Νέα
  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ritaki Piperaki
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ερωτικές ιστορίες γραμμένες απο γυναίκες

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Καλύτερα φτωχός και ευτυχισμένος πάρα πλούσιος και δυστυχισμένος...

Καλύτερα πλούσιος και ευτυχισμένος παρά φτωχός και ευτυχισμένος.

Και επίσης...καλύτερα πλούσιος και ευτυχισμένος παρά φτωχός και δυστυχισμένος.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.194
Like
1.221
Πόντοι
266
Καλύτερα πλούσιος και ευτυχισμένος παρά φτωχός και ευτυχισμένος.

Και επίσης...καλύτερα πλούσιος και ευτυχισμένος παρά φτωχός και δυστυχισμένος.
καλυτερα πλουσιος και ευτυχισμενος με παναμερα
παρα πλουσιος και δυστυχισμενος χωρις αυτην
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.231
Κριτικές
90
Like
32.289
Πόντοι
24.700
Το τραβάει ο οργανισμός σου μου φαίνεται..Άμα πάρει και το μαστίγιο σε βλέπω να τρέχεις... :s&m_2: :s&m_2: :grin: :grin: :grin:

Έριξες την φυτιλιά και πλάκα-πλάκα είδες τι γίνεται! Όλες οι κρυφοσαδομαζόχες βγαίνουν σιγά-σιγά στην επιφάνεια  :2funny: :2funny: :2funny:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Από όταν ξεκίνησα το ταξίδι μου στον χώρο αυτό (Bdsm) είχα μια μεγάλη φοβία (πολλές είχα αλλά αυτή ήταν η μεγαλύτερη). Φοβόμουν τον πόνο. τώρα θα μου πείτε και αφού φοβόσουν τον πόνο τι γύρευες στα λημέρια? Εμ εδώ είναι η ουσία... δεν το έψαξα εγώ και μπήκα αλλά αυτό με βρήκε μέσα από τον τότε Κύριο Μου.
Ξεκίνησε σαν μια φυσιολογική σχέση όπως οι περισσότερες. Αγαπούλες, φιλάκια, αγκαλίτσες, βολτίτσες κάτω από τα άστρα κ.λ.π. Δεν είχα ιδέα όμως το τι θα γινόταν σε λίγο καιρό. Για να μην τα πολυλογώ μετά από έξι μήνες δεσμού και τρελού παθιασμένου έρωτα έβγαλε τον αληθινό του εαυτό.
Ξεκίνησε με πολύ απλά και ήρεμα βήματα. Πρώτα χειροπέδες στο κρεβατί, κανά μπατσάκι στα κολωμέρια.. λίγο kinky καταστάσεις οι οποίες δεν λέω μου αρέσανε.
Μια μέρα φεύγοντας για την δουλειά μου δήλωσε ότι το απόγευμα μου είχε μια έκπληξη και να φορέσω τα ρούχα που λάτρευε. Γεμάτη χαρά λοιπόν εγώ ετοιμάστηκα νομίζοντας ότι θα πάμε για φαγητό και τέτοια. Πόσο λάθος έκανα....

Μπήκε σπίτι με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά, ήρθε πίσω μου και μου έδεσε τα μάτια.
-Και τώρα μικρή μου θα πάμε μια βόλτα.
Κάγκελο εγώ, τι έκπληξη θα είναι αυτή? Επέτειο, γενέθλια, γιορτή δεν έχουμε...Τι ετοιμάζει? Μπαίνουμε στο αυτοκίνητο προς άγνωστη για μένα διεύθυνση. Μετά από λίγη ώρα στάμάτησε, κατεβήκαμε και μπήκαμε σε ένα σπίτι. Μου άνοιξε τα μάτια...
-Φτάσαμε μικρή μου.
Μπροστά μου βλέπω ένα δωμάτιο γεμάτο σχοινιά να κρέμονται από το ταβάνι, στην μέση μια καρέκλα και παραδίπλα ένα βαλιτσάκι. Το τι σκέφτηκα δεν φαντάζεστε...του είχα όμως εμπιστοσύνη αν και δεν ήξερα τι με περίμενε.
-Γδύσου...
Χωρίς να το σκεφτώ γδύθηκα και στάθηκα μπροστά του.
-Κάθισε στην καρέκλα
Γιατί? Ρώτησα...
-Μην ρωτάς και κάθισε. Επίσης από τώρα ερωτήσεις δεν δέχομαι. Μόνο μάλιστα θα λες. Κατανοητό?
Μάλιστα αποκρίθηκα και πήγα και κάθισα στην καρέκλα.
Ήρθε κοντά μου, γύρισε τα χέρια μου πίσω, τα έδεσε. Μετά τα πόδια μου...ανοιχτά και δεμένα. Έσκηψε στο αυτί μου και μου είπε...
-Θα σε πονέσω μικρή μου όμως ταυτόχρονα θα είσαι μούσκεμα θα δεις...θα με παρακαλάς να σε γαμήσω σε λίγο.
Μόνο με το άκουσμα της λέξης πόνος άρχισα να τρέμω, να ιδρώνω...
άνοιξε το βαλιτσάκι και έβγαλε ένα μικρό μαστίγιο (πως χάρηκα που ήτανε μικρό....αν ήξερα κιόλας...) ήρθε μπροστά μου και μου χαίδεψε τις ρόγες με αυτό. Πριν προλάβω να καταλάβω τι γίνετε πέφτει η πρώτη πάνω στο στήθος μου. Κοκκίνισα ούρλιαζα από πόνο...δεν μου έδωσε σημασία και συνέχισε αλλές περίπου 10 φορές απανωτά...
-Πολύ φωνάζεις μικρή...
και βγάζει από το βαλιτσάκι ένα φίμωτρο...μου το φοράει και έρχεται μπροστά μου...
-Τώρα φώναξε όσο θες...θα σε ακούω μόνο έγω.
Ευτυχώς το έβαλε στην άκρη...σκέφτηκα ότι με λυπήθηκε με τόσο κλαμα που έριξα...αλλά μπαααα...ετοίμαζε άλλα.
Ένιωσα τα δάκτυλα του στο μουνί μου...τα έβγαλε και μου τα έδειξε...
-Δεν έκανα λάθος.. βλέπεις? Μούσκεμα είσαι.
Και είχε δίκιο, ήμουν μούσκεμα. Χαμογέλασε και ξαναπήρε το μαστίγιο στο χέρι. Άρχισε να το ρίχνει ελαφρά στο μουνί μου...πόναγα (ευαισθητη πολύ περιοχή) έκλαιγα αλλά καύλωνα συγχρόνως...(πως γινόταν αυτό ούτε που ήξερα). Με ξέδεσε με πήρε στην αγκαλιά του, μου χαιδέψε τα μαλλιά...
-Είσαι καλά?
-Ναι καλά είμαι αλλά πονάω
-Μάλιστα είπαμε θα λες γλυκιά μου..
Με γύρισε και με κάθισε ανάποδα στην καρέκλα. Ήρθε πίσω μου και άρχισε να μου ρίχνει χαστούκια στα κωλομέρια. Και πάλι εγώ να κλαίω κ.λ.π. Με ξαναγύρισε ίσια έβγαλε το καβλί του και μου το έχωσε στο στόμα. Τόσο βαθιά που πνιγόμουνα...πνιγόμουνα πολύ. Το έβγαζε τελείως και το ξανάβαζε με περισσότερη δύναμη κάθε φορά..(Και το απολάμβανα δεόντως)
- Το θες? Θες να σου γαμήσω το μουνάκι σου?
-Μάλιστα..Αποκρίθηκα.
-Παρακάλεσε με πουτάνα
Κάγκελο εγώ...
-Σε παρακαλώ γαμησε με. Το θέλω τώρα.
-Σας πουτάνα....Σας. Όχι στον ενικό.
Καρακάγκελο εγώ...
-Σας παρακαλώ γαμήστε με, σας παρακαλώ. (Λες και μιλούσα σε πολλούς ένιωθα)
-Δικός σου τσούλα, ολόδικος σου.
Τέτοιο άγριο δυνατό γαμήσι μέχρι τότε δεν μου είχαν ξαναρίξει... ταυτόχρονα μου τσιμπούσε τις ρόγες με χαστούκιζε παντού...πόναγα αλλά έχυνα, πόναγα αλλά καύλωνα.
Τον έβγαλε και μου τον έφερε στο στόμα, μου είπε να το ανοίξω...έχυσε μέσα και μου είπε να τα καταπιώ ολα. Υπάκουσα.
Με αγκάλιασε, με φίλησε και μου είπε ότι ξεκίνησα ένα μεγάλο ταξίδι... ένα ταξίδι που ίσως δεν έχει επιστροφή.
Και όντως έτσι είναι. Ένα όμορφο ταξίδι που άμα το ξεκινήσεις δεν μπορείς να γυρίσεις πίσω. Η κάθε στιγμή που ζω είναι μοναδική, το κάθε μονοπάτι του αλλιώτικο. Αλλά αυτή για μένα είναι ζωή. Παίζω με τα όρια μου...αυτά που έμειναν τουλάχιστον, τα περισσότερα καταρρίφθηκαν επιτυχώς άλλα εύκολα και άλλα δύσκολα.
Μείναμε μαζί άλλα δύο χρόνια. Μια σχέση διαφορετική, ιδιόρρυθμη αλλά όμορφη και μοναδική. Ήταν ο Εκπαιδευτής μου, Κύριος μου, ο Αφέντης μου. Ήμουν η σκλάβα του. Έτοιμη κάθε στιγμή για ότι εκείνος ήθελε, ότι εκείνος όριζε. Μοναδικά ταξίδια...
Από τότε δεν σταμάτησα μέρα να τον ευχαριστώ για ότι μου έδωσε...και μου έδωσε πάρα πολλά.

Και το ταξίδι ξεκίνησε...και το ταξίδι συνεχίζεται. 

εγω σκεφτηκα να το εφαρμοσουν οι παντρεμενοι στη συζυγο.

ή θα αναγεννησουν την (ψωφια) σεξουαλικη τους ζωή και θα αποκτίσουν μια πιστη σκλαβα για παντα η θα τα μαζεψει η αλλη αι θα φυγει απο το σπιτι τρέχοντας. :2funny:

win win σεναριο δηλαδη!  :2funny:
 

argentina@2001

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2010
Μηνύματα
103
Like
0
Πόντοι
1
Από όταν ξεκίνησα το ταξίδι μου στον χώρο αυτό (Bdsm) είχα μια μεγάλη φοβία (πολλές είχα αλλά αυτή ήταν η μεγαλύτερη). Φοβόμουν τον πόνο. τώρα θα μου πείτε και αφού φοβόσουν τον πόνο τι γύρευες στα λημέρια? Εμ εδώ είναι η ουσία... δεν το έψαξα εγώ και μπήκα αλλά αυτό με βρήκε μέσα από τον τότε Κύριο Μου.
Ξεκίνησε σαν μια φυσιολογική σχέση όπως οι περισσότερες. Αγαπούλες, φιλάκια, αγκαλίτσες, βολτίτσες κάτω από τα άστρα κ.λ.π. Δεν είχα ιδέα όμως το τι θα γινόταν σε λίγο καιρό. Για να μην τα πολυλογώ μετά από έξι μήνες δεσμού και τρελού παθιασμένου έρωτα έβγαλε τον αληθινό του εαυτό.
Ξεκίνησε με πολύ απλά και ήρεμα βήματα. Πρώτα χειροπέδες στο κρεβατί, κανά μπατσάκι στα κολωμέρια.. λίγο kinky καταστάσεις οι οποίες δεν λέω μου αρέσανε.
Μια μέρα φεύγοντας για την δουλειά μου δήλωσε ότι το απόγευμα μου είχε μια έκπληξη και να φορέσω τα ρούχα που λάτρευε. Γεμάτη χαρά λοιπόν εγώ ετοιμάστηκα νομίζοντας ότι θα πάμε για φαγητό και τέτοια. Πόσο λάθος έκανα....

Μπήκε σπίτι με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά, ήρθε πίσω μου και μου έδεσε τα μάτια.
-Και τώρα μικρή μου θα πάμε μια βόλτα.
Κάγκελο εγώ, τι έκπληξη θα είναι αυτή? Επέτειο, γενέθλια, γιορτή δεν έχουμε...Τι ετοιμάζει? Μπαίνουμε στο αυτοκίνητο προς άγνωστη για μένα διεύθυνση. Μετά από λίγη ώρα στάμάτησε, κατεβήκαμε και μπήκαμε σε ένα σπίτι. Μου άνοιξε τα μάτια...
-Φτάσαμε μικρή μου.
Μπροστά μου βλέπω ένα δωμάτιο γεμάτο σχοινιά να κρέμονται από το ταβάνι, στην μέση μια καρέκλα και παραδίπλα ένα βαλιτσάκι. Το τι σκέφτηκα δεν φαντάζεστε...του είχα όμως εμπιστοσύνη αν και δεν ήξερα τι με περίμενε.
-Γδύσου...
Χωρίς να το σκεφτώ γδύθηκα και στάθηκα μπροστά του.
-Κάθισε στην καρέκλα
Γιατί? Ρώτησα...
-Μην ρωτάς και κάθισε. Επίσης από τώρα ερωτήσεις δεν δέχομαι. Μόνο μάλιστα θα λες. Κατανοητό?
Μάλιστα αποκρίθηκα και πήγα και κάθισα στην καρέκλα.
Ήρθε κοντά μου, γύρισε τα χέρια μου πίσω, τα έδεσε. Μετά τα πόδια μου...ανοιχτά και δεμένα. Έσκηψε στο αυτί μου και μου είπε...
-Θα σε πονέσω μικρή μου όμως ταυτόχρονα θα είσαι μούσκεμα θα δεις...θα με παρακαλάς να σε γαμήσω σε λίγο.
Μόνο με το άκουσμα της λέξης πόνος άρχισα να τρέμω, να ιδρώνω...
άνοιξε το βαλιτσάκι και έβγαλε ένα μικρό μαστίγιο (πως χάρηκα που ήτανε μικρό....αν ήξερα κιόλας...) ήρθε μπροστά μου και μου χαίδεψε τις ρόγες με αυτό. Πριν προλάβω να καταλάβω τι γίνετε πέφτει η πρώτη πάνω στο στήθος μου. Κοκκίνισα ούρλιαζα από πόνο...δεν μου έδωσε σημασία και συνέχισε αλλές περίπου 10 φορές απανωτά...
-Πολύ φωνάζεις μικρή...
και βγάζει από το βαλιτσάκι ένα φίμωτρο...μου το φοράει και έρχεται μπροστά μου...
-Τώρα φώναξε όσο θες...θα σε ακούω μόνο έγω.
Ευτυχώς το έβαλε στην άκρη...σκέφτηκα ότι με λυπήθηκε με τόσο κλαμα που έριξα...αλλά μπαααα...ετοίμαζε άλλα.
Ένιωσα τα δάκτυλα του στο μουνί μου...τα έβγαλε και μου τα έδειξε...
-Δεν έκανα λάθος.. βλέπεις? Μούσκεμα είσαι.
Και είχε δίκιο, ήμουν μούσκεμα. Χαμογέλασε και ξαναπήρε το μαστίγιο στο χέρι. Άρχισε να το ρίχνει ελαφρά στο μουνί μου...πόναγα (ευαισθητη πολύ περιοχή) έκλαιγα αλλά καύλωνα συγχρόνως...(πως γινόταν αυτό ούτε που ήξερα). Με ξέδεσε με πήρε στην αγκαλιά του, μου χαιδέψε τα μαλλιά...
-Είσαι καλά?
-Ναι καλά είμαι αλλά πονάω
-Μάλιστα είπαμε θα λες γλυκιά μου..
Με γύρισε και με κάθισε ανάποδα στην καρέκλα. Ήρθε πίσω μου και άρχισε να μου ρίχνει χαστούκια στα κωλομέρια. Και πάλι εγώ να κλαίω κ.λ.π. Με ξαναγύρισε ίσια έβγαλε το καβλί του και μου το έχωσε στο στόμα. Τόσο βαθιά που πνιγόμουνα...πνιγόμουνα πολύ. Το έβγαζε τελείως και το ξανάβαζε με περισσότερη δύναμη κάθε φορά..(Και το απολάμβανα δεόντως)
- Το θες? Θες να σου γαμήσω το μουνάκι σου?
-Μάλιστα..Αποκρίθηκα.
-Παρακάλεσε με πουτάνα
Κάγκελο εγώ...
-Σε παρακαλώ γαμησε με. Το θέλω τώρα.
-Σας πουτάνα....Σας. Όχι στον ενικό.
Καρακάγκελο εγώ...
-Σας παρακαλώ γαμήστε με, σας παρακαλώ. (Λες και μιλούσα σε πολλούς ένιωθα)
-Δικός σου τσούλα, ολόδικος σου.
Τέτοιο άγριο δυνατό γαμήσι μέχρι τότε δεν μου είχαν ξαναρίξει... ταυτόχρονα μου τσιμπούσε τις ρόγες με χαστούκιζε παντού...πόναγα αλλά έχυνα, πόναγα αλλά καύλωνα.
Τον έβγαλε και μου τον έφερε στο στόμα, μου είπε να το ανοίξω...έχυσε μέσα και μου είπε να τα καταπιώ ολα. Υπάκουσα.
Με αγκάλιασε, με φίλησε και μου είπε ότι ξεκίνησα ένα μεγάλο ταξίδι... ένα ταξίδι που ίσως δεν έχει επιστροφή.
Και όντως έτσι είναι. Ένα όμορφο ταξίδι που άμα το ξεκινήσεις δεν μπορείς να γυρίσεις πίσω. Η κάθε στιγμή που ζω είναι μοναδική, το κάθε μονοπάτι του αλλιώτικο. Αλλά αυτή για μένα είναι ζωή. Παίζω με τα όρια μου...αυτά που έμειναν τουλάχιστον, τα περισσότερα καταρρίφθηκαν επιτυχώς άλλα εύκολα και άλλα δύσκολα.
Μείναμε μαζί άλλα δύο χρόνια. Μια σχέση διαφορετική, ιδιόρρυθμη αλλά όμορφη και μοναδική. Ήταν ο Εκπαιδευτής μου, Κύριος μου, ο Αφέντης μου. Ήμουν η σκλάβα του. Έτοιμη κάθε στιγμή για ότι εκείνος ήθελε, ότι εκείνος όριζε. Μοναδικά ταξίδια...
Από τότε δεν σταμάτησα μέρα να τον ευχαριστώ για ότι μου έδωσε...και μου έδωσε πάρα πολλά.

Και το ταξίδι ξεκίνησε...και το ταξίδι συνεχίζεται. 
  και  αλλη  ανοργασμικια!  η  αγαμια  σε  βαρεσε  και  σενα  κοριτσι  μου!  αφου  δε  καυλωνεις  με  το  σεξ (ανεραστη)  προσπαθεις  να  βρεις  κατι  που  θα  σε  κανει  να  νιωσεις  ανωτερη  και  διαφορετικη,  η  αιωνια  νεοελλεηνικη  μαλακια  νοοτροπια  των  ελληνιδων,  πες  μου  οτι  πηγαινες  και  σε  ψυχολογο  παλια  να  βρεις  τον  ευατο  σου?
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
εγω σκεφτηκα να το εφαρμοσουν οι παντρεμενοι στη συζυγο.

ή θα αναγεννησουν την (ψωφια) σεξουαλικη τους ζωή και θα αποκτίσουν μια πιστη σκλαβα για παντα η θα τα μαζεψει η αλλη αι θα φυγει απο το σπιτι τρέχοντας. :2funny:

win win σεναριο δηλαδη!  :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny:
Δεν στα 'παν καλά μάγκα.




 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    29,1 KB · Εμφανίσεις: 42

SEX_PYR

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
345
Like
1
Πόντοι
1
ολα καλα, αλλα εχω μια απορια. γιατι μας τα λες ολα αυτα??? θες να πεις κατι? να περασεις καποιο μυνημα? να ενημερωσεις για κατι? τι απ ολα αυτα?
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Καλύτερα πλούσιος και ευτυχισμένος παρά φτωχός και ευτυχισμένος.

Και επίσης...καλύτερα πλούσιος και ευτυχισμένος παρά φτωχός και δυστυχισμένος.
Καλύτερα Έλληνας και υγιής

παρά Άγγλος ασθενής
 
OP
OP
Ritaki Piperaki

Ritaki Piperaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
777
Like
2
Πόντοι
6
ολα καλα, αλλα εχω μια απορια. γιατι μας τα λες ολα αυτα??? θες να πεις κατι? να περασεις καποιο μυνημα? να ενημερωσεις για κατι? τι απ ολα αυτα?
Απλά ενημέρωση...απλά κατάθεση...τίποτα άλλο...
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.567
Κριτικές
31
Like
12.241
Πόντοι
5.097
και μεχρι σημερα μου αρεσαν τα ταξιδια αλλα τωρα αλλαζω γνωμη ουτε ταξιδια θελω ουτε εκπληξεις :S
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
και μεχρι σημερα μου αρεσαν τα ταξιδια αλλα τωρα αλλαζω γνωμη ουτε ταξιδια θελω ουτε εκπληξεις :S

γραφτη σταρχιδια σου τη καρπαζοεισπρακτορα ρε παιχτη. τα ταξιδια ειναι με αεροπλανα και μηχανες οχι με κλωτσομπουνιες.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.567
Κριτικές
31
Like
12.241
Πόντοι
5.097
γραφτη σταρχιδια σου τη καρπαζοεισπρακτορα ρε παιχτη. τα ταξιδια ειναι με αεροπλανα και μηχανες οχι με κλωτσομπουνιες.
και ομως με κλωτσομπουνιες μπορει να κανεις μεγαλο ταξιδι ανευ επιστροφης :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ΣΤΗΣΟΥ ΡΕ ΚΑΡΓΙΟΛΗ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΠΟΣΑ ΑΠΙΔΙΑ ΒΑΝΕΙ Ο ΣΑΚΟΣ! :s&m_1: :s&m_1:

Τελικα ειναι εθιστικο...αμα αρχισεις τις αγριοφωναρες δυσκολα κοβονται...

χεχ πα να κανω καμια προβα με τους συναδελφους...Αν δεν επιστρεψω σε κανα δεκαλεπτο παει να πει με δερνουν ακομα *P

για sub ουτε κατα διανοια ε??? :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom