Νέα

Το 69 και το γλειφομούνι είναι επικίνδυνο στα μπουρδέλα/στούντιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα silver_bullet
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 352
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επιδίδεστε σε αιδιολειχία στις συνευρέσεις σας με ιερόδουλες;

  • Πάντα και με τρέλα!

    Ψήφοι: 8 10,0%
  • Μόνον αν έχει αρωματισμένο και καθαρό μουνί

    Ψήφοι: 30 37,5%
  • Σπάνια έως ποτέ!

    Ψήφοι: 3 3,8%
  • Μια φορά το έκανα και δεν το ξανακάνω

    Ψήφοι: 4 5,0%
  • Είσαι τρελός; Όχι βέβαια!

    Ψήφοι: 35 43,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    80

Επισκέπτης
Ας μιλήσουμε και για πίπες μην είμεθα ρατσιστές  ;)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Γενικα θεωρω τους ελληνες αρκετα βρωμιαρη λαο......αντρες γυναικες.....ιδρωτιλα, μασχαλιλα, μουνιλα, πουτσιλα, ξινιλα, ποδαριλα, τυριλα, σκορδιλα......καποιοι εχουν τσακωθει με τα σαπουνια και τα αποσμητικα.....


πιπες ουμπερ αλες.......μαζι με το λατεξακι.......χαχαχαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
τι μανια & αυτη???ο ανθρωπος ανοιξε ενα θρεντ με θεμα "Κίνδυνος απο γλειφομούνι;",ηδη οι συμμετεχοντες το εχουν παραλλαξει σε "σκουφωμενο η ασκουφωτο???" & σε λιγο θα αρχισουν να ποσταρουν & οι γνωστοι μαυροι-κοκκινοι φασιστες αναλυοντας την πολιτικη χροια του ζητηματος..τοσο μεγαλη & τοσο ομαδικη παρακρουση,ομολογω οτι δεν εχω ξανασυναντησει στην ζωη μου..

μαθαινω κορη μου..

γηρασκω αει διδασκομενος.. 
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ρε εριν δεν εχεις πουλι λεμε τωρα......ωχουυυυυ σπασε.....ξενερωτη.....πφφφφφφ.......βαλε πουλι πρωτα και μετα μιλα........δε μπορεις να καταλαβεις εσυ.......αυτα ειναι αντρικα θεματα.....μιλαει η γκαβλα και οι ορμες...... :idiot: :uglystupid: :boobies:
 

Επισκέπτης
Γενικα θεωρω τους ελληνες αρκετα βρωμιαρη λαο......αντρες γυναικες.....ιδρωτιλα, μασχαλιλα, μουνιλα, πουτσιλα, ξινιλα, ποδαριλα, τυριλα, σκορδιλα......καποιοι εχουν τσακωθει με τα σαπουνια και τα αποσμητικα.....
Καλά το πόσο εκτίμηση μας έχεις δεν περιγράφεται  :2funny: :2funny:
"Πριγκιπικά Σχόλια"
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
τι μανια & αυτη???ο ανθρωπος ανοιξε ενα θρεντ με θεμα "Κίνδυνος απο γλειφομούνι;",ηδη οι συμμετεχοντες το εχουν παραλλαξει σε "σκουφωμενο η ασκουφωτο???" & σε λιγο θα αρχισουν να ποσταρουν & οι γνωστοι μαυροι-κοκκινοι φασιστες αναλυοντας την πολιτικη χροια του ζητηματος..τοσο μεγαλη & τοσο ομαδικη παρακρουση,ομολογω οτι δεν εχω ξανασυναντησει στην ζωη μου.. 

σιγα μωρε και συ......μη χασουμε καμια βελονια? μια καλη μια αναποδη? :P αυτο ειναι το νοημα των θρεντ.....να εξελισσονται......οπως ολα τα πραγματα....... :P
 

Επισκέπτης
Γενικα θεωρω τους ελληνες αρκετα βρωμιαρη λαο......αντρες γυναικες.....ιδρωτιλα, μασχαλιλα, μουνιλα, πουτσιλα, ξινιλα, ποδαριλα, τυριλα, σκορδιλα......καποιοι εχουν τσακωθει με τα σαπουνια και τα αποσμητικα.....


πιπες ουμπερ αλες.......μαζι με το λατεξακι.......χαχαχαχαχαχαχα
διαφωνο καθετα ο ελληναs ειναι απο τουs καθαροτερουs λαουs στο κοσμο. Σε σχεση με κατι γαλλουs αγγλουs  και αλουs ευρωπαιουs ειμαστε μακραν. Τωρα αν εσενα σου ετυχαν ολο βρωμιαρηδεs κατι αλλο θα φταιει ψαξτο.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Καλά το πόσο εκτίμηση μας έχεις δεν περιγράφεται  :2funny: :2funny:
"Πριγκιπικά Σχόλια"

χαχαχαχαχαχαχα ε αμφιβαλλεις δηλαδη???? μαλλον εχεις καιρο να χρησιμοποιησεις τραινα-μετρο-λεωφορεια......μετα απο ολα αυτα που εχω ζησει αντε να αξιοποιησω το "μην παιρνετε το αυτοκινητο στην πολη" :P :P
γενικα παντως οι ελληνες-ελληνιδες μυριζουν.....δεν τους θεωρω πολυ καθαρο λαο.....αλλα παλι ειπαμε.....εγω  ειμαι ψειρας :2funny:
 

Επισκέπτης
Ελα και πες μας πλεσουρ ότι είμαστε και εκτός θέματος ! χαχαχαχαχαχαχαχ Α ρε είστε αξιοι της μοίρας σας μερικοί αλήθεια...
Μουνίτσα θα βάλω αγγελία: Ζητείται πουλί, όμορφο, ευπαρουσιάστο, σκληρό, δυνατό .. λές να με παρεξηγήσουν; Για να καταλάβω το θελω...που πηγε το μυαλό σου
 

Επισκέπτης
σιγα μωρε και συ......μη χασουμε καμια βελονια? μια καλη μια αναποδη? :P αυτο ειναι το νοημα των θρεντ.....να εξελισσονται......οπως ολα τα πραγματα....... :P
ε αυτο λεω & εγω καυλομουνιτσα..ας περασουμε λοιπον στην φαση "προς τα που κλανει το μπαρμπουνι" για να δωσουμε ενα ερεισμα στους γνωστους-αγνωστους μαυροκοκκινους φασιστες..
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
διαφωνο καθετα ο ελληναs ειναι απο τουs καθαροτερουs λαουs στο κοσμο. Σε σχεση με κατι γαλλουs αγγλουs  και αλουs ευρωπαιουs ειμαστε μακραν. Τωρα αν εσενα σου ετυχαν ολο βρωμιαρηδεs κατι αλλο θα φταιει ψαξτο.

καλα αμα ειναι να αρχισουμε να συγκρινομαστε με τους αγγλους ζητω που καηκαμε.....υπαρχει βρωμια και βρωμια....υπαρχει η βρωμια της προσωπικης υγιεινης (στην οποια αναφερομαι) και υπαρχει και η βρωμια η γενικοτερη (του πως καθαριζεις την κουζινα ας πουμε)

πες μου ποσοι ελληνες πλενουν τα χερια τους μετα την τουαλετα....θες να σου πω? επειδη βγαινω εξω δοξα τον αλλαχ και κυκλοφορω....και υπαρχουν αρκετες τουαλετες με κοινο θαλαμο (αντρες γυναικες)....θες να σου πω ποσοι πλενουν τα χερια τους? 1 στους 10......οι γυναικες στο συγκεκριμενο τομεα ειναι λιιιιγο πιο καθαρες.....4 στις 10 τα πλενουν....δεν τολμω να σκεφτω πως καθαριζουν καποιοι και καποιες την ευαισθητη περιοχουλα τους.....τουλαχιστον για το καποιοι μου εχει τυχει και θελω να το αποβαλλω απο το θυμικο μου....το καποιες οχι ακομα οποτε υπαρχει ελπιδα....ποσοι πλενουν τα χερια τους πριν το φαγητο? ποσοι πλενουν τα ποδια τους μολις βγαλουν τα παπουτσια τους? εγω για τετοια πραγματα μιλαω τα οποια θεωρω βρωμια....μη μιλησω για τα ιδρωμενα πουκαμισα με τη μασχαλιλα κολλημενη πανω......ασε.....

και μη μας συγκρινεις με τους γυφτοαγγλους....συγκρινε μας καλυτερα με αιγυπτιους-τουρκους-συριους-λιβανεζους-τυνησιους-αραβες και γενικοτερα την νοτια και ανατολικη μεσογειο.....εκει να δεις καθαριοτητα ;)
 

Επισκέπτης
και μη μας συγκρινεις με τους γυφτοαγγλους....συγκρινε μας καλυτερα με αιγυπτιους-τουρκους-συριους-λιβανεζους-τυνησιους-αραβες και γενικοτερα την νοτια και ανατολικη μεσογειο.....εκει να δεις καθαριοτητα ;)
λογω θρησκειας=λογω διαπαιδαγωγησης..αρα οι 3 απο τις 4 γυναικες που πλενουν τα χερακια τους δεν διαπαιδαγωγουν σωστα τα θρεφταρακια τους..
 

Επισκέπτης
Mounitsa κλασσική ελληνίδα όλα της μυρίζουν όλα της βρωμάνε....
Θυμάμαι μια φοβερή ατάκα που είχε πει κάποιος για μια ωραία γκόμενα που μπήκε κάπου και κοίταξε τριγύρω με το υφος  "μυρίζει σκατά εδω μέσα".
Είχα γελάσει πολύ όταν το διάβασα και μου το θύμισες .
Με την ευκαιρία στα λεωφορεία κυριαρχούν αριθμητικά οι Αλβανοί - Πακιστανοί . ....
 

Επισκέπτης
καλα αμα ειναι να αρχισουμε να συγκρινομαστε με τους αγγλους ζητω που καηκαμε.....υπαρχει βρωμια και βρωμια....υπαρχει η βρωμια της προσωπικης υγιεινης (στην οποια αναφερομαι) και υπαρχει και η βρωμια η γενικοτερη (του πως καθαριζεις την κουζινα ας πουμε)

πες μου ποσοι ελληνες πλενουν τα χερια τους μετα την τουαλετα....θες να σου πω? επειδη βγαινω εξω δοξα τον αλλαχ και κυκλοφορω....και υπαρχουν αρκετες τουαλετες με κοινο θαλαμο (αντρες γυναικες)....θες να σου πω ποσοι πλενουν τα χερια τους? 1 στους 10......οι γυναικες στο συγκεκριμενο τομεα ειναι λιιιιγο πιο καθαρες.....4 στις 10 τα πλενουν....ποσοι πλενουν τα χερια τους πριν το φαγητο? ποσοι πλενουν τα ποδια τους μολις βγαλουν τα παπουτσια τους? εγω για τετοια πραγματα μιλαω τα οποια θεωρω βρωμια....μη μιλησω για τα ιδρωμενα πουκαμισα με τη μασχαλιλα κολλημενη πανω......ασε.....

και μη μας συγκρινεις με τους γυφτοαγγλους....συγκρινε μας καλυτερα με αιγυπτιους-τουρκους-συριους-λιβανεζους-τυνησιους-αραβες και γενικοτερα την νοτια και ανατολικη μεσογειο.....εκει να δεις καθαριοτητα ;)
αυτα που λεs ειναι λιγο ακραια .Δηλαδη οταν ο αλλοs με 35 βαθμουs ειναι 12 ωρεs στο δρομο λογικο ειναι καποια στιγμη και να ιδρψσει και να μυρισει η μασχαλη του εκτοs αν εσυ αν με τετοια κατασταση μυριζειs αρωμα. Δε λεω υπαρχουν και περιπτωσειs που κανουν μπαμ αλλα αυτο ειναι λογικο. Μην τα ισοπεδωνειs ολα ρε μουνιτσα.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Σιγα μωρε μαστορα.....κλασσικη ελληνιδα.....οπα...τα μποσικα.....δε μιλαω για θεμα οσμης......το καταλαβαινεις? σου μιλαω για το ποσοι ανθρωποι πλενουν τα χερια τους μετα την τουαλετα.......ενα απλο απλουστατο παραδειγμα......και δεν σου μιλαω μονο για τους αντρες αλλα και για τις γυναικες....οι οποιες γενικα δεν φροντιζουν τοσο πολυ τα "κατωθεν" μερη οσο θα πρεπε....και δε μιλαω για ολους αλλα για ενα μεγαλο νουμερο.....
ε τωρα αν ΚΑΙ αυτο με κανει κλασσικη ελληνιδα τι να σου πω.....εχετε χασει τη μπαλα....καπου αλλου μιλαγατε για το οτι οι ελληνιδες ειναι βρωμιαρες και απλτες στο μνι τους (καθολικα φυσικα....γιατι ΟΛΕΣ οι ελληνιδες ειναι ετσι) και τωρα σας πειραξε το οτι ειπα πως στην προσωπικη υγιεινη δεν θεωρω τον ελληνικο λαο (για να μην υπαρχει και θεμα φυλου) ο,τι πιο καθαρο υπαρχει.....και εγινα και κλασσικη ελληνιδα....δυο μετρα και δυο σταθμα ε?



πλεζουρ φυσικα και ειναι ετσι........οταν οι 4 στις 10 πλενουν τα χερια τους μετα την τουαλετα τι αρχες νομιζεις δινουν και στα βλασταρια τους? εμενα η μανα μου με κυνηγαγε να πλενω τα χερια μου καθε τρεις και μια....


μποντο δεν μιλαω ισοπεδωτικα ουτε για τα ακραια παραδειγματα που χρησιμοποιεις.....


ποιος ειπε ρε παιδια οτι η πλειοψηφια ειναι αλβανοι και πακιστανοι στα λεωφορεια και το μετρο? που διαολο κυκλοφορειτε? οχι οτι δεν εχει αλλα δεν ειναι και τοσοι πολλοι πια.....α....και επισης μπορω να ξεχωρισω εναν ελληνα απο εναν αλβανο ή εναν πακιστανο....εκτος αν καποιο θεωρουν οτι υπαρχει τοση ομοιοτητα ωστε να ειναι δυσκολο να τους ξεχωρισουν :P
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Γενικα θεωρω τους ελληνες αρκετα βρωμιαρη λαο......αντρες γυναικες.....ιδρωτιλα, μασχαλιλα, μουνιλα, πουτσιλα, ξινιλα, ποδαριλα, τυριλα, σκορδιλα......
μη σου πω οτι μα πετύχει γαλλίδα κάποιον έλληνα με όλα τα παραπάνω θα αναφωνήσει "οοοοοο μα τσε μπγουταααααλλ"
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
χαχαχαχαχαχαχαχα
οι γαλλοι παντως δεν ηταν τοσο βρωμιαρηδες οσο περιμενα :P :P ουτε οι γαλλιδες.....μια χαρα ηταν.....οι αγγλοι παλι.....απο προσωπικη υγιεινη εξαιρετικοι.....απλα μην τους βαλεις να σου καθαρισουν το σπιτι.....καλυτερα να το αναθεσεις σε ενα νηπιο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom