Νέα

Το βίντεο που είδαμε σήμερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikostratos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 341K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
1.987
Like
6.500
Πόντοι
1.056
Τελευταία τροποποίηση:

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.853
Πόντοι
201
Εδώ θα αντεχες; Έχεις τέτοια φαντασίωση;
Έχω πάει με 3 γαλλομαροκινους το μακρινό 2004,δούλευαν σε εταιρεία που περναγε καλώδια και τους καθάριζα το σπίτι
 

hubwwif

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
377
Like
6.276
Πόντοι
1.041
Έχω πάει με 3 γαλλομαροκινους το μακρινό 2004,δούλευαν σε εταιρεία που περναγε καλώδια και τους καθάριζα το σπίτι
Από μικρη στα βαθιά…. Τους καθάρισες κ τις πουτσες μετά από το σπίτι…. Πως κ δεν το ξανά έκανες; Δεν ήταν τελικά αυτό που περίμενες;
 

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.853
Πόντοι
201
Από μικρη στα βαθιά…. Τους καθάρισες κ τις πουτσες μετά από το σπίτι…. Πως κ δεν το ξανά έκανες; Δεν ήταν τελικά αυτό που περίμενες;
Είχε τα καλά του και τα άσχημα του.κατ αρχήν οι Γάλλοι γενικώς γαμανε κολο και το θεωρούν δεδομένο,ζορίστηκα αλλά οκ,αυτό που δεν μου άρεσε ήταν η μυρωδιά τους
 

hubwwif

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
377
Like
6.276
Πόντοι
1.041
Είχε τα καλά του και τα άσχημα του.κατ αρχήν οι Γάλλοι γενικώς γαμανε κολο και το θεωρούν δεδομένο,ζορίστηκα αλλά οκ,αυτό που δεν μου άρεσε ήταν η μυρωδιά τους
Θα σε νοσταλγούν τα γαλλακια…. Μπράβο κοριτσάρα αξία!
 

verasub

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.853
Πόντοι
201
Ένιωσες κανονική πουτανα… αυτό θα ήταν που θα σου άρεσε πιο πολύ στην όλη φάση…
Δυστυχώς δε. Καταλάβαινα γαλλικά γιατί μου αρέσει πολύ το παίξιμο ρόλων.σιγουρα με έβριζαν και με ταπείνωναν μπορεί και να με κορόιδευαν γιατί γελούσαν μεταξύ τους αλλά δεν τους καταλάβαινα.βεβαια κοίταζα σαν χαζή και αυτό πρέπει να τους καυλωνε περισσότερο
 

hubwwif

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
377
Like
6.276
Πόντοι
1.041
Δυστυχώς δε. Καταλάβαινα γαλλικά γιατί μου αρέσει πολύ το παίξιμο ρόλων.σιγουρα με έβριζαν και με ταπείνωναν μπορεί και να με κορόιδευαν γιατί γελούσαν μεταξύ τους αλλά δεν τους καταλάβαινα.βεβαια κοίταζα σαν χαζή και αυτό πρέπει να τους καυλωνε περισσότερο
Κατάλαβα, το πρωί με το δωρακι ομως είπες, ότι εκτός από το καλό καθάρισμα του σπιτιού τους πρόσφερες κ τις υπηρεσίες της ιερόδουλης εξού κ το δώρο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom