Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 79 άτομα (6 μέλη και 73 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 846 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 311 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 556 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.883

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.941
Κριτικές
94
Like
46.223
Πόντοι
17.311
Ξέρω περιπτωση ψωλαρά με 23άρι κομπρεσέρ, που όργωνε κατά συρροή και κατ' εξακολούθηση το νιμού της "δικιάς" του και παρόλα αυτά, αυτή τον χαιρέτησε. Έμεινε με τη μαλαπερδα στο χέρι και τράβηξε για άλλες πολιτείες. Εμφανίσμος, ανεξάρτητος οικονομικά. Συνεπώς δεν αρκει μόνο το πότισμα της γλάστρας. Δεν αντλεί επιβεβαίωση μόνο από αυτο η γυναίκα, τουλάχιστον όπως φαίνεται στην προκειμένη περίπτωση.
μη δινεις βαση στον ανεστακο, ειναι πανασχετος με το θεμα σχεση και γυναικα, αλλα θα το καταλαβεις στην πορεια και εσυ.
ασε τι τσαμπουναει εδω, απο φαπα σε φαπα παει, ειναι ο τζανετακος μας για να περναει η ωρα.
 

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
24
Like
20
Πόντοι
0
Αν τις γαμας καλα, τις πας ωραιες διακοπες, εισαι οικονομικα ανεξαρτητος, αρχιζουν να πλαθουν σεναρια στο μυαλο τους για γαμους, παιδια κλπ. Οταν βλεπουν πως δεν εχεις ορεξη να πραγματωσεις αυτα τα σεναρια αρχιζουν οι επιθεσεις, οι γκρινιες και τελικα ο χωρισμος.
Έχει βάση αυτό που λες. Δεν έχω και περισσότερα στοιχεία για ανάλυση.
Σε μια άλλη αντίστοιχη περίπτωση που ξέρω, κολλητού μου, τον παράτησε γιατί ήθελε να κάνει τη ζωή της.Μάλλον τίποτα παρτούζες και τέτοια θα εννοούσε. (Λέω εγώ τώρα με το πτωχό μου το μυαλό). Ο φίλος και καλός γαμιάς ήταν, και ταξιδάκια της πρόσφερε, αλλά και ήταν υπέρ της οικογένειας. Μάλλον μπορεί να ηταν κλασική περίπτωση ψωλοαρπάχτρας.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
1
Like
1.197
Πόντοι
216
Ξέρω περιπτωση ψωλαρά με 23άρι κομπρεσέρ, που όργωνε κατά συρροή και κατ' εξακολούθηση το νιμού της "δικιάς" του και παρόλα αυτά, αυτή τον χαιρέτησε. Έμεινε με τη μαλαπερδα στο χέρι και τράβηξε για άλλες πολιτείες. Εμφανίσμος, ανεξάρτητος οικονομικά. Συνεπώς δεν αρκει μόνο το πότισμα της γλάστρας. Δεν αντλεί επιβεβαίωση μόνο από αυτο η γυναίκα, τουλάχιστον όπως φαίνεται στην προκειμένη περίπτωση.
Μην μπερδεύεστε δεν ειναι μονο σεξ για να κρατήσει σχεση
Εγω βαση στατιστικων το 87% αυτων που χωρισαν ειχαν να κανουν σεξ πανω απο 1 μηνα και σχεδον οι μισοί το 48% ειχε να κανει σεξ πανω απο ενα 6μηνο.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.941
Κριτικές
94
Like
46.223
Πόντοι
17.311
Μην μπερδεύεστε δεν ειναι μονο σεξ για να κρατήσει σχεση
Εγω βαση στατιστικων το 87% αυτων που χωρισαν ειχαν να κανουν σεξ πανω απο 1 μηνα και σχεδον οι μισοί το 48% ειχε να κανει σεξ πανω απο ενα 6μηνο.
excited newspaper GIF

ουτε εφημεριδα ανεστακο :2funny::2funny::2funny:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
1
Like
1.197
Πόντοι
216
Έχει βάση αυτό που λες. Δεν έχω και περισσότερα στοιχεία για ανάλυση.
Σε μια άλλη αντίστοιχη περίπτωση που ξέρω, κολλητού μου, τον παράτησε γιατί ήθελε να κάνει τη ζωή της.Μάλλον τίποτα παρτούζες και τέτοια θα εννοούσε. (Λέω εγώ τώρα με το πτωχό μου το μυαλό). Ο φίλος και καλός γαμιάς ήταν, και ταξιδάκια της πρόσφερε, αλλά και ήταν υπέρ της οικογένειας. Μάλλον μπορεί να ηταν κλασική περίπτωση ψωλοαρπάχτρας.
Δικαιολογιες του βρηκε για να τον χωρισει.
Η κατάσταση ειναι τραγικη αντι ο αντρας γενικα να βαζει ορους στη σχεση φτασαμε σε σημειο να βάζουν οι γυναίκες.
Βέβαια η γυναίκα που θελει γαμο σχεση κλπ φαινεται και εκει η αυτοβελτίωση εχει παίξει ρολο.
Ενα τρικ της αυτοβελτίωσης ειναι αρχικα να ξερει τι θελει ο αντρας απο μια γυναικα,πηδημα,γαμο,απλη σχεση κλπ.
Αυτο που θελει ο αντρας πρέπει να το επιδιώξει, με οποιοδηποτε τροπο και κόστος.
Π.χ ειχα πει παλιοτερα οσοι ήθελαν γαμο και το ειχα δείξει σε βιντεο σκηνικο με τη ταμτα και τον μακριμαλλι που της εκανε πρόταση γαμου και αυτη τον απέρριψε.
Οταν κανει ενας αντρας σχεση με μια γυναίκα και θελει γάμο αρχικα εχει πολλες επιλογές,εγω θα πω την μια.
Πρωτο και σημαντικό ειναι να δειτε σε τι ηλικια ειναι η άλλη, συνηθως οι μικρότερες των 25 αποφεύγουν τους γάμους σου λενε εχω ζωη μπροστά μου θα πηδηθω και αλλου.
Οι ανω των 25 και ιδιως των 30 θελουν γαμο για να κάνουν παιδι και το βιολογικο ρολοι χτυπαει.
Εκει εφοσον ο αντρας θελει γαμο και κανει τη πρόταση χρονικα οχι νωριτερα του 3μηνου ισως κοντα στο 7μηνο ειναι το ιδιανικοτερο αν η γκομενα το αρνηθεί τοτε ο χωρισμός ειναι αμεσος,δεν θα περιμενετε με φθηνες δικαιολογίες, μπορει να δωσετε παραταση μεχρι ενος μηνα να παρει τη τελική απόφαση και μετα αν επιμείνει στο οχι χωρισμός.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
1
Like
1.197
Πόντοι
216
Η αυτοβελτίωση επισης μαθαίνει το μεσο άντρα να παίρνει γρήγορες αποφάσεις και να ακυρωνει για να γλιτωσει χαμένο χρόνο χρημα και ενέργεια.
Πρέπει ο μεσος αντρας να μαθει να απορρίπτει,να δειξει μια ισχυρη προσωπικοτητα και να βαλει ορια και όρους με σκοπο να υπαρχει αλληλοσεβασμος.
Π.χ οποια αρνηθεί προταση γάμου για ποιο λογο να ειστε μαζι της?
Η οποια σας τρεναρει και σας καθυστερει?
Ολα εχουν να κανουν με εσας να μάθετε να ακυρωνετε να απορρίπτεται να βαζεται ορους και ορια.
Πολλοι θα πουν εντάξει αλλα δεν εχω επιλογες που θα βρω άλλη?
Ο κύριος σκοπος της αυτοβελτίωσης ειναι ο άντρας να μπορεί να εχει επιλογες ουσιαστικα να μπορέσει να αυξήσει τις επιλογες του,τα τρικ δεν θα τα αναφερω δημοσια.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.631
Like
3.525
Πόντοι
1.706
Χαχα ναί,δεν προσπαθείς κάν αφού τα έχεις ήδη καταφέρει;;;;

Ρέ σύ άμα κατηγοριοποιείς τόσο μπετόναρμε είσαι ένα βήμα απ το να κατηγορήσεις μετά,δύσκολο να τ αποφύγς
Οχι ρέ σύ τίποτα δέν έχω καταφέρει...η μία είναι Demisexual...καί μάλιστα μού έχει γνωρίσει καί τήν γκόμενα της!!
Η άλλη από τό μπαράκι είναι ξεκάθαρα str8...αλλά ήταν πρώην παντρεμένη...καί εγώ δέν κάνω κονέ μέ παντρεμένες!!
Τίς θεωρώ πολύ κουραστικές...παλαιά είχα κάνει κονέ μία φορά μέ παντρεμένη καί τό μετάνιωσα...γιά νά σού πώ τήν αλήθεια!! :undecided:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
1
Like
1.197
Πόντοι
216
Οχι ρέ σύ τίποτα δέν έχω καταφέρει...η μία είναι Demisexual...καί μάλιστα μού έχει γνωρίσει καί τήν γκόμενα της!!
Η άλλη από τό μπαράκι είναι ξεκάθαρα str8...αλλά ήταν πρώην παντρεμένη...καί εγώ δέν κάνω κονέ μέ παντρεμένες!!
Τίς θεωρώ πολύ κουραστικές...παλαιά είχα κάνει κονέ μία φορά μέ παντρεμένη καί τό μετάνιωσα...γιά νά σού πώ τήν αλήθεια!! :undecided:
Φιλικα θα σου πω,πως μ αυτές τις δυο δεν έπρεπε να σχοληθεις ιδιαίτερα.
Θες πηδημα πηδας και φευγεις,τωρα αν αναζητας σχεση ειναι δυσοίωνο.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
1
Like
1.197
Πόντοι
216
Που ειναι τα πουτανακια μου η μαγκι και ο φιλιπς....
Ελατε πουτανακια στο μπαμπα σας.
Μην κρυβεστε πουτανακια θα σας φερθω καλα.
Φιλιπς μη στενοχωριεσαι ρε μπουλη απλα τωρα η γκομενα σου γαμιεται με τον γκομενο και λεει αντράκλα μου, εσυ εισαι αντρας ,οχι σαν τον αλλο τον ξεφτιλα...εσενα εννοει?
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.941
Κριτικές
94
Like
46.223
Πόντοι
17.311
Που ειναι τα πουτανακια μου η μαγκι και ο φιλιπς....
Ελατε πουτανακια στο μπαμπα σας.
Μην κρυβεστε πουτανακια θα σας φερθω καλα.
Φιλιπς μη στενοχωριεσαι ρε μπουλη απλα τωρα η γκομενα σου γαμιεται με τον γκομενο και λεει αντράκλα μου, εσυ εισαι αντρας ,οχι σαν τον αλλο τον ξεφτιλα...εσενα εννοει?
μόνο χούφτα ανεστακο και Πανούλης κ. στο σαπόρτ να σου κρατάει την πόρτα του βεσε
:2funny:
:2funny:
:2funny:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.631
Like
3.525
Πόντοι
1.706
Φιλικα θα σου πω,πως μ αυτές τις δυο δεν έπρεπε να σχοληθεις ιδιαίτερα.
Θες πηδημα πηδας και φευγεις,τωρα αν αναζητας σχεση ειναι δυσοίωνο.
Κοίτα η μία η Demisexual τήν ξέρω αρκετό καιρό...αλλά μόνο μία φορά γαμηθήκαμε...δέν τήν βλέπω ώς γαμήσι!!
Περισσότερο ώς παρέα τήν έχω...άν καί αρκετά μικρότερη μου...αλλά είναι όμορφη καί έχει χαβαλέ!!
Τήν άλλη από τό μπαράκι...ο προβληματισμός μου ο σοβαρός είναι ότι ήταν παντρεμένη...καί εκεί κάπου κολλάω!!
Βέβαια δέν τήν ξέρω καλά αλλά σιγά-σιγά τήν γνωρίζω...θά τήν πάω στήν Χαλκίδα τήν Κυριακή καί θά τήν μάθω καλύτερα!! :undecided:
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
721
Οχι ρέ σύ τίποτα δέν έχω καταφέρει...η μία είναι Demisexual...καί μάλιστα μού έχει γνωρίσει καί τήν γκόμενα της!!
Η άλλη από τό μπαράκι είναι ξεκάθαρα str8...αλλά ήταν πρώην παντρεμένη...καί εγώ δέν κάνω κονέ μέ παντρεμένες!!
Τίς θεωρώ πολύ κουραστικές...παλαιά είχα κάνει κονέ μία φορά μέ παντρεμένη καί τό μετάνιωσα...γιά νά σού πώ τήν αλήθεια!! :undecided:
Καλή φάση ουάου μοιάζει να εχεις επιλογές,γκουντ λάκ!
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.631
Like
3.525
Πόντοι
1.706
Καλή φάση ουάου μοιάζει να εχεις επιλογές,γκουντ λάκ!
Σιγά τίς επιλογές πού έχω...απλά τό καλοκαίρι η γκόμενα μου θά φύγει γιά τίς Η.Π.Α μόνιμα...από ότι λέει!!
Καί κοιτάω από τώρα... μήπως κάνω κανένα κονέ γιά free σχέση!! :undecided:
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
721
Σιγά τίς επιλογές πού έχω...απλά τό καλοκαίρι η γκόμενα μου θά φύγει γιά τίς Η.Π.Α μόνιμα...από ότι λέει!!
Καί κοιτάω από τώρα... μήπως κάνω κανένα κονέ γιά free σχέση!! :undecided:
Σούπερ,και δεσμευμένος και ελεύθερος όλα τάχεις καλα σ λέω
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.631
Like
3.525
Πόντοι
1.706
Σούπερ,και δεσμευμένος και ελεύθερος όλα τάχεις καλα σ λέω
Δεσμευμένος ?
Καθόλου καί αυτή η σχέση είναι free...δέν κάνω μόνιμες σχέσεις!!
Απλά αυτή τήν γνώριζα από Η.Π.Α...καί δέν είμαστε καί πολύ καιρό μαζί μήν νομίζεις...κάτι μήνες!! :undecided:
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
721
Δεσμευμένος ?
Καθόλου καί αυτή η σχέση είναι free...δέν κάνω μόνιμες σχέσεις!!
Απλά αυτή τήν γνώριζα από Η.Π.Α...καί δέν είμαστε καί πολύ καιρό μαζί μήν νομίζεις...κάτι μήνες!! :undecided:
Και είστε μαζί και δεν εισαι δεσμευμένος,μια χαρά μ ακούγεται. Εάν κι αυτή το βλέπει έτσι τότε πού ειναι το πρβλμ;
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.631
Like
3.525
Πόντοι
1.706
Και είστε μαζί και δεν εισαι δεσμευμένος,μια χαρά μ ακούγεται. Εάν κι αυτή το βλέπει έτσι τότε πού ειναι το πρβλμ;
Στίς free σχέσεις μαζί είσαι...καί δέν είσαι!!
Δεσμευμένος θά ήμουν άν έμενα σέ κοινό σπίτι μέ κοινά έξοδα κτλ...τό έχω κάνει καί αυτό αλλά τώρα δέν μού αρέσει!!
Ετσι τό βλέπει καί αυτή...διότι αυτό έχουμε πεί καί "Συμφωνήσει" από τήν αρχή. Πρόβλημα ? Κανένα πρόβλημα!!
Αυτά δέν τά θεωρώ προβλήματα...προβλήματα είναι άλλα σοβαρότερα...όπως η υγεία η διαβίωση κτλ :undecided:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.023
Κριτικές
1
Like
525
Πόντοι
36
Νομιζεις θα ασχολιομουν μαζι σου μ αυτα που κανεις?και στο ειπα πριν μερες μωρη μαλακω κοβω και κοψε και συνεχισες τοτε να μου τριβεσαι,αρα τα θελει ο κωλαρετζος σου

Που ειναι τα πουτανακια μου η μαγκι και ο φιλιπς....
Ελατε πουτανακια στο μπαμπα σας.
Μην κρυβεστε πουτανακια θα σας φερθω καλα.
Φιλιπς μη στενοχωριεσαι ρε μπουλη απλα τωρα η γκομενα σου γαμιεται με τον γκομενο και λεει αντράκλα μου, εσυ εισαι αντρας ,οχι σαν τον αλλο τον ξεφτιλα...εσενα εννοει?
Ανεστακο με πρασινο σπουνι την τρυπα σου ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom