Νέα

To fb απειλεί ότι θα κλείσει την πρόσβαση σε EU χρήστες του

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farmerjim
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 78
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.806
Like
3.627
Πόντοι
456
Το bou θα φέρει την επανάσταση/

Στηρίζει την ελευθερία λόγου και δε βάζει φίλτρα της ΠΟΥΤΣΑΣ όπως επιβάλλει η σημερινή ''ευαιστητοποιμένη'' κοινωνία, με τα political correct και όλες τις νέες πίπες. Αυτήν την τόσο ευαισθητοποιημένη που εύκολα θα ματώσει στο ξύλο τον άλλον που απλά έχει μια άλλη άποψη και θα τον σκότωνε κιόλας έτσι απλά υπό άλλες προυποθέσεις. Αυτοί κυριαρχούν στο twitter. Μακριά.

Mέχρι και η κουτσή ανάπηρη Μαρία Πουτσολιά κάνει πολιτική τώρα πια. Κατάντησε αηδία/

Νομίζω δε μ αρέσει να ζω πια στο κόσμο αυτό. :confused:
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Στ αρχιδια μας. Το τουιτερ μονο να αφησουν και τα αλλα να πα να γαμηθουν.
Το μονο που θα μας λειψει ειναι η ομαδα ΤΣΙΛΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΝΕΟ ΑΦΜ αλλα αυτοι εχουν και δικο τους σαιτ :tooth:
Ποιό είναι το site τους;
 

roughfucker

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.083
Κριτικές
149
Like
24.171
Πόντοι
25.186
αμα πεσει το insta θα γεμισουν τα γραφεια απο ελεεινιδες πουτανες και θα αυξηθει ο μονιμος πληθυσμος στο dubai κατα μερικες χιλιαδες
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
farmerjim

farmerjim

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2021
Μηνύματα
199
Like
436
Πόντοι
21
Το φβ εχει γινει απιστευτα βαρετο εδω και χρονια. Παλια εσκαβες καμια εικονικη φαρμα, περνουσε καπως η ωρα. Τωρα τι να κανεις εκει μεσα? Παλια το ποιντ των σοσιαλ μυδιων ηταν να γνωριζεις νεο κοσμο. Το φβ ειναι κλειστοφοβικη φαση που τρως στη μαπα κοσμο που γνωριζεις ηδη. Να ανταρω τη θεια μου που τη γνωριζω ηδη να με σπαμαρει με κοπυπαστες η να ξεθαψω καμια παλια συμφοιτητρια που'χει γινει σαν αναποδο γαμωτο σε διασταυρωση με κανονικο γαμωτο? Στην εποχη του χαλκου γνωριζαμε τιποτα νεα μουνια απο myspace και vampirefreaks και φατσα και τι αλλες παπαριες ειχαμε. Ακομα κι απο το mirc εχω γαμησει στα νιατα μου. Τωρα οδευουμε ολοταχως για sexbots σιγα σιγα.

Οσοι ειπαν για ευρω-κινεζικες πλατφορμες, το τικτοκ κινεζικη παπαρια ειναι, ασχετως αν μαρκεταρει προς του γκουαιλο. Το vk ειναι μια χαρα μερος να γνωριζεις ρωσικα μουνια εντος και εκτος ρωσιας. Δηλ, και στην Ελλαδα τα ρωσιδια στο vk θα'ναι κι οχι στο φβ. Και δεν ειναι και woke κιολας, αμα θες να τρολλαρεις trans non binary vegan feminists δε θα σου πει κανεις τιποτα. Μπορεις να βρεις απο μουνια μεχρι γκρουπακια ανα ενδιαφεροντα με αναλυτικες οδηγιες πως χτιζεις μονος σου εξωχικο απο τα θεμελια μεχρι το τελευταιο καρφι. Μετα εχει telegram με τα γκρουπακια του ανα ενδιαφεροντα, εχει το element που'ναι σαν το telegram αλλα open source χωρις δεσιμο στο κινητο που και παλι εχει και bridge στο τελεγκραμ. Και μετα εχει και κατι parler που'ναι σαν twitter χωρις woke μαλακιες. Απο κει το χαος κι εχει κατι blockchain μυδια χωρις καθολου πολιτικη που τα περισσοτερα ειναι υπο κατασκευη ακομα.
 

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.128
Κριτικές
31
Like
3.975
Πόντοι
2.846
αμα πεσει το insta θα γεμισουν τα γραφεια απο ελεεινιδες πουτανες και θα αυξηθει ο μονιμος πληθυσμος στο dubai κατα μερικες χιλιαδες
Ισχύει αυτό
Θα σταματήσει η προβολή τους και θα ξεχυθούν δεξιά κ αριστερά
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.817
Κριτικές
8
Like
24.384
Πόντοι
6.336
Over It Whatever GIF by Satisfied Customer
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.579
Πόντοι
206
ΠΡΟΤΑΣΙΣ!!!!!!!!!!

Την ημέρα που πέφτει το fb, κάνει ντεμπούτο νέα επαναστατική εφαρμογή πολύ κοινωνικής δικτύωσης με όνομα "facetsibook"
Developers του Μπου μαζευτείτε, ξεκινάτε κώδικα!
Καμία ανάρτηση δεν πέφτει θύμα λογοκρισίας (Σκατ welcome), πυρφορόμετρο θα βγάζει προτεινόμενα προφίλ σε προτεραιότητα και τα αντρικά προφίλ θα πρέπει να πληρώνουν συνδρομή κάθε μήνα (γιατί όχι, εδώ πληρώνουν 100αρια για 90 κιλά independent gilfs)
 

godfather

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
275
Κριτικές
8
Like
796
Πόντοι
301
αμα πεσει το insta θα γεμισουν τα γραφεια απο ελεεινιδες πουτανες και θα αυξηθει ο μονιμος πληθυσμος στο dubai κατα μερικες χιλιαδες
Η απλα θα παρει τη θεση του κατι αλλο.
 

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
2.408
Πόντοι
446
Και να κλείσουν Instagram & Facebook....

Κλαι Μάιν.....

Θά πάνε όλοι στο Twitter!


ΥΓ: Απλά στο Twitter δεν έχει μ@λ@κιες όπως:

1) Influencers κωπροσκυλα...

2) Βιζιτονια πολυτελείας...

3) Τρως ban:ban:πολυ εύκολα...



#Το Twitter ελέγχεται περισσότερο και γενικά έχει ποιότητα...!!!

:woldman:
το τουιτερ και το μπου να μεινει και ας τα κλεισουν τα αλλα
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.887
Like
5.593
Πόντοι
1.056
Μακαρι να τα κλεισουν!

Ο κοσμος εχει χαζεψει με αυτα..

Καιρος ειναι να αρχισουμε να ζουμε παλι φυσιολογικα και απλα..
 

lazarakos21

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2021
Μηνύματα
140
Κριτικές
36
Like
1.635
Πόντοι
2.391
Αυτο θα ηταν οτι χειροτερο που θα μπορουσε να μας συμβει, μακαρι να μην το κανει ο ζαχαριτης γιατι κινδυνευει να καταστραφει η κοινωνια.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.014
Like
1.427
Πόντοι
216
Το φβ εχει γινει απιστευτα βαρετο εδω και χρονια. Παλια εσκαβες καμια εικονικη φαρμα, περνουσε καπως η ωρα. Τωρα τι να κανεις εκει μεσα? Παλια το ποιντ των σοσιαλ μυδιων ηταν να γνωριζεις νεο κοσμο. Το φβ ειναι κλειστοφοβικη φαση που τρως στη μαπα κοσμο που γνωριζεις ηδη. Να ανταρω τη θεια μου που τη γνωριζω ηδη να με σπαμαρει με κοπυπαστες η να ξεθαψω καμια παλια συμφοιτητρια που'χει γινει σαν αναποδο γαμωτο σε διασταυρωση με κανονικο γαμωτο? Στην εποχη του χαλκου γνωριζαμε τιποτα νεα μουνια απο myspace και vampirefreaks και φατσα και τι αλλες παπαριες ειχαμε. Ακομα κι απο το mirc εχω γαμησει στα νιατα μου. Τωρα οδευουμε ολοταχως για sexbots σιγα σιγα.

Οσοι ειπαν για ευρω-κινεζικες πλατφορμες, το τικτοκ κινεζικη παπαρια ειναι, ασχετως αν μαρκεταρει προς του γκουαιλο. Το vk ειναι μια χαρα μερος να γνωριζεις ρωσικα μουνια εντος και εκτος ρωσιας. Δηλ, και στην Ελλαδα τα ρωσιδια στο vk θα'ναι κι οχι στο φβ. Και δεν ειναι και woke κιολας, αμα θες να τρολλαρεις trans non binary vegan feminists δε θα σου πει κανεις τιποτα. Μπορεις να βρεις απο μουνια μεχρι γκρουπακια ανα ενδιαφεροντα με αναλυτικες οδηγιες πως χτιζεις μονος σου εξωχικο απο τα θεμελια μεχρι το τελευταιο καρφι. Μετα εχει telegram με τα γκρουπακια του ανα ενδιαφεροντα, εχει το element που'ναι σαν το telegram αλλα open source χωρις δεσιμο στο κινητο που και παλι εχει και bridge στο τελεγκραμ. Και μετα εχει και κατι parler που'ναι σαν twitter χωρις woke μαλακιες. Απο κει το χαος κι εχει κατι blockchain μυδια χωρις καθολου πολιτικη που τα περισσοτερα ειναι υπο κατασκευη ακομα.
Τυπε όταν βγαίναμε ραντεβού στα τυφλά από vf/hi5/myspace και τραμπουκιζαμε μπάζα, ο μαλάκας ο Ζουκερμπεργκ έκανε ακόμα poll να ψηφίσουν οι αυνανες συμφοιτητές του την μουνάρα του τμήματος :confused:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.606
Κριτικές
36
Like
35.072
Πόντοι
18.565
Καποιος μου εχει αλλαξει το email και τον κωδικο μου στο φεισμπουκ. Σημερα το πρωι μου ηρθε μειλ απο το φεισμπουκ που μου ελεγε οτι το μειλ μου και ο κωδικος προσβασης αλλαξε απο καποιον στο Λος Αντζελες. Μου εδινε μια επιλογη ενα λινκ, αν δεν το ειχα κανει εγω, αλλα προχωροντας την διαδικασια μου ζηταει τον καινουριο κωδικο. Στην επιλογη "ξεχασατε τον κωδικο;" μου στελνει καινουριο κωδικο στο καινουργιο μειλ. Προσπαθησα να επικοινωνησω με το φεισμπουκ αλλα μου εβγαζε κατι αυτοματοποιημενα μυνηματα. Υπ οψιν οτι το καινουριο μειλ το ξερω, αλλα δεν ξερω κωδικους.
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.901
Πόντοι
8.746
Καποιος μου εχει αλλαξει το email και τον κωδικο μου στο φεισμπουκ. Σημερα το πρωι μου ηρθε μειλ απο το φεισμπουκ που μου ελεγε οτι το μειλ μου και ο κωδικος προσβασης αλλαξε απο καποιον στο Λος Αντζελες. Μου εδινε μια επιλογη ενα λινκ, αν δεν το ειχα κανει εγω, αλλα προχωροντας την διαδικασια μου ζηταει τον καινουριο κωδικο. Στην επιλογη "ξεχασατε τον κωδικο;" μου στελνει καινουριο κωδικο στο καινουργιο μειλ. Προσπαθησα να επικοινωνησω με το φεισμπουκ αλλα μου εβγαζε κατι αυτοματοποιημενα μυνηματα. Υπ οψιν οτι το καινουριο μειλ το ξερω, αλλα δεν ξερω κωδικους.
Στείλε pm στον αντισθένη :grin::confused:
Πλακίτσα...
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.345
Like
10.852
Πόντοι
3.556
Καποιος μου εχει αλλαξει το email και τον κωδικο μου στο φεισμπουκ. Σημερα το πρωι μου ηρθε μειλ απο το φεισμπουκ που μου ελεγε οτι το μειλ μου και ο κωδικος προσβασης αλλαξε απο καποιον στο Λος Αντζελες. Μου εδινε μια επιλογη ενα λινκ, αν δεν το ειχα κανει εγω, αλλα προχωροντας την διαδικασια μου ζηταει τον καινουριο κωδικο. Στην επιλογη "ξεχασατε τον κωδικο;" μου στελνει καινουριο κωδικο στο καινουργιο μειλ. Προσπαθησα να επικοινωνησω με το φεισμπουκ αλλα μου εβγαζε κατι αυτοματοποιημενα μυνηματα. Υπ οψιν οτι το καινουριο μειλ το ξερω, αλλα δεν ξερω κωδικους.
Ειναι σιγουρα απ το φεισμπουκ; Μηπως ειναι phishing?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.329
Πόντοι
3.846
Καποιος μου εχει αλλαξει το email και τον κωδικο μου στο φεισμπουκ. Σημερα το πρωι μου ηρθε μειλ απο το φεισμπουκ που μου ελεγε οτι το μειλ μου και ο κωδικος προσβασης αλλαξε απο καποιον στο Λος Αντζελες. Μου εδινε μια επιλογη ενα λινκ, αν δεν το ειχα κανει εγω, αλλα προχωροντας την διαδικασια μου ζηταει τον καινουριο κωδικο. Στην επιλογη "ξεχασατε τον κωδικο;" μου στελνει καινουριο κωδικο στο καινουργιο μειλ. Προσπαθησα να επικοινωνησω με το φεισμπουκ αλλα μου εβγαζε κατι αυτοματοποιημενα μυνηματα. Υπ οψιν οτι το καινουριο μειλ το ξερω, αλλα δεν ξερω κωδικους.
Ποια είναι η διεύθυνση από την οποία έκανες το μήνυμα του Facebook;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.329
Πόντοι
3.846
Eννοεις την δικια μου; Η, αυτην που εδωσε ο παπαρας που μου γαμησε τον λογαριασμο;
Λάθος το έγραψα.
Ποια είναι η διεύθυνση από όπου πήρες email ότι σε χακαρανε.
Δηλαδή το email του Facebook γράψε μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom