Νέα

Το πιπίνι Άννα Διαμαντοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexygreekblog
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 328K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
τη κοβεις τη κοπ'ελα να χρειάζεται φωτοσοπ? το μάθαμε τώρα όλοι και συνέχεια η ίδια πιπίλα "πολυ φωτοσοπ και πολύ φωτοσοπ"

Ποια πιπίλα βρε πονηρή ? έχει photoshop η συγκεκριμένη φωτογραφία ναι η όχι ? και αφου δεν το χρειάζεται εσύ γιατί το κάνεις ?
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
150
Like
8
Πόντοι
1
Ποια πιπίλα βρε πονηρή ? έχει photoshop η συγκεκριμένη φωτογραφία ναι η όχι ? και αφου δεν το χρειάζεται εσύ γιατί το κάνεις ?

φυσικά και έχει
αλλά υπάρχουν πολλά περισσότερα που μπορείς να κάνεις στο photoshop απο το να διορθώσεις η και να αλλοιωσεις την εμφάνιση του μοντέλου  ;)
 

Dino Velvet

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Like
0
Πόντοι
16
τιποτα σε λεσβιακο δεν παιζει.......μαριαννα κανε τα κουμαντα σου..αμα θες μπορω να ειμαι ο καλλιτεχνικος παραγωγος της σαπφικης υπερβασης. :jerking:
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
στιλε μου λιγο το τηλεφωνο της??? η εστω μσν??
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
εχω να της πω κατι πολυ σημαντικο... γρηγορα!
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
150
Like
8
Πόντοι
1
τιποτα σε λεσβιακο δεν παιζει.......μαριαννα κανε τα κουμαντα σου..αμα θες μπορω να ειμαι ο καλλιτεχνικος παραγωγος της σαπφικης υπερβασης. :jerking:

βρες μου τα μοντέλα, πλήρωσε με για τις φωτογραφίες και voila!  :grin:
 

Dino Velvet

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Like
0
Πόντοι
16
βρες μου τα μοντέλα, πλήρωσε με για τις φωτογραφίες και voila!  :grin:
ετσι ξερω και εγω.... ;) εγω ελεγα να σε φωτογραφησω παρεα με την φιλη σου.....εχω οραμα..θα κανουμε εναλλακτικη φωτογραφηση....
τουλαχιστον αμα σας πληρωσω θα εχω και επιπλεον παροχες???
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
150
Like
8
Πόντοι
1
ετσι ξερω και εγω.... ;) εγω ελεγα να σε φωτογραφησω παρεα με την φιλη σου.....εχω οραμα..θα κανουμε εναλλακτικη φωτογραφηση....
τουλαχιστον αμα σας πληρωσω θα εχω και επιπλεον παροχες???

χαχα! μη παρασυρεσαι επειδη είμαστε σ'αυτο το σαιτ δεν παει έτσι  :P
εγώ δεν ταιριάζω να με φωτογραφήσεις με την άννα είμαστε κάπως...δυσανάλογες  :P
επίσης είσαι φωτογράφος?  :think:
τις παραπάνω φωτογραφίες της Αννούλας εγώ τις έχω βγάλει, αν έχεις κάποια παραγωγή στο μυαλό σου πές μας να τα βάλουμε κάτω και να δούμε που λέει και η Πουρσανίδου!  :sunglasses:
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
φυσικά και έχει
αλλά υπάρχουν πολλά περισσότερα που μπορείς να κάνεις στο photoshop απο το να διορθώσεις η και να αλλοιωσεις την εμφάνιση του μοντέλου  ;)

Πολλά υπάρχουν αλλά εσυ η όποιος άλλος δούλεψε τις φωτογραφίες στο photoshop έχει πειράξει πρόσωπο και σώμα, το λίγο είναι και απαραίτητο για να δημοσιευθούν οι φωτογραφίες αλλά σε αυτές που έβαλες σε κάποιες είναι υπερβολικό.
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
150
Like
8
Πόντοι
1
Πολλά υπάρχουν αλλά εσυ η όποιος άλλος δούλεψε τις φωτογραφίες στο photoshop έχει πειράξει πρόσωπο και σώμα, το λίγο είναι και απαραίτητο για να δημοσιευθούν οι φωτογραφίες αλλά σε αυτές που έβαλες σε κάποιες είναι υπερβολικό.

ξερω τι φωτοσοπ έχω κανει κ σου λεω οτι προσωπο κ σωμα δν εχει πειραχτει πουθενα υπερβολικα
 

Dino Velvet

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Like
0
Πόντοι
16
χαχα! μη παρασυρεσαι επειδη είμαστε σ'αυτο το σαιτ δεν παει έτσι  :P
εγώ δεν ταιριάζω να με φωτογραφήσεις με την άννα είμαστε κάπως...δυσανάλογες  :P
επίσης είσαι φωτογράφος?  :think:
τις παραπάνω φωτογραφίες της Αννούλας εγώ τις έχω βγάλει, αν έχεις κάποια παραγωγή στο μυαλό σου πές μας να τα βάλουμε κάτω και να δούμε που λέει και η Πουρσανίδου!  :sunglasses:
ωραια θα σε ενημερωσω...αλλα ειμαι των ακρων θα ξεψυγουμε απο τα κλασσικα μοτιβα .
 

Hellion

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2010
Μηνύματα
268
Like
98
Πόντοι
1
το κοριτσάκι το ξέρω, είναι απο τα μέρη μου.

Απο κοντά είναι ακόμα καλύτερη. Βάζεις τα κλάμματα.
 

toympa

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2010
Μηνύματα
668
Like
12
Πόντοι
6
diamantopoulou.jpg


Άννα Διαμαντοπούλου
[URL unfurl="true"]http://okokoras.gr/2011/07/30/upskirt-%ce%b1%cf%80%cf%8c-%cf%84%ce%b7%ce%bd-%ce%ac%ce%bd%ce%bd%ce%b1-%ce%b4%ce%b9%ce%b1%ce%bc%ce%b1%ce%bd%cf%84%ce%bf%cf%80%ce%bf%cf%8d%ce%bb%ce%bf%cf%85/[/url]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom