι της απο κατω και ξεκινησε να γαμαει το μουνάκι της με το αλλο χερι πιεζε τα βυζια της και με ρουφαγε ολο και ποιο δυνατα..
-ΑΑΑΧχχχ μιλα μου..με κάνεις χωμα οταν μου μιλας... θα χύσω μωρο μου..πες μου πες μου - μου λεει καθος το φως απο την κολονα επευτε ολο πανω μας και ο οδηγος εβλεπε πεντακαθαρα τη σκηνη και ακουγε τα παντα...
Γυρναω τον κοιταω και μου εκανε κατι νοηματα με τα χερια του στυλ... μας εχεις καυλοσει μεγαλε με το μωρο συνεχισε
-καυλα μου...-της λεω και σκύβω κοντα στο αυτί της- κάποιος μας βλεπει.. κοίτα με τρόπο στις μπροστινες σκάλες αλλλα μη σταματίσεις για κανενα λογο να με γλύφεις..μη φοβασε δε θα μας πειραξει..
Γυρναει το βλεμα της διακριτικα χωρις να βγάλει τον πουτσο της απο το στομα μου και κοίταξε τη σκια του οδηγού που μας παρακολουθούσε
-Ποιος είναι αυτός μωρε?-μου λεει ψιθυριστα-αν είναι κανενας γνωστος ρεζίλι θα γίνουμε
-Μεγάλος είναι... μη φοβάσε δεν ειναι απο το σχολειο..μη σταματας καυλα μουυυ..
Ξεκινησε να μου πεζει τον πουτσο δυνατα και νευρικα ενω εγλυψε το δαχτυλο της και το εβαλε παλι κατω απο το μουνακι της
-Ελα μωρο μου να κατσεις πανω μου-τηςς λεω και καθομε στο καθισμα
Με καβαλαει και αρχιζει να με ιπευει ενω ειχε σκυψει πισω απο το αυτι μου και με εγλυφε...
-Μας βλεπει ακομα αυτος?-με ρωταει ψιθυριστα- τον βλεπεις ακομα μεσα η εφυγε?
-Μεσα είναι και τον πεζει με το κολαράκι σου που εχει για θεα μωρο μου -τις λεω στα ψεματα αλλα εκεινη το εφαγε-
-ΕΕΕΕΕ ΤΙΙΙΙ ελα πλακα κανεις τωρα... παμε να φυγουμε
-Μπαααα κολοσαμε μωρο?κοκοκο  χαχαχ καλα οκ παμε να φυγουμε αντε..
Σταμάτησε λίγο και με τον πουτσο μου μεσα της με κοιταξε στα ματι και ψιλολαχανιασμενη μου λεει
-Χυνωωω. το καταλαβένεις? το νιωθεις?
Ενιωσα να μουσκευονται τα αρχιδια μου ....παραμέρισα τα μαλία της που είχανε κολησει απο τον ιδρότα πανω στα στήθη της και ξεκινησα να της γλυφω τα ιδρομένα βυζομπαλακια της ενω με τα χερια μου την ανασηκωνα απο τα κολομερια για να συνεχισει να μου γαμαει τον πουτσο
-Πεσε στα σκαλια και στησου στα 4... θελω να σε παρω αο πισω μωρο μου..
-εισαι τρελος ε?χαχ αμμα κατσω ετσι αυτος απο πισω θα ορμηξει
-μη φοβάσαι... καντο..
Στηνετε στα 4 με τους αγκονες της ακουμπουσε στα σκαλια της γαλαριας και ανοιγει τα ποδια της οσο χωρουσανε παω απο πισω και την καβαλαω ορθιος και καρφονομαι μεσα στο μουνακι της και ξεκιναω να την γαμαω γρηγορα και δυνατα και οσο ποιο βαθεια μπορουσα..
-Γουσταρεις καριολιτσα?
-Ναι...ναι..ετσιιι
Γυρναω το κεφαλι και κανω νοημα του οδηγου να ερθει ποιο κοντα... σηκωθηκε σιγα σιγα και ηρθε και καθησε ενα καθισμα ποιο μπροστα απο εκει που γαμουσα την ζωη..γυρισε το κεφαλι εβγαλε τον πουτσο του εξω και αρχισε να τον πεζει..η ζωη δεν ειχε παρει χαμπαρι οτι ακριβως πισω της στο μισο μετρο ειχε ανθρωπο..
Σηκονομαι ορθιος πισω της και της λεω
-μη σηκωθεις  .. τριψε το μουνακι σου οπως εισαι θα στα δοσω ολα στο κολαρακι σου..θελω να σε ακουω να βογκας καυλακι μου κανε με να χυσω στο λεπτο..
με ακουμπισμενο το κεφαλι στο πατωμα η ζωη ξεκινησε να πεζει το μουνακι της και να βγαζει κραυγες καυλας... ελα δωστα μου μου λεει..
Σκουνταω τον οδηγο σηκωνει το χερουλι απο το καθισμα και πλησιαζει τον πουτσο του πολλυ λιγα εκατοστα απο τα κολομερια της οπως τον επεζε..
-καυλα μου τον πεζουμε 2 για παρτυ σου το ξερεις?
-ναι..- λεει με την εντυποση οτι ο αλλος τον επεζε στο τερμα του λεφορειου στα σκαλια-
-Ξερεις τι έχει παθει με αυτο το κολαρακι που έχει για θεα?
-τι??
-εγκεφαλικο εμφραγμα και πνευμονικη εμβολη ταυτοχρονα... θα θελες να ξερεις ποσο σπερμα πεζει να εβγαλε χαζευοντας την κορμαρα σου?
-ναι..που είναι ... προσεχε μη πλησιάσει please..
-ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ.  -λεει ο οδηγος- και ξεκιναει να την χυνει στην στημενο κολαρα της και στη μεση της..ααααααα ετσι ρε καυλακι παρταα σου λεω...
Δε πρόλαβε να γυρισει το κεφάλι σαστισμένη η ζωη ξανακαρφονομαι μεσα της της ποιανω τα μαλια και της λεω..
-Κατάλαβες ποσα έριξε πανω σου?-ενω ο οδηγος δε ντυθηκε αραξε στο καθισμα και συνεχισε να παρακολουθει με πεσμενο τον πουτσο του χαιδευοντας τον
-Ναι ...
-Σαρεσε?
-Ναι...
-Θελεις να σε παρει και αυτος τωρα?
-ΟΧΙ μεχρι εκει...οχι μη κανεετε καμια βλακεια please
-ok  μωρο μου οτι γουσταρεις εσυ..
Την σηκόνω στα γόνατα την φερνω μπροστα στο καθισμα που καθοταν ο οδηγος και αφου τον ειδε και γουρλοσε τα ματια απο την εκπληξη της τον δινω στις χειλαρες της να με τσιμπουκοσει μπροστα του...
Κλεινει τα ματια και αρχιζει να με τσιμπουκονει βαθεια βγαζοντας πνιχτους ηχους..
-γουσταρεις να σου μιλάμε και οι 2 μωρο μου οσο με γλυφεις?
-ΜΜΜΜΜ
-Μικρη...εισαι αστερι -της λεει ο οδηγος-με εκανες ανω κατω -και κανει κινηση να της ποιασει το στηθος- ασε με λιγο να σε ακουμπήσω δε θα σε πειράξω παραπέρα
Συνεχισε να με τσιμπουκόνει η ζωη βαθεια και αργα ο οδηγος της χαιδευε το στηθος και με το αλλο χερι επεζε τον πουτσο τουκαι εγω εσκυψα λιγο και ξεκινησα να της χαιδευω και το αλλο στηθος..

-Μας εχεις καυλόσει τρελα μικρη..-τη λεει- εχει παθει ζημια ολο το μαγαζι με την παρτυ σου μπραβο σου αστερι..
-ναι ε?
-Ναι και ειμαι πολλυ τυχερος που θα κανω αυτο που θελει ολο το μαγαζι να σου κανει..
-τι ενοεις?
-να τελειόσω στο απιστευτο στηθος σου... θα με αφήσεις?
Χωρις να πει κουβεντα γυρνάει λιγο προσ το μερος του και τεντονει το στηθος της...σηκονετε λιγο στα γονατα ο οδηγος και ξεκιναει να τον πεζει γρογορα μπροστα της και εγω στα πλαγια απο τα βυζακια της
-ποιασε το στηθος σου καυλα μου- της λεω-
Ποιανει τα υζακια της τα ενωνει και τοτε χυνει ο οδηγος πανω τους...
-αααααχχχ ρε καυλακι τρελοοοο ετσιιι ολα πανω σου
Δε κρατηθηκα... την γυρναω στο μερος μου και αρχιζω να της τα δινω και εγω στο στηθος ενω η ζωη με μια βιαστικη κινηση τον πηρε στο στομα για να ρουφηξει τα τελευταια..
-ΕΛΑ πεδάκια.. σηκοθειτε γρηγοορα γιατι βλεπω κοσμο στα διπλανα λεφωρεια...
Ντυθηκαμε σφερα...κατεβηκαμε απο το λεφωρειο απο την κανονικη πορτα και γυρίσαμε στο μαγαζι..
Οχι πως μας κοιταγανε ολοι με πονηρο ματι και μας περιεργαζοντουσαν...
στα παπαρια μας ομως..αραξαμε στο μπαρ παλι πηραμε μπυριτσα να ξεδιψασουμε
-Ρε μωρο τι μαλακία εγινε τωρα?αν αυτος ο μαλακας παει και πει τιποτα σε κανα καθηγητη?
-Τρελη είσαι πεδάκι μου?γιατι να το κανει αυτο?για να χασει τη δουλεια του?
-Ναι εχεις δικιο...μαλακια ομως ε?
-ζωη..... η ζωη θελει τρελα και καυλα αυτα είναι τα καλύτερα συστατικα για να τη ζησεις στο επακρο
-ναι.. ναι εχεις δικιο αντε γεια μας...-και γυρναει και με φθλαει και συνεχισαμε τις μπίρες μας.-

Με τη ζωη καναμε ακομα 4 παρομοιες "μαλακίες" οι 2 απο αυτες στην πενταημερη.

υγ- αν υπαρχει κανας γιωργος η νικος( δε θυμαμαι) που ειναι απο ροδο και ειναι οδηγος ας επιβεβαιωσει τη φαση για τους τραχαναδες που θα ξεκινησουν το τρολαρισμα.χαχαχαχαχα
υγ2-ας μου στειλει και inbox  γιατι ξεχασα και μια ζακετα στο λεφωρειο του οταν φευγαμε..thnx

:s&m_2:




-




 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
γυφτος ειναι ο νικογιωργος τυπε?  :grin:
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
....πριν ξεκινησω να τονίσω 2-3 πραγματάκια...
1)Βρισκόμαστε στο forum  με θεμα <ερωτικές ιστορίες> και οχι <Χυσε την περισότερη χολη στα σχόλια σου και αναδείξου ο μιστερ μπακουροκομπλεξαρας> δεκτα όσα γράφονται δημοκρατία έχουμε αλλα εδω μπένουμε για να καυλόσουμε λιγάκι διαβάζοντας και γραφοντας τις δικές μας εμπειρίες οχι για να ριχνουμε ταπες σε μπακουρια και ζηλιάρηδες..που το πεζουν δικάστες,εμπειρογνωμονες,και το χειρότερο εξυπνάκιδες.
2) Ειτε ψέματα είτε αλήθεια είναι αυτα που γράφονται δε πάυουν να είναι ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ και σκοπός μια ιστορίας είναι να μας καυλόσει να μας φτιάξει και ανάλογα με το στορυ που διαβάζουμε στον τίτλο επιλέγουμε αν είναι του γουστου μας και μπενουμε... δε ρωτησε κάνεις την άποψη μας αν είναι αληθεια η ψέματα,κάνετε σαν κάτι μπουρούχες γκόμενες που ψάχνουν την ατέλεια στο σωμα της μουνάρας που περνάει δίπλα της..(σιγα τη γυνάικα..αυτη έχει ενα κιλο makeup πανω της ψευτικη είναι...αγωοντας τα 2 μετρα πόδια της την περηφανη κολαρα της τις βυζαρες της και ακυρόνοντας ολη τη θυληκότητα της και την ομορφία της) ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΑΓΚΕΣ...κατι ομορφο που σκοπό έχει να μας διεγείρει αν δε μπορείτε να μπείτε στο mood ασχοληθείτε με άλλα θέματα  και μη πετάγεστε σα τις πορδες να σπάτε αρχίδια
3)Αν σας χαλάνε την αισθητικη τα ορθογραφικά λάθη πατε να διαβάσετε για τους μπιτεδες στο βυζάντιο ...αηντε ΚΑΤΑΚΟΥΖΙΝΟΙ ΤΟΥ ΔΙΑΔΥΚΤΥΟΥ  s&m_1
Οτι ιστορία έχω γράψει μέχρι τώρα ειναι αληθινή.. για να μη πω οτι λείπουνε και  πολλες πικάντικες λεπτομέρειες ..
Καλή ανάγνωση σε όποιον γουστάρει να τις διαβάζει οι υπολοιποι.....  s&m_1  s&m_1  s&m_1  s&m_1  s&m_1

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Πινοντας την φραπεδία μας το πρωι στην πισίνα μας είχε "φαει" ολο το σχολέιο οτι δεσαμε με τη ζωη ακόμα και οι καθηγητές μας κοιτάγανε κάπως..δε ξέρω ισως να ήτανε και ιδέα μας επειδη καναμε αρκετη φασαρία τη νυχτα και νομίζαμε οτι ακουστήκαμε σε διπλανα δωμάτια..
-αγάπη...-λεει η ζωη-μου ξυπνησες πολλυ περίεργα ενστικτα χθες..δε θέλω να σταματήσουμε αυτο που έγινε ειλικρινα θέλω να είμαστε μαζι αν δεν σε χαλάει βέβαια... δε θέλω να νομίζεις οτι εκανα οτι εκανα για να σε δέσω σε σχέση. αλλα σε θέλω αυτό ειναι ολο..δε θα ήθελα να σε δω με αλλη θα ηταν κρίμα...μαζι περνάμε τόσο καλα και καταλαβενόμαστε.. τι λες?
-ζωη... πες αλήθεια.. ποσο κερό ψήνοσουν να κάνουμε κατι?
-Αρκετό... αλλα τι σημασία έχει?Θα μου απαντήσεις σε αυτό που σου είπα?
Σηκωνομαι πάω δίπλα της στην ξαπλόστρα σκύβω και τις δίνω ενα γλωσόφιλο
-Σου απάντησα μόλις  τωρα...
-ΕΕΕ δεν άκουσα καλά συγνωμη...το ξαναλές σε παρακαλώ?
Ξανακάνω κίνηση να σκυψω να τη φιλήσω και με αρπάζει με δύναμη απο το σβέρκο και μου κολάει το πρωσοπό στο δικο της και αρχίζει να με φιλαει ασταμάτητα και παθιασμένα..
-ζωη...σταμάτα με έχεις κάνει πύραυλο πρωι πρωι..εχω πάθει ζημιά μεσα στο μαγιο σταμάτα
-Ναι ε??? θελεις να πάμε στο δωμάτιο να τη διορθωσουμε τη ζημια μωρό μου?
-ζωη μου βγάζεις πολλυ αγρια ενστικτα..δε ξερω μαζι θελω να κάνουμε τα πάντα ...
-Στο σεξ ενοεις?η γενικά?
-Γενικά ετσι κιαλίως κάνουμε τα πάντα..υπάρχει μαλακία που να μην έχουμε κάνει μαζι?
-Ναι δεν έχεις αδικο..στο σεξ λοιπον ε? χμμμ κοίτα..μου βγαζεις κάτι πολλυ εκφυλο πολλυ πρωτογνορο δε μπορώ να το εκφράσω όμως τι είναι αυτο ακριβώς..να σου πω κατι που δε ξέρεις.. με τις αλλες 2 σχεσεις μου είχαμε ολοκληρώσει κανονικα αλλα ουτε τους είχα γλυψει και γενικά δε μου βγάζανε κατι να το κάνω ..βαρίόμουνα να κάνω κινηση να κανουμε σεξ προτιμούσα να σε παρω τηλ να βγουμε για καφε.. πες με ανωμαλη αλλα έτσι ενιωθα
-χαχαχα και εγω με την πρωην μου καναμε σεξ και πολλες φορές φανταζόμουνα εσενα στο κρεβάτι αλήθεια....
-Τι ενοέις? εμενα ΕΜΕΝΑ? η εμένα μαζί με την κελυ στο κρεβάτι μαζί σου? χαχαχαχ
-χαχαχαχ δε θα με χάλαγε καθόλου τωρα που το λες....
-Ημουν σίγουρη...διεστραμένε χαχαχαχαχαχ
-ζωη... πες μου μια φαντασίωση σου...με μένα..πες μου τι σκευτόσουν οταν χαιδευόσουν για παρτυ μου οπως είπες..
-ΕΕΕΕ δε μπορω...να σου πω ομως οκ μια φορα σκευτόμουν οτι το κάναμε σε δημόσιο χωρο και φοβομουν μη μας παρει κανα μάτι.. πολλυ wild ε? χαχαχ  εσυ? για πες....
-Εγω δε μπορω να σου πω...δε θα μου ξαναμιλήσεις χαχαχαχ αστο μια άλλη φορα θα σου πω... λοιπόν παω να κοιμηθώ καμια ώρα γιατι δε θα την παλέψω το μεσημέρι ( θα πηγέναμε σε ταβέρνα να φαμε με το σχολειο)

Ανέβηκα στο δωμάτιο και αμέσως μου ήρθε μύνημα απο τη ζωη- τι θλελεις να φορέσω το βραδυ μωρο μου?
-Το τζιν το φουστακι σου  τακουνια και το λευκο το tshirt  που το δένεις με κομπο στα πλαγια..
-Εγινε... και τα μαλια μου? πως λες να τα κάνω?
-Οπως χθες.. με τα κοτ΄σιδια εισαι κόλαση...
-Εγινε  baby....

Πηγαμε το μεσημέρι φαγαμε και το βράδυ έιχαμε προγραματισμένο να παμε σε ενα ροκαδικο εκει στη ροδο stincky fingers για οσους κατέχουν απο το νησί..η ζωη φόρεσε οτι της είπα με τη διαφορά οτι απο πανω φορεσε ενα μπλουζακι gnr  ανοιχτό λίγο στα πλαγια..ήθελα να της σηκόσω το φουστάκι και να την σκίσω πριν ακόμα μπουμε στο λεφωρείο..
Φτασαμε στο μαγαζι παραγκειλαμε ποτο η ζωη καθότανε διπλα μου στο μπαρ σταυριπόδι και που και που μου εποιανε το χέρι με τραβούσε με φιλουσε και αλλα τετοια γλυκαναλατα..... εγω είχα στο μυαλο μου να της πραγματοποιήσω την μια φαντασίωση που μου εκμυστηρέυτικε ομως..
-Ζωη.. παράγκειλε μου ακόμα ενα ποτο και ερχομαι..
-που πας?
-Λιγο εξω να μιλησω με ενα πεδι.. κατσε ερχομαι..
Παω εξω στην πόρτα ηταν ο οδηγος του λεφορείου και μίλαγε με ενα τύπο( ο οδηγός ήταν γυρο στα 28 ξηγημένο παλικάρι απο την πρωτη στιγμη που μπηκαμε στο αμάξι του)
-Να σου πω λίγο φίλε...ελα λιγο ποιο κει - του λεω-θελω να μου κάνεις μια χάρη.... που έχεις παρκάρει το λεφωρείο?
-Εδω 2 στενά ποιο πάνω γιατι?Μη μου πεις οτι ξέχασες τίποτα μεσα μας γάμησες τωρα..
-Οχι ρε.. λοιπον θέλω να αράξω μέσα με τη δικία μου μη μας τη χαλάσεις σε παρακαλώ..
-Ποια ρε μαγκιτη? Αυτο το μελαχροινο με τις κοτσιδες και το τζιν? Οπαα μεγάλε είσαι και ο πρωτος.χαχαχ. οκ ρε κουβέντα σε κανεναν ακου πως θα σε φτιάξω.. θα σου αφήσω την πόρτα του οδηγου ξεκλειδωτη θα μπειτε απο εκει. αλλα θα κλεισεις ολες τις κουρτινες πισω μη σας παρει κανα μάτι... εντάξει?
-Και εσυ ρε που θα πας?θα έισαι έξω μη γίνει καμιά στραβη να μου κάνεις αναπαντητη?μη σκασει κανας καθηγητης και τον πιουμε..
-Μεγαλε..μια σου και μια μου..θα αράξω στη θέση του οδηγου δε θα σας κοιτάω.. αν θες καλός αν δε θές τραβα μεσα να πιεις το ποτάκι σου..
Το σκέυτηκα λίγο..
-οκ ρε έγινε αλλα μη κάνεις καμια μαλακία και μας παρει χαμπαρι η δικιά μου ναι?
-Μη φοβάσε ρε.. τραβάτε γαλαρία και εγω θα μπώ και θα βγω χωρις να παρει γραμμη τιποτα η μικρη..
ΜΠενω μέσα η ζωη είχε παραγκέιλει ποτο και για τους 2 μας ο μπάρμαν της ειχε γίνει στενος κορσες εντομεταξυ...
-Να βάλω 3 σφηνάκια πεδια?- λεει-
-Ελα βρηκα μπελά- λεει η ζωη χαριτολογοντας- 4 γυρες εχει βαλλει μεχρι τωρα. χαχαχαχ θα με στειλει στο διάολο αυτος χαχαχ
-βαλε βαλε του λεω...
Πινουμε κανα 2 γυρες σφηνάκια ακόμα το μάτι της ζωης είχε αρχισει να θολονει..ηταν η ωρα για το σχεδιο..
Κανω αναπαντητη στον οδηγο να ξεκινησει να ξεκλειδοσει το λεφορειο..
-Μωρο...θέλεις να παμε μια βόλτα εξω ?
-Ναι ρε μωρο μου... που θα παμε? τι έχεις στο μυαλό σου?χαχαχαχ
-Ελα και θα δεις..
Πληρώνουμε βγένουμε εξω παμε 2 στενα πίσω απο το μαγαζι και αρχιζω εξω απο το λεφορειο να την χαμουρεύω..
-Θελω να το κάνουμε τωρα- της λεω- με έχεις τρελάνει
-Μα που ρε μωρό μου? εδω ειμαστε τελέιως εκτεθημενοι..απο παντου μας βλεπουν
Ανοίγω την πόρτα του οδηγου και της κλεινω  το ματι...
-Ελα μπες...
-ΕΕΕΕ μα πως? ανοιχτες τις αφήνουν τις πόρτες?αν μπει κανεις?
-Ποιοα να μπει? το πολλυ πολλυ να μπει ο οδηγος να μας δει και να φύγει... σε χαλάει? χαχαχα
-ΧΑΧΑΧΑΧΑ τρελοκομειο οχι δε με χαλαει..
Μου σκάει ενα γωλοφιλο την βοηθαω να ανεβει στη πορτα μπενουμε και παμε πίσω γαλαρία..καθομαι στο κεντρο των καθισμάτων ακριβως και την βαζω να με καβαλήσει και αρχίζουμε τα γλωσόφιλα... μου εποιανε το πρωσοπο με φίλαγε με παθος ενω εγω της ειχα ανασηκόσει τοφουστακι και ειχα χουφ΄τοσει ην κολάρα της
-Μωρο μου... εχει φωτα έξω..φενόμαστε μεσα θα μας δει κανεις..
-Ηρέμησε μωρο μου δε φενετε τίποτα..βγάλε το μπλουζάκι σου...
Βγαζει το μπλουζάκι της της βγαζω και το σουτιεν και αρχιζω να της ρουφαω το στηθος ενω η ζωη τριβοτανε με τα μπουτακια της πανω στον καυλομενο πουτσο μου
-Σε θέλω μωρο μου- μου λεει- θελω να μπεις μεσα μου
Σηκόνομαι σηκόνω και τη ζωη της κατεβάζω το κιλοτάκι και την αφήνω μονο με το φουστακι ενω το ματι μου πηρε απο πισω της να ανοιγει η πορτα του οδηγου σιγα σιγα.. κατεβαζω το παντελόνι μου βγαζω τη μπλουζα μου και αρχιζω να τη χαμουρευω στα ορθια εκεινη μου τριβότανε μου ειχε αρπάξει τον πουτσο απο πανω και τον επεζε αργαρμπα και ποτε ποτε μου εγλυφε το λαιμο και το αυτι απο πισω..
ο οδηγός είχε κρυφτεί στις μπροστινες σκαλες και ξεπρόβαλε μονο το κεφάλι του..ενω εμεις φενόμασταν πεντακάθαρα τι καναμε μιας και επευτε το φως απο εξω απο την κολονα εκεινος φενότανε πολλυ λίγο λογο της σκιας που καναν τα καθισματα..
Ενιωθα λίγο άβολα αλλα ειπα μέσα μου ...δε γαμίεται μήπως θα μας ξαναδει....
Οπως με εγλυφε πισω απο το αυτι η ζωηκαι μου επεζε τον πουτσο της σηκόνω το φουστακι μεχρι πανω και αρχιζω να της χουφτόνω το κολαράκι της..-
( μαλακα ειπα μεσα μου για τον οδηγο θα ρεψεις απο τη μαλακια με αυτα που θα δεις σημερα)
-Μωρό μου..-λεω στη ζωη- το ξέρεις οτι μπορει να μας παρακολουθει κάποιος τωρα? ξερεις τι θα παθει ετσι και σε δει ετσι να φιλιόμαστε? θα τρελαθει απο την καυλα... και τεντονω ακομα λιγο το χερι μου και της πιεζω το μουνάκι που ειχε γίνει ηδη μουσκεμα..
- ποιος καλε να μας παρακολουθει?-και κοιταει δεξια και αριστερα εξω απο τα παραθυρα-και συνεχίζει να με γλυφει
-Καποιος ετσι λεμε τωρα... μπορεί να έχει τρυπόσει μεσα στο λεφωρείο και να μας βλεπει... πίσω σου..γουστάρεις?
-Τα λες αυτά για να κολόσω μωρο μου? να με δοκιμάσεις? ναι γουστάρω χαχα
Και με βαζει να κάτσω στο κάθισμα οπως ηταν ορθια σκυβει και αρχιζει να μου ρουφαει τον πουτσο μονο με τα χείλια της και με τα χρρια της ακουμπουσε δεξια και αριστερα στο καθισμα.....το θεαμα που εβλεπε ο οδηγος με την κολαρα της ετσι στημένη πρεπει να ητανε για εγκεφαλικο..
-δωσε ενα σκαμπιλακι στο κολαρακι σου μωρο μου- της λεω- με τρελένει αυτος ο ηχος....
-μμμμμ -μου λεει και δίνει 2-3 σκαμπίλια στο κολαράκι της οπως με ρουφαγε- μας βλεπει ακόμα αυτος που ελεγες?
-Καυλόνεις πουτανάκι να σε περνουν ματι ε?Γουστάρεις να ξεφτιλιστούμε σήμερα να σου γαμήσω τη φαντασία το μυαλο και τις τρυπούλες σου?
-ναι πολλυ...με τρελένεις με αυτα που μου λες...
Σηκονομαι τη βαζω να γονατίσει και να μς βλεπει απο πλαγια ο οδηγος και της δινω τον πουτσο μου να τον γλυψει παλι..πηγε να τον ποιασει και με τα χερια της..
-Οχι με τα χεράκια καυλάκι ..με τα χεράκια σου πεξε με το στήθος σου
Εποιασε τα βυζομπαλακια της και τα ζουλαγε ενω με ρουφουσε και εσκυβε και μου εγλυφε και τα αρχιδια..
-και το μουνάκι σου ..θελω να σε βλέπω να το γαμας με τα δαχτυλάκια σου..
Εβαλε το ενα χερι της απο κατω και ξεκινησε να γαμαει το μουνάκι της με το αλλο χερι πιεζε τα βυζια της και με ρουφαγε ολο και ποιο δυνατα..
-ΑΑΑΧχχχ μιλα μου..με κάνεις χωμα οταν μου μιλας... θα χύσω μωρο μου..πες μου πες μου - μου λεει καθος το φως απο την κολονα επευτε ολο πανω μας και ο οδηγος εβλεπε πεντακαθαρα τη σκηνη και ακουγε τα παντα...
Γυρναω τον κοιταω και μου εκανε κατι νοηματα με τα χερια του στυλ... μας εχεις καυλοσει μεγαλε με το μωρο συνεχισε
-καυλα μου...-της λεω και σκύβω κοντα στο αυτί της- κάποιος μας βλεπει.. κοίτα με τρόπο στις μπροστινες σκάλες αλλλα μη σταματίσεις για κανενα λογο να με γλύφεις..μη φοβασε δε θα μας πειραξει..
Γυρναει το βλεμα της διακριτικα χωρις να βγάλει τον πουτσο της απο το στομα μου και κοίταξε τη σκια του οδηγού που μας παρακολουθούσε
-Ποιος είναι αυτός μωρε?-μου λεει ψιθυριστα-αν είναι κανενας γνωστος ρεζίλι θα γίνουμε
-Μεγάλος είναι... μη φοβάσε δεν ειναι απο το σχολειο..μη σταματας καυλα μουυυ..
Ξεκινησε να μου πεζει τον πουτσο δυνατα και νευρικα ενω εγλυψε το δαχτυλο της και το εβαλε παλι κατω απο το μουνακι της
-Ελα μωρο μου να κατσεις πανω μου-τηςς λεω και καθομε στο καθισμα
Με καβαλαει και αρχιζει να με ιπευει ενω ειχε σκυψει πισω απο το αυτι μου και με εγλυφε...
-Μας βλεπει ακομα αυτος?-με ρωταει ψιθυριστα- τον βλεπεις ακομα μεσα η εφυγε?
-Μεσα είναι και τον πεζει με το κολαράκι σου που εχει για θεα μωρο μου -τις λεω στα ψεματα αλλα εκεινη το εφαγε-
-ΕΕΕΕΕ ΤΙΙΙΙ ελα πλακα κανεις τωρα... παμε να φυγουμε
-Μπαααα κολοσαμε μωρο?κοκοκο  χαχαχ καλα οκ παμε να φυγουμε αντε..
Σταμάτησε λίγο και με τον πουτσο μου μεσα της με κοιταξε στα ματι και ψιλολαχανιασμενη μου λεει
-Χυνωωω. το καταλαβένεις? το νιωθεις?
Ενιωσα να μουσκευονται τα αρχιδια μου ....παραμέρισα τα μαλία της που είχανε κολησει απο τον ιδρότα πανω στα στήθη της και ξεκινησα να της γλυφω τα ιδρομένα βυζομπαλακια της ενω με τα χερια μου την ανασηκωνα απο τα κολομερια για να συνεχισει να μου γαμαει τον πουτσο
-Πεσε στα σκαλια και στησου στα 4... θελω να σε παρω αο πισω μωρο μου..
-εισαι τρελος ε?χαχ αμμα κατσω ετσι αυτος απο πισω θα ορμηξει
-μη φοβάσαι... καντο..
Στηνετε στα 4 με τους αγκονες της ακουμπουσε στα σκαλια της γαλαριας και ανοιγει τα ποδια της οσο χωρουσανε παω απο πισω και την καβαλαω ορθιος και καρφονομαι μεσα στο μουνακι της και ξεκιναω να την γαμαω γρηγορα και δυνατα και οσο ποιο βαθεια μπορουσα..
-Γουσταρεις καριολιτσα?
-Ναι...ναι..ετσιιι
Γυρναω το κεφαλι και κανω νοημα του οδηγου να ερθει ποιο κοντα... σηκωθηκε σιγα σιγα και ηρθε και καθησε ενα καθισμα ποιο μπροστα απο εκει που γαμουσα την ζωη..γυρισε το κεφαλι εβγαλε τον πουτσο του εξω και αρχισε να τον πεζει..η ζωη δεν ειχε παρει χαμπαρι οτι ακριβως πισω της στο μισο μετρο ειχε ανθρωπο..
Σηκονομαι ορθιος πισω της και της λεω
-μη σηκωθεις  .. τριψε το μουνακι σου οπως εισαι θα στα δοσω ολα στο κολαρακι σου..θελω να σε ακουω να βογκας καυλακι μου κανε με να χυσω στο λεπτο..
με ακουμπισμενο το κεφαλι στο πατωμα η ζωη ξεκινησε να πεζει το μουνακι της και να βγαζει κραυγες καυλας... ελα δωστα μου μου λεει..
Σκουνταω τον οδηγο σηκωνει το χερουλι απο το καθισμα και πλησιαζει τον πουτσο του πολλυ λιγα εκατοστα απο τα κολομερια της οπως τον επεζε..
-καυλα μου τον πεζουμε 2 για παρτυ σου το ξερεις?
-ναι..- λεει με την εντυποση οτι ο αλλος τον επεζε στο τερμα του λεφορειου στα σκαλια-
-Ξερεις τι έχει παθει με αυτο το κολαρακι που έχει για θεα?
-τι??
-εγκεφαλικο εμφραγμα και πνευμονικη εμβολη ταυτοχρονα... θα θελες να ξερεις ποσο σπερμα πεζει να εβγαλε χαζευοντας την κορμαρα σου?
-ναι..που είναι ... προσεχε μη πλησιάσει please..
-ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ.  -λεει ο οδηγος- και ξεκιναει να την χυνει στην στημενο κολαρα της και στη μεση της..ααααααα ετσι ρε καυλακι παρταα σου λεω...
Δε πρόλαβε να γυρισει το κεφάλι σαστισμένη η ζωη ξανακαρφονομαι μεσα της της ποιανω τα μαλια και της λεω..
-Κατάλαβες ποσα έριξε πανω σου?-ενω ο οδηγος δε ντυθηκε αραξε στο καθισμα και συνεχισε να παρακολουθει με πεσμενο τον πουτσο του χαιδευοντας τον
-Ναι ...
-Σαρεσε?
-Ναι...
-Θελεις να σε παρει και αυτος τωρα?
-ΟΧΙ μεχρι εκει...οχι μη κανεετε καμια βλακεια please
-ok  μωρο μου οτι γουσταρεις εσυ..
Την σηκόνω στα γόνατα την φερνω μπροστα στο καθισμα που καθοταν ο οδηγος και αφου τον ειδε και γουρλοσε τα ματια απο την εκπληξη της τον δινω στις χειλαρες της να με τσιμπουκοσει μπροστα του...
Κλεινει τα ματια και αρχιζει να με τσιμπουκονει βαθεια βγαζοντας πνιχτους ηχους..
-γουσταρεις να σου μιλάμε και οι 2 μωρο μου οσο με γλυφεις?
-ΜΜΜΜΜ
-Μικρη...εισαι αστερι -της λεει ο οδηγος-με εκανες ανω κατω -και κανει κινηση να της ποιασει το στηθος- ασε με λιγο να σε ακουμπήσω δε θα σε πειράξω παραπέρα
Συνεχισε να με τσιμπουκόνει η ζωη βαθεια και αργα ο οδηγος της χαιδευε το στηθος και με το αλλο χερι επεζε τον πουτσο τουκαι εγω εσκυψα λιγο και ξεκινησα να της χαιδευω και το αλλο στηθος..

-Μας εχεις καυλόσει τρελα μικρη..-τη λεει- εχει παθει ζημια ολο το μαγαζι με την παρτυ σου μπραβο σου αστερι..
-ναι ε?
-Ναι και ειμαι πολλυ τυχερος που θα κανω αυτο που θελει ολο το μαγαζι να σου κανει..
-τι ενοεις?
-να τελειόσω στο απιστευτο στηθος σου... θα με αφήσεις?
Χωρις να πει κουβεντα γυρνάει λιγο προσ το μερος του και τεντονει το στηθος της...σηκονετε λιγο στα γονατα ο οδηγος και ξεκιναει να τον πεζει γρογορα μπροστα της και εγω στα πλαγια απο τα βυζακια της
-ποιασε το στηθος σου καυλα μου- της λεω-
Ποιανει τα υζακια της τα ενωνει και τοτε χυνει ο οδηγος πανω τους...
-αααααχχχ ρε καυλακι τρελοοοο ετσιιι ολα πανω σου
Δε κρατηθηκα... την γυρναω στο μερος μου και αρχιζω να της τα δινω και εγω στο στηθος ενω η ζωη με μια βιαστικη κινηση τον πηρε στο στομα για να ρουφηξει τα τελευταια..
-ΕΛΑ πεδάκια.. σηκοθειτε γρηγοορα γιατι βλεπω κοσμο στα διπλανα λεφωρεια...
Ντυθηκαμε σφερα...κατεβηκαμε απο το λεφωρειο απο την κανονικη πορτα και γυρίσαμε στο μαγαζι..
Οχι πως μας κοιταγανε ολοι με πονηρο ματι και μας περιεργαζοντουσαν...
στα παπαρια μας ομως..αραξαμε στο μπαρ παλι πηραμε μπυριτσα να ξεδιψασουμε
-Ρε μωρο τι μαλακία εγινε τωρα?αν αυτος ο μαλακας παει και πει τιποτα σε κανα καθηγητη?
-Τρελη είσαι πεδάκι μου?γιατι να το κανει αυτο?για να χασει τη δουλεια του?
-Ναι εχεις δικιο...μαλακια ομως ε?
-ζωη..... η ζωη θελει τρελα και καυλα αυτα είναι τα καλύτερα συστατικα για να τη ζησεις στο επακρο
-ναι.. ναι εχεις δικιο αντε γεια μας...-και γυρναει και με φθλαει και συνεχισαμε τις μπίρες μας.-

Με τη ζωη καναμε ακομα 4 παρομοιες "μαλακίες" οι 2 απο αυτες στην πενταημερη.

υγ- αν υπαρχει κανας γιωργος η νικος( δε θυμαμαι) που ειναι απο ροδο και ειναι οδηγος ας επιβεβαιωσει τη φαση για τους τραχαναδες που θα ξεκινησουν το τρολαρισμα.χαχαχαχαχα
υγ2-ας μου στειλει και inbox  γιατι ξεχασα και μια ζακετα στο λεφωρειο του οταν φευγαμε..thnx

s&m_2
 

_Σατράπης_

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2014
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6
Εγω παντως κολλησα εκει που της λεει ο τυπας οτι παθαινουν "εγκεφαλικο εμφραγμα και πνευμονικη εμβολη ταυτοχρονα" οσοι βλεπουν τον κωλο της.

Ειπε ετσι στο 17χρονο πουτανακι που ολη μερα τριβει το μουνι της και δεν απορησε αυτη τι ειναι αυτα; Μωρε μπραβο γνωσεις...
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Ρε bluekiss έχω μια απορία:
Αφού είσαι γάμω τα παιδιά και όλα τα μουνάκια χύνουν για πάρτη σου,  αφού και οι οδηγοί στην Ρόδο με το που σε δουν λένε τι ξηγημένο παλικάρι είσαι, αφού το φιλί σου είναι το αφροδισιακό που κάνει τις γυναίκες να χύνουν, αφού οι γυναίκες με το που σε δουν φαντασιώνονται να τις γαμήσεις, αφού οι γκόμενες όταν κάνουν ερωτα με τους γκόμενους τους κλείνουν τα ματια και φαντασιώνονται εσένα ,αφού οι γκόμενες με το που δουν το καυλί σου ουρλιάζουν από ηδονή ........ αφού , αφού αφού (δεν έβγαλα τίποτα από το μυαλό μου ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!!!!!!)
Γιατί κάθεσαι και γραφεις κατεβατά στο μπου ρε μαλακα?
Γιατιιιιιιί?
Γιατί κάθεσαι να σε δουλεύουμε ψιλό γαζί εμείς?
Ποσο μαλάκας είσαι?  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Ρε bluekiss έχω μια απορία:
Αφού είσαι γάμω τα παιδιά και όλα τα μουνάκια χύνουν για πάρτη σου,  αφού και οι οδηγοί στην Ρόδο με το που σε δουν λένε τι ξηγημένο παλικάρι είσαι, αφού το φιλί σου είναι το αφροδισιακό που κάνει τις γυναίκες να χύνουν, αφού οι γυναίκες με το που σε δουν φαντασιώνονται να τις γαμήσεις, αφού οι γκόμενες όταν κάνουν ερωτα με τους γκόμενους τους κλείνουν τα ματια και φαντασιώνονται εσένα ,αφού οι γκόμενες με το που δουν το καυλί σου ουρλιάζουν από ηδονή ........ αφού , αφού αφού (δεν έβγαλα τίποτα από το μυαλό μου ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ!!!!!!!)
Γιατί κάθεσαι και γραφεις κατεβατά στο μπου ρε μαλακα?
Γιατιιιιιιί?
Γιατί κάθεσαι να σε δουλεύουμε ψιλό γαζί εμείς?
Ποσο μαλάκας είσαι?  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Ετσι για τη φαση.. είναι μια εμπειρια και αυτο..τους τραχαναδες που συναντας εδω μεσα νομίζεις οτι τους συναντας συχνα στον εξω κόσμο?
 

Επισκέπτης
Ετσι για τη φαση.. είναι μια εμπειρια και αυτο..τους τραχαναδες που συναντας εδω μεσα νομίζεις οτι τους συναντας συχνα στον εξω κόσμο?

Εντάξει...Σε πιστέψαμε...

Άλλα έλα αύριο να μας πεις τα υπολοιπα γιατί σήμερα περιμένουμε να δούμε τον άλλον αν γάμησε τελικά την ξαδέλφη του ή αν τους γάμησε και τους δυο ο θείος του και αυτός σαν εκδίκηση γάμησε τη θεία του που ήταν γκόμενα του πουλμανατζή που σας γάμησε και τους δυο σας...
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Εντάξει...Σε πιστέψαμε...

Άλλα έλα αύριο να μας πεις τα υπολοιπα γιατί σήμερα περιμένουμε να δούμε τον άλλον αν γάμησε τελικά την ξαδέλφη του ή αν τους γάμησε και τους δυο ο θείος του και αυτός σαν εκδίκηση γάμησε τη θεία του που ήταν γκόμενα του πουλμανατζή που σας γάμησε και τους δυο σας...

Καλά...οσο περιμένεις ρίξε και κανα νιαούρισμα...    :s&m_1:  :s&m_1:
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
σε εχει σκισει ο αλλος με την ξαδερφη...εσυ εισαι βαρετος
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Πριν αρκετούτσικα χρονάκια τελευταία τάξη λυκείου τότε που τα καλοντυμένα μουνάκια του σχολείου ήταν μετρημένα στα δάχτυλα του ενως χεριού......
Η Ζωη ήταν 19χρ αρκετα ψηλο για την ηλικία του  με μεγαλούτσικο στήθος (ν3)  μακρυα πόδια ζουμερα τρυφερά μπουτάκια και στητή πεταχτή στρογγυλη κολάρα.Μαλί κατάμαυρο ίσιο ( πρρόκα που λενε) μακρυ  μεγάλα σχιστα μάυρα ματάκια και σαρκώδη κόκκινα ζουμερα χειλάκια.Γενικά ήταν ενα κορίστι που δυσκολευότανε να πείσει οτι πηγενε 3 λυκείου με τόση ανάπτυξη που είχε...Ημασταν αχώριστοι μέρα νύχτα στο σχολέιο μετα για καφε μαζι πολλα μεσημέρια τρωγαμε σπίτι μου τη γουστάρανε αρκετοι απο το σχολείο αλλα δεν ήθελε οπως ελεγε να κάνει σχεση με πεδι απο το ιδιο σχολειο.. ψαχνότανε πάντα απο αλλα σχολεία και 2 σχέσεις που έκανε χώρισε μεσα σε λίγους μήνες λογο της κολητής παρέας που έκανε μαζί μου ( δύσκολο να δεχτεί αντρας η γκόμενά του να περνάει περισότερες ωρες με τον κολητό της παρα μαζί του)Μη τα πολλυλογω λοιπόν στη ζωη είχα αφιερώσει αρκετες μαλακίες που έιχα τραβηξει αλλα οταν έιμασταν μαζί δε πήγενε το μυαλό μου στο σεξ..γενικα περνάγαμε σουπερ σε πολλα αλλα πραγματα..
Ηρθε ο κερός λοιπόν να πάμε την πολλυπόθητη πενταήμερη στη ρόδο και με τη ζωη σχεδιάζαμε να μείνουμε στο ίδιο δωμάτιο και γενικά να κάνουμε το νησι μπουρδέλο (ξεχασα να πω οτι εμενα τοτε με γυρόφερνε η σοφία με την οποία είχαμε χαμουρευτει 2-3 φορές αλλα δε το έψηνα να τραβηχω μαζί της παραπέρα)
Εφτασε η μέρα λοιπόν μπήκαμε στο καράβι και πρίν προλάβουμε να βουλίαξουμε το πλοίο απο τις μαλακίες που κάναμε φτάνουμε ση ρόδο..παμε στη ρεσεψιον και εκει μας περίμενε η ξενέρα... -λοιπον πεδάκια, λεει ο γυμναστης- τα αγοράκια στον 2 τα κοριτσάκια στον 3 ουτε να το σκευτειτε να μείνετε σε ίδια δωμάτια εκτως απο τα αδέρφια..να ξηγίομαστε να μη παρεξηγίομαστε. χωριστειτε και πατε στα δωμάτια σας..
-Οχι ρε μαλακα μου οοοοχιιι τι μαλακία τωρα έγινε?-μου λεει η ζωη-με ποιά να μέινω ?ολες είναι καβατζομένες απο πρίν φύγουμε για το πως θα μείνουν..
Πριν προλάβει να τελειωσει τη φράση της την πλησιάζει η σοφία...
-Ρε ζωη να μείνουμε μαζι?
-Ουτε εσυ έχεις κανονησει με ποιά θα μέινεις?-της λεει η ζωη- οκ παρε το κλειδί και πάμε...σορρυ ρε αγάπη πέχτηκε μαλακία είδες- λεει σε μένα- έσυ με ποιόν θα μέινεις τώρα?
-Θα δω ρε ζωιτσα πήγενε στο δωμάτιο και θα τα πούμε μετα θα σε παρω τηλ να κατέβουμε στην πισίνα για καφε
Βρήκα και εγω τον βλάκα τον ορέστη που έιχε μέινει ξεμπαρκος και καβατζόσαμε ενα δωμάτιο
-Λοιπόν ορέστη..μπάνιο 2 φορές τη μέρα και ειδικά πρίν κοιμηθείς... αμμα μυρίσω ποδαρίλα σε προσγείωσα στην πισίνα απο το μπαλκόνι..ξηγημένοι?
-Ελα μωρε μαλάκα άρχισες τις μαλακίες?κάνω κανονικά μπάνιο απαράταμε
Μπένουμε στο δωμάτιο και στ΄΄ενω μυνημα τις ζωης - ελα στο 211 σε κανα μισάωρο να κατέβουμε πισίνα-
Τακτοποιώ λίγο τα πράγματα να βγαλω μαγίο και τα σχετικα και μπένω για μπανιο ...μετα απο κανα 10 λεπτο χτυπάει η πόρτα
-ΚΟΎΝΑΒΕ( ηταν το πρατσουκλι του ορέστη) άνοιξε ..
-οκ
Ανοιγει μπένει μέσα η ζωη
-ε αγόρια..  τι ψόφησε εδω μέσα ?
Πετάγομαι έξω με την πετσετα τυλιγμένη στη μέση μου μούσκεμα ολοκληρος και με πέρνει μια μπόχα
-Ρε μαλάκα κούναβε τι σου είπα?Τα παπούτσια μέσα στο δωμάτιο ρε και τι κάλτσες πάνω στο κρεβάτιρε αδίστακτε?ΑΣΤΟΔΙΑΛΟ βγάλτα εξω -και απο την απότομη κίνηση να του δέιξω την μπαλκονόπρτα μου πευτει η πετσέτα και β΄ρισκομε με τον πούτσο κάγκελο ολογυμνος μπροστά την ζωη-
-Ορέστη-λεει η ζωη ,που κοίταγε μια τον πούτσο μου και μια με κοίταγε στα μάτια- Βγάλτα έξω γιατι δε σε βλέπω καλά..είναι αγριεμένος χαχαχαχ
-Οπ σορρυ ρε ζωιτσα-της λεω και σηκόνω την πετσετα-πετάχτηκα έξω για να σε σοσω απο το τοξικό νεφος του ορέστη σε 5 λεπτα φύγαμε

Βαζω μαγιο- η ζωη φόραγε ενα λευκο σαλβαρι είχε κάνει τα μαλια της κοτσίδες δεξια και αριστερά ριχτες μπροστά στα στήθη της και απο πάνω φορούσε μονο το μπικίνι λευκο και αυτο- κατεβένοντας στο ανσασερ μου λεει
-Τωρα καταλαβα γιατι η σοφία έχει κολήσει σαν γραματόσημο με σενα χαχαχα
-Τι ενοέις?
-εχεις προσόντα ρε αγάπη εκτως απο κούκλος είσαι και .....μπραβο  το κολητάρι μου
-Ρε ζωη δε κόβεις τις μαλακίες ...με τη σοφία δεν έχουμε προχωρήσει.. κανα 2 φάσεις έχουνε πεξει και αυτο είναι ολο
-εεεε μα γιαυτό ρε αγάπη μου έχει κολήσει ..άκουσέ με και μένα κάτι ξέρω απο γυνέκες..αλήθεια ρε εσυ τι σκευτόσουνα στο μπανιο και βγήκες έξω ετσι?χαχαχαχ τη σοφία? χαχαχαχ
-ΟΧΙ εσένα μωράκλα μου
-ΧΑΧΑΧΑΧΑ αντε ρε ηλίθιο
( και που νάξερες λέω μέσα σου μωρη κάυλα μεσημεριάτικα)
Φτάνουμε στην πισίνα  καβατζόνουμε 2 ξαπλόστρες με ενα τραπεζάκι στη μεση και μόλις αφήνει τη τσαντα της και τα γυαλία της η ζωη στο τραπεζάκι την σηκόνω στα χέρια και την πετάω στην πισίνα..βγενει εξω μουσκίδι και μου λεει
-Δε το φανταζομουνα ετσι το πρωτο μπάνιο...- σκύβει να βγαλει τα σανδάλια της και σκυβοντας διαγράφοτανε απο μέσα μια ροζ στρινγκαρα που με εκανε να χτυπίσω κόκινα απο την κάυλα-
-Ζωή... δε φοράς μαγιό απο κάτω?
-Φοράω πεδάκι μου γιατι ρωτας?
-Εχω την εντύποση οτι φορας στρινγκ εσωρουχο
-Μαγιό είναι...
-αμμα σε δει ο αργυρίου(γυμναστής) θα σε στείλει πακέτο πίσω έιναι καραγκίοζης
-Θα σου λεγα τι θα μου κανει...αυτο εχω αν δε του αρέσει να μου αγοράσει εκεινος αλλο- και ξαπλωνει μπρουμυτα στην ξαπλώστρα αφου εβγαλε την βρεγμενη παντελόνα της-ελαα σε παρακαλώ βάλε μου λίγο λάδι ..
(ασχημα αρχίσαμε ειπα μέσα μου ψαχνοντας στην τ΄σαντα της για το λαδι και ρίχνοντας κλευτες ματίες στην πεταχ΄τη κολάρα της με τη στρινγκαρα και στον κόσμο γύρο να δω αν με εχει πάρει χαμπάρι κανεις- απο το σχολείο είχαν κατεβει καμια 20 ρια ατομα στη πισίνα και αλοι καμια 10ρια τουρίστες κατι μπαρμπαδια και κάτι θείες)
Ξεκινάω να της βάλω λάδι στην πλάτη - μισο λεει και κανει μια ετσι και λύνει το μπικίνι με το ενα χέρι-
-Ελα βαλε μου ομοιόμορφα σε ολη την πλάτη
Της βάζω λάδι στην πλατη στα χέρια...
-μας βλέπει κανείς? -ροτάει-
-οχι γιατι?
-βάλε μου και στα πόδια ρε αγάπη να μη σηκόνομε τωρα που βολέυτικα
Ξεκίνησα να της βάζω λαδι απο τισ φτέρνες τις γάμπες και εφτασα στα μπουτια..-είχα αρχισει πάλι να κολοκαυλόνω -(να της βάλω και στους γλουτους?σκέυτικα)δε γαμίεται.....πρίν προλάβω να βάλω και αλλο λάδι στο ΄χερι μου για να της βάλω σε ολα τα μπουτια και στους γλουτους ..
-ΜΜΜΜΜ βαλε βαλε παντου να μαυρίσω ομοιόμορφα- και ανοίγει λίγο τα μπούτια της να βάλω και απο μέσα- ελα άντε βαλε λεμε...
αρχισα λοιπόν να της τριβω τα μπούτια με το λαδι την κολάρα της και τα μπουτια ενδιάμεσα μέχρι που ακούμπησε καταλάθος το χέρι μου απο μεσα στο μουνάκι της..-σταμάτησα και της λεω-
-Οκ ζωη να μαυρίσεις θες οχι να σε ρίξω στο τηγάνι..παω να παρω κανα καφε δε βλελω να ερχετε σερβιτόρος..
-Δηλαδη με τόσο λάδι που έβαλες? Που σκοπέυεις να με ρίξεις? χαχαχαχαχ πάρε μου και μενα ενα χυμό.. εχω λευτα στο πορτοφόλι
(δε μίλησα αλλα κάτι μου έλεγε μέσα μου οτι η ζωη δεν τα έλεγε και τοσο αστεία οσα ελεγε)
Αραξαμε κανα 3 ωρο στην πισίνα μέχρι που ήρθαν οι καθηγητες και μας ειδοποιησαν να ετοιμαστουμε για την βαδυνη μας έξοδο-θα πηγέναμε σε club -ντύθηκαμε η ζωη φόρεσε ενα τζιν σορτσακι χαμηλοκάβαλο που φαν΄΄ερωνε λίγο τα τρυφερα κολομεράκια της απο κάτω και απο πανω ενα λευκο tshirt με ενα σουτιεν με ενυσχιση που της εκανε το στήθος ακόμα μεγαλύτερο και τα μαλία της τα είχε κοτσίδια πάλι.
Η αμαρτία η ίδια η φαντασίωση καθε άντρα...
Ξεκινήσαμε τα πότα στο club και τα σφηνάκια και μετα απο τα 2 ποτα έιχαμε γίνει και οι 2 γκολ σχεδόν..πάω τουαλέτα να ρίξω λίγο νε΄ρο στη μούρη μου και όπως έριχνα νερό νίοθω ενα χέρι να με χουφτόνει...γυρναω... η ζωη..
-Σε τρόμαξα? χαχαχαχα σε ακολούθησα να με σε στρίμόξει καμια λυσασμένη χαχαχαχ- τα μάτια της γυαλίζανε απο το ποτό-
-Ζωη εσυ με έχεις στριμόξει αν δε το έχεις καταλάβει εδω είναι αντρικές τουαλέτες...τι θελεις?
-ΕΕΕΕ δε μπορώ να σου πω εδω- και με σπρωχνει με δύναμη μεσα στην τουαλέτα κλείνει βιαστικά την πόρτα κολάει τα χείλια της στα δικά μου με αρχίζει στα γλωσόφιλα μου ποιάνει το ενα χέρι και μου το κολάει κατω απο το κολομέρι της να τη χουφτόσω και τριβότανε πάνω μου ολο ναζι..-αααα και που εισαι αγάπη..εδω είναι οι γυναικέιες οχι οι αντρικές
ειχα σπάσει απο τη κάυλα το τζιν μου πηγενε να σκιστει την είχα χουφτόσει και απο τα δυο κολομέρια και την είχα σηκώσει πάνω μου και γλωσοφιλίομασταν με πάθος μέχρι που χτυπάει δυνατά η πόρτα...
Κοιταζόμαστε λιγο και ακουμε μια φωνη..
-Βγείτε αμέσως εξω..... τωρααααα.
Ανοίγουμε και ηταν η ασφάλεια του μαγαζιου
-εξαφανιστέιτε τωρα απο δω οχι τέτοια μεσα στο μαγαζι -μας λεει μια τετραφυλη ντουλαπα με κουστουμι-μπρος εξω γρηγορα
Βγηκαμε συνεχίσαμε το ποτο μας ποιο χαλαρα για να μη μας κάνει τελείος κουρούμπελα χορέψαμε- σε ενα τσιφτετέλι η ζωη ανέβηκε πάνω στο τραπεζάκι και πριν το παρουμε χαμπάρι είχε μαζευτει γύρο μας ολο το σχολειο και διάφοροι άσχετοι που τους τρέχαν τα σάλια με το λικνισμά της και το σωμα της..κοιταγα την κορμάρα της ζωης και σκευτόμουνα τη φαση στην τουαλέτα... η καυλα μου παρέμενε στα υψη- σήμερα πρέπει να ξεσκιστούμε- είπα μεσα μου- πρεπει να βρω τρόπο να το ξεμοναχίασω
Ποιανω μια φιλη τη μαρινα και της λεω
-Μαρίνα..με ποιές μένεις?
-με την γιωτα και την αντριανα
-Οκ σήμερα θα φιλοξενησεις και τη σοφία
-ΓΙΑΤΙ?
-Γιατι θελω να μείνω με τη ζωη ρε ζωο θέλουμε να μιλήσουμε
-ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ να μιλήσετε...και τι να πείτε βραδυάτικα?
-θες να σου δείξω? αντε τελέιωνε
-Βρε μπελααας που μας βρηκε...οκ θα την πάρουμε στο δικό μας δωμάτιο
Ετσι και έγινε... φτάσαμε στο ξενοδοχείο πηρε τα κλειδια του δωματιου η ζωη τα δικα μου τα έδωσα στον ορέστη και ανέβηκα στον τρίτο οροφο μαζί της
-ΟΟΟΟΟ θα με συνοδέυσεις και μέχρι το δωματιο?-λεει η ζωη- τι τζεντελμαν θεε μου
Την άφησα να προχωρήσει λίγο μπροστα να δω την κολάρα της να π κουνίετε με σπασμενο βημα απο τα ψιλοτάκουνα ..ανοίγει την ΄πορτα και γύρισε να με χερετίσει
-Αντε αγάπη τα λέμε το πρωι...
-Αγάπη-της λεω- δε τα λέμε το πρωι...θα τα "λέμε" μέχρι το πρωι
Την σπρόχνω μέσα στο δωμάτιο κέινω βιαστικά την πόρτα και με ακόμα μια σπρωξια την πετάω στο κρεβάτι-δεν αντισταθηκε καθόλου- της βγάζω τα τακόυνια το μπλουζάκι και το σουτιέν βγάζω και εγω τη μπλουζα μου και πευτω πάνω της.. ξεκίνησα να τις ρουφάω τις χειλάρες να της χουφτόνω τα ζουμερα στητα βυζακια τηςενω εκείνη  προσπαθουσε να χωσει το χέρι της μέσα απο το τζιν μου να μου ποιάσει το πουτσο..τη διευκόλυνα ξεκουμπόνοντας τα κουμπιά και το ΄χερι της σφηνόθηκε μεσα στο παντελόνι μου αρπάζοντάς τον
-Μμμμ δε το πιστέυω αυτο που κάνουμε..είναι λίγο μαλακία???
Δεν απάντησα καν... σηκώθηκα της ξεκουμποσα το σορτσακι και της το εβγαλα μαζι με το εσωρουχο με μια βιαστικη κίνηση... το είχα ολογυμνο μπροστα μου με το απίστευτο μουνάκι της και τα δίμετρα πόδια της φατσα φορα..της τα άνοιξα και ξεκίνησα να της το γλύφω..ενω με το ενα χερι μου τις ετριβα το στηθος και την θυλη...
-αααχχχ καυλα... τι καυλαααα ...ετσι αγάπη ετσιιιιι γλύψε με με τρελένεις...
-ζωιτσα το ξέρεις οτι εχω τραβήξει πάνω απο 100 μαλακίες για την παρτυ σου? ( υπερβολη αλλα αρέσουν αυτα στις γυνεκες)
-Και εγω ρε αγαπη... ωρες ωρες σε εβλεπα και σε ηθελα μέσα μου σαν τρελη..και εγω εχω μαλακιστει για σενα να ξέρεις....
Σηκώθηκα ορθιος κατεβασα το παντελονι μου και το μποξεράκι μου και της λεω
-ελα ..ελα να δεις τι εχω εδω για σενα...
-μμμ χεχε.. τι έχεις?- και ερχετε μπουσουλόντας στα 4 μέχρι την ακρη του κρεβατιου και σπαζοντας τη μέση της να στηθέι ακομα περισότερο η στρογκυλη κολάρα της μου ρίχνει ενα πεταχτο ρούφηγμα στα αρχίδια που ανατρίχιασα ολόκληρος-κολαση μωράκι μου,λεει,τι θελεις να σου κάνω πέςς μου ...μίλησε μου..με τρελένει να μου μιλάς...πάντα με αναβε το ξέρεις?
-Ενα ενα μου τα λες μωράκλα μου... θελω να γίνεις η μεγαλύτερη πουτάνα να γυρισουμε την ποιο γαματη τσόντα... το χεις?
-Δε ξέρω.... εσυ θα μου πεις...
Με βάζει να ξαπλοσω ερχετε διπλα μου με την κολάρα της στημένη στα 4 και τον πέρνει στο στόμα της χωρις να τον ακουμπίσει με τα χέρια της..ειχα κλεισει τα μάτια και πότε ποτε τα άνοιγα για να απολάυσω το θέαματικο στήσιμο της ενω άκουγα τον ηχο απο τα χέιλη της οπως με ρουφουσανε και τα πνιχτα βογκητα της απο τα μπουκομένα τσιμπουκόχειλά της-καθε που τον εβγαζε πάντα είχε και ενα σχόλιο να κάνει με αισθησιακη φωνη τρεμάμενη απο καυλα
-Τι πούτσος είναι αυτος? θεεε μουυυ ..με τρελένει αυτο το καυλί είναι φτιαγμένο για πολλυ αγριες καταστασεις..
-Σαρέσουν οι άργιες καταστάσεις μωρό μου?Σαρέσει να σου μιλάνε βρόμικα στο σεξ?Που τα έχεις μάθει εσυ αυτα ρε πουτανάκι μικρό κορίτσι?εεεε?-και τις δίνω ενα σκαμπίλι στο κολομέρι που σίγουρα ακούστικε στα διπλανα δωμάτια και κατευθειαν αρχισα να της τρίβω το μουσκεμένο μουνάκι της
-ΑΑΑχχχ νααιιι μαρέσει...τι κάνεις τωρα... τιιιιι καααανειιις?-και μου φερνει το μουνάκι της μπροστα στη μούρη μου σε ενα απίστευτο 69 μύριζε υπέροχα ήταν κατασπρο και απαλό σερβιρισμένο μπροστα στο στόμα μου ανάμεσα στην απίστευτη κολάρα της την καλοσχηματισμένη που είχα απο πάνω μου
Της χουφτοσα τα κολομέρια της τα άνοιξα και αρχισα να πιπιλάω να γλυφω και να ρουφάω την κλειτορίδα της και ολο το μουνάκι μεχρι εκει που εφτανε η γωσσα μου..μέχρι και την λευκη κολοτριπίδα της εγλυφα και βογκουσε δυνατα απο την καυλα..
-Τι τρέλα είσαι εσυ μωρο μουυυυ...αααχχχχχ είσαι φωτια- μου λεει-η γλωσα σου και ο πούτσος σου είναι κόλασηη
Οπως την εγλυφα και την έιχα γεμίσει με σα΄λια και τις 2 τρυπες και εκεινη με είχε γεμίσει με υγρα την εσπρωξα λίγο μπροστα απο τα κολομερια να παει παρακάτω και σηκώθηκα πίσω της και την ειχα στημένη στα 4 να την σκίσωω
-Θες να δείς τι φανταζόμουνα και τον επεζα για παρτυ σου?- της λεω-
-ΜΜΜΜ ναι για δείξε μου...
και καρφόνω τον πούτσο μου με δύναμη στο υγρο μουνάκι της..
-ΑΑΑΑχχχχ ναιιι... και εγω την έιχα φανταστει αυτη τη σκηνη... συνέχισε μωρο μου..
Ξεκίνησα να τη γαμάω με δύναμη και βαθεια και ποτε ποτε εβαζα το χερι μου απο κατω και της χουφτονα τα βυζακια της που κουνιόντουσαν κρεμασμενα
-ΑΑΑΑΧΧΧΧΧ χυνωωω μωροοο μου - μου λεει μετα απο κανα 10 λεπτο που το γαμουσα στα 4- μη σταματας σκίσε με ναιιιι ετσιιι..
συνεχισα ακομα λιγο να το γαμαω σταματαω και χονω το πρωσοπο μου την ορθανοιχτη στημλενο κολάρα της... ρουφαγα το μουνακι της εχωνα τη γλωσα μου μεσα  της εφτυνα την κολοτριπιδα και της εδινα σκαμπίλια στα κολομέρια..είχε τσιτόσει απο την καυλα η ζωη είχε αρπάζει τα σεντονια με τα χέρια της και τα ειχε ξεστρωσει οπως τα τραβούσε
-ΑΑΑΧΧΧ ΚΑΥΛΑΑΑΑ ΜΟΥΥΥΥ τι μου κανεις- μου λεει και γυρναει με ξαπλόνει και κάθετε πανω μου ρουφοντας το μουνακι της ολοκληρο τον πουτσο μου μεσα του...-
Ξεκινησε να με ιππευει ενω η θεα απο τα βυζάκια της να τραμπαλίζοντε μπροστά μου με είχε φτασει σε απροχωρητο σημείο...ηθελα να τις τα δόσω ολα μεσα στο καυτο μουνάκι της
-Ετσι ετσι μωρο μου....-και σκυβει και μου κολάει το βυζάκι της στο στομα- γλύψε με ...σκίσε με κανε με δική σου κανε με οτι θέλεις..ναιι
της αρπαζω το βυζι στο στομα και αρχιζς να τις πιπιλαω τη ρωγα και με τα χερια μου τις αρπαξα τα κολομερια και ξεκινησα να τη γαμαω απο κατω με υπερβολικη ταχυτητα και δυναμη..δεν αντεξα πανω απ δεκα δευτερολεπτα ουτε εκεινη που ουρλιαζε απο τον πονο και την καυλα
-Πουτάνιτσααααα με έχεις τρελάνει το ξέρεις?-και της ριχνω και με τα δυο χερια σκαμπίλι στα κολομέρρια...
-Εσυ να δεις πως με έχεις κάνει.. εσυ να δειιιις.
Την σηκονω την βαζω να ξαπλώσει ανασκελα στο κρεβάτι και το κεφάλι της το φερνω στην άκρη να γερνει προς τα πισω εξω απο το κρεβάτι..ερχομαι ορθιος διπλα στο κρεβατι σκυβω λιγο και της δίνω τον πρησμένο πουτσο μου αργα μεσα στις τσιμπουκοχειλάρες της ενω της εβαλα το χέρι να τρίβει το μουνάκι της και να μαλακίζετε μπροστά μου .. δεν υπηρχε καυτερη θεα με αυτο το κορμι που είχε η ζωη..τα μακρυα ποδια της ορθανοιχτα το ενα χερι της να μαλακίζει το μουνι της και το αλλο πίσω απο το κολομερι μου να μου το χουφτονει και τα το ψιλογρατζουναει με τα νυχια της πιεζοντας με να κατεβω ακομα ποιο κατω για να ρουφήξει ολο το πουτσο μου με τα σαρκωδη χείλη της..
Με τσιμπουκονε σε αυτή τη στάση κανα 15λεπτο.. είχε χύσει αλλη μια φορα καθος ετριβε το μουνάκι της ...εγω δε κρατιόμουνα αλλο..
-Θα στα δόσω ολα πουτανίτσαααα δε κρατιέμαι θα σε λούσω ολοκληρη με σπερμα καρυολάκιιιι
-ΜΜΜΜΜΜΜΜΜ ελλα μωρο μου δωστα μου ολα οπου θες εσυ...
ΠΑΡΤΑ μωρη πουτανα παρτααα..και ξεκινησα να πλυμιριζω το στομα της με σπερμα ..το ειχε ανοιξει και με τη γλωσα της το εδιοχνε εξω να μη πνιγει οπως ηταν αναποδα.. εχυσα τοσο πολλυ που δε πιστευα στα ματια μου.. της εριξα στο στομα και στο πρωσοπακι της μεχρι και την τελευαια σταγονα ενω η ζωη αφου τελειωσα με ξαπλοσε ανασκελα και συνέχισε να με τσιμπουκόνει απαλακαι να με ρουφαει για να τα πιει ολα..
κλειναν τα μάτια μου απο την κουραση... ξαπλοσε και η ζωη διπλα μου γυμνη και χαιδευοντας μου το στερνο μου λεει
-Να ξέρεις οτι οπως και να προχωρήσει η κατασταση μεταξυ μας εγω θα σε αγαπάω το ιδιο..δε θα σε πιεσω να κάνουμε σχεση μετα απο αυτο..ετσι κιαλιως ειτε εχουμε σχεση ειτε οχι εμεις οι 2 μαζι είμαστε...

την κοιταξα λίγο με μισοκλειστα ματια απο τη νυστα..της εσκασα ενα γλωσοφιλο την εβαλα να ξαπλοσει με το κεφάλι της στο στερνο μου και "εσβησα" ..

το πρωι σηκώθηκαμε ολογυμνοι οπως πεσαμε φιληθηκαμε ντυθηκαμε και κατεβληκαμε για καφε στην πισινα.. ξεκινουσε μια νεα μερα και το βραδυ θα εξελισότανε σε ενα ποιο συναρπαστικο "πεχνιδι" που θα διηγηθω σε αλλο στορυ..

:knockinb:  :s&m_2:


αν είναι πριν κάθε γαμήσι να πρέπει να κάνω ότι κάνει ένας ήρωας best seller γάμησε το δλδ...
πολύ ταλαιπωρία :2funny:

ε μα τι σεντόνι είναι αυτό  :grin:
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
σε εχει σκισει ο αλλος με την ξαδερφη...εσυ εισαι βαρετος

Να φύγεις τύπε τοτε..... να πας αλου... Ξέρω το επόμενο στορυ του αλουνού..... < Πως με έσκισε ο θυμομένος θείος μου> Αυτο περιμένω να διαβάσω εγω
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
σε εχει σκισει ο αλλος με την ξαδερφη...εσυ εισαι βαρετος
ο αλλος με την ξαδερφη εσπασε τα κοντερ,τον επεζε ολο το bou για παρτυ του,αλλοι ξενυχτησαν,αλλοι επιναν μεχρι να ρθει η ωρα που θα ξαναγραφε ο ghorry :rockon: :rockon: :rockon:   πανικος περιμεναμε ολοι με την ψωλη ανα χειρας :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom