Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
390
Πόντοι
26
Δεν είναι ανδρικό αλλά παιδικό το ντύσιμο του Μπισμπικη .
Χαχαχαχαχα κλαίω με αυτό που λες που το είδες το παιδικό?καμία σχέση δηλαδή για σένα οποίος φοράει πουκάμισα και παντελόνι φράκο έχει μεγαλοαστικό ντύσιμο?
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.801
Like
1.685
Πόντοι
216
Αδερφέ Αμερική είναι ψωνάρες οι γκόμενες σα τις Ελληνίδες.Εχω ακούσει ότι οι Κινέζες,ιαπωνεζες είναι νορμάλ και απλές για φλερτ.Σκανδιναδες επίσης γιατί έχουν υψηλό δείκτη νοημοσύνης και δε έχουν τα κολλήματα των Ελληνίδων αα θέλω τον φραγκατο,ααα θελω τον αλήτη κλπ κλπ.Ισπανιδες και Ιταλίδες επίσης τα ίδια σκατα με Ελληνίδες να ξέρεις.Ειδες που δε τα λες καλά?Και άποψη μου σταματά να ασχολησαι με Ελληνίδες αν δε τις θες ούτε εμείς τις θέλουμε ασχολησου στη Αλβανία με αλβανεζες που είναι πιο νορμάλ και εύκολες από Ελληνίδες γιατί οι αλβανεζες που έχουν γεννηθεί Ελλάδα είναι επιηκως γαμησετα.
Μη μου πεις:
Ο άντρας πρέπει να ναι αρκετά κιλά πάνω από το ύψος του,να έχει κοιλιά και να μοιάζει στον Ρακ ή Τακ (ή όπως τον λένε);

Και όποιος έχει μούσια,κοιλιακούς,τατουάζ είναι φλώρος;
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
390
Πόντοι
26
Μη μου πεις:
Ο άντρας πρέπει να ναι αρκετά κιλά πάνω από το ύψος του,να έχει κοιλιά και να μοιάζει στον Ρακ ή Τακ (ή όπως τον λένε);

Και όποιος έχει μούσια,κοιλιακούς,τατουάζ είναι φλώρος;
ρακ και μπισμπικης μόνο πρότυπα αντρών ψηλοί και χοντροί οτκ
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.801
Like
1.685
Πόντοι
216
117 κιλά είναι αυτά με 1.81 πως θα τα διατηρήσω.Ειμαι ένας μικρός μπισμπικης
Κοίτα τώρα που θα καλοκαιριασει να χάσεις κανένα κιλό γιατί με τόσο λίπος θα ιδρώνεις αβέρτα και θα βρωμάς
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.831
Κριτικές
1
Like
1.380
Πόντοι
216
Πως κι έτσι ;
Εσύ τους γαμείς 5-5, όπως έγραψες χθες. Μη μου πεις τώρα ότι ζορίζεσαι με δύο! :coffee:
Ρε εσάς και τους 5 μαζι σας εχω για πρωινό.
Εσυ συνέχισε εχω και αλλα ράμματα για τη γουνα σου
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.831
Κριτικές
1
Like
1.380
Πόντοι
216
3 προφιλ με τα ιδια χαρακτηριστικα (1,80-γυμνασμενοι φουλ-συριζα-πατρα) και λεει ποιος ειναι ο σπιθας?
τον βαρεσε η αυτοβελτιωση:2funny::2funny::2funny:
Μπούλη αν ησουν τοσο γατονι δεν αφηνες τη γυναίκα σου να στα φορεσει τα κερατα πρώτα και μετα να το παρεις χαμπαρι
Χαχχααχχαχα
Παλι εξω επεσες μπουλη.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.831
Κριτικές
1
Like
1.380
Πόντοι
216
Αδερφέ Αμερική είναι ψωνάρες οι γκόμενες σα τις Ελληνίδες.Εχω ακούσει ότι οι Κινέζες,ιαπωνεζες είναι νορμάλ και απλές για φλερτ.Σκανδιναδες επίσης γιατί έχουν υψηλό δείκτη νοημοσύνης και δε έχουν τα κολλήματα των Ελληνίδων αα θέλω τον φραγκατο,ααα θελω τον αλήτη κλπ κλπ.Ισπανιδες και Ιταλίδες επίσης τα ίδια σκατα με Ελληνίδες να ξέρεις.Ειδες που δε τα λες καλά?Και άποψη μου σταματά να ασχολησαι με Ελληνίδες αν δε τις θες ούτε εμείς τις θέλουμε ασχολησου στη Αλβανία με αλβανεζες που είναι πιο νορμάλ και εύκολες από Ελληνίδες γιατί οι αλβανεζες που έχουν γεννηθεί Ελλάδα είναι επιηκως γαμησετα.
Σωστος φιλε.
Γενικα στη μεσογειο ειναι λες και η θαλασσα τους γαμαει το μυαλό
Ισπανια ιταλια ελλαδα και Τουρκία ρα ίδια σκατα.
Οσο για β.αφρικη μεση ανατολη εκει αλλαζει το σκηνικο ειναι μουσουλμανοι και συντηρητικοι,μεχρι και οι κυπριες ειναι ψωναρες.
Το σκηνικο αλλαζει απο βουλγαρια και πάνω
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.831
Κριτικές
1
Like
1.380
Πόντοι
216
Τι να σου πω ρε φίλε γίνε και εσύ γυναίκα ώστε να τα χαίρεσαι αυτά αφού ζηλεύεις τόσο.Εγω λέω αφού Εχεις το προνόμιο να είσαι Αλβανός εκμευαλευσου το βρίσκε μόνο αλβανεζες που είναι πιο νορμάλ από τις Ελληνίδες και μη ασχολησαι με τις Ελληνίδες.Εμεις οι Έλληνες είμαστε γκαντεμηδες που έχουμε σκατα γκόμενες σε μυαλό τουλάχιστον οι 20-25 που κοιτάω εγώ γιατί είμαι 25,τώρα κάτι μεγάλες σα τη Βανδή που θέλουν αντρες με το άλφα κεφάλαιο σα το μπισμπικη δε μπορώ να τις κυνηγήσω γιατί μια 50αρα δε θα έχει τι να πει με έναν 25 Άρη επίσης ακόμα και να θέλουν 50 αρες 25 Άρη ένας 25 Άρης που να βρει 50 αρες σε ποιο περιβάλλον?Επίσης οι περισσότερες 50 αρες εχουν παιδιά και είναι παντρεμένες δε θέλω να μπλέξω έστω για ξεπετα με παντρεμένες.
Ισως κάποιες μυαλομενες πετυχεις μετα απο τα 35
Πιο κατω ειναι ολες τραλαλα.
Τωρα οι 50αρες ρε φιλε δεν εχουν μελλον μονο για κανα πηδημα αν ειναι καποια ωραια ουτε καν σχεση εκτος και ειναι κάποιος στην ηλικία τους.εσυ τωρα στα 25 θα κοιτας απο 20 εως 30 αλλα σ αυτο το ευρος υπάρχει μεγαλη πλεμπα.
Εγω παλιοτερα στα 30 μου εκανα σχεση με μια 48 ετων αλλα δεν ρολαρε δεν ταιριαζε πως το λένε
Απο τοτε εως συν 5 χρονια βαζω απο την ηλικια μου.
Το θεμα ειναι οτι υπαρχει αγαμια εδω γιαυτό θα δεις και πολλους να μην εχουν στανταρς, γυναίκα να ναι και οτι να ναι τετοια φαση.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.831
Κριτικές
1
Like
1.380
Πόντοι
216
Η μεθοδος της αυτοβελτίωσης κανει τον αντρα να εχει στανταρς να ξερει τι θελει και να απαιτεί.
Σημαντικό της μεθοδου ειναι αρχικα ο μεσος άντρας να εχει επιλογές απο πολλες γυναίκες μετα να βαζει σε προτεραιότητα τα στανταρς του,να ακυρώνει αυτες που δεν του αρεσουν και να σχολειται με τις υπολοιπες,χωρις να παρακαλα,χωρις να γινεται γλοιωδεις καληνύχτακιας ή αν το κάνει οτι θελει μια γυναίκα.
Εδω μεσα πολλοι για δικα τους συμφεροντα τη μεθοδο την πολεμανε γιατι αν ουσιαστικα σχεδον οι μισοι εφαρμοζαν τη μεθοδο τοτε θα αλλαζε ολο το σκηνικο στο ντετινγκ.
Στο θρεντ αυτο εχουν εισχωρήσει ατομα του φεμινιστικου κινηματος και λοατκι κοινότητας με σκοπο να καταστειλουν οτιδηποτε εχει να κανει με την αντρικη πολυγαμια.
Τα ατομα αυτα ειναι η μαγκι ο παπαφιλιπς ο σαιντ η υπουργαρα οσως και αλλοι που ακομα δεν εχουν φανερωθει.
Οσο για τη μεθοδο παπια ηταν μια εντελως ακυρη και παιδαριωδεις μέθοδος η οποια σκοπο ειχε να ανεβάσει και αλλο τη γυναικεία αξια,αλλο που δεν θελουν οι γκομενες να βλεπουν ατομα να τους τρεχουν τα σαλια και να τις επιβεβαιωνουν καθε φορα και παντου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: NELLO

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.605
Κριτικές
90
Like
33.067
Πόντοι
24.700
Ρε εσάς και τους 5 μαζι σας εχω για πρωινό.
Εσυ συνέχισε εχω και αλλα ράμματα για τη γουνα σου
Ρε συ Ανέστη

Να σου κάνω μια σοβαρή ερώτηση;

Χωρίς πλάκα τώρα. Επικοινωνεί η τσουτσούνα σου με το μυαλό σου;
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.758
Like
2.808
Πόντοι
456
η πιο καλη μεθοδος για να γαμας ελλεεινιδες..ειναι η μεθοδος του χορηγου
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
10
Like
2.887
Πόντοι
3.385
Η μεθοδος της αυτοβελτίωσης κανει τον αντρα να εχει στανταρς να ξερει τι θελει και να απαιτεί.
Σημαντικό της μεθοδου ειναι αρχικα ο μεσος άντρας να εχει επιλογές απο πολλες γυναίκες μετα να βαζει σε προτεραιότητα τα στανταρς του,να ακυρώνει αυτες που δεν του αρεσουν και να σχολειται με τις υπολοιπες,χωρις να παρακαλα,χωρις να γινεται γλοιωδεις καληνύχτακιας ή αν το κάνει οτι θελει μια γυναίκα.
Εδω μεσα πολλοι για δικα τους συμφεροντα τη μεθοδο την πολεμανε γιατι αν ουσιαστικα σχεδον οι μισοι εφαρμοζαν τη μεθοδο τοτε θα αλλαζε ολο το σκηνικο στο ντετινγκ.
Στο θρεντ αυτο εχουν εισχωρήσει ατομα του φεμινιστικου κινηματος και λοατκι κοινότητας με σκοπο να καταστειλουν οτιδηποτε εχει να κανει με την αντρικη πολυγαμια.
Τα ατομα αυτα ειναι η μαγκι ο παπαφιλιπς ο σαιντ η υπουργαρα οσως και αλλοι που ακομα δεν εχουν φανερωθει.
Οσο για τη μεθοδο παπια ηταν μια εντελως ακυρη και παιδαριωδεις μέθοδος η οποια σκοπο ειχε να ανεβάσει και αλλο τη γυναικεία αξια,αλλο που δεν θελουν οι γκομενες να βλεπουν ατομα να τους τρεχουν τα σαλια και να τις επιβεβαιωνουν καθε φορα και παντου.

Αυτοβελτίωση σημαίνει ''βελτίωση του εαυτού μου''. Το να βελτιώνομαι δεν είναι κακό, ούτε είναι αυτοσκοπός για να ρίχνει κάποιος γκόμενες.

Η βελτίωσή μας είναι αναγκαίος όρος προόδου σε ευρύτερο πλαίσιο, όχι μόνο στο ερωτικό.

Από εκεί και πέρα, κρίνοντας από το τι βλέπω γύρω μου, δεν είμαι βέβαιος ότι οι γκόμενες ρίχνουν μόνον όσοι είναι ''βελτιωμένη εκδοχή του εαυτού τους''. 'Απειροι λέτσοι, λέσια, άφραγκοι, τελειωμένα ρετάλια κυκλοφορούν με γκόμενες πολύ ''ανώτερές'' τους σε ένα γενικότερο πλαίσιο.

Παρατηρώντας όσα βλέπω τόσα χρόνια θεωρώ ότι ένας παράγοντας είναι το κρίσιμο στοιχείο: η ''συγκυρία''. Να βρεθείς με την γκόμενα που θα σε γουστάρει ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ στο δεδομένο τόπο και χρόνο που θα βρεθείτε (και θα σου αρέσει και σένα εννοείται).

Βελτιώνοντας τον εαυτό σου απλά μπορεί ΔΥΝΗΤΙΚΑ να αυξήσεις τις πιθανότητες να δούνε πάνω σου περισσότερες κάποια θετικά στοιχεία που να τις ελκύσουν. Αλλά μέχρι εκεί.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.233
Like
15.866
Πόντοι
3.656
Παρατηρώντας όσα βλέπω τόσα χρόνια θεωρώ ότι ένας παράγοντας είναι το κρίσιμο στοιχείο: η ''συγκυρία''. Να βρεθείς με την γκόμενα που θα σε γουστάρει ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΣΑΙ στο δεδομένο τόπο και χρόνο που θα βρεθείτε (και θα σου αρέσει και σένα εννοείται).

Προφανώς

Ο άντρας είναι διαθέσιμος παντού και πάντα,αρκεί απλά να του αρέσει κάποια.Και την άγνωστη που βλέπει πρώτη φορά,δεν έχει κανένα πρόβλημα να την γνωρίσει.

Ενώ η ελλεεινίδα...πρέπει να ευθυγραμμιστούν οι πλανήτες για να βρεις διαθέσιμη εκτος παρεών και κύκλων

Το φυσιολογικό δηλαδή...να γνωριστούν δυο άγνωστοι...στην Ελλάδα θεωρείται εξωπραγματικό
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.308
Κριτικές
6
Like
10.346
Πόντοι
3.936
Η ελλεινιδα φοβαται την προσεγγιση απο αγνωστο που ομιλει ελληνικα- (αλλα οχι αλλη ξενη γλωσσα) γιατι αν ειναι ξενος τοτε αλλαζει η συμπεριφορα της, γινεται πιο θετικη. Ισως το παιζει σοβαρο αρνητικη σε αυτον που μιλα την μητρικη της γλωσσα γιατι ετσι την εχει μαθει η μαμα και ο κοινωνικος περιγυρος για να μην κακοχαρακτηριστει. Αν ομως ο γκομενος της φιλης, της αδελφης της ή οτι αλλο εχει συστασεις οτι ειναι καλος γ@μιας -τοτε του την πεφτουν σαν τις μυγες, μπορει να κανουν κ αυτες προταση κουνοντας την ουρα τους -οπως η γατα σε οιστρο. Αρα ειναι θεμα μαρκετινγκ η κατασταση.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.831
Κριτικές
1
Like
1.380
Πόντοι
216
Ρε συ Ανέστη

Να σου κάνω μια σοβαρή ερώτηση;

Χωρίς πλάκα τώρα. Επικοινωνεί η τσουτσούνα σου με το μυαλό σου;
Εσενα επικοινωνει η κωλοτρυπιδα σου με το μυαλο σου??
Γιατι εμαθα οτι ερεθιζεσαι μονο με τη κωλοτρυπίδα
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.605
Κριτικές
90
Like
33.067
Πόντοι
24.700
Εσενα επικοινωνει η κωλοτρυπιδα σου με το μυαλο σου??
Γιατι εμαθα οτι ερεθιζεσαι μονο με τη κωλοτρυπίδα
Αυτό ότι είμαστε όλοι πούστιδοι εκτός από εσένα, από πότε το καλλιεργείς στο μυαλό σου; :coffee:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom