Νέα

Το «φαινόμενο» Παντελής Παντελίδης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jstar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 158
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lolita2006

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Το αξιοπεριεργο παντως σε αυτου του ειδους τα θεματα ειναι οτιενω στο youtube εχει 1% dislike,ενω ειναι δεδομενο οτι τα τραγουδια του αρεσουν στον κοσμο,κανουν εμπορικη επιτυχια και ο τυπος ειναι πολυ αποδεκτος απο τεραστια ονοματα του χωρου,σε κατι τετοια φορουμ ασχετου περιεχομενου,οι 9 στους 10 προσπαθουν να βγαλουν τρελη την κοινη γνωμη,κακολογωντας εναν ανθρωπο που αξιζει.Εννοειται βεβαια οτι αυτοι οι 9 στους 10 τα ξερουν παρα πολυ καλα τα τραγουδια του και τα χορευουν οταν βγαινουν εξω.ΕΛΛΗΝΑ ΥΠΟΚΡΙΤΗ,ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ!
 

Επισκέπτης
Το αξιοπεριεργο παντως σε αυτου του ειδους τα θεματα ειναι οτιενω στο youtube εχει 1% dislike,ενω ειναι δεδομενο οτι τα τραγουδια του αρεσουν στον κοσμο,κανουν εμπορικη επιτυχια και ο τυπος ειναι πολυ αποδεκτος απο τεραστια ονοματα του χωρου,σε κατι τετοια φορουμ ασχετου περιεχομενου,οι 9 στους 10 προσπαθουν να βγαλουν τρελη την κοινη γνωμη,κακολογωντας εναν ανθρωπο που αξιζει.Εννοειται βεβαια οτι αυτοι οι 9 στους 10 τα ξερουν παρα πολυ καλα τα τραγουδια του και τα χορευουν οταν βγαινουν εξω.ΕΛΛΗΝΑ ΥΠΟΚΡΙΤΗ,ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ!

σιγα μωρη σου θιξαμε τον αοιδο ,τι τεραστια επιτυχια ρε η φουσκα παγκοσμιος γνωστος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Xeiroteros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2012
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
[move]oτι γουσταρουμε θ ακουμεεεεεεεεεεεεε   :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:[/move]
 

lolita2006

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ο τυπος εγραψε 15 τραγουδια ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ,και χωρις να τον ξερει η μανα του τον εμαθε ολη η ελλαδα,προκαλεσε ασχημα σχολια απο κομπλεξικους ψευτοκουλτουριαρηδες(η μεγιστη αποδειξη επιτυχιας) και σε λιγους μηνες τραγουδαει διπλα σε ενα απ'τα μεγαλυτερα ονοματα του λαικου τραγουδιου.Παγκοσμιως σιγουρα ειναι αγνωστος οπως ολοι οι ελληνες τραγουδιστες,στην ελλαδα τον ξερουν πια και οι πετρες.Εννοειται οτι ο καθενας ακουει οτι γουσταρει,αλλα δεν εχει δικαιωμα να κραζει καποιον που ακουει κατι διαφορετικο.Αυτο λεγεται φασισμος.
 

Επισκέπτης
Ο τυπος εγραψε 15 τραγουδια ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ,και χωρις να τον ξερει η μανα του τον εμαθε ολη η ελλαδα,προκαλεσε ασχημα σχολια απο κομπλεξικους ψευτοκουλτουριαρηδες(η μεγιστη αποδειξη επιτυχιας) και σε λιγους μηνες τραγουδαει διπλα σε ενα απ'τα μεγαλυτερα ονοματα του λαικου τραγουδιου.Παγκοσμιως σιγουρα ειναι αγνωστος οπως ολοι οι ελληνες τραγουδιστες,στην ελλαδα τον ξερουν πια και οι πετρες.Εννοειται οτι ο καθενας ακουει οτι γουσταρει,αλλα δεν εχει δικαιωμα να κραζει καποιον που ακουει κατι διαφορετικο.Αυτο λεγεται φασισμος.

ποτε σε εκραξα
 

lolita2006

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Και το μωρη ειναι κραξιμο (γιατι δεν ειμαι γκομενα,απλα ειναι προς τιμην του στριπτιτζαδικου που με εμαθε τι ειναι το στριπ το nickname),και τα υπολοιπα σχολια σου στο θεμα ειναι τερμα υποτιμητικα αν και εγω δεν κραζω εσενα.Μιλαω γενικα για τετοιου ειδους σχολια τα οποια δεν καταλαβαινω για ποιο λογο τα κανετε.τι σας νοιαζει και ασχολειστε.Εγω στο θεμα acdc,οχι σχολιο αλλα ουτε καν δεν εχω μπει να διαβασω αφου δε μου αρεσει το στυλ.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Και το μωρη ειναι κραξιμο (γιατι δεν ειμαι γκομενα,απλα ειναι προς τιμην του στριπτιτζαδικου που με εμαθε τι ειναι το στριπ το nickname),και τα υπολοιπα σχολια σου στο θεμα ειναι τερμα υποτιμητικα αν και εγω δεν κραζω εσενα.

βαλε τα κλαμματα κ πεστο στην κυρια τασια την δασκαλα
 

Επισκέπτης
Και το μωρη ειναι κραξιμο (γιατι δεν ειμαι γκομενα,απλα ειναι προς τιμην του στριπτιτζαδικου που με εμαθε τι ειναι το στριπ το nickname),και τα υπολοιπα σχολια σου στο θεμα ειναι τερμα υποτιμητικα αν και εγω δεν κραζω εσενα.Μιλαω γενικα για τετοιου ειδους σχολια τα οποια δεν καταλαβαινω για ποιο λογο τα κανετε.τι σας νοιαζει και ασχολειστε.Εγω στο θεμα acdc,οχι σχολιο αλλα ουτε καν δεν εχω μπει να διαβασω αφου δε μου αρεσει το στυλ.

δημοσιο προσωπο δεν ειναι θα λαβει και αρνητικα και θετικα σχολια δε καταλαβα δε μπορουμε να λεμε τη γνωμη μας

και επειδη εγω ειμαι μεταλας αν βρισεις τους slayer  εγω θα στραβωσω ? αποψη σου

 

lolita2006

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
223
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Εσενα ρε τρομπα τρειςλαλουν ποιος σου μιλησε?Μαλλον τραβας ζορι με τη δασκαλα γιατι πανω απο 15 δεν παιζει να εισαι.

Σεξαρτημενε,εννοειται οτι ολοι μπορουν να λενε τη γνωμη τους,απλα σου λεω οτι εγω δεν εχω αποψη για θεματα που με αφηνουν αδιαφορο και δεν καταλαβαινω για ποιο λογο μπορει καποιος ανθρωπος να ασχολειται με κατι που δεν τον νοιαζει.Και το λεω καλοπροαιρετα.Τεσπα.
 

Επισκέπτης
Εσενα ρε τρομπα τρειςλαλουν ποιος σου μιλησε?Μαλλον τραβας ζορι με τη δασκαλα γιατι πανω απο 15 δεν παιζει να εισαι.

Σεξαρτημενε,εννοειται οτι ολοι μπορουν να λενε τη γνωμη τους,απλα σου λεω οτι εγω δεν εχω αποψη για θεματα που με αφηνουν αδιαφορο και δεν καταλαβαινω για ποιο λογο μπορει καποιος ανθρωπος να ασχολειται με κατι που δεν τον νοιαζει.Και το λεω καλοπροαιρετα.Τεσπα.

εμενα ολα με νοιαζουν φιλε με λιγα λογια μαρεσει να εχω αποψη για ολα και να την λεω
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Ότι γουστάρουμε θα λέμε....."γκέγκε"...??? :s&m_1:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
διαβασα καπου οτι ειχε σχεση με μια γκομενα η οποια τον εκανε και γνωστο και αυτος την χωρισε.ισχυει?ξερει κανεις τιποτα η ειναι μουφα απο κομπλεξικους?
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
διαβασα καπου οτι ειχε σχεση με μια γκομενα η οποια τον εκανε και γνωστο και αυτος την χωρισε.ισχυει?ξερει κανεις τιποτα η ειναι μουφα απο κομπλεξικους?


σκεφτεσαι να ανοιξεις μπιζνα με την γκομενα του?
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Ο τυπος εγραψε 15 τραγουδια ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ,και χωρις να τον ξερει η μανα του τον εμαθε ολη η ελλαδα,προκαλεσε ασχημα σχολια απο κομπλεξικους ψευτοκουλτουριαρηδες(η μεγιστη αποδειξη επιτυχιας) και σε λιγους μηνες τραγουδαει διπλα σε ενα απ'τα μεγαλυτερα ονοματα του λαικου τραγουδιου.Παγκοσμιως σιγουρα ειναι αγνωστος οπως ολοι οι ελληνες τραγουδιστες,στην ελλαδα τον ξερουν πια και οι πετρες.Εννοειται οτι ο καθενας ακουει οτι γουσταρει,αλλα δεν εχει δικαιωμα να κραζει καποιον που ακουει κατι διαφορετικο.Αυτο λεγεται φασισμος.
εγώ μέσα από το θρεντ τον έμαθα δεν ακούω τέτοιες μαλακίες :)
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
396
Πόντοι
36
         

                                           ειρηνη πασι :priest:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66



Κατσε μωρη καργιόλα στον Παντελίδη μπας και ησυχάσουμε οι υπόλοιποι!
:2funny:
 

Συνημμένα

  • 546268_421264881264362_1215368835_n.jpg
    546268_421264881264362_1215368835_n.jpg
    25,7 KB · Εμφανίσεις: 67

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom