Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (0 μέλη και 42 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.897

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
1
Like
892
Πόντοι
96

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.997
Like
3.756
Πόντοι
1.706
για ελα στην πιστα να μας τα πεις οσο ξερναει ο γκομενακος σου ζαπατα
Εσύ τό παιχνίδι σου καλά τό πάς...άσχετα μέ τά γκρέμλινς εδώ...πού σού έδωσαν αξία!!
Στήν πίστα εσύ κάνεις σόου...καί σού έχω βάλει κωλόχερο...τό όποιο τό δέχτηκες ευχάριστα 100 φορές!!
Μήν μού κάνεις εμένα τήν έξυπνη...διότι πίπα κώλο θά σέ πάω...άλλο πού δέν θέλεις...

:heavymetalbig:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
1
Like
892
Πόντοι
96
Εσύ τό παιχνίδι σου καλά τό πάς...άσχετα μέ τά γκρέμλινς εδώ πού έδωσαν αξία!!
Στήν πίστα εσύ κάνεις σόου...καί σού έχω βάλει κωλόχερο...τό όποιο τό δέχτηκες ευχάριστα 100 φορές!!
Μήν μού κάνεις εμένα τήν έξυπνη...διότι πίπα κώλο θά σέ πάω...άλλο πού δέν θέλεις...

:heavymetalbig:
η σχεση σου πιπα κωλο λογικο ...στο ειπα η σχεση σας δεν παει καλα
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.997
Like
3.756
Πόντοι
1.706
η σχεση σου πιπα κωλο λογικο ...στο ειπα η σχεση σας δεν παει καλα
Μωρή δέν σού έχω πεί τόσες φορές...όταν θά απαντάς σέ εμένα θά φοράς τά καλά σου ρούχα...καί όχι τής δουλειάς ? :2funny:
Γιά ποιόν μέ πέρασες ?

:heavymetalbig:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
1
Like
892
Πόντοι
96
Μωρή δέν σού έχω πεί τόσες φορές...όταν θά απαντάς σέ εμένα θά φοράς τά καλά σου ρούχα...καί όχι τής δουλειάς ? :2funny:
Γιά ποιόν μέ πέρασες ?

:heavymetalbig:
απο την πρωτη στιγμη ειπα τι μουνι ειναι αυτο 1.92 ...εχω σταθεροτητα απεναντι σου ζαργανα
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.997
Like
3.756
Πόντοι
1.706
απο την πρωτη στιγμη ειπα τι μουνι ειναι αυτο 1.92 ...εχω σταθεροτητα απεναντι σου ζαργανα
Αααα....σέ ευχαριστώ πάρα πολύ γιά τά καλά σου λόγια...όλες έτσι μού λέτε...έχω τόν τρόπο μου!!
Μερικές βέβαια είστε πολύ επίμονες...αλλά Ok δέν τρέχει μία!!
Ρέ σύ Magi μέ αυτό πού έκλασα στό γέλιο...είναι πού λές στό Profil σου...ότι τόσα χρόνια είχες κονέ...μέ φοβερούς άνδρες Players.
Πολύ ωραίο...τό τί γέλιο έχω ρίξει δέν λέγεται μωρή... :2funny:

:heavymetalbig:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
1
Like
892
Πόντοι
96
Αααα....σέ ευχαριστώ πάρα πολύ γιά τά καλά σου λόγια...όλες έτσι μού λέτε...έχω τόν τρόπο μου!!
Μερικές βέβαια είστε πολύ επίμονες...αλλά Ok δέν τρέχει μία!!
Ρέ σύ Magi μέ αυτό πού έκλασα στό γέλιο...είναι πού λές στό Profil σου...ότι τόσα χρόνια είχες κονέ...μέ φοβερούς άνδρες Players.
Πολύ ωραίο...τό τί γέλιο έχω ρίξει δέν λέγεται μωρή... :2funny:

:heavymetalbig:
ναι ζαργανα εδω και πολλα χρονια απλαμβανουμε για αυτο οταν σκουζετε την αγαμια σας λεμε τι θελουν τα χαζα στα μπουρδελα
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.997
Like
3.756
Πόντοι
1.706
ναι ζαργανα εδω και πολλα χρονια απλαμβανουμε για αυτο οταν σκουζετε την αγαμια σας λεμε τι θελουν τα χαζα στα μπουρδελα
Στά μπουρδέλα ?
Τί εννοείς εργαζόσουν καί σέ μπουρδέλα...εσύ έλεγες ότι ήσουν συνοδός μωρή...καί τώρα μιλάς γιά μπουρδέλα!!
Εγώ πάντως δέν τό κατακρίνω καθόλου άν εργαζόσουν σέ μπουρδελάκια...απεναντίας...
Τί έκανες εκεί μωρή...τήν πουτάνα η τήν τσατσά ?

:heavymetalbig:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.694
Κριτικές
90
Like
33.342
Πόντοι
24.700
Γιατί όχι ? Η θεωρητική γνώση είναι ένα βήμα πρίν τήν πρακτική!!
Σίγουρα δημιουργήθηκε γιά αυτό πού λές...αλλά καί γιά εμπορικό σκοπό...μέ στόχο τό κέρδος...καί έτσι είναι τό σωστό!!
Ανταλλαγή πληροφοριών μπορούν κάλλιστα...νά έχουν άτομα πού δέ τούς νοιάζει τόσο πολύ η εικόνα τους...η δέν είναι παντρεμένοι κτλ
Πέρα αυτού έχω διαβάσει πάρα πολλούς...πού δέν έχουν καμία κριτική καί είναι μέλη πολλά χρόνια!!
Καί τί λένε ?
Πήγα στήν τάδε γκόμενα καί έκανα αυτό...η πήγα στήν άλλη καί έκανα τό άλλο...μιλάμε γιά μέλη 12 καί 15 χρόνια στό Site!!
Δέν πιστεύω ότι θεωρείς...ότι λέω ψέματα...μέ μία αναζήτηση απλή...θά τούς εντοπίσεις.
Αν καί είμαι σίγουρος ότι τόσα χρόνια πού έχεις καί εσύ εδώ...τά ξέρεις...τά έχεις δεί...δέν τά ακούς από εμένα...


Δείτε κύριε,

Από μυαλοπώληδες θεωρητικούς λάιφ κόουτς ξερόλες που δίνουν και καλά άχαστες συμβουλές και σχολιάζουν επί παντός επιστητού, βρωμάει ο τόπος, από πρακτικούς συμβουλάτορες είναι που υπολειπόμεθα.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.997
Like
3.756
Πόντοι
1.706
Δείτε κύριε,

Από μυαλοπώληδες θεωρητικούς λάιφ κόουτς ξερόλες που δίνουν και καλά άχαστες συμβουλές και σχολιάζουν επί παντός επιστητού, βρωμάει ο τόπος, από πρακτικούς συμβουλάτορες είναι που υπολειπόμεθα.
Δυστυχώς αυτό στήν Ελλάδα είναι μάστιγα...καί θά συμφωνήσω 100%
Σέ όλους τούς τομείς...αυτό συμβαίνει!!
Τον τσατσο έκανε ή την λεκανατζου
Μήν τό λές καί αυτό θέλει κάποιες ικανότητες...δέν μπορούν όλες νά τό κάνουν!! :2funny:


:heavymetalbig:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
1
Like
892
Πόντοι
96
Στά μπουρδέλα ?
Τί εννοείς εργαζόσουν καί σέ μπουρδέλα...εσύ έλεγες ότι ήσουν συνοδός μωρή...καί τώρα μιλάς γιά μπουρδέλα!!
Εγώ πάντως δέν τό κατακρίνω καθόλου άν εργαζόσουν σέ μπουρδελάκια...απεναντίας...
Τί έκανες εκεί μωρή...τήν πουτάνα η τήν τσατσά ?

:heavymetalbig:
Τον τσατσο έκανε ή την λεκανατζου
μουνιτσες ολο πλακομουνι το στομα σας
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.997
Like
3.756
Πόντοι
1.706
μουνιτσες ολο πλακομουνι το στομα σας
Τώρα μάλιστα!!
Επιτέλους μωρή μέ άκουσες μία φορά...καί άλλαξες τήν Photo!!
Αλλά καί αυτή περίεργη είναι...νομίζω καλύτερη πάντως!!



:heavymetalbig:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Zapata method of male self - improvement and evolution

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Ρε μπρο τον έχεις πρηξει τον Ανέστη Ζαπάτα ή Κλαύδιος ή όπως αλλιώς λέγεται αστον στη ησιχια του να κάνει ότι θέλει στη ζωη του τον άνθρωπο.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.997
Like
3.756
Πόντοι
1.706
για να δεις πως προσεχω τα πουτανακια μου..ολο γκρινια είστε
Σού έχω πεί όταν μιλάς σέ άνδρα θά είσαι σούζα...αλλά καυλώνεις νά σέ κάνω σκουπίδι...γιά νά παίζεις μέ τό ξεχειλωμένο μουνάκι σου!!
Αλλά δέν πειράζει κάτι είναι καί αυτό...πάντα εσύ μπροστά μου θά είσαι υποτακτική...αλλιώς αλίμονό σου ξεκωλιάρα!! :2funny:
Στούς άλλους κάνε τήν άνετη...εδώ σέ εμένα πάντα στα 4!!

:heavymetalbig:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.694
Κριτικές
90
Like
33.342
Πόντοι
24.700
Πρακτικους να σε πάρουν απο το χερι και να σου βρουν γκόμενα δεν γίνεται.
Πρέπει πρώτα εσυ να μαθεις και μετα να μπαλαρεις.
Πρέπει να αποστηθησεις το θεωρητικό κομμάτι και μετα να μπεις σε πρακτικό επίπεδο.
Η πρακτική ειναι σαν τις τελικές εξετάσεις ή πετυχαίνεις ή αποτυχαίνεις οποτε μετεξεταστεος και πάλι απο τη αρχή.
Ολα έχουν να κανουν με σενα περισσότερο παρα με τις εκαστοτε γκόμενες.
Τα δρωμενα εσυ τα πράττεις,οι γκομενες απλα θα σε επιλέξουν,εχουν το πάνω χερι σ αυτό.
Εσυ εκει θα δώσεις τις αρετες σου ποσο καλος μπαλαδορος είσαι πόσο μπορεις να προσεγγισεις ποσο μπορεις να ξεχωρισεις τις καλες απο την πλεμπα πως μπορείς γρήγορα να δεις τα θετικά η τα αρνητικά σημάδια και πολλα αλλα.
Το ντειτινγκ εχει γινει επιστήμη μιας και οι καιροι δυσκόλεψαν και στο μέλλον ακομα χειρότερα.
Εγω τα λεω οποίος θελει ακούει οποιος δε θελει θα τα βρει μπροστά του

Για τις "ιέρειες¨ του αγοραίου συζητάμε και γι αυτούς που όλο καυχόνται ότι γαμούν εσκορτάκια με εμφάνιση και υπηρεσίες 10+, χωρίς όμως ούτε να γράψουν κριτική, αλλά ούτε και να τις κατονομάσουν (ή τουλάχιστον να δίνουν με π.μ. κάποια πληροφορία), κύριε .

Οπότε δεν έχει σχέση με αυτό που γράψατε.
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.378
Like
46.019
Πόντοι
6.256
Για τις "ιέρειες¨ του αγοραίου συζητάμε και γι αυτούς που όλο καυχόνται ότι γαμούν εσκορτάκια με εμφάνιση και υπηρεσίες 10+, χωρίς όμως ούτε να γράψουν κριτική, αλλά ούτε και να τις κατονομάσουν (ή τουλάχιστον να δίνουν με π.μ. κάποια πληροφορία), κύριε .

Οπότε δεν έχει σχέση με αυτό που γράψατε.
εγω ειμαι αμαθος στον αγοραιο:(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom