Νέα

Το σκάνδαλο Τσίπρα Βοτανικού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα yrret
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.104
Like
5.689
Πόντοι
1.206
σ' αυτό το φόρουμ τέτοια έχει. σ' άλλα, άλλα

Γενικώς θέλεις να φύγω από το φόρουμ ή μόνο στα πολιτικά θρεντς σε ενοχλεί η παρουσία μου;

Τουλάχιστον θα είχες την καλοσύνη να με αφίσεις να ποστάρω σ' αυτά με τις βίζιτες, εσύ που είσαι τόσο καλός και δημοκράτης!
Έλα, σε παρακαλώ!!!
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Μου αρεσε παντως η ατακα στρ8 "ολοι ειναι γνωστοι ολων" γιατι ο λατσης διαλεξε τον εργολαβο τσιπρα και οχι τον εργολαβο μπομπολα? εχει επαφες με το μεγαλο-καπιταλίστη λατση ....ο υπερασπιστης των εργατων....? Στην εταιρεια τσιπρα χωρις να ξερω θα ηθελα να μαθω απο καποιον απο εσας...δουλευουν ελληνες ή ξενοι ανασφαλιστοι....που τους υπερασπιζεται πολιτικα ο αλεξης?
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
καλα για τα στρωτακια του συριζα...πορνοπαπο και βολταιρο δεν θα πεις....κατι εσυ ο "αντικειμενικος"?


Θα σκάσεις ηλίθιο φασιστικό γουρούνι;;;;
Σταμάτα να γρυλίζεις.
Σταμάτα να ασχολείσαι μαζί μου και να προβοκάρεις.

Διαφορετικά θα τα πούμε κάπου αλλού.

Βούλωσε το!

Είναι η τελευταία προειδοποίηση αλήτη.
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Θα σκάσεις ηλίθιο φασιστικό γουρούνι;;;;
Σταμάτα να γρυλίζεις.
Σταμάτα να ασχολείσαι μαζί μου και να προβοκάρεις.

Διαφορετικά θα τα πούμε κάπου αλλού.

Βούλωσε το!

Είναι η τελευταία προειδοποίηση αλήτη.

πρεπει να φυγω τωρα....θα μου πεις αυριο την γνωμη σου...για τον Αλεξη?

Εαν παψω να ειμαι "προπαγανδιστης" απο εσενα και μεταβληθω σε "δημοκρατη" τοτε γιατι να ασχολουμε με εσενα?
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Θα σκάσεις ηλίθιο φασιστικό γουρούνι;;;;
Σταμάτα να γρυλίζεις.
Σταμάτα να ασχολείσαι μαζί μου και να προβοκάρεις.

Διαφορετικά θα τα πούμε κάπου αλλού.

Βούλωσε το!

Είναι η τελευταία προειδοποίηση αλήτη.

Βολταιρακο μην χανεις την ψυχραιμια σου ΗΡΕΜΗΣΕ....
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ...εβαλα ως φερενενς ιστολογιο του Συριζα....για να δουν και οι δυσπιστοι πως και οι σοβαροι ανθρωποι του ΣΥ.ΡΙΖΑ εχουν καταλαβει τι παιζει με τον αλεξη και εγκαλουν το κομμα τους...μεσω της ιστοσελιδας του ΣΥΡΙΖΑ....

Ποσο προπαγανδιστες φαινονται στα ματια ολων μας...ο βολταιρος...ο πορνοπαπος που κατηγορουν εμενα ως ......προπαγανδιστη!

ΑΥΤΟΙ που κοιμουνται αγκαλια με την εικονα του "θεου" αλεξη...και που υπερασπιζονται  την εντιμοτητα της αριστερας....και παντως δεν βαριουνται να κατηγορουν ΒΟΡΙΔΗ και ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗ...ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ?

Πανε για ΦΟΥΝΤΑ ολοι στο συριζα...θα το δουν συντομα το εργο

 

Συνημμένα

  • foynta.jpg
    foynta.jpg
    3,1 KB · Εμφανίσεις: 16

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
καλα ρε παιδια..τωρα με τις φωτιες που χαθηκαν οι οικολογοι-πρασινοι και ο τρεμοπουλος?

Εσυ που ησουν αραγε?

Πηγες να βοηθησεις πουθενα?

Η το παιζεις γαμιας απο το bourdela.tv μονο?
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.717
Πόντοι
6.925
δ. Ανεξαρτήτως ποια ήταν τα κίνητρα των 131, την απόφαση περί αναστολής την πήρε το ΣτΕ...Και στην τελική, όλοι έχουν δικαίωμα να προσφεύγουν στη δικαιοσύνη αν θεωρούν ότι αδικούνται...

Εφ'όσον έχουμε να κάνουμε με αγνά κίνητρα συμφωνώ ο κεθείς υπςρασπίζεται το συμφερον του. Η χρήση κεκαλυμένων καπελωμένων των συμφερόντων στο όνομα δημοκρατίας λαοκρατίας κλπ @@ είναι το εξοργιστικό, καθαρά επιχειρηματικές κινήσεις μασκαρεμένες φιλοεργατικοαντικαπιταλιστικά. Ερε ξύλο που χρειάζεται ... ατελείωτο, σαν τον μπαρμπα-Γιώργο που έδερνε τους Τούρκους.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
είναι τραγικό το τι απασχολεί άτομα με κατεστραμμένο εγκέφαλο, μόλις 2 μέρες μετά τη συγκλονιστική εθνική καταστροφή
 

tender

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
:pipa3:Η επιστολή

Αγαπητέ πρόεδρε,

Μ’ αυτήν την επιστολή σού γνωστοποιώ την απόφασή μου να μην διεκδικήσω θέση στο ψηφοδέλτιο του κόμματός μας στις επόμενες εκλογές, όποτε αυτές κι αν γίνουν. Με ενδιέφερε η συμμετοχή μου δεν το κρύβω. Δεν με ενδιαφέρει πια. Οι συνθήκες ισοπέδωσης που επικρατούν στο πολιτικό σκηνικό δεν μου επιτρέπουν να υπερασπιστώ τον εαυτό μου από τη συκοφαντία είτε αυτή προέρχεται από αντιπάλους, είτε -δυστυχώς- από «φίλους». Θα συνεχίσω με όλες μου τις δυνάμεις να στηρίζω το έργο της κυβέρνησης.

Εισήλθα στην πολιτική επιτυχημένος επαγγελματίας και αξιοπρεπής. Αξιοπρεπής αποχωρώ. Καμιά πικρία για πρόσωπα. Σ’ ευχαριστώ για την τιμή που μου έκανες. Προσπάθησα πάντοτε να ανταποκριθώ στις υποχρεώσεις μου με σοβαρότητα και υπευθυνότητα. Πιστεύω πως από τη θέση μου συνέβαλλα -έστω στο ελάχιστο- στις νικηφόρες εκλογές του 2004 και του 2007. Ανταποκρίθηκα υπηρετώντας αρχές και αξίες. Δεν διαπραγματεύτηκα και δεν διαπραγματεύομαι την πολιτική μου επιβίωση εις βάρος της αξιοπρέπειάς μου. Πεποίθησή μου πάντοτε παραμένει ότι οι πολίτες δεν θέλουν πολιτικούς που είναι έτοιμοι να κάνουν τα πάντα για να επιβιώσουν σε όλες τις καταστάσεις, αλλά πολιτικούς που όταν έρχεται η ώρα είναι έτοιμοι να πουν το μεγάλο όχι - το σωστό.

Με φιλικά αισθήματα και εκτίμηση

Θεόδωρος Ρουσόπουλος.
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Εδώ η Αττική καίγετε  και τα μουνιά χτενίζονται , και απόδειξης από τα Παναθηναϊκά  Νέα , καλά ποιος μαλάκας μπορεί να πιστέψει τις Μαλακίες που γράφουν τα τσιράκια του Βαρδινογιάννη , σαν να διαβάζεις ότι αδικήθηκε ο ολυμπιακός από τα ολυμπιακά νέα του Κοκκαλη ,   :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Θα σκάσεις ηλίθιο φασιστικό γουρούνι;;;;
Σταμάτα να γρυλίζεις.
Σταμάτα να ασχολείσαι μαζί μου και να προβοκάρεις.

Διαφορετικά θα τα πούμε κάπου αλλού.

Βούλωσε το!

Είναι η τελευταία προειδοποίηση αλήτη.
Εσύ giati νιβριαζι κουτό μου? ελα να σου κανι ενα μασα να σου περασει ο καιμο!!! κανο και αυταρκικο αμα κριαστι!!!!
μι βριζι και σε κανι πρασινο πρασινο και δεν σε αναγκνοριτσο μιτα!!!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
είναι τραγικό το τι απασχολεί άτομα με κατεστραμμένο εγκέφαλο, μόλις 2 μέρες μετά τη συγκλονιστική εθνική καταστροφή
Κόλησες γερά ρε σύ!!!
Ξεκόλα , κάνεις  λές και κλείσανε όλα τα μπου και τα στου και τώρα τι κάνουμε!!!
Είσαι αν πιάσουν κάποιον εμπρηστή να πάμε να τον τσακίσουμε στο ξύλο και ας μας κλείσουν και μέσα μετα?
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Εσυ που ησουν αραγε?

Πηγες να βοηθησεις πουθενα?

Η το παιζεις γαμιας απο το bourdela.tv μονο?

Οταν το παιζεις οικολογος, θα πρεπει στις δυσκολες ωρες να βγαινεις μπροστα και να παιρνεις πρωτοβουλιες ιδιαιτερα οταν σε εχει ψηφισει το 3,1% του λαου...και οχι να χανεσαι..

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΠΑ οτι ειμαι οικολογος για να ρωτας εαν βοηθησα προχτες αλλα φιλοξενησα (βοηθησα κατα καποιο τροπο) τους συγγενεις μου που μενουν εκει...

παντως και οσοι εθελοντες βοηθησαν στις φωτιες προχτες δεν ειναι οικολογοι-πρασινοι.
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
είναι τραγικό το τι απασχολεί άτομα με κατεστραμμένο εγκέφαλο, μόλις 2 μέρες μετά τη συγκλονιστική εθνική καταστροφή

καλα αφου εισαι συγκλονισμενος απο τις φωτιες...και απορεις το τι απασχολει τον υρρετ 2 μερες μετα την εθνικη καταστροφη (προφανως θες να πεις οτι θα πρεπει να σκεφτομαι τις φωτιες), προτεινω να σταματησεις να σκεφτεσαι το ιστολογιο αυτο και να πας να σβησεις τις φωτιες.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
καλα αφου εισαι συγκλονισμενος απο τις φωτιες...και απορεις το τι απασχολει τον υρρετ 2 μερες μετα την εθνικη καταστροφη (προφανως θες να πεις οτι θα πρεπει να σκεφτομαι τις φωτιες), προτεινω να σταματησεις να σκεφτεσαι το ιστολογιο αυτο και να πας να σβησεις τις φωτιες.

Πολύ έξυπνο αυτό που έγραψες, φαντάζομαι ότι πέρασες αρκετή ώρα σκεπτόμενος τι να απαντήσεις

κακομοιροπουλε..
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Πολύ έξυπνο αυτό που έγραψες, φαντάζομαι ότι πέρασες αρκετή ώρα σκεπτόμενος τι να απαντήσεις

κακομοιροπουλε..

εγω σκεφτομαι τι να απαντησω (αρκετη ωρα) και σκεφτεσαι αρκετη ωρα τι να πεις....
 
OP
OP
Y

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
659
Πόντοι
96
Μα εργαστηκε στο «Golden Hall» στο Μαρούσι ο καραμανος !αυτο δεν πρεπει να το ρωτας πρωτο θεμα,ΙΣΧΥΕΙ!

Αυτα κυριοι,για να δειτε ποση λασπη εχει φαει ο Παναθηναικος απο ατομα που δεν γνωριζουν την τύφλα τους ..

Οταν εμεις τα λεγαμε επειδη γνωριζαμε προσωπα κ πραγματα(οπως καθε ψαγμενος Παναθηναικος),καποια σκουπιδια Bloggers-τσατσοι του ΣΥΝ,μας κατηγορουσαν για 'αδικο πολεμο στον ΣΥΝ'

Βαζω ενδεικτικά καποιες απο τις αναρτησεις που τα εγραφα κ δεχομουν πολεμο απο τους αμορφωτους οπαδους του ΣΥΝ..











κ διαβαστε κ εδω στα σχολια,μια συζητηση με εναν οπαδο του ΣΥΝ,σχετικα με το γηπεδικο του Παο κ θα σας λυθουν καποιες αποριες

πηγη:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom