Νέα

Το bou στα νέα του ΑΝΤ1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα baby-cool
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 151
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.029
Like
9.869
Πόντοι
1.406
πρεπει να πεσει στα χερια τους καμια κριτικη πατσινου που να γραφει για γυμνα πουτσοτριψιματα και γλυφοκωλαδες και να την διαβαζουν εκπληκτοι on air  :2funny: :2funny: :2funny:
ΤΙ να κλασει ο πατσινος(σορυ μαν)ΜΠΡΟΣΤΑ στον γιγαντα -τον τεραστιο -τον ανεπαναληπτο-τον grindcorefucker :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: και τα γνωστα αριστουργηματα -πονηματα-βιωματα....-χυνω μπιν λαντεν σε μπλοκαρω-
grindcorefucker vs ορκα--....ειχε μια μουρη μιξη μιστερ μπουτια και νικου τσιαντακη....και αλλα πολλα απιστευτα....θα εδειχνε το σαιτ και στο αλ τζαζιρα λεμε!!!!
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
ΤΙ να κλασει ο πατσινος(σορυ μαν)ΜΠΡΟΣΤΑ στον γιγαντα -τον τεραστιο -τον ανεπαναληπτο-τον grindcorefucker :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: και τα γνωστα αριστουργηματα -πονηματα-βιωματα....-χυνω μπιν λαντεν σε μπλοκαρω-
grindcorefucker vs ορκα--....ειχε μια μουρη μιξη μιστερ μπουτια και νικου τσιαντακη....και αλλα πολλα απιστευτα....θα εδειχνε το σαιτ και στο αλ τζαζιρα λεμε!!!!


:rockon: :rockon: :rockon:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Θελω να δω συνέντευξη Λιλα για την απαγωγή του απο το Λαγουδάκη και τι στο κοσμο!!!!
(Οι αλήτες με βαζαν με το ζόρι να εισάγω διαφορα καλούδια εις πισίνο μου και ευτυχως που βρέθηκε ενα καλό παλήκάρι ονομάτι λαγουδάκης και με έσωσε!
Η Συνέχεια επι της τβ!
;)
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
ρεεεε μαλάκες δεν είναι όλοι οι δημοσιογράφοι ρουφιάνοι εντάξει μην τα γαμάμε και όλα υπάρχουν και καλά παιδιά της πιάτσας που παίρνουν φραγκοδίφραγκα. :rockon:

Στην εφημερίδα είμασταν μόνο άντρες οπότε δεν είχα ποτέ πρόβλημα να τους πω ότι πηγαίνω με τάνες. Πολλοί μάλιστα ρωτούσαν πληροφορίες κυρίως παντρεμένοι. Αλλά το στίγμα όπως και να έχει υπήρχε.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
η να δειξουν κανα λιλα τυπε
θα μας λενε και ανωμαλους μετα :grin:
Αυτο που λες μπορει να γινει! :2funny:θα δουνε το Thread του Λιλα και θα μας βγαλουν ολους Λουγκρες!Οτι μας  :knockinb: κιλας! :2funny:Αν διαβασουνε και για μενα που γραφω οτι οταν ημουνα μικρος  :knockinb: Πεπονια ή οτι μου αρεσει να  :shit: στη θαλασσα Τελειωσε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Τελικα οι δημοσιογραφοι εινα πολυ  :jerking:!
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Αυτο που λες μπορει να γινει! :2funny:θα δουνε το Thread του Λιλα και θα μας βγαλουν ολους Λουγκρες!Οτι μας  :knockinb: κιλας! :2funny:Αν διαβασουνε και για μενα που γραφω οτι οταν ημουνα μικρος  :knockinb: Πεπονια ή οτι μου αρεσει να  :shit: στη θαλασσα Τελειωσε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Τελικα οι δημοσιογραφοι εινα πολυ  :jerking:!
δεν ξέρω τι θα δούνε, εμενα με προβληματίζει τι είναι χειρότερο, λούγκρα η καθυστερημένος; :think:
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.840
Πόντοι
216
Τελικά είναι πολύ μαλάκες οι δημοσιογράφοι.
Για να πουλήσει το ρεπορτάζ τους λένε τόσα ψέματα που η μύτη του Πινόκιο θα γινόταν κοντάρι για σημαία.
Αν προσέξετε το ρεπορτάζ, στο 1:26 λέει ότι "τα κυκλώματα προστασίας χρησιμοποιούν το internet σαν κράχτη για τις παράνομες πόρνες.
Τα ραντεβού κάθε ιερόδουλης καταγράφονται στο site, βαθμολογούν ανώνυμα οι πελάτες και επισημαίνεται ο τύπος σεξουαλικής επαφής που προσφέρεται χωρίς προφυλακτικό.
Η τιμή κυμαίνεται αναλόγως του τι προσφέρεται χωρίς προφύλαξη, από 50 έως και πάνω από 200 ευρώ. Εκατοντάδες καταγγελίες φτάνουν στο ΚΕΛΠΝΟ για παράνομους οίκους ανοχής πάνω από ζαχαροπλαστεία, κομμωτήρια ......"
Προσέξτε το. Παρουσιάζεται σαν το site να ανήκει στα κυκλώματα προσταστίας που το χρησιμοποιούν για να προμοτάρουν.


Τελικά πόσο ζώα είστε ρε δημοσιοκάφροι.
 

dimitrakis123456789

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2011
Μηνύματα
1.030
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
αυτο εχει γινει θεμα παλια στο μπουρδελο κομ
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
ζήτα τους να βγείς στόν αέρα να τούς εξηγήσεις 5 πράματα και άν δέν δεχθούν τράβα τους ένα εξώδικο και μιά αγωγή γιά διαφυγόντα
 

Επισκέπτης
Βλακες δημοσιογραφοι!....μην δινετε σημασια! :jerking:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Θελω να δω συνέντευξη Λιλα για την απαγωγή του απο το Λαγουδάκη και τι στο κοσμο!!!!
(Οι αλήτες με βαζαν με το ζόρι να εισάγω διαφορα καλούδια εις πισίνο μου και ευτυχως που βρέθηκε ενα καλό παλήκάρι ονομάτι λαγουδάκης και με έσωσε!
Η Συνέχεια επι της τβ!
;)
λιγα με το λιλακι
 

palios_episkeptis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2009
Μηνύματα
31
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Ο ορισμός των δημοσιο-καφρων.Οτι να ναι! :jerking:
 

maiden_maniac

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2011
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες, εγώ έκανα τος εξετάσεις μου, βγήκαν αρνητικές, και θα ξαναπάω για καλό και για κακό μετά το καλοκαίρι. Ώρα να αναθεωρήσουμε κάποια πράγματα, τέρμα τα σπιτάκια και οι μαλακίες, αν την πάθεις τελείωσε. Να προσέχετε
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Αυτή η χοντρή δουλεύει σε κανα σπίτι ρε παιδιά, ή μόνο στο γυαλί βγαίνει?
 

Συνημμένα

  • Ant1.jpg
    Ant1.jpg
    30,8 KB · Εμφανίσεις: 43

KATHREPTOFILOS123

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
177
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα,οδευω σιγα σιγα στο βασικο θεμα μου,θα το παω εκει που θελω "παλι"
(εισαι ερειστικος ρε μαγκα)γιατι οφειλω να ειμαι και επικαιρος,
πειτε οτι γουσταρετε η παιξτε το διαννοουμενοι "γραφοντας με",εγω ξερω τι λεω παντως και
θα γραφω μεχρι να φαω "μπαν" η να μου βαλει χερι ο admin(αν και δεν βλεπω το γιατι).
Στα σπιτια κανει κουμαντο ο νοικοκυρης (admin) και οχι οι μουσαφιρηδες,βαζω κηροζινη τωρα να παμε στην ουσια.
Αν θελει μετα καποιος ας πει πως μπορω να ανοιξω ενα θεμα γιατι δεν ξερω το πως ξεκιναει η διαδικασια
και γραφτε οτι θελετε μεσα,εγω θα κρατησω οτι γουσταρω,ειναι σαν ενα τελαρο με κουτσομουρες το πραγμα.
Διαλεγεις οποιες θες,ειναι ολες ωραιες αλλα καποιες για αγνωστο λογο τις τραβαμε "οξω"για το τηγανι.
Εχω καποιες αποριες,χτες στην γνωστη εκπομπη που ολοι λογικα βλεπουμε στην Ελλαδα
και που αναφερθηκε στο γνωστο θεμα των ημερων δεν ειδα κανενα απο εδω χωρις να εκπροσωπει
βεβαια το "εδω" να βγει να "λαλησει" και να παρει θεση μαχης μιας που κατηγορουν ολοι το "ακαποτο" τωρα
(τοσο καιρο κανανε πιτσικουλιες)και εχετε χρεος να το υποστηριξετε αφου αυτη ειναι η θεση σας.
Αλλιως γιατι να σας παρω στα σοβαρα;τις πορνες τις πηρα πιο σοβαρα γιατι ειχαν και μια γνωμη ασχετως αν τα εριξαν σε εσας.
Χαχαχα-Στην Ελλαδα ολοι ειναι φιλοι και συνεργατες μεχρι την ωρα της κρισης.
Σας κατηγορουν οτι εχετε ευθυνη επειδη πιεζατε για ακαποτο(μουφα)λες και αυτες που δεχονται "παγια" το ακαποτο
εμεναν σε κανενα ερημονησι αγνες και παρθενες.
Και τι μαλακιες λεγονται οτι σας παιρνουν παραπανω λεφτα για "ακαποτο",ποιος τα διαδιδει αυτα;
Η γκομενα το εχει δεδομενο το ακαποτο πια λογω του οτι εχω πει αλλα δεν το καταλαβατε οτι οι "υπηρεσιες" δεν ανεβηκαν
οπως νομιζετε αλλα "επεσαν",η τιμη "επεσε" και εμεινε σταθερη τωρα,για να εχουν λοιπον κινητρο ανταγωνισμου
οπως συμβαινει σε καθε προιον αυξησανε τα "συντηρητικα" του αρα επεσε και η ποιοτητα του.
Δηλαδη το προιον ειναι με ωραιο περιτυλιγμα(χωρις να εχει)αλλα ποιοτικα δεν ειναι ασφαλες.
Αν η γκομενα μεσα θελει να παρει παραπανω λεφτα θα το κανει με αλλη "παροχη" εφοσον ο πελατης θελει κατι αλλο και τα "βρουνε"!
Σιγα το μυαλο που χρειαζεται για να το καταλαβετε η μηπως δεν το ξερετε;
Τοσο δυσκολο ειναι να το καταλαβετε;και γι'αυτο παντα τα μπουρδελα θα εχουν κοσμο.
Γιατι ειναι ενα βημα μπροστα παντα απο τα πελατακια.
Τα πελατακια που οταν τρωνε την "φολα" και διαφερουν τα λεγομενα του σαλονιου απο τα πεπραγμενα του δωματιου
δεν εχουν την ψυχη να φυγουν σαν "σουστα" αλλα πανε πασο!
Παει η εποχη με "κοντρα παξιμαδι" και πισω δεν γυρναει.
(τα εχεις πει αυτα ρε μαγκα).
Επισης κατηγορουν το σαιτ (δεν ρουφιανευω που) οτι τα "μαγγωνει" με εκβιασμους στα μπουρδελα λογω κριτικων κτλ.
Επισης οτι ειχαν συλλαβει τον ιδιοκτητη παλια για πορνοεπιχειρηση.
Επισης οτι γραφονται μαλακιες κατα κορον(καλα αυτο κανει μπαμ μαγκες-εδω εχω την γνωμη μου οπως και πολλοι αλλοι σε πολλες κριτικες σας).
Επειδη καποιοι λενε για καποιους "καινουργιους" οτι μπηκαν και ειναι πουτανες,νταβαδες,δημοσιογραφοι κτλ εγω ενα εχω να πω.
Αυτο το σαιτ ειναι απλα "αλλο ενα" στην λιστα του νετ και εδω μπαινει τελεια.
Προσωπικα δεν το ανακαλυψα,ηξερα οτι υπηρχε πολλα χρονια και το ειχα δει σε προμοσιον που ειχε γινει σε ενα περιοδικο!
Απλα τωρα μπηκα γιατι ειναι του παροντος το θεμα και εχει να κανει με την γειτονια μου.
Εαν ειναι ποτε δυνατον εμεις που μενουμε εδω να μην ξερουμε τα του οικου μας πρωτοι απο ολους!
Εσας κατηγορουν αμεσα,σας θελουν φωτογραφισμενους και κρεμασμενους στην τηλεοραση.
Τι με ανησυχει;Οτι στο "κρατιδιο" αυτο κανεις μα-κανεις δεν υποστηριζει την "θεση" του αλλα απλα αμυνεται
αν βρεθει στον τοιχο,φαλτσο αυτο μεγαλο μπορω να πω.
Ειμαι αντιθετος οπως εχετε καταλαβει στο ακαποτο,ειμαι αντιθετος και στο λαθρομεταναστευτιλικι αλλα και στο μεταναστευτιλικι,
(κακως τοτε εφυγαν οι Ελληνες απο εδω για εξω,σαν τον τοπο σου δεν ειναι πουθενα),
ειμαι αντιθετος στο να υπακουω σε μαλακιες ανυποστατες και ειμαι αντιθετος στο οτι ειναι στημενο και καθοδηγουμενο!
Γενικως ειναι αντιθετος χωρις να ειμαι αριστερος η δεξιος(επικαιρο θεμα)γιατι πολυ απλα ειμαι μεμονωμενη προσωπικοτητα
οπως και ολοι μας,κανεις δεν ειναι ιδιος με τον αλλον.
Ετυχε να ερθω εδω στην γη οπως και ολοι σας,στην επιλογη σας ειναι αν θα σκυψετε η θα μεινετε ορθιοι.
Απο παιδακι ημουν περιεργο,αφου και στον στρατο οταν μοιραζανε καμπανες εγω οταν την ετρωγα ελεγα
στους γαλοναδες παντα-μα παντα την ατακα "εξω απο εδω δεν μετρας" και το γουσταρα κιολας.
(τα'θελε ο κωλος σου ρε μαγκα)
Εχω ενα θεμα με την γειτονια μου και καπου τα εχω παρει στο κρανιο οπως και καμια πεντοχιλιαδα αλλοι εδω περα στην γειτονια!
Καπου διαλυθηκε ο Αγιος Παντελεημονας και δεν λεει!
Εχουμε που εχουμε την κατιφια και τα νευρα μας εδω,μας σκασανε και αντιστροφο ρατσισμο τωρα οι παρακρατικοι του κρατους!
Μπιλιαρδο στην πλατη μας θα παιξτε ρε που ημασταν βασιλιαδες οταν βοσκατε προβατα εσεις;
Βλεπω οτι "γαντζωσανε" λενε κατι πορνες Ρωσιδες,Ελληνιδες,Βουλγαρες που μονο πορνες καθε αυτου δεν ηταν,
αλλα δεν ειδα να "γαντζωσουν" καμια Αλβανιδα.
Και εδω μεσα κανεις δεν το σχολιαζει αυτο,ειναι καπως "περιπου" και αυτο!
Αλλα απο πισω τους βριζετε καργα τους Αλβανους,δεν ξερω κανεναν Ελληνα να μην τους βριζει γενικως και αοριστως.
Μαλλον φοβαστε μην σας σφαξουν σαν κοτοπουλα ομως και για αυτο δεν μιλατε στα φανερα.
Εγω παντως αν θελουν να με σφαξουν ειμαι διαθεσιμος και παραλληλα μαχιμος.
(there's only one can be ρε μαγκα).
Οι Αλβανοι ηρθαν εδω περα πριν πολλα χρονια και τωρα εγιναν μαγκες,εχουν ζωες καλες και στρωμενες.
Καλα εκαναν και μας μισουν και αυτοι οπως και οι δικοι μας γιατι οταν ηρθαν τους βαζανε οι Ελληνες
στα χωραφια να σκαβουν και να καθαριζουν και οταν ηταν να πληρωθουν φωναζαν την αστυνομια επειδη τοτε ηταν και εκεινοι "λαθρο".
Τους υποτιμησανε οι δικοι μας και να τωρα τα "βρασμενα καστανα" αποτελεσματα.Τωρα κανουνε κουμαντο,εχουν επιχειρησεις
και ειναι καλυτεροι απο εμας.
Παντρευομαστε τις δικες τους και αυτοι τις δικες μας και μεχρι προτινος τους βαζαμε να προσεχουν τα γεροντια μας εμεις οι Ελληνες.
Δουλους ηθελες Ελληνα;Παρε τωρα τα ευσημα σου αλλα και τα παρασημα σου!
Αμφιβαλλει κανεις;μεχρι και η χρυση Αυγη που κορδωνεται και εχει το μοτο "ολοι οι ξενοι στον τοπο τους"
στο Αλβανικο θεμα κανει "μουγγα" ακομα κι αν ειναι παρανομοι.
Και παει και κυνηγαει τους Πακιστανους που αν τους φυσηξεις πεθαναν.
Πασοκ,ΝΔ αχρηστοι και το ΚΚΕ το δεκανικι μια ζωη των "μεγαλων" το ειδαμε στο ασφαλιστικο τι σκατα εκανε.
Οι υπολοιποι ολοι δεκανικια.
Εγω παντως δεν κανω παρεα με ξενους οχι λογω μισους αλλα λογω οτι δεν γουσταρω κανεναν λογω ιδιοσυγκρασιας.
Ποτε δεν γουσταρα ξενο,οταν τον γνωριζα καναμε παρεα αλλα κατι με απομακρυνε παντα.
Αλλα και δεν τους πειραζω ομως,δεν τους γουσταρω και εχω το σθενος να το λεω.
Για την ακριβεια δεν γουσταρω ουτε τους ομοεθνεις μου τους Ελληνες αν ειναι βλαχοι.
Εχω αλλο στυλ εγω και θελω η παρεα μου να ταιριαζει με το στυλ μου,δεν ειναι ρατσισμος αυτο
γιατι δεν επιβαλλω αυτο οπου θελω,το υποστηριζω και οποιος δεν το θελει να παει σε αλλη "φαμπρικα"
με τους ομοιδεατες του οπου εγω δεν ανακατευομαι εκει,εγω εχω την δικη μου αποψη που ειναι παγια.
Θελω να εχω την γειτονια μου οπως την ειχα παντα χαρουμενη,αυτο με νοιαζει εμενα.
Κοιταξτε τωρα γυρισμα που θα κανω(ουτε ο συγχωρεμενος ο Στελιος δεν το εκανε τετοιο γυρισμα).
"Ρε" Ελληνα αφου δεν μιλας για την θεση σου σε τιποτα οπως ανεφερα,αφου σε καπελωνουν ολοι επειδη εισαι χεστης,
αφου ολοι ηρθαν εδω και σε εσπρωξαν απο το κρεβατι σου και σε εριξαν κατω και εσυ σαν κουτοπονηρος κρυβοσουν,αφου τωρα
σιγα σιγα τα Πακιστανακια και τα Αφγανακια αρχιζουν και επιχειρηματολογουν και διεκδικουν,οι Ασιατες σε ντυνουν και συντομα
θα σε ταιζουν,αφου φοβασαι να μιλησεις και συνεχεια βαζεις το κρατος ασπιδα,ολοι αυτοι καλα σου κανουν ψοφιμι Ελληνα.
Μια ζωη ο Ελληνας εχει ασπιδα το αναλγητο κρατος και το τερας της γραφειοκρατιας που και βεβαια ειναι αληθεια.
Αλλα αυτος τι εκανε;πως καταντησε ετσι απο λαος "θηριο" σε λαο "ποντικι";
(Καλα ρε μαγκα πως το πηγες "συρταρωτα" απο τα μπουρδελα και τα εθνη στον λαο μας;)
Μου αρεσει μαγκες η Αργεντινη γιατι εχουνε "κορδονια για φλεβες στο εργαλειο" τους,το λεει η καρδια τους και γουσταρω
τρελλα οταν οι Βραζιλιανες πεταγονται μεχρι εκει για να βρουν "ανδρα"!Χαιρομαι γιατι νιωθω οτι το ειδος μου υπαρχει ακομα σθεναρο και ατοφιο.
Στην Βραζιλια το "βαζουν στο ψυγειο" μεχρι να πανε στην Αργεντινη!
Η οποια Αργεντινη πεταξε και το ΔΝΤ "οξω" αλλα ειπαμε-εκεινοι ειναι "ανδρες".
(ρε μαγκα μεινε σε ενα θεμα τελικα)
Ωραιος λαος εκεινος και μαγκας,γι'αυτο σκεφτειτε τι θελετε τελικα μαγκες,θελετε να συνεχισετε να ζειτε σαν κλαψομουνηδες
με σπρωξιες και υπακοη,με μια ζωη γεματη ξεπληρωματα και υποχρεωσεις με μικρες στιγμες χαρας οπως το μπουρδελο
και να στεκεστε στην πορτα σας με το ενα ματι σαν τσιλιαδοροι να κριτικαρετε τους αλλους αν σας χαλανε το "νανι"
η θελετε να ειστε αποφασισμενοι και ατσαλινοι;να αγωνιζεστε αλλα να το λεει η καρδια σας και να μην σας εχει κανεις "δεμενους";
Εγω αυτο διαλεξα και για αυτο ειμαι "σπαθατος",γιατι ειναι πιο ωραια ετσι,να εισαι δικαιος κριτης με ολα τα θεματα
και να κρινεις τα πραγματα σπαθενια και χωρις προκαταληψεις,να λες τα λαθη σου και να υποστηριζεις τις αποψεις σου,να μην ζητας εισιτηριο για να μιλησεις
και ουτε να υποβαλλεις τον εαυτο σου σε ψευτοσεβασμους.
Μου αρεσει "ρε" που ειμαι Ελληνας οπως το αντιλαμβανομαι γιατι ειμαι ο μονος "απροβλεπτος" λαος στο συμπαν!
Αυτο μονο φοβουνται!
(Κλεισε ρε μαγκα την αυλαια γιατι σε περιμενει η ταβερνα)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom