Νέα

Το πέος μου βρωμάει και ζέχνει, τί να κάνω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MrRobot15
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 239
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
MrRobot15

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
456
Κριτικές
3
Like
583
Πόντοι
301
Ναι ρε φίλε να είσαι υπεύθυνος μέχρι να λύσεις ότι είναι το προβλημα σου να μην ξαναπάς..τι σου φταίνε οι άλλοι.
Δεν θα τα βαψω μαυρα και θα κλειστω και σε μοναστηρι θα κανω οτι θελω παντα με προσοχη ηδη με εχει παρει απο κατω δν θα γινω ομως και μοναχος λεγε οτι θες εσυ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.937
Κριτικές
1
Like
29.665
Πόντοι
8.006
Δεν θα τα βαψω μαυρα και θα κλειστω και σε μοναστηρι θα κανω οτι θελω παντα με προσοχη ηδη με εχει παρει απο κατω δν θα γινω ομως και μοναχος λεγε οτι θες εσυ
Δηλαδη τύπε αν ειχες σύφιλη ή έιτζ θα εξακολουθούσες να πηγαινεις?
 
OP
OP
MrRobot15

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
456
Κριτικές
3
Like
583
Πόντοι
301
Ναι ρε φίλε να είσαι υπεύθυνος μέχρι να λύσεις ότι είναι το προβλημα σου να μην ξαναπάς..τι σου φταίνε οι άλλοι.
και αν θες να ξερεις εγω το λεω και αναφερω το προβλημα μου και το συζηταω για τραβα βρες εσυ ολους αυτους που τα κρυβουν και κανουν οτι κανουν και δεν λενε τιποτα και μετα ελα πιασε εμενα και πιστεψε με ειναι μπολικοι
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.937
Κριτικές
1
Like
29.665
Πόντοι
8.006
και αν θες να ξερεις εγω το λεω και αναφερω το προβλημα μου και το συζηταω για τραβα βρες εσυ ολους αυτους που τα κρυβουν και κανουν οτι κανουν και δεν λενε τιποτα και μετα ελα πιασε εμενα και πιστεψε με ειναι μπολικοι
Επειδή δηλαδη το λες ανωνυμα σε ενα σάιτ για πουτανες, ολα καλα? Εισαι με τα καλα σου?
 
OP
OP
MrRobot15

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
456
Κριτικές
3
Like
583
Πόντοι
301
Επειδή δηλαδη το λες ανωνυμα σε ενα σάιτ για πουτανες, ολα καλα? Εισαι με τα καλα σου?
και τι θες να κανω να βγω με ονομα και επιθετο να το διατυμπανιζω σε ολους και να μεινω κλεισμενος σπιτι μια ζωη??? αυτο προτεινεις?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.937
Κριτικές
1
Like
29.665
Πόντοι
8.006
και τι θες να κανω να βγω με ονομα και επιθετο να το διατυμπανιζω σε ολους και να μεινω κλεισμενος σπιτι μια ζωη??? αυτο προτεινεις?
Να πας να λυσεις το προβλημα σου και να μην συμπεριφερεσαι αντικοινωνικα.
Ναι, μεχρι να λυσεις το θεμα, να κατσεις σπιτι σου
 
OP
OP
MrRobot15

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
456
Κριτικές
3
Like
583
Πόντοι
301
Να πας να λυσεις το προβλημα σου και να μην συμπεριφερεσαι αντικοινωνικα.
Ναι, μεχρι να λυσεις το θεμα, να κατσεις σπιτι σου
Δεν λυνεται τυπε μου γι αυτο λεγεται και χρονιο προβλημα
 

Micho00

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
185
Κριτικές
11
Like
941
Πόντοι
311
Παιδια καλησπερα εχω ενα προβλημα ειμαι 30 χρονων και εχω θεμα με το πεος μου βρωμαει παρα πολυ παρολο που πλενομαι και κανω μπανιο δυστυχως πηγα σε ουρολογο και μου διεγνωσε χρονια προστατιτιδα και μου ειπε οτι μαλλον απο εκει πηγαζει αυτο το προβλημα. Τι να κανω εχετε καμια λυση. Σας εχει τυχει η ειμαι ο μονος. Ντρεπομαι καθε φορα που ειμαι με κοπελα μην γινω ρεζιλι απο την μποχα νταξει με πεταλουδιτσες της νυχτας δεν εχω τοσο θεμα γιατι ειναι επαγγελματιες αλλα με κανονικη κοπελα τι θα γινει. Ακουω λυσεις μακαρι να υπηρχε κανα αποσμητικο πεος.
Δες το Arrenprost. Συμπλήρωμα διατροφής για τον προστάτη με φυτικά συστατικά που μου το είχε προτείνει ουρολόγος. Ρωτα φυσικά πρώτα και τον δικό σου γιατρό.
 
OP
OP
MrRobot15

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
456
Κριτικές
3
Like
583
Πόντοι
301
Να πας να λυσεις το προβλημα σου και να μην συμπεριφερεσαι αντικοινωνικα.
Ναι, μεχρι να λυσεις το θεμα, να κατσεις σπιτι σου
και να ξερεις και κατι τυπε προστατιτιδα ειναι πιο πιθανο να κολλησεις απο μια πισινα που εχουν χρησιμοποιησει πολλα ατομα παρα με πουτανα σε δελο με προφυλακτικο. Αντε πιασε εσυ εναν εναν πριν μπει σε πισινα και παρε ιστορικο του
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
587
Κριτικές
27
Like
1.943
Πόντοι
1.196
και αν θες να ξερεις εγω το λεω και αναφερω το προβλημα μου και το συζηταω για τραβα βρες εσυ ολους αυτους που τα κρυβουν και κανουν οτι κανουν και δεν λενε τιποτα και μετα ελα πιασε εμενα και πιστεψε με ειναι μπολικοι
Μόλις το δηλώσουν κι αυτοί κράξιμο θα φάνε.
Που να ξέρω ποιοι είναι .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να πας να λυσεις το προβλημα σου και να μην συμπεριφερεσαι αντικοινωνικα.
Ναι, μεχρι να λυσεις το θεμα, να κατσεις σπιτι σου
Κοίτα που θα ερχόταν η στιγμή να συμφωνήσω μαζί σου....
Τι σου είναι αυτή η ζωή
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
587
Κριτικές
27
Like
1.943
Πόντοι
1.196
και να ξερεις και κατι τυπε προστατιτιδα ειναι πιο πιθανο να κολλησεις απο μια πισινα που εχουν χρησιμοποιησει πολλα ατομα παρα με πουτανα σε δελο με προφυλακτικο. Αντε πιασε εσυ εναν εναν πριν μπει σε πισινα και παρε ιστορικο του
Η προστατίτιδα δεν είναι μεταδοτική κυριακάτικε προχωρα.
Κολπιτιδα είναι αυτό που λες.
Μπερδέψες πουτσες βούρτσες μούνιαα ψαλίδια τα χεις μπερδέψει όλα
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2024-01-25-20-36-14-143_com.brave.browser-edit.jpg
    Screenshot_2024-01-25-20-36-14-143_com.brave.browser-edit.jpg
    203,5 KB · Εμφανίσεις: 23
  • Like
Αντιδράσεις: cool11
OP
OP
MrRobot15

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
456
Κριτικές
3
Like
583
Πόντοι
301

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
587
Κριτικές
27
Like
1.943
Πόντοι
1.196
Συμφωνω τι με πρηζεις τοτε εγω σου ειπα πως το επαθα απο χειρουργειο με καθετηρα μην με πρηζεις λοιπον
Τι συμφωνείς εσύ έγραψες ότι την κολλάς σε πισίνα την προστατίτιδα.
Επίσης η άσχημη μυρωδιά είναι μικυττας-μικρωβιο που αυτά είναι μεταδοτικά.
Πριν φτιάξεις Κυριακάτικο Τετάρτη ενημερωσου άλλη φορά.
 
OP
OP
MrRobot15

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
456
Κριτικές
3
Like
583
Πόντοι
301
Να στο θεσω αλλιως αν πας με μια γυναικα που εχει απλη κολπιτιδα με προφυλακτικο δεν θα παθεις κατι αν ερθεις σε επαφη με πισινα με γυναικες που εχουν εστω απλη κολπιτιδα εχεις περισσοτερες πιθανοτητες να κολλησεις απο την σεξουαλικη επαφη με προφυλαξη γενικα το ανεφερα για να σου πω οτι δν μπορω να καθομαι εσωκλειστο σπιτι η να γινω μοναχος επειδη εχω οτι εχω θα κανω οτι θελω παντα σεβομενος το ανθρωπο που εχω απεναντι μου και με προφυλαξη. Και οτι το αναφερω το προβλημα μου και το συζηταω εδω δν νομιζω οτι ειναι κακο στο ειπα και πριν βρες αυτους που τα κρυβουν και εχουν χιλια διο και λενε ειμαι μια χαρα αυτους να φοβασαι. Σε αφηνω τωρα γιατι με συγχησες βραδιατικο
 

papakos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
227
Like
277
Πόντοι
21
Τι μου θύμησες....

Πριν κάποια χρόνια είχα κάποια οσμή και πήγα σε γιατρό. Αυτός τράβηξε τέρμα πίσω να εμφανιστεί εντελώς το πουτσοκέφαλο και έμεινε εκεί κανά 5 λεπτο να το κοιτάει και να μυρίζει. Μου είπε να ταμπονάρω το πουτσοκέφαλο με μπεταντιν για ένα χρονικό διάστημα και απλό πλύσιμο με νερό και όχι περίεργα σαπούνια. Επίσης όποτε τελειώνω, να στραγγίζω, κατούρημα και πλύσιμο.
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
587
Κριτικές
27
Like
1.943
Πόντοι
1.196
Να στο θεσω αλλιως αν πας με μια γυναικα που εχει απλη κολπιτιδα με προφυλακτικο δεν θα παθεις κατι αν ερθεις σε επαφη με πισινα με γυναικες που εχουν εστω απλη κολπιτιδα εχεις περισσοτερες πιθανοτητες να κολλησεις απο την σεξουαλικη επαφη με προφυλαξη γενικα το ανεφερα για να σου πω οτι δν μπορω να καθομαι εσωκλειστο σπιτι η να γινω μοναχος επειδη εχω οτι εχω θα κανω οτι θελω παντα σεβομενος το ανθρωπο που εχω απεναντι μου και με προφυλαξη. Και οτι το αναφερω το προβλημα μου και το συζηταω εδω δν νομιζω οτι ειναι κακο στο ειπα και πριν βρες αυτους που τα κρυβουν και εχουν χιλια διο και λενε ειμαι μια χαρα αυτους να φοβασαι. Σε αφηνω τωρα γιατι με συγχησες βραδιατικο
Αλλά λέει η θεια μου αλλά ακούν τα αυτιά μου.
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.321
Like
2.405
Πόντοι
456

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
587
Κριτικές
27
Like
1.943
Πόντοι
1.196
Υσχιει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom