Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.905
Like
1.814
Πόντοι
216
Όχι αλητικα ντύνομαι καγουρικα αλλά δε έχω Όχημα και κάμποσα φράγκα και το σώμα που θέλουν
Άσε τις ντρίμπλες και εξήγησε το "αλητικο' ντύσιμο.

Για το σώμα,στα έχω ξαναπεί χιλιάδες φορές.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.262
Like
1.940
Πόντοι
216
Πιο πιθανόν λόγω κιλών τοτε και έχω παρατηρήσει όταν φοράω Μαύρα γυαλιά δε ντρέπομαι στα μάτια βγάζω τη αμηχανία και καλύπτεται με τα γυαλιά.
Κάνε διατροφή τότε, κρέας, λαχανικά και φρούτα και βουρ στον πατσά...βουρ στα μουνιά εννοώ.
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.640
Κριτικές
1
Like
997
Πόντοι
96
Όχι για να αρεσω πρέπει να γίνω 1.81 που είναι και 80 κιλά και να ντύνομαι σα αλήτης και να έχω και όχημα και κάποια φράγκα τότε ουρά
Καλα και πολλα διαβασα παρε 2 φαπες και το πρωι θα σε δω σε τι κατασταση εισαι ..
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Κάνε διατροφή τότε, κρέας, λαχανικά και φρούτα και βουρ στον πατσά...βουρ στα μουνιά εννοώ.
Ναι αυτό πρώτον και κύριον τα κιλά φταίνε πιστεύω φάτσα δε θεωρώ πως υστερω
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.905
Like
1.814
Πόντοι
216
Όχι αλητικα ντύνομαι καγουρικα αλλά δε έχω Όχημα και κάμποσα φράγκα και το σώμα που θέλουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δυσκολεύομαι δε ξέρω γιατί
Δε θες να τα χάσεις γιατί στο νου σου έχεις ως σωστό ότι ο άντρας πρέπει να ναι χοντρός και έχεις μπερδέψεις μυική μάζα με λίπος κλπ.

Βασικά έχεις μπερδέψει τα μπούτια σου.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Δε θες να τα χάσεις γιατί στο νου σου έχεις ως σωστό ότι ο άντρας πρέπει να ναι χοντρός και έχεις μπερδέψεις μυική μάζα με λίπος κλπ.

Βασικά έχεις μπερδέψει τα μπούτια σου.
Ναι και πιστεύω πως αν κάποιος αδυνατίσει δε θα είναι δυνατός μετά και θα τον έχουν του χεριού τους
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.884
Κριτικές
98
Like
47.268
Πόντοι
21.511

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.905
Like
1.814
Πόντοι
216
Ναι και πιστεύω πως αν κάποιος αδυνατίσει δε θα είναι δυνατός μετά και θα τον έχουν του χεριού τους
Τόσα ξέρεις Τόσα λες,γιατί τα κόμπλεξ σου δεν σε αφήνουν να δεις λίγο πιο πέρα από τη μύτη σου.

Το λίπος δεν δίνει δύναμη.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Τόσα ξέρεις Τόσα λες,γιατί τα κόμπλεξ σου δεν σε αφήνουν να δεις λίγο πιο πέρα από τη μύτη σου.

Το λίπος δεν δίνει δύναμη.
Εξαρτάται εγώ έχω λοιπός μπερδεμένο με μύες όμως άρα αυτό μου δίνει δύναμη.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.905
Like
1.814
Πόντοι
216
τα οικολογικα φταινε ρε μπουστη, τα ψεκαζουν καθε μερα με τα αεροπλανα και εχεις γινει σαν το βουδα.
ε δε θελει και πολυ μυαλο :uglystupid:
Χαρά στη ζεν κατάσταση σου με το χαζό....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εξαρτάται εγώ έχω λοιπός μπερδεμένο με μύες όμως άρα αυτό μου δίνει δύναμη
Ότι να ναι.......
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.884
Κριτικές
98
Like
47.268
Πόντοι
21.511

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.450
Κριτικές
21
Like
9.975
Πόντοι
3.346
Μάλλον γιατί οι Ελληνίδες θέλουν λεπτους και εγώ δε είναι και νοιωθω άβολα επίσης επειδή είμαι καλό παιδί και όχι αλήτης και οι υπόλοιποι με βλέπουν ως φλωρο γι'αυτα τα 2 λογικά
Και χοντρός και φλώρος? Δεν πας πουθενά....
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.857
Like
2.916
Πόντοι
456
Φλώρος στις γκόμενες μόνο αλλιώς μια χαρά καγκουρας δείχνω στις γκόμενες όμως ναι αμηχανία.Χοντρος ναι είμαι.
καλα πιπες σου λενε.ακους κι εσυ την υπουργαρα..δεν φταινε τα κιλα που δεν εχεις γκομενα..και αδνυατος να εισουνα..οι ελλεινιδες τα ιδια ακριβως θα κανανε..αν δεν εχεις λεφτα..η δεν εισαι στην ιδια παρεα με αυτες..δεν σε θελουνε..και 50κιλα να πας!γιατι ανεχεσε το μπουλινγκ που σου κανει η υπουργαρα και οι αλλοι?αν σε ενοχλουν τοσο πολυ τα κιλα,ξεκινα να κανεις γυμναστικη.κανε και κανα σολαριουμ να δειξεις τον ογκο σου πιο πολυ..και εισια ετοιμος φιλαρακι..
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
καλα πιπες σου λενε.ακους κι εσυ την υπουργαρα..δεν φταινε τα κιλα που δεν εχεις γκομενα..και αδνυατος να εισουνα..οι ελλεινιδες τα ιδια ακριβως θα κανανε..αν δεν εχεις λεφτα..η δεν εισαι στην ιδια παρεα με αυτες..δεν σε θελουνε..και 50κιλα να πας!γιατι ανεχεσε το μπουλινγκ που σου κανει η υπουργαρα και οι αλλοι?αν σε ενοχλουν τοσο πολυ τα κιλα,ξεκινα να κανεις γυμναστικη.κανε και κανα σολαριουμ να δειξεις τον ογκο σου πιο πολυ..και εισια ετοιμος φιλαρακι..
Αυτά τα 2 που λες είναι σημαντικά έχεις δίκιο αλλά και τα κιλά σου ρίχνουν λιγο τη αυτοπεποίθηση.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.857
Like
2.916
Πόντοι
456
Αυτά τα 2 που λες είναι σημαντικά έχεις δίκιο αλλά και τα κιλά σου ρίχνουν λιγο τη αυτοπεποίθηση.
Ε καλά βλέπεις εσύ δηλαδή τους γκόμενους των ελλεινιδων να είναι τίποτα όμορφοι η αδύνατοι?απλά έτυχε να ειναι στην ίδια παρέα και να τους ήρθε το γκομενάκι..στο πιάτο..η να είχε λεφτά ο μπαμπάς τους και να κάνουνε το χορηγό στην ελλεινιδα..εννιά στις δέκα σχέσεις με ελλεινιδες..έτσι εγιναν
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Ε καλά βλέπεις εσύ δηλαδή τους γκόμενους των ελλεινιδων να είναι τίποτα όμορφοι η αδύνατοι?απλά έτυχε να ειναι στην ίδια παρέα και να τους ήρθε το γκομενάκι..στο πιάτο..η να είχε λεφτά ο μπαμπάς τους και να κάνουνε το χορηγό στην ελλεινιδα..εννιά στις δέκα σχέσεις με ελλεινιδες..έτσι εγιναν
Το ξέρω όμως τα κιλά δε μου δίνουν αυτοπεποίθηση και οι γκόμενες θέλουν αυτοπεποίθηση.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.884
Κριτικές
98
Like
47.268
Πόντοι
21.511

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.884
Κριτικές
98
Like
47.268
Πόντοι
21.511
χαμενος ανεστακος Ζαν φαινεται οτι πικαρε απο την πολυ αυτοβελτιωση... και γκαμαει αβερτα ναουμε:zfuck:

Zapata method of male self - improvement and evolution

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.875
Κριτικές
3
Like
1.484
Πόντοι
216
Δε συμφωνώ απόλυτα.
Υπάρχουν και ποιοτικοί άνθρωποι εκεί, που λόγω συγκυριών έμειναν μόνοι τους.
Είτε εργένηδες, είτε χωρισμένοι...Και δεν είναι και το πιο εύκολο σε κάποια ηλικία να ξεκινάς καμάκι ή γνωριμίες.
Δεν υπάρχει χρόνος να χαθεί για αυτούς που ψάχνουν ένα σοβαρό (όσο γίνεται) άνθρωπο.
Τώρα, αν είσαι 25-30 και ψάχνεσαι εκεί, τότε ναι, συμφωνώ με αυτά που λες.
Έχεις δίκιο σε αυτό, βεβαίως και θα υπάρχουν και μια χαρά άνθρωποι εκεί μέσα.
Το θέμα είναι πως απτη στιγμή που μπεις εκεί, δε θέλει και πολύ να αλλοιωθείς εντελώς.

Μπορεί πχ να γνωρίσεις μια φαινομενικά ψιλοκομπλέ κοπέλα, αλλά δεν είναι ωραίο να ξέρεις πως έχει υπάρξει χυσοκουβάς σε δημόσια έκθεση. Καταντάει περίσσευμα και είναι κρίμα.
Κι ένας άνδρας καίγεται εξίσου εκεί μέσα, αναλώνεις χρόνο για να ασχοληθείς με κάθε τελειωμένη. Στο τέλος χαζεύεις παντελώς.
Είναι σημαντικό να μη χαθεί η επαφή με τον πραγματικό κόσμο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom