Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 74 άτομα (5 μέλη και 69 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 846 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 311 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 556 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.883

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
494
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
721
Λεσβία γιά ποιά λές...γιά τήν κόρη τής φίλης μου...η γιά τήν Magi ?
Ολες αυτές είναι Demisexual...ξεκάθαρα...παίζουν καί στά 2 ταμπλό!!
Δέν είναι λεσβίες...οι λεσβίες μισούν συνήθως τό ανδρικό φύλο!!

Ναί μού έλεγε τί θά κάνουμε μέ τήν σχέση μας...ότι μέ σκέφτεται συνέχεια...καί κάτι μαλακίες!!
Ακου σχέση ? Μία φορά βγήκαμε καί αυτή λέει γιά σχέση...
Ας δώσω μία ευκαίρια ακόμα νά δώ ακριβώς τί παίζει...νά έχω καί χρόνο νά μιλήσω μαζί της... :kiss-mark:
Πιστεύω τό σκέφτηκε σοβαρά...καί σού λέει γιά νά τόν δώ καλύτερα...κατί τέτοιο παίζει μάλλον!! :undecided:
Ο υπερβάλλων ντετεκτιβισμός
οδηγεί σχεδόν πάντα στην επιβεβαίωση αρνητικών προσδοκιών.

Άν ο έρωτας/ερωτικό/έλξεις ήταν τόσο λογικός και προβλέψιμος θα ήταν ομπσολήτ αυτό το νήμα.

Οπότε να ευχαριστείς την τύχη ή τον άγγελό σου που η γκόμενα κάνει αυτά τα παράλογα.

Η φάση όπως την περιγράφεις
είναι στο χέρι σου...κατά κάποιον τρόπο...μπορεί να είναι από ένα τίποτα ως και η σχέση της ζωής σου,δικό σου θέμα είναι.

Άν όμως ξεκινάς προσπαθώντας να εντάξεις τη γκόμενα σε κατηγορία,ξεκινάς με χάντικαπ.

Καμμία σημασία δεν έχει άν είναι ντεμί ,μπάι ή κρυφοστρέητ, σε πρώτη φάση , για το άν θα κάνεις κάτι ή και σχέση μαζί της.Αφού σου δείχνει έλξη,μην το τριβελίζεις τόσο.

Εκτός κι άν σε νοιάζει μόνο η λογική κι η επιβεβαίωσή της.
:hi:
 

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
24
Like
20
Πόντοι
0
Ο υπερβάλλων ντετεκτιβισμός
οδηγεί σχεδόν πάντα στην επιβεβαίωση αρνητικών προσδοκιών.

Άν ο έρωτας/ερωτικό/έλξεις ήταν τόσο λογικός και προβλέψιμος θα ήταν ομπσολήτ αυτό το νήμα.

Οπότε να ευχαριστείς την τύχη ή τον άγγελό σου που η γκόμενα κάνει αυτά τα παράλογα.

Η φάση όπως την περιγράφεις
είναι στο χέρι σου...κατά κάποιον τρόπο...μπορεί να είναι από ένα τίποτα ως και η σχέση της ζωής σου,δικό σου θέμα είναι.

Άν όμως ξεκινάς προσπαθώντας να εντάξεις τη γκόμενα σε κατηγορία,ξεκινάς με χάντικαπ.

Καμμία σημασία δεν έχει άν είναι ντεμί ,μπάι ή κρυφοστρέητ, σε πρώτη φάση , για το άν θα κάνεις κάτι ή και σχέση μαζί της.Αφού σου δείχνει έλξη,μην το τριβελίζεις τόσο.

Εκτός κι άν σε νοιάζει μόνο η λογική κι η επιβεβαίωσή της.
:hi:
Ψαγμένη αποψη. :hi:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.023
Κριτικές
1
Like
525
Πόντοι
36
Πέτυχα δυο δυνατά μουνέτα γύρω στα 25, σε γκίσε γραμματείας ΚΤΕΟ και διαγωνίζονταν μεταξύ τους για το ποια είχε πιο πολύ ύφος πριγκιπέσσας. Τέτοια ξυνίλα και σνομπαρία είχα καιρό να δώ. Έντάξει ρε κορίτσια, είστε ωραία νέτα, αλλά μέχρι εκεί. Ξεκαβαλάτε λίγο, υπαλληλάκια σε ΚΤΕΟ είστε.
να το πεις λεβεντη μου εχεις ωραιο τροπο και ειναι ωραια αφύπνιση που θα τις χαλαρωσει..

καποτε απο το πολυ bdsm ειχα ενα υφακι μανταμ περλε ...οποτε σκαει στο μπαρ ο τυπος και μου λεει ποιος εκλεψε το χαμογελο σου με επιτυχία ?και τα πεταλα γιναν αγκαθια... φοβερος και ωραιος ηξερε να μιλήσει μπορει να μην βγηκαμε ραντεβου αλλα ηταν ωραια αφύπνιση και μεσα απο την μικρη κουβεντουλα που ειχαμε καταλαβε οτι απλα ετσι ειμαι..
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.377
Κριτικές
10
Like
2.759
Πόντοι
3.385
Αν εβρισκα τη πρωην σου θα μου τα ελεγε ολα χαρτι και καλαμαρι και θα γελαγε το σαιτ με τα χαιρια σου.
Αλλα για να σε χωρισει σιγουρα δεν θα τη πηδαγες,αν σεξουαλικα ενα ζευγαρι τα βρισκει ολα τα υπολοιπα προβλήματα λύνονται.
Οταν ομως υπάρχει το σεξουαλικο και ακολουθουν τα αλλα τοτε σιγουρα υπαρχει κατήφορος.
Ολα σχεδον τα ζευγαρια χωριζουν αφου πρωτα εχουν σταματησει το σεξ ακολουθουν τα υπολοιπα ωσπου ερχεται η τριβη.
Υπαρχουν ζευγαρια που σκοτωνονται και λες ειναι ετοιμοι για διαζυγιο ομως το βραδι σκυλοπηδιουνται εκτονονονται και την αλλη μερα ειναι ολα μελι γαλα ωσπου να ξανατσακωθουν και παλι τούμπαλιν,αυτο θεωρειται μια νορμαλ φαση αρκει να μην πλακώνονται, ο τσακωμός και οι τριβες ειναι υπερ ενος ζευγαριου γιατι ο ενας εκφραζει τα παραπονα στον αλλον τσακωνονται τα βρισκουν και προβλημα λύνεται η βελτιωνεται,αυτο δεν ειναι κακο ισια ισα που παλευουν και οι δυο να φτιάξουν τη σχεση τους και οχι να τη διαλύσουν.Οι τσακωμοι ουσιαστικα ισορροπουν τη σχεση φτιάχνουν τις ατελειες και πως δυο διαφορετικοι χαρακτήρες να μπορούν να συμβιωσουν.
Αυτο που καταστρεφει ειναι η αδιαφορια η μυστικοπαθεια η απάθεια ενα αισθημα αρνητισμου μονιμο κατεξακολουθησιν και συνεχές, εκει η σχεση εχει τελειωσει πριν το παρουν χαμπαρι.
Τελικά για πες μας ποσο καιρο εφαγες κερατο?

Λυπάμαι που θα στο χαλάσω αλλά έχω πάρει διαζύγιο ενώ το σεξ ήταν τέλειο. Και οι τσακωμοί δε λύνονταν από το σεξ, ούτε τα άλλα προβλήματα που αντιμετωπίζαμε ως ζευγάρι στη ζωή μας.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.631
Like
3.525
Πόντοι
1.706
Ο υπερβάλλων ντετεκτιβισμός
οδηγεί σχεδόν πάντα στην επιβεβαίωση αρνητικών προσδοκιών.

Άν ο έρωτας/ερωτικό/έλξεις ήταν τόσο λογικός και προβλέψιμος θα ήταν ομπσολήτ αυτό το νήμα.

Οπότε να ευχαριστείς την τύχη ή τον άγγελό σου που η γκόμενα κάνει αυτά τα παράλογα.

Η φάση όπως την περιγράφεις
είναι στο χέρι σου...κατά κάποιον τρόπο...μπορεί να είναι από ένα τίποτα ως και η σχέση της ζωής σου,δικό σου θέμα είναι.

Άν όμως ξεκινάς προσπαθώντας να εντάξεις τη γκόμενα σε κατηγορία,ξεκινάς με χάντικαπ.

Καμμία σημασία δεν έχει άν είναι ντεμί ,μπάι ή κρυφοστρέητ, σε πρώτη φάση , για το άν θα κάνεις κάτι ή και σχέση μαζί της.Αφού σου δείχνει έλξη,μην το τριβελίζεις τόσο.

Εκτός κι άν σε νοιάζει μόνο η λογική κι η επιβεβαίωσή της.
:hi:
Μιλάς γιά τήν κόρη τής φίλης μου πού είναι Demisexual...η γιά τήν γκόμενα από τό μπαράκι ?
Οχι δέν προσπαθώ νά τίς εντάξω...σέ κατηγορίες...διότι η μία είναι Demi καί η άλλη str8!!
Αρα δέν νομίζω ότι ξεκινώ μέ μειονέκτημα!!
Κοίτα μέ τήν κόρη τής φίλης μου τήν Demisexual...πέρα από κάποια χαμουρέματα...είχαμε καί ολοκληρωμένο Sex μία φορά!! :kiss-mark:
Η άλλη από τό μπαράκι δέν τήν ξέρω καλά...τώρα τελευταία τήν έχω γνωρίσει...καί θέλω νά δώ τί παίζει!! :undecided:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.941
Κριτικές
94
Like
46.223
Πόντοι
17.311
το μαντρι με τις αδεσποτες προσπαθει να κανει το Ναο ο ηλιθιος
έχει κάνει ωραίο δουετακι με πανουλη κ.
και τα 2 αγαμητα και εξπερτς της ηλιθιότητας.
νταμπ εν νταμπερ φασουλα, δινουν τα ευσημα το ενα στο αλλο
dumb and dumber harry GIF

Λυπάμαι που θα στο χαλάσω αλλά έχω πάρει διαζύγιο ενώ το σεξ ήταν τέλειο. Και οι τσακωμοί δε λύνονταν από το σεξ, ούτε τα άλλα προβλήματα που αντιμετωπίζαμε ως ζευγάρι στη ζωή μας.
ειπαμε, ο ανεστακος ειναι πανασχετος απο θηλυκα πλην της χουφτας του.
ασε τι προσπαθει να μας πει με τη μαλακια της αυτοβελτιωσης σε καθε ποστ.
ουτε στη χερμπαλαηφ να δουλευε ο αυτιστικουλης ανεστακος.
:2funny::2funny::2funny:
 

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
24
Like
20
Πόντοι
0
να το πεις λεβεντη μου εχεις ωραιο τροπο και ειναι ωραια αφύπνιση που θα τις χαλαρωσει..

καποτε απο το πολυ bdsm ειχα ενα υφακι μανταμ περλε ...οποτε σκαει στο μπαρ ο τυπος και μου λεει ποιος εκλεψε το χαμογελο σου με επιτυχία ?και τα πεταλα γιναν αγκαθια... φοβερος και ωραιος ηξερε να μιλήσει μπορει να μην βγηκαμε ραντεβου αλλα ηταν ωραια αφύπνιση και μεσα απο την μικρη κουβεντουλα που ειχαμε καταλαβε οτι απλα ετσι ειμαι..
Επειδή είμαι πιο πολύ της απεμπλοκής, θα αποφύγω οποιοδήποτε σχόλιο. Απ' την άλλη πιστεύω ό,τι αργά ή γρήγορα θα το βρούν μπροστά τους, αν δεν το ξέρουν βαθιά μέσα τους. Βέβαια, επειδή οι άντρες είμαστε λίγο ως πολύ χαφτομούνηδες, όλο και κάποιος θα βρεθεί να τις επιβεβαιώσει, και γιατί όχι, να γίνει το pet τους.
Αυτό που κάνω και το απολαμβάνω σφοδρά, είναι να ρίχνω ενα σαρδόνιο χαμόγελο όταν βλέπω στο δρομο κοπέλες με φουλ ξυνισμένα μούτρα. Έχω την αίσθηση ότι εκείνη τη στιγμή τους τη σπάω αφάνταστα. Ή θα λένε μέσα τους, αυτός κάπου χάνει λάδια.
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.023
Κριτικές
1
Like
525
Πόντοι
36
Εδώ είναι η μαγκιά...νά μπορείς νά κάνεις καί τήν υποτακτική...παιχνίδι ρόλων!!
Δηλαδή δέν τόν θέλεις ? Εγώ πιστεύω τόν θέλεις...γιά νά σέ τιμωρήσει... :wink:
Ε...καί εσύ καλέ πώς κάνεις έτσι...λές καί είσαι καμία παρθενόπη!! :kiss-mark:
Στό τέλος βλέπω νά σέ χαρεί...δέν ξέρω τί λέτε εσείς!! :undecided:
ενα ενα τα πραγματα να βγαινει νοημα...
1. δεν ειναι ολα για ολους

2 στην προσωπικη μου ζωη οταν θελει το μουνι μου να χυσει θα παω με γαμια που δεν αναγνωριζει υποταγη και κυριαρχια αλλα φυσικη ερωτικη πραξη που η οποια σταση και να γαμιομαστε ειναι μονο για ποιο δυνατο οργασμο..οποτε ο ανεστακος ειναι χιλιομετρα μακρια...

3. στο φετιχιστικο κομματι της ψυχαγωγιας μου τα κουμαντα τα εχω εγω γιατι σέβομαι το χρονο μου και δεν θελω λαθη , σε καθε μου βημα ξερω απο πριν τι θελω !!

4.στο τελος ακροατη η ο ανεστακος θα γαμησει θα ισιωσει και θα πινουμε ποτακι Η σαν το μουνι στα βραχια θα τον τρίβω...
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.941
Κριτικές
94
Like
46.223
Πόντοι
17.311
Αν εβρισκα τη πρωην σου θα μου τα ελεγε ολα χαρτι και καλαμαρι και θα γελαγε το σαιτ με τα χαιρια σου.
Αλλα για να σε χωρισει σιγουρα δεν θα τη πηδαγες,αν σεξουαλικα ενα ζευγαρι τα βρισκει ολα τα υπολοιπα προβλήματα λύνονται.
Οταν ομως υπάρχει το σεξουαλικο και ακολουθουν τα αλλα τοτε σιγουρα υπαρχει κατήφορος.
Ολα σχεδον τα ζευγαρια χωριζουν αφου πρωτα εχουν σταματησει το σεξ ακολουθουν τα υπολοιπα ωσπου ερχεται η τριβη.
Υπαρχουν ζευγαρια που σκοτωνονται και λες ειναι ετοιμοι για διαζυγιο ομως το βραδι σκυλοπηδιουνται εκτονονονται και την αλλη μερα ειναι ολα μελι γαλα ωσπου να ξανατσακωθουν και παλι τούμπαλιν,αυτο θεωρειται μια νορμαλ φαση αρκει να μην πλακώνονται, ο τσακωμός και οι τριβες ειναι υπερ ενος ζευγαριου γιατι ο ενας εκφραζει τα παραπονα στον αλλον τσακωνονται τα βρισκουν και προβλημα λύνεται η βελτιωνεται,αυτο δεν ειναι κακο ισια ισα που παλευουν και οι δυο να φτιάξουν τη σχεση τους και οχι να τη διαλύσουν.Οι τσακωμοι ουσιαστικα ισορροπουν τη σχεση φτιάχνουν τις ατελειες και πως δυο διαφορετικοι χαρακτήρες να μπορούν να συμβιωσουν.
Αυτο που καταστρεφει ειναι η αδιαφορια η μυστικοπαθεια η απάθεια ενα αισθημα αρνητισμου μονιμο κατεξακολουθησιν και συνεχές, εκει η σχεση εχει τελειωσει πριν το παρουν χαμπαρι.
Τελικά για πες μας ποσο καιρο εφαγες κερατο?
αν ειχες πουλακι ανεστακο, ισως και να γαμαγες.
εσυ δεν εχεις ομως και με το γαριδακι που εχεις, βαστας μαξ 5 λεπτα... και αν.
ειδες? και αλλο αν.
βολεψου προς το παρον με τη χουφτα στο βεσε της αυτοβελτιωσης και ασε τα αν και αν.
και ο πανουλης κ. αν ηταν γκομενακι, τωρα θα σου επαιρνε πιπες με τις ηλιθιοτητες που εκσφενδονιζεις, γιατι τοσο του κοβει.
και για να σε τσουξω και αλλο, καμια δε με εχει κερατωσει ανεστακο.
διαβασε κριτικες το γιατι, φελακια ρουφηχτα.
:2funny::2funny::2funny:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.023
Κριτικές
1
Like
525
Πόντοι
36
Επειδή είμαι πιο πολύ της απεμπλοκής, θα αποφύγω οποιοδήποτε σχόλιο. Απ' την άλλη πιστεύω ό,τι αργά ή γρήγορα θα το βρούν μπροστά τους, αν δεν το ξέρουν βαθιά μέσα τους. Βέβαια, επειδή οι άντρες είμαστε λίγο ως πολύ χαφτομούνηδες, όλο και κάποιος θα βρεθεί να τις επιβεβαιώσει, και γιατί όχι, να γίνει το pet τους.
Αυτό που κάνω και το απολαμβάνω σφοδρά, είναι να ρίχνω ενα σαρδόνιο χαμόγελο όταν βλέπω στο δρομο κοπέλες με φουλ ξυνισμένα μούτρα. Έχω την αίσθηση ότι εκείνη τη στιγμή τους τη σπάω αφάνταστα. Ή θα λένε μέσα τους, αυτός κάπου χάνει λάδια.
υπαρχουν και οι περιπτωσεις που απλα ειναι αφηρημένες η κατι σκέφτονται :2funny: αν η αλλη ειναι στην ξινίλα της δεν σε βλεπει οποτε γλίτωσες
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.023
Κριτικές
1
Like
525
Πόντοι
36
ενα ενα τα πραγματα να βγαινει νοημα...
1. δεν ειναι ολα για ολους

2 στην προσωπικη μου ζωη οταν θελει το μουνι μου να χυσει θα παω με γαμια που δεν αναγνωριζει υποταγη και κυριαρχια αλλα φυσικη ερωτικη πραξη που η οποια σταση και να γαμιομαστε ειναι μονο για ποιο δυνατο οργασμο..οποτε ο ανεστακος ειναι χιλιομετρα μακρια...

3. στο φετιχιστικο κομματι της ψυχαγωγιας μου τα κουμαντα τα εχω εγω γιατι σέβομαι το χρονο μου και δεν θελω λαθη , σε καθε μου βημα ξερω απο πριν τι θελω !!

4.στο τελος ακροατη η ο ανεστακος θα γαμησει θα ισιωσει και θα πινουμε ποτακι Η σαν το μουνι στα βραχια θα τον τρίβω...
αλλη απορία ?
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.941
Κριτικές
94
Like
46.223
Πόντοι
17.311
Εδω μπαινω λιγα λεπτα ανα τακτα χρονικά διαστηματα πηδω εσενα και τη μαγκι και ξανακανω μετα τη δουλειά μου.
Τωρα οργανώνω εκδρομικη εξόρμηση οταν εορταστεί η πρωτομαγια με 5 μουνακια και 3 φιλους στην ανοιξιατικη ύπαιθρο.
Τα μουνια ψηνονται για εκδρομη και κάνουν σαν τρελα ελπιζω σαν τρελα να κανουν και για πουτσα,βεβαια με τη μεθοδο της αυτοβελτίωσης και τη πιστη εφαρμογη απο τους φιλους τα ποσοστα ειναι ολα υπερ και ας πουμε αν δεν κάτσει δεν τρεχει τίποτα το ροστερ θα ανανεωθει εκ νεου.
ανεστακο εχουμε πει οτι ουτε εφημεριδα δε μπορεις να πηδηξεις, επομενως μην επαναλαμβανομαστε ασκοπως.
οσο και να το προσπαθεις... δε βγαινει δουδ, σορρυ.
η δουλεια σου ποια ειναι ανεστακο, να την παιζεις στο βεσε της αυτοβελτιωσης ?
κατι εχουμε καταλαβει τοσο καιρο, μην ανησυχεις... συνεχισε ετσι, τα πας πριμα.
ασε τα ροζ συννεφακια και τα ονειρα και οργανωσε στην εργατικη πρωτομαγια, μια εκδρομουλα με πανουλη κ. (εθνικιστη της χουφτας) να πειραματιστειτε με τα πουλακια σας.
οσο για μουνια παρε και το λαπτοπακι σου και βαλε να δειχνει φασιον τιβι οταν θα μαδατε μαργαριτες αναμεταξυσας για να εχετε και παρεα.
θα περασετε οντως τρελα και με τη μεθοδο της αυτοβελτιωσης, στανταρτ θα ερθετε πιο κοντα.
γουιν γουιν φασουλα δηλαδη.
επισης θα ανανεωσεις και το ροστερ της χουφτας, αυτο που το πας? :boff:
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.377
Κριτικές
10
Like
2.759
Πόντοι
3.385
έχει κάνει ωραίο δουετακι με πανουλη κ.
και τα 2 αγαμητα και εξπερτς της ηλιθιότητας.
νταμπ εν νταμπερ φασουλα, δινουν τα ευσημα το ενα στο αλλο
dumb and dumber harry GIF


ειπαμε, ο ανεστακος ειναι πανασχετος απο θηλυκα πλην της χουφτας του.
ασε τι προσπαθει να μας πει με τη μαλακια της αυτοβελτιωσης σε καθε ποστ.
ουτε στη χερμπαλαηφ να δουλευε ο αυτιστικουλης ανεστακος.
:2funny::2funny::2funny:
Ρε αδερφέ, με πολύ καλή προαίρεση επίτρεψέ μου να σου πω ότι δεν ξέρω γιατί έχει ξεκινήσει όλη αυτή η διαμάχη, την αρχή δεν τη θυμάμαι, αλλά νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος διατήρησής της στο διηνεκές.
Γενικότερα ομιλώντας (και χωρίς να στοχοποιώ κανέναν(, καθείς μπορεί να λέει τα δικά του (εμού συμπεριλαμβανομένου), από εκεί και πέρα όσοι έχουν κρίση μπορούν να αντιληφθούν αν τα όσα λέγονται είναι προϊόν εμπειρίας και πραγματικής ''ζωής'' ή παραμύθια της Χαλιμάς.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.631
Like
3.525
Πόντοι
1.706
ενα ενα τα πραγματα να βγαινει νοημα...
1. δεν ειναι ολα για ολους

2 στην προσωπικη μου ζωη οταν θελει το μουνι μου να χυσει θα παω με γαμια που δεν αναγνωριζει υποταγη και κυριαρχια αλλα φυσικη ερωτικη πραξη που η οποια σταση και να γαμιομαστε ειναι μονο για ποιο δυνατο οργασμο..οποτε ο ανεστακος ειναι χιλιομετρα μακρια...

3. στο φετιχιστικο κομματι της ψυχαγωγιας μου τα κουμαντα τα εχω εγω γιατι σέβομαι το χρονο μου και δεν θελω λαθη , σε καθε μου βημα ξερω απο πριν τι θελω !!

4.στο τελος ακροατη η ο ανεστακος θα γαμησει θα ισιωσει και θα πινουμε ποτακι Η σαν το μουνι στα βραχια θα τον τρίβω...
1- Εφοσον δέν είναι όλα γιά όλους...μόλις πού παραδέχτηκες...ότι θέλεις αποκλειστικά τήν κυριαρχία στό Sex...άρα ο άλλος θά είναι υποτακτικός!! :undecided:

2- Ok σέ αυτό δέν μπορώ νά πάρω θέση...εσύ ορίζεις τίς σεξουαλικές απολαύσεις σου!!

3- Ούτε σέ αυτό μπορώ νά πάρω θέση...αλλά αυθαίρετα θά πώ ότι άνδρας Original σοβαρός τό αποκλείω νά συμμετάσχει σέ τέτοια φάση. Μόνο πουστάκια!!

4- Αυτό περιμένω νά τό δώ!! :kiss-mark:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.023
Κριτικές
1
Like
525
Πόντοι
36
1- Εφοσον δέν είναι όλα γιά όλους...μόλις πού παραδέχτηκες...ότι θέλεις αποκλειστικά τήν κυριαρχία στό Sex...άρα ο άλλος θά είναι υποτακτικός!! :undecided:

2- Ok σέ αυτό δέν μπορώ νά πάρω θέση...εσύ ορίζεις τίς σεξουαλικές απολαύσεις σου!!

3- Ούτε σέ αυτό μπορώ νά πάρω θέση...αλλά αυθαίρετα θά πώ ότι άνδρας Original σοβαρός τό αποκλείω νά συμμετάσχει σέ τέτοια φάση. Μόνο πουστάκια!!

4- Αυτό περιμένω νά τό δώ!! :kiss-mark:
ξανα διαβασε
ενα ενα τα πραγματα να βγαινει νοημα...
1. δεν ειναι ολα για ολους

2 στην προσωπικη μου ζωη οταν θελει το μουνι μου να χυσει θα παω με γαμια που δεν αναγνωριζει υποταγη και κυριαρχια αλλα φυσικη ερωτικη πραξη που η οποια σταση και να γαμιομαστε ειναι μονο για ποιο δυνατο οργασμο..οποτε ο ανεστακος ειναι χιλιομετρα μακρια...

3. στο φετιχιστικο κομματι της ψυχαγωγιας μου τα κουμαντα τα εχω εγω γιατι σέβομαι το χρονο μου και δεν θελω λαθη , σε καθε μου βημα ξερω απο πριν τι θελω !!

4.στο τελος ακροατη η ο ανεστακος θα γαμησει θα ισιωσει και θα πινουμε ποτακι Η σαν το μουνι στα βραχια θα τον τρίβω...
και ασε τα χαζα σου ακροατη ειμαι ξεκαθαρη
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
1
Like
1.197
Πόντοι
216
ανεστακο εχουμε πει οτι ουτε εφημεριδα δε μπορεις να πηδηξεις, επομενως μην επαναλαμβανομαστε ασκοπως.
οσο και να το προσπαθεις... δε βγαινει δουδ, σορρυ.
η δουλεια σου ποια ειναι ανεστακο, να την παιζεις στο βεσε της αυτοβελτιωσης ?
κατι εχουμε καταλαβει τοσο καιρο, μην ανησυχεις... συνεχισε ετσι, τα πας πριμα.
ασε τα ροζ συννεφακια και τα ονειρα και οργανωσε στην εργατικη πρωτομαγια, μια εκδρομουλα με πανουλη κ. (εθνικιστη της χουφτας) να πειραματιστειτε με τα πουλακια σας.
οσο για μουνια παρε και το λαπτοπακι σου και βαλε να δειχνει φασιον τιβι οταν θα μαδατε μαργαριτες αναμεταξυσας για να εχετε και παρεα.
θα περασετε οντως τρελα και με τη μεθοδο της αυτοβελτιωσης, στανταρτ θα ερθετε πιο κοντα.
γουιν γουιν φασουλα δηλαδη.
επισης θα ανανεωσεις και το ροστερ της χουφτας, αυτο που το πας? :boff:
Εφημεριδα μπουλη οχι δεν πηδαω τέτοια βιτσια μονο εσυ τα εχεις.
Αν ειναι να παω εκδρομουλα θα πηγαινα με την πρωην σου να τη κανω να αισθανθεί γυναίκα γιατι εσυ από ότι φαίνεται δεν την ποτιζες.
Τη γυναικα μπουλη αν δεν τη ποτισεις θα βρει αλλου όχι γιατι εχει αναγκη το σεξ αλλα απο εκει αναζητα επιβεβαίωση,σνω στην αρχη ειναι δυσκολες να στο δωσουν μετα μπαίνουμε στο μοτιβο ποσο μου το ζηταει αρα ποσο πολυ με θέλει.
Εκει μετα εισαι ο υποχρεωμένος να πηδας,αλλιως μπουλη θα γινει οπως και με σενα κερατο μπόλικο και η γυναίκα να σκυλοπηδιεται με αλλον και εσυ να τραβας μαλακία.
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.023
Κριτικές
1
Like
525
Πόντοι
36
Εφημεριδα μπουλη οχι δεν πηδαω τέτοια βιτσια μονο εσυ τα εχεις.
Αν ειναι να παω εκδρομουλα θα πηγαινα με την πρωην σου να τη κανω να αισθανθεί γυναίκα γιατι εσυ από ότι φαίνεται δεν την ποτιζες.
Τη γυναικα μπουλη αν δεν τη ποτισεις θα βρει αλλου όχι γιατι εχει αναγκη το σεξ αλλα απο εκει αναζητα επιβεβαίωση,σνω στην αρχη ειναι δυσκολες να στο δωσουν μετα μπαίνουμε στο μοτιβο ποσο μου το ζηταει αρα ποσο πολυ με θέλει.
Εκει μετα εισαι ο υποχρεωμένος να πηδας,αλλιως μπουλη θα γινει οπως και με σενα κερατο μπόλικο και η γυναίκα να σκυλοπηδιεται με αλλον και εσυ να τραβας μαλακία.
ποιος σου ειπε να σηκώσεις το μουνακι σου απο τα βραχια? :coffee::coffee:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.941
Κριτικές
94
Like
46.223
Πόντοι
17.311
Ρε αδερφέ, με πολύ καλή προαίρεση επίτρεψέ μου να σου πω ότι δεν ξέρω γιατί έχει ξεκινήσει όλη αυτή η διαμάχη, την αρχή δεν τη θυμάμαι, αλλά νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος διατήρησής της στο διηνεκές.
Γενικότερα ομιλώντας (και χωρίς να στοχοποιώ κανέναν(, καθείς μπορεί να λέει τα δικά του (εμού συμπεριλαμβανομένου), από εκεί και πέρα όσοι έχουν κρίση μπορούν να αντιληφθούν αν τα όσα λέγονται είναι προϊόν εμπειρίας και πραγματικής ''ζωής'' ή παραμύθια της Χαλιμάς.
εχει γινει βαρετο να το ξαναλεμε.
απλα περναει η ωρα στο γραφειο με τον ηλιθιο τον ανεστακο και τον πανηλιθιο πανουλη κ.
ναθιν μορ - ναθιν λες.
αφου φαινεται οτι χανει απο οποια τρυπα αναπνεει... ο ανεστακος.
ο πανουλης κ. μπαινει σαπορτ για εμφαση, οποτε τον θυμαμαι.
ψαχτο λιγο μονος σου και θα καταλαβεις για τι ταλενταρες μιλαμε :2funny::2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

PanosK13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
209
Κριτικές
4
Like
439
Πόντοι
281
Ρε αδερφέ, με πολύ καλή προαίρεση επίτρεψέ μου να σου πω ότι δεν ξέρω γιατί έχει ξεκινήσει όλη αυτή η διαμάχη, την αρχή δεν τη θυμάμαι, αλλά νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος διατήρησής της στο διηνεκές.
Γενικότερα ομιλώντας (και χωρίς να στοχοποιώ κανέναν(, καθείς μπορεί να λέει τα δικά του (εμού συμπεριλαμβανομένου), από εκεί και πέρα όσοι έχουν κρίση μπορούν να αντιληφθούν αν τα όσα λέγονται είναι προϊόν εμπειρίας και πραγματικής ''ζωής'' ή παραμύθια της Χαλιμάς.
Χρησαυγιτες του βιαζαν τη μανα στα παιδικα του χρονια...Απο εκει λογικα προκυπτει το κομπλεξ που εχει με τους Εθνικιστες...Παιζει να μαι και ο πατερας του χωρις καν να το ξερει!Τετοια εμμονη απο που αλλου να πηγαζει???
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.941
Κριτικές
94
Like
46.223
Πόντοι
17.311
Εφημεριδα μπουλη οχι δεν πηδαω τέτοια βιτσια μονο εσυ τα εχεις.
Αν ειναι να παω εκδρομουλα θα πηγαινα με την πρωην σου να τη κανω να αισθανθεί γυναίκα γιατι εσυ από ότι φαίνεται δεν την ποτιζες.
Τη γυναικα μπουλη αν δεν τη ποτισεις θα βρει αλλου όχι γιατι εχει αναγκη το σεξ αλλα απο εκει αναζητα επιβεβαίωση,σνω στην αρχη ειναι δυσκολες να στο δωσουν μετα μπαίνουμε στο μοτιβο ποσο μου το ζηταει αρα ποσο πολυ με θέλει.
Εκει μετα εισαι ο υποχρεωμένος να πηδας,αλλιως μπουλη θα γινει οπως και με σενα κερατο μπόλικο και η γυναίκα να σκυλοπηδιεται με αλλον και εσυ να τραβας μαλακία.
οκ ανεστακο, γονατισε τωρα να σε ποτισω και σενα :cum:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom