Νέα

ΤΟ ΠΛΑΣΤΟ κείμενο της καταδίκης του Ιησού...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα anatolgami
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ρε μη γαματε το θρεντ ενα σοβαρο ανοιξε ο ανθρωπος και του το γαμησατε.σκαστε επιτελους.ρε μαλακες το batman arkham asylum τι παιχνιδαρα ειναι.τωρα το ανακαλυψα και εχει βγει λεει αρκετο καιρο.τι μαλακες ειστε γιατι δεν υπαρχει ενα θρεντ για την ενημερωση μας για βιντεο παιχνιδια.
τυπε εγω πηρα το UFC Undisputed 2010
πολυ ξυλο δικε μου :rockon:
 
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
'νταξει ούτε και εγώ το διάβασα όλο, αλλά νομίζω ότι το εκλεκτό μέλος θέλει να μας πει ότι ο Τζίζους δεν υπάρχει, διόρθωσε με τύπε αν κάνω λάθος, είπα ότι δεν το διάβασα όλο.

Μετά από αυτή την αποκάλυψη, φίλοι μου, σκέφτομαι να ασπασθώ τον δωδεκαθεϊσμό μια και σίγουρα θα υπάρχουν κείμενα έγκυρα για την ύπαρξη του Δία και της παρέας του, που ήταν και γκομενιάρης.

Για μουσουλμανισμό και ιουδαϊσμό δεν το σκέφτομαι, είμαι μεγάλος για περιτομή.

Άντε και καλό βράδυ.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Εσάς σας νοιάζει αν υπάρχει Θεός και αν σταυρώθηκε, ή αν του βάλανε ακάνθινο στεφάνι ή αν φράψανε επιγραφή ή αν έγινε το Bing Bang ή αν έκλασε ο Θεός και έγινε το σύμπαν?
Ολα αυτά είναι μικροψυχίες να τα αναλύει κάποιος γαι να κάνει τον έξυπνο και να προκαλεί.
Το θέμα είναι κατά πόσο μας βοηθάνε αυτά που δίδαξε ο Χριστός και αυτά που έπραξε ώστε να κάνουμε τη ζωή μας καλύτερη. Πόσο εφαρμόσιμα είναι, και τι παράδειγμα μας δίνουν ώστε να βοηθάμε τον ευατό μας και τους άλλους δίπλα μας. Το ίδιο και για τις άλλες θρησκείες.

Και εγώ μπορώ να σου πω πως οι KISS που έχεις στο banner σου είναι κωλοφασίστες και ναζιστές και τα δύο SS στο τέλος παραπέμπουν στα ΕΣ-ΕΣ των Ναζι γιατί είναι ολόιδια.
Ομως προτιμώ να απολαμβάνω το Detroit Rock City και να αφήνω στην άκρη της κακεντρέχειες (και τις αμπελοφιλοσοφίες)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.917
Κριτικές
1
Like
29.613
Πόντοι
8.006
Εσάς σας νοιάζει αν υπάρχει Θεός και αν σταυρώθηκε, ή αν του βάλανε ακάνθινο στεφάνι ή αν φράψανε επιγραφή ή αν έγινε το Bing Bang ή αν έκλασε ο Θεός και έγινε το σύμπαν?
Ολα αυτά είναι μικροψυχίες να τα αναλύει κάποιος γαι να κάνει τον έξυπνο και να προκαλεί.
Το θέμα είναι κατά πόσο μας βοηθάνε αυτά που δίδαξε ο Χριστός και αυτά που έπραξε ώστε να κάνουμε τη ζωή μας καλύτερη. Πόσο εφαρμόσιμα είναι, και τι παράδειγμα μας δίνουν ώστε να βοηθάμε τον ευατό μας και τους άλλους δίπλα μας. Το ίδιο και για τις άλλες θρησκείες.

Και εγώ μπορώ να σου πω πως οι KISS που έχεις στο banner σου είναι κωλοφασίστες και ναζιστές και τα δύο SS στο τέλος παραπέμπουν στα ΕΣ-ΕΣ των Ναζι γιατί είναι ολόιδια.
Ομως προτιμώ να απολαμβάνω το Detroit Rock City και να αφήνω στην άκρη της κακεντρέχειες (και τις αμπελοφιλοσοφίες)

Μεγαλη κουβεντα φιλε. Μενουμε τελικα στον τυπο και οχι στην ουσια. Ας μας πει καποιος αν η διδασκαλια του Ιησου ειναι σωστη ή λαθος. Κι οχι να απορριπτουμε την διδασκαλια του επειδη αποδεικνυεται μουφα το κειμενο της καταδικης ή ο χιτωνας του βατικανου. Πολυ σωστος.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ωραιος ο σαρουμαν....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Και εγώ μπορώ να σου πω πως οι KISS που έχεις στο banner σου είναι κωλοφασίστες και ναζιστές και τα δύο SS στο τέλος παραπέμπουν στα ΕΣ-ΕΣ των Ναζι γιατί είναι ολόιδια.
Ομως προτιμώ να απολαμβάνω το Detroit Rock City και να αφήνω στην άκρη της κακεντρέχειες (και τις αμπελοφιλοσοφίες)
Μεγαλη κουβεντα φιλε. Μενουμε τελικα στον τυπο και οχι στην ουσια. Ας μας πει καποιος αν η διδασκαλια του Ιησου ειναι σωστη ή λαθος. Κι οχι να απορριπτουμε την διδασκαλια του επειδη αποδεικνυεται μουφα το κειμενο της καταδικης ή ο χιτωνας του βατικανου. Πολυ σωστος.
τυπε η αληθεια δεν βρισκεται στον λογο του θεου
η αληθεια βρισκεται στους sex pistols
γκεγκε? :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
απαπαπα....θα μας πεθάνετε βραδιατικα....ακους εκει...  κουαξ  ...παπαπαπα
ενταξει τελειωσε αυτος τυπε,πηγε στην κυπρο οποτε δεν θα εχουμε αγχος
εγω παντως αν φυγει ο νιοπλιας θελω αγγελαρα αναστασιαδη :rockon:
 

zilberto

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
148
Κριτικές
3
Like
72
Πόντοι
1
ενταξει τελειωσε αυτος τυπε,πηγε στην κυπρο οποτε δεν θα εχουμε αγχος
εγω παντως αν φυγει ο νιοπλιας θελω αγγελαρα αναστασιαδη :rockon:
βασικα να ερθει coach...οχι trainer...coach...κ όποιος θέλει ασ ειναι...αλλα....coach
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
βασικα να ερθει coach...οχι trainer...coach...κ όποιος θέλει ασ ειναι...αλλα....coach
τυπε αγγελαρας λεμε :rockon:
κολλαει και με το θεμα μας
θα του πηγαινει ολους στο α.ορος και θα τους μοιραζει κομποσκοινια :2funny:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.465
Κριτικές
31
Like
12.146
Πόντοι
5.097
τυπε αγγελαρας λεμε :rockon:
κολλαει και με το θεμα μας
θα του πηγαινει ολους στο α.ορος και θα τους μοιραζει κομποσκοινια :2funny:
το νεο προπονητηριο του παναθηναικου για την καλοκαιρινη προετοιμασια θα γινει στο αγιο ορος και κρατα τη παιανια να τη βαλεις στο κωλο σου καβουρογιαννη :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
το νεο προπονητηριο του παναθηναικου για την καλοκαιρινη προετοιμασια θα γινει στο αγιο ορος και κρατα τη παιανια να τη βαλεις στο κωλο σου καβουρογιαννη :2funny: :2funny:
με την βοηθεια του Θεου
θα τους γαμησουμε την Παναγια
ελεγε ο αγγελαρας :2funny: :2funny:
εχω μαθει οτι βλεπει και σε οραματα τον παισιο :o
 
OP
OP
anatolgami

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.153
Κριτικές
4
Like
1.599
Πόντοι
266
Εσάς σας νοιάζει αν υπάρχει Θεός και αν σταυρώθηκε, ή αν του βάλανε ακάνθινο στεφάνι ή αν φράψανε επιγραφή ή αν έγινε το Bing Bang ή αν έκλασε ο Θεός και έγινε το σύμπαν?
Ολα αυτά είναι μικροψυχίες να τα αναλύει κάποιος γαι να κάνει τον έξυπνο και να προκαλεί.
Το θέμα είναι κατά πόσο μας βοηθάνε αυτά που δίδαξε ο Χριστός και αυτά που έπραξε ώστε να κάνουμε τη ζωή μας καλύτερη. Πόσο εφαρμόσιμα είναι, και τι παράδειγμα μας δίνουν ώστε να βοηθάμε τον ευατό μας και τους άλλους δίπλα μας. Το ίδιο και για τις άλλες θρησκείες.

Και εγώ μπορώ να σου πω πως οι KISS που έχεις στο banner σου είναι κωλοφασίστες και ναζιστές και τα δύο SS στο τέλος παραπέμπουν στα ΕΣ-ΕΣ των Ναζι γιατί είναι ολόιδια.
Ομως προτιμώ να απολαμβάνω το Detroit Rock City και να αφήνω στην άκρη της κακεντρέχειες (και τις αμπελοφιλοσοφίες)

...Αν λοιπόν διαβάσεις το κείμενό μου θα δεις πως τα κείμενα που τάχα λένε τι δίδαξε ο καλός Χριστούλης είναι ΓΕΜΑΤΑ ανακρίβειες και ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ (όπως άλλωστε και αυτά που τάχατες δίδαξε ο Χριστούλης)...
Όσο για το SS των KISS, ΚΑΜΙΑ απολύτως σχέση δεν έχει με το ναζισμό...συμβολίζει 2 κεραυνούς και κατά συνέπεια την ενέργεια της μουσικής του συγκροτήματος...ΔΕΝ μπορείς λοιπόν να το πεις, αν δεν έχεις επιχειρήματα...Άλλωστε, ας μην ξεχνάμε πως ο αρχηγός του συγκροτήματος Gene Simmons (αληθινό όνομα Chaim Witz) είναι Εβραίος και πως η μητέρα του ήταν τρόφιμος Ναζιστικού στρατοπέδου συγκέντρωσης...
...ΑΝΤΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ.
 

Επισκέπτης
δεν ειπαμε να μην γελας με τα τιμημενα μελη του σαιτ?σοβαρεψου επιτελους.πηρατε και τον Μπαγιεβιτς.

Αυτο τωρα πες μου εσυ το βρισκεις λογικο? Μια ζωη τα αζητητα και πεταμενα σας μαζευουμε.

Να μου το θυμηθεις που αυτος θα ερθει , θα τα κανει κωλο και θα απελθει.  :helpplea:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.465
Κριτικές
31
Like
12.146
Πόντοι
5.097
Αυτο τωρα πες μου εσυ το βρισκεις λογικο? Μια ζωη τα αζητητα και πεταμενα σας μαζευουμε.

Να μου το θυμηθεις που αυτος θα ερθει , θα τα κανει κωλο και θα απελθει.  :helpplea:
κουμπαρουλα θα μου βρεις και εμενα δουλεια να μεταναστευσω στη κυπρο :dancing:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.917
Κριτικές
1
Like
29.613
Πόντοι
8.006
...Αν λοιπόν διαβάσεις το κείμενό μου θα δεις πως τα κείμενα που τάχα λένε τι δίδαξε ο καλός Χριστούλης είναι ΓΕΜΑΤΑ ανακρίβειες και ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ (όπως άλλωστε και αυτά που τάχατες δίδαξε ο Χριστούλης)...
Όσο για το SS των KISS, ΚΑΜΙΑ απολύτως σχέση δεν έχει με το ναζισμό...συμβολίζει 2 κεραυνούς και κατά συνέπεια την ενέργεια της μουσικής του συγκροτήματος...ΔΕΝ μπορείς λοιπόν να το πεις, αν δεν έχεις επιχειρήματα...Άλλωστε, ας μην ξεχνάμε πως ο αρχηγός του συγκροτήματος Gene Simmons (αληθινό όνομα Chaim Witz) είναι Εβραίος και πως η μητέρα του ήταν τρόφιμος Ναζιστικού στρατοπέδου συγκέντρωσης...
...ΑΝΤΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ.

KISS δεν ειναι ακρωνυμιο του Knights in Satan's Service? Ή κανω λαθος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom