Νέα
  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ritaki Piperaki
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ερωτικές ιστορίες γραμμένες απο γυναίκες
OP
OP
Ritaki Piperaki

Ritaki Piperaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
777
Like
2
Πόντοι
6
και γω σου λεώ οτι κοπελα μου είχε ζητήσει κατι που για μενα ήταν πολύ extreme και μολις το ακουσα της ειπα όχι κατευθείαν αλλα μετά δέκτηκα και ηταν όλα μια χαρα...
Τυχερή η κοπέλα...σοβαρά το λέω.
Όπως σου είπα έρως ανήκατε μάχαν..αν έρθει τότε πολλά αλλάζουν, αναθεωρούνται. Αν δεν μπορει εκείνος θα μπορέσω εγώ. Φτάνει να είναι εκείνος που θα κάνει την καρδούλα μου να χτυπάει μόνο γι αυτον. (Και ρομαντικιά έτσι που με βλέπεις)

απολυτη μπορεί να μην είσαι λιγα απόλυτα είπες Wink Cheesy

και λίγο με εκεινο το ταξίδι... ψυχοπλακωτικό... λες και είσαι ο Οδυσσέας  Wink Grin

έλα βρε... πόσο τέχνη χρειάζεται να χειρίζεσαι ενα μαστιγιο... αν ήταν τόσο δύσκολο θα βγάζαν και οδηγίες χρήσης  Grin

πλάκα κανω μωρό...  Kiss
Πίστεψε με πρώτη φορά στα τρία θέματα μιλάω τόσο σοβαρά με άνθρωπο...(που ξέρει να μιλάει σοβαρά...εσύ και δυο τρεις άλλοι δηλαδή) επίσης δεν παρεξηγώ εύκολα μην ανησυχείς.

Απόλυτη δεν είμαι...απόλυτα μιλάω...πρέπει να το κοιτάξω αυτό ;)

Που ψάχνει την Ιθάκη λες ε? Υπόσχομαι να μην σε ξαναψυχοπλακώσω (λέξη σιδηρόδρομος...)

Και όμως θέλει πολύυυυυυυυ τέχνη...Σε λάθος σημείο να πέσει πάει...την έχασες την μικρή... :cheesy:
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Τυχερή η κοπέλα...σοβαρά το λέω.
Όπως σου είπα έρως ανήκατε μάχαν..αν έρθει τότε πολλά αλλάζουν, αναθεωρούνται. Αν δεν μπορει εκείνος θα μπορέσω εγώ. Φτάνει να είναι εκείνος που θα κάνει την καρδούλα μου να χτυπάει μόνο γι αυτον. (Και ρομαντικιά έτσι που με βλέπεις)
Πίστεψε με πρώτη φορά στα τρία θέματα μιλάω τόσο σοβαρά με άνθρωπο...(που ξέρει να μιλάει σοβαρά...εσύ και δυο τρεις άλλοι δηλαδή) επίσης δεν παρεξηγώ εύκολα μην ανησυχείς.

Απόλυτη δεν είμαι...απόλυτα μιλάω...πρέπει να το κοιτάξω αυτό ;)

Που ψάχνει την Ιθάκη λες ε? Υπόσχομαι να μην σε ξαναψυχοπλακώσω (λέξη σιδηρόδρομος...)

Και όμως θέλει πολύυυυυυυυ τέχνη...Σε λάθος σημείο να πέσει πάει...την έχασες την μικρή... :cheesy:

to ξαναψυχοπλακώσω τοτε αφου σε δυσκολεύει να το πεις μην το χρησιμοποιάς σαν λέξη ασφαλειας τοτε μην πάθεις όπως ο μικρός απο το "Eurotrip" που η mistress του έβαλε λέξη χιλιόμετρο στο χαρτί στα ολλανδικά  :2funny:

κοίτα λογικό αν είναι οι Κυριοι που είχες να ήταν πολύ καλοί και για να το πώ απλα όταν έχεις συνηθίσει να παίζεις με Μπαρτσελόνα οι υπόλοιπες ομάδες σου φαίνονται ομαδούλες και αστεία πράματα... αλλά κάποια στιγμή θα μαθει...

και γενικώς στις σχέσεις-δεσμούς πρέπει να δίνεις μια ανοχη στον άλλο μεχρι να πάει με τα νερά σου...

αυτό διαπιστώνεται από ένα΄καθημερινο παράδειγμα... απλό δεσμό...δέσιμο που θα κάνεις σε μια βάρκα... δεν την δένεις σφιχτά πολυ τεντωμένα στο μωλο διοτι αν έχει κύματα πολλά θα στο κόψει το σκοινί αλλά αφήνεις ένα αερα σκοινί  ;) :)
 
OP
OP
Ritaki Piperaki

Ritaki Piperaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
777
Like
2
Πόντοι
6
to ξαναψυχοπλακώσω τοτε αφου σε δυσκολεύει να το πεις μην το χρησιμοποιάς σαν λέξη ασφαλειας τοτε μην πάθεις όπως ο μικρός απο το "Eurotrip" που η mistress του έβαλε λέξη χιλιόμετρο στο χαρτί στα ολλανδικά  :2funny:

κοίτα λογικό αν είναι οι Κυριοι που είχες να ήταν πολύ καλοί και για να το πώ απλα όταν έχεις συνηθίσει να παίζεις με Μπαρτσελόνα οι υπόλοιπες ομάδες σου φαίνονται ομαδούλες και αστεία πράματα... αλλά κάποια στιγμή θα μαθει...

και γενικώς στις σχέσεις-δεσμούς πρέπει να δίνεις μια ανοχη στον άλλο μεχρι να πάει με τα νερά σου...

αυτό διαπιστώνεται από ένα΄καθημερινο παράδειγμα... απλό δεσμό...δέσιμο που θα κάνεις σε μια βάρκα... δεν την δένεις σφιχτά πολυ τεντωμένα στο μωλο διοτι αν έχει κύματα πολλά θα στο κόψει το σκοινί αλλά αφήνεις ένα αερα σκοινί  ;) :)
Απαπαπαπαπα...δεν την βάζω με τίποτα...ούτε να το σκέφτομαι... :cheesy:(Τώρα που το σκέφτομαι στα τόσα χρόνια 2 φορές χρησιμοποίησα την λέξη ασφαλείας...χμμμμμμ καλά το πάω) ;)

Η αλήθεια είναι ότι ήμουν αρκετά τυχερή...μην φαντάζεσαι δεν είναι και πολλοί...στα 10 δάκτυλα μετριούνται....μόνο. Όλοι τους όμως ήταν καλοί..στα πλαίσια του χώρου τέλειοι. βέβαια αυτό οφείλετε και σε εμένα...δεν κάνω κάτι αν δεν είναι σίγουρο ότι είναι νοήμων άνθρωπος. Αρχή μου πάντα. Όλοι τους πέρασαν από κόσκινο και από μικροδοκιμασίες. Αυτοί που το πέρασαν μπήκαν στην ζωή μου,οι υπόλοιποι μακριά και αγαπημένοι.

Σε όλες τις σχέσεις χρειάζεται ανοχή και συμβιβασμός επίσης. Όλα με τον καιρό φτιάχνονται, αλλάζουν...

Μου άρεσε το παράδειγμα με το σχοινί...όντως έτσι είναι.

λες ε. Wink Cheesy.. με αφησε για άλλο πιο πλουσιο  2funny 2funny 2funny
Αυτή έχασε...όχι εσύ. Σωστά? ;)
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Απαπαπαπαπα...δεν την βάζω με τίποτα...ούτε να το σκέφτομαι... :cheesy:(Τώρα που το σκέφτομαι στα τόσα χρόνια 2 φορές χρησιμοποίησα την λέξη ασφαλείας...χμμμμμμ καλά το πάω) ;)

Η αλήθεια είναι ότι ήμουν αρκετά τυχερή...μην φαντάζεσαι δεν είναι και πολλοί...στα 10 δάκτυλα μετριούνται....μόνο. Όλοι τους όμως ήταν καλοί..στα πλαίσια του χώρου τέλειοι. βέβαια αυτό οφείλετε και σε εμένα...δεν κάνω κάτι αν δεν είναι σίγουρο ότι είναι νοήμων άνθρωπος. Αρχή μου πάντα. Όλοι τους πέρασαν από κόσκινο και από μικροδοκιμασίες. Αυτοί που το πέρασαν μπήκαν στην ζωή μου,οι υπόλοιποι μακριά και αγαπημένοι.

Σε όλες τις σχέσεις χρειάζεται ανοχή και συμβιβασμός επίσης. Όλα με τον καιρό φτιάχνονται, αλλάζουν...

Μου άρεσε το παράδειγμα με το σχοινί...όντως έτσι είναι.
Αυτή έχασε...όχι εσύ. Σωστά? ;)

χεχε...  :cheesy: είναι να δεις πως λίγα λεφτά κάνουν τον αλλο να "ξεχναει" ακόμα και μια ευχη τα Χμας και Πασχα να σου πει...αλλά επίσης... πόσο ειρωνικό είναι ο ίδιος άνθρωπος που κάποτε σου έκανε τη ζωή παράδεισο, τώρα να στη κάνει κόλαση... για τον ίδιο λόγο... επειδή τον αγάπησες...

το μόνο που μπορει κάποιος να πει ότι εχασε είναι το χρόνο του αλλά μπορεί να τον ανακυκλώσει σε κάτι αλλο..
καθε εμπόδιο για καλο.. ;) :grin:
 
OP
OP
Ritaki Piperaki

Ritaki Piperaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
777
Like
2
Πόντοι
6
χεχε...  :cheesy: είναι να δεις πως λίγα λεφτά κάνουν τον αλλο να "ξεχναει" ακόμα και μια ευχη τα Χμας και Πασχα να σου πει...αλλά επίσης... πόσο ειρωνικό είναι ο ίδιος άνθρωπος που κάποτε σου έκανε τη ζωή παράδεισο, τώρα να στη κάνει κόλαση... για τον ίδιο λόγο... επειδή τον αγάπησες...

το μόνο που μπορει κάποιος να πει ότι εχασε είναι το χρόνο του αλλά μπορεί να τον ανακυκλώσει σε κάτι αλλο..
καθε εμπόδιο για καλο.. ;) :grin:
Τα λεφτά όμως δεν φέρνουν την ευτυχία. Ίσως για λίγο αυτό να νομίζει...μετά όμως το καταλαβαινει...αργά πλέον αλλά το καταλαβαινει.
Καλύτερα φτωχός και ευτυχισμένος πάρα πλούσιος και δυστυχισμένος...

Πάντα κάθε εμπόδιο για καλό...πάντα όμως.
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Τα λεφτά όμως δεν φέρνουν την ευτυχία. Ίσως για λίγο αυτό να νομίζει...μετά όμως το καταλαβαινει...αργά πλέον αλλά το καταλαβαινει.
Καλύτερα φτωχός και ευτυχισμένος πάρα πλούσιος και δυστυχισμένος...

Πάντα κάθε εμπόδιο για καλό...πάντα όμως.

;)

θα βάλεις και άλλες ιστοριες???

Βάλε εκείνο που μου είπες με το μαστίγιο που πρέπει και που δεν πρεπει να χτυπας την δουλα... τις οδηγιες...
 
OP
OP
Ritaki Piperaki

Ritaki Piperaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
777
Like
2
Πόντοι
6
;)

θα βάλεις και άλλες ιστοριες???

Βάλε εκείνο που μου είπες με το μαστίγιο που πρέπει και που δεν πρεπει να χτυπας την δουλα... τις οδηγιες...
για τις ιστορίες θα το σκεφτώ...μην το κάνουμε και πορνο...(όχι πως δεν το κάναμε ήδη) :grin:
Η αλήθεια είναι ότι αν και πολλές οι εμπειρίες μου και τα βιώματα μου φοβάμαι να τα καταθέσω...ο λόγος? Απλός...θα με πάρουν με τις πέτρες. Κάπου έχουν και δίκαιο....διαβάζουν και μικρά παιδιά ας μην γελιόμαστε. Είναι εύκολο πια να δηλώσει κάποιος 25 και να σου βγει 13 - 14... επικίνδυνο στην τελική. Ηλικίες που ψάχνονται που πειραματίζονται.

Τις οδηγίες να τις βάλω...κανένα πρόβλημα. ;)

Αύριο όμως....θα κοιμηθούμε κιόλας...γκρρρρρρρρ έχει δουλειά αύριο και δεν θα ξυπνάω με τίποτα....
Καλό βράδυ να έχεις...
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
για τις ιστορίες θα το σκεφτώ...μην το κάνουμε και πορνο...(όχι πως δεν το κάναμε ήδη) :grin:
Η αλήθεια είναι ότι αν και πολλές οι εμπειρίες μου και τα βιώματα μου φοβάμαι να τα καταθέσω...ο λόγος? Απλός...θα με πάρουν με τις πέτρες. Κάπου έχουν και δίκαιο....διαβάζουν και μικρά παιδιά ας μην γελιόμαστε. Είναι εύκολο πια να δηλώσει κάποιος 25 και να σου βγει 13 - 14... επικίνδυνο στην τελική. Ηλικίες που ψάχνονται που πειραματίζονται.

Τις οδηγίες να τις βάλω...κανένα πρόβλημα. ;)

Αύριο όμως....θα κοιμηθούμε κιόλας...γκρρρρρρρρ έχει δουλειά αύριο και δεν θα ξυπνάω με τίποτα....
Καλό βράδυ να έχεις...

καληνύχτα

μπροστα σε αυτά που γράφει "φασωσα την αδελφη της κοπελας μου και το πηρα την μανα μου" αυτα δεν είναι τιποτα :2funny: :2funny:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.087
Κριτικές
10
Like
1.430
Πόντοι
2.357
χεχε...  :cheesy: είναι να δεις πως λίγα λεφτά κάνουν τον αλλο να "ξεχναει" ακόμα και μια ευχη τα Χμας και Πασχα να σου πει...αλλά επίσης... πόσο ειρωνικό είναι ο ίδιος άνθρωπος που κάποτε σου έκανε τη ζωή παράδεισο, τώρα να στη κάνει κόλαση... για τον ίδιο λόγο... επειδή τον αγάπησες...

το μόνο που μπορει κάποιος να πει ότι εχασε είναι το χρόνο του αλλά μπορεί να τον ανακυκλώσει σε κάτι αλλο..
καθε εμπόδιο για καλο.. ;) :grin:

ΑΚΡΙΒΩΣ !!!!!

Μπραβο σου φιλε ετσι ειναι ...
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.087
Κριτικές
10
Like
1.430
Πόντοι
2.357
Τα λεφτά όμως δεν φέρνουν την ευτυχία. Ίσως για λίγο αυτό να νομίζει...μετά όμως το καταλαβαινει...αργά πλέον αλλά το καταλαβαινει.
Καλύτερα φτωχός και ευτυχισμένος πάρα πλούσιος και δυστυχισμένος...

Πάντα κάθε εμπόδιο για καλό...πάντα όμως.
Συμφωνω ...
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Τα λεφτά όμως δεν φέρνουν την ευτυχία. Ίσως για λίγο αυτό να νομίζει...μετά όμως το καταλαβαινει...αργά πλέον αλλά το καταλαβαινει.
Καλύτερα φτωχός και ευτυχισμένος πάρα πλούσιος και δυστυχισμένος...

Πάντα κάθε εμπόδιο για καλό...πάντα όμως.

Ομως καλύτερα πλούσιος και ευτυχισμένος παρά φτώχός και δυστυχής.

τα κλισεδάκια πλέον έχουν πέραση μόνο στον Ξανθαχαχούχα.
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Ομως καλύτερα πλούσιος και ευτυχισμένος παρά φτώχός και δυστυχής.

τα κλισεδάκια πλέον έχουν πέραση μόνο στον Ξανθαχαχούχα.

  Eσυ θες ειδικη μεταχειριση,αστερι μου  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
  Κοφτές,οχι αποτομες
  :-*
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
Πάντως όσο αποτρόπαιοι και αν είναι οι ρόλοι που κρατούν τα άτομα με σεξουαλική διαστροφή-ναι, η κατάσταση που περιγράφεται είναι διαστροφή- μέσα τους ανιχνευέται κάποια σοφία, η οποία τους βοηθά να κρατούν κάποια, ιδιάζουσα έστω, επαφή με την πραγματικότητα και να αποφύγουν την ψύχωση. Αυτά τα άτομα πολεμούν με την ψυχοπαθολογία τους και προκειμένου να αποδιοργανωθουν τελείως, προσαρμόζονται και υπομένουν ακόμα και τον μέγιστο πόνο.Δεν ξέρω αλλα η ψυχική υγεία και η ασθένεια δεν διαφέρουν μεταξύ τους, όλοι διέρχονται από τα ίδια στάδια ,κάνοντας το καλύτερο που μπορούν. Κάποιοι τα καταφέρνουν καλύτερα, κάποιοι άλλοι λιγότερα καλά.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
.
.
-Μάλιστα είπαμε θα λες γλυκιά μου..
.
-Σας πουτάνα....Σας. Όχι στον ενικό.
.
.
-Σας παρακαλώ γαμήστε με, σας παρακαλώ. (Λες και μιλούσα σε πολλούς ένιωθα)

Δηλαδή αν η «σκλάβα» γυρίσει και φωνάξει «χτύπα με καριόλη/καράφλα κτλ κτλ» θα παραξηγηθεί ο «μάστερ» ??
Και αυτά τα κεφαλαία (Κ)υριος, (Α)φέντης, (Σ)ας κτλ που απαντά κανείς στις χιλιάδες σαδο ιστορίες που είναι αναρτημένες στο νετ δεν είναι η υπερτατή υποκρισία? Σα να διαβάζεις την πορνό εκδοση της καινής διαθήκης.  :P

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom