Νέα

Το makeleio.gr πέθανε τον Αντώνη Βαρδή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzooon1989
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 278
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Απόψε εσύ το ανακίνησες πρώτος το ζήτημα οπότε οφείλεις να παραθέσεις τα στοιχεία σου.

δεν παραθέτω τίποτα αν δεν εμφανιστεί ο ίδιος να αναλάβει την ευθύνη των όσων "καταμαρτύρησε"
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.299
Like
5.082
Πόντοι
1.406
Εχω σοκαριστει δεν περιμενα να παει πασο ο Αλεξ,πιστευα οτι θα δηλωσει παρων,ακομα και αν ερχοταν η καταστροφη μετα,να επεφτε ηρωικα μαχομενος...
Ενα ειδωλο μου γκρεμιστηκε αποψε :< :< :<
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Εχω σοκαριστει δεν περιμενα να παει πασο ο Αλεξ,πιστευα οτι θα δηλωσει παρων,ακομα και αν ερχοταν η καταστροφη μετα,να επεφτε ηρωικα μαχομενος...
Ενα ειδωλο μου γκρεμιστηκε αποψε :< :< :<

ούτε εγώ το περίμενα, πάει να το ρίξει σε φάση "δεν ασχολούμαι με εμμονικούς τύπους", "απαξιώ" κι έτσι, βολικό :think:
 

Επισκέπτης
Εχω σοκαριστει δεν περιμενα να παει πασο ο Αλεξ,πιστευα οτι θα δηλωσει παρων,ακομα και αν ερχοταν η καταστροφη μετα,να επεφτε ηρωικα μαχομενος...
Ενα ειδωλο μου γκρεμιστηκε αποψε :< :< :<

Μην απογοητεύεσαι.Στο βάθος ακούγεται ροχαλητό.Τον πήρε ο ύπνος. :sleeping:
 

_Σατράπης_

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2014
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6
Βατραχε ο αλλος εχει κρυφτει και μπαινει σε αλλα θρεντ υποστηριζοντας τον Σαμαρακο του..την εχει ψυλιαστει τη δουλεια οτι δεν μπλοφαρεις και προκειμενου να παραδεχτει την ηττα του,κρυβεται και δεν τον βλεπω να ξεπροβαλλει. Μαλλον πρεπει να δρασεις πλεον και να πεταξεις την ατομικη βομβα
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Βατραχε ο αλλος εχει κρυφτει και μπαινει σε αλλα θρεντ υποστηριζοντας τον Σαμαρακο του..την εχει ψυλιαστει τη δουλεια οτι δεν μπλοφαρεις και προκειμενου να παραδεχτει την ηττα του,κρυβεται και δεν τον βλεπω να ξεπροβαλλει. Μαλλον πρεπει να δρασεις πλεον και να πεταξεις την ατομικη βομβα

άσ'τον να δούμε τι μπορεί να προφασιστεί μπορεί να αμφισβητήσει το δημοσίευμα της εσπρέσσο ως ανακριβές αφού ο ίδιος ξέρει τι είδε :think:


 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366

_Σατράπης_

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2014
Μηνύματα
806
Like
0
Πόντοι
6
Πολυ χεστης για δικηγορος παντως. Τον φανταζομαι στα δικαστικα εδρανα, λιγο πριν την καταδικη του πελατη του να φευγει τρεχοντας απο την αιθουσα αφηνοντας τον δικο του στα κρυα του λουτρου
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Πολυ χεστης για δικηγορος παντως. Τον φανταζομαι στα δικαστικα εδρανα, λιγο πριν την καταδικη του πελατη του να φευγει τρεχοντας απο την αιθουσα αφηνοντας τον δικο του στα κρυα του λουτρου

:2funny:

το παρακάτω ποστ πάντως είναι όλα τα λεφτά, επιχειρεί εντέχνως να ρίξει την ευθύνη στον καρατζόν που ο άνθρωπος άνοιξε ένα θέμα με την είδηση εκεί που την πέτυχε, ούτε ισχυρίστηκε ότι την ανέβασε πρώτο το μακελειό ούτε τίποτα, ενώ το θέμα είναι πως ο ίδιος ο άλεξ οφείλει να ζητήσει συγγνώμη για την ψεύτικη "μαρτυρία" του, που ήταν και (δήθεν) αυτόπτης μάρτυρας κιόλας και δεν σήκωνε κουβέντα, άνανδρα πράγματα, κρίμα πραγματικά :(

Και είναι τοσο εμμονικος, που ζηταει...συγνωμη από εμενα και όχι από τον Καρατζον ας πουμε, που...ανοιξε το θρεντ με αυτόν τον τιτλο.
Αξιολύπητα πραγματα...
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366

τυπικό μήνυμα - σπάσιμο, πάει και αυτό το νικ :priest:


Αν υπηρχε, λες να μην την ειχε παραθεσει ηδη ο εμμονικός με μενα αυτός τύπος, που εψαξε με τοση μανία να βρει κατι για να με διαψευσει, και μετα συγκεντρωσε και όλα τα ποσταρισματα μου?
Πώς λεγεται αυτό στην ψυχολογια? Εμμονη? Αντλω ζωη από τη ζωη του αλλου? Καπως...

*να σημειωθεί ότι την είδηση της εσπρέσσο δεν την έψαξα με μανία απλώς έπεσα τυχαία πάνω της στο θρεντ με τα νέα/ειδήσεις που την είχε ποστάρει άλλο μέλος, τα δε ποσταρίσματά του που συγκέντρωσα ήταν μόλις 2 σελίδες πίσω και δεν απαιτούσε καθόλου κόπο

όμως κάτι έπρεπε να πει και η καλύτερη άμυνα είναι η επίθεση, πολύ ανοργάνωτη όμως :S
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366


θα τα ξαναπούμε αύριο βράδυ άλεξ όταν αποφασίσεις να φορέσεις παντελονάκι για αλλαγή :-*
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.299
Like
5.082
Πόντοι
1.406
θα τα ξαναπούμε αύριο βράδυ άλεξ όταν αποφασίσεις να φορέσεις παντελονάκι για αλλαγή :-*
Καλο θα ειναι να μην εφυσηχαζεις τυπε,μπορει να πετυχες μια νικη σημερα(τουλαχιστον ως τωρα,η ελπιδα παντα ζει)  αλλα ειμαι βεβαιος οτι ο Αλεξ θα αντεπιτεθει μελλοντικα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
σ οποιο θρεντ μπεις βλεπεις μια μαλακια του αλεξ

ο τυπος το χει παρει πολυ σοβαρα το φετινο πρωταθλημα,δεν χαριζει ουτε ενα ματς
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
[size=20pt]"Έφυγε" ο Αντώνης Βαρδής[/size]
20zchhg.jpg

Σε ηλικία 66 ετών έφυγε σήμερα τα ξημερώματα από τη ζωή ο μουσικοσυνθέτης Αντώνης Βαρδής, ο οποίος αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας.

Ο Αντώνης Βαρδής από τον περασμένο Ιούλιο έδινε τη μεγαλύτερη μάχη της ζωής του, καθώς έπασχε από καρκίνο. Τα πρώτα σοβαρά προβλήματα παρουσιάστηκαν πριν από περίπου ενάμιση χρόνο.

Τον Μάιο του 2013 είχε ταξιδέψει στη Γερμανία, όπου και υπεβλήθη σε εγχείρηση εγκεφάλου για αφαίρεση όγκου. Μετά την επέμβαση παρουσίασε επιπλοκές και τον Αύγουστο του 2013 νοσηλεύτηκε στο νοσοκομείο «Γεννηματάς».

Η υγεία του γρήγορα επιδεινώθηκε, καθώς η δεξιά πλευρά του παρέλυσε και δεν ήταν σε θέση να περπατήσει. Από τον Ιούλιο του 2014 νοσηλευόταν στο ιδιωτικό θεραπευτήριο «Υγεία».

Πηγή: zougla.gr 2_09_2014

:S
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
ωραιος τυπος πρεπει να ηταν ... κ ειχε γραψει κ ωραια τραγουδια!
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ να εχει...
Πολυ μεγαλος τραγουδιστης
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.697
Like
20.523
Πόντοι
5.006
δικαιωθηκε και ο χιος... :grin: :grin: :grin: :grin:
αφου η πραγματικοτητα δεν συμβαδιζε με την αποψη του, επρεπε να αλλαξει (η πραγματικοτητα)....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom