Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 86 άτομα (16 μέλη και 70 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 846 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 311 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 556 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.883

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.008
Κριτικές
1
Like
517
Πόντοι
26
Ναι ερωτικο παιχνιδι να στραποναρεις αντρες και να το παιζεις ντομινα να βγαλεις κανα φράγκο, τη βρήκες ξεφτερι εσυ τη προσωπικοτητα σου.
Δεν με νοιαζει ο καθενας τι κανει και ουτε ειμαι ρατσιστης,αλλα εφοσον γλύφεις τους ορχεις και στηριζεις δυο βλακες εδω μεσα και μου πας κοντρα σου ειπα δεν θα σε αφησω σε χλωρο κλαρί.
Ας μη μου κωλοτριβεσουν δεν θα σε πείραζα, τωρα βογκα
το σαλακι σου οταν τρεχει η μυτη σου ρουφαει την απελπισία σου:2funny::2funny:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.702
Κριτικές
62
Like
40.062
Πόντοι
8.530
Mπα...
Εννοείται πάντα τό ύψος μετράει...καί μετράει πολύ στίς γκόμενες!! :undecided:
Αν η άλλη θέλει χειραγωγισιμο μαλακα η απλά χρηματοδότη δεν θα ασχοληθεί με ύψος ,εμφάνιση και χαρακτήρα.
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.008
Κριτικές
1
Like
517
Πόντοι
26
Τον εστειλαν αδιάβαστο, τωρα θα του κανω μνημόσυνο και θα είμαι διπλα στη μαγκι να την παρηγορω που θα μοιρολόγει αν και στις 9 του μακαριτη τον παπαφιλιπς εβαλε στο σπίτι...
Χαχααχχαχα
παρηγόρησε την αγαμια σου και βγες απο το βεσε ωρα να μου κουνήσεις κωλαρακι οπως παει η γλωσσα σου τιτικα
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.008
Κριτικές
1
Like
517
Πόντοι
26
Ολα αυτα τα εχει το παπι και ο παπατετοιος??
Ασε μας μωρη τρελοκωτσιδου που μιλησεις εσυ για το προφιλ του αντρα οταν καθε μερα στραποναρεις καμποσους τουρλοκωλιδες.
Τα κωτσιδακια σου και στη μπάντα
πουστακι εχω μερες που σου λεω οτι ολοι απαλαμβανουμε το σεξ εκτος απο εσενα ..και δες τα αποτελεσματα ...ακομα ξεβρακωτο γυριζεις και σκουζεις ...γαμα και θα δεις οτι ειναι ωραια και ετσι δεν θα πληγώνεσαι οταν πέφτεις πανω μου ....
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.929
Κριτικές
94
Like
46.212
Πόντοι
17.311
Εφοσον συμφωνησες με τον ντακ τωρα ανεβηκες και αλλο επιπεδο μαλακιας.
Εγω πηγαινω στα μπουρδελα ποτε δεν τα απαξιωσα ποτε δεν τα εβρισα.
Η μεθοδος της αυτοβελτίωσης ειναι η προτεραιότητα μου αλλα μια φορα ετυχε να εχω 2 γκομενες με μικρα βυζια ενω εγω ηθελα βυζαρες και πηγα στη γνωστη βυζαρου δεν θα κανω προμοσιον στη φυλης.
Αλλη φορα ηθελα μεγαλο κωλο και η γκομενα μου δεν ειχε πηγα για να πηδησω μια κωλαρου,αλλη φορα ηθελα μια ξανθιά φυσικη πηγα γι αυτο το λογο.
Η δεξαμενη των μπουρδελων δεν μπορει να αντικατασταθει,ειδικα Αθήνα που υπαρχουν τοσες επιλογες και απο κολγκιρλ κλπ
Απλα με την αυτοβελτίωση μπορεις και πετυχαινεις ενα μεγιστο αριθμο γυναικων που μπορεις να ρηξεις εξω.
έβαλες ξυπνητήρι και μπήκες πρώτος να γράψεις τη μαλακια σου πάλι βρε πατρινό πουστρακι και προϊόν αποτυχημένης και τυχαίας μαλακίας?
έχουμε καταλάβει ότι είσαι πανιβλαξ και η δεξαμενή της ηλιθιότητας σου είναι απύθμενη. μην κομπιαζεις για έξτρα ινφοζ το λοιπόν.
οι μόνες γκόμενες που είχες είναι οι 2 παλαμες σου, με τις οποίες ξεφαντωνεις κάθε μερα. ούτε βυζιά έχουν, ούτε κωλαρα. επομένως πάψε να φαντασιωνεσαι άπιαστα όνειρα και κόψε το ντραμα σαν αγαμητη γκικ παρθένα.
έλα τσιμπα το πρωινό πρωτεινουχο ρόφημα σου
:pipa1:
και γρήγορα στο βεσε της αυτοβελτιωσης να καθαρίσεις τη καγκουρόφατσά σου γιατί έπεται συνέχεια
:2on1:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.008
Κριτικές
1
Like
517
Πόντοι
26
έβαλες ξυπνητήρι και μπήκες πρώτος να γράψεις τη μαλακια σου πάλι βρε πατρινό πουστρακι και προϊόν αποτυχημένης και τυχαίας μαλακίας?
έχουμε καταλάβει ότι είσαι πανιβλαξ και η δεξαμενή της ηλιθιότητας σου είναι απύθμενη. μην κομπιαζεις για έξτρα ινφοζ το λοιπόν.
οι μόνες γκόμενες που είχες είναι οι 2 παλαμες σου, με τις οποίες ξεφαντωνεις κάθε μερα. ούτε βυζιά έχουν, ούτε κωλαρα. επομένως πάψε να φαντασιωνεσαι άπιαστα όνειρα και κόψε το ντραμα σαν αγαμητη γκικ παρθένα.
έλα τσιμπα το πρωινό πρωτεινουχο ρόφημα σου
:pipa1:
και γρήγορα στο βεσε της αυτοβελτιωσης να καθαρίσεις τη καγκουρόφατσά σου γιατί έπεται συνέχεια
:2on1:
καλημερουδια ..το βραδυ που παω για υπνο του πέφτει η πιπιλα και το πρωι σκουζει ...οποτε λεω την πιπιλα του να την τσιμεντωσω σημερα..:smiling-face-with-heart-eyes:.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.929
Κριτικές
94
Like
46.212
Πόντοι
17.311
Ρε μπούλη μηπως θες μα σου γραφω και τι ωρες πηγαινω τουαλέτα?
Ολα τα εχει ο μπαξές, πολλα ραντεβού ειναι συντομα μονο για καφε αλλα νυχτερινά,οταν ανοίγεις βεντάλια δεν κολλας με μία αλλα συνέχεια αλλάζεις.
Οταν εισαι πολυάσχολος δεν σε νοιαζει η μία τι θα κάνει,τι ξεχνας και πας παρακάτω.
Σου ειπα οταν θες να αυτοβελτιωθεις τροποι υπάρχουν, αλλα αν δεν ιδρωσει το βρακι σου δεν κανεις τίποτα
η μόνη σου ασχολία 24/7 είναι εδώ μέσα βρε ηλίθιο κατασκεύασμα και απομίμηση φελου της αχαιας Κλάους .
τα μόνα ραδεβου είναι από το βεσε στο παιδικό σου δωμάτιο και από το παιδικό σου δωμάτιο στην κουζίνα να πάρεις δυνάμεις για τις επόμενες καρπαζιες που έχεις να φας γυρνώντας πίσω στο πληκτρολόγιο της μιζέριας σου.
έλα τσιμπα και τη βεντάλια:alivedick:να κάνεις λίγο αέρα μετά την επιστροφή από το βεσε της αυτοβελτιωσης σου... θα σου χρειαστεί και αυτή.
μου'μαθες και τις δεξαμενές πατρινό ζουλαπι
:2funny:
:2funny:
:2funny:
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
779
Κριτικές
13
Like
1.398
Πόντοι
496
γιατι κατι μου λεει οτι εχει αλλο προφιλ..και μπαινει και γραφει εδω μεσα?ειναι ενας που λεει οτι εχει ενα φιλο χοντρο..που τη πεφτει σε αγνωστες στο δρομο και εχει γαμησει ομορφες με αυτο το τροπο..μιριζει παπια απο χιλιομετρα!!
εγω χθες πετυχα προφιλ του 2020 που μιλουσε και ελεγε τα ιδια ακριβως...

θα φανει που θα παει...
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.929
Κριτικές
94
Like
46.212
Πόντοι
17.311
καλημερουδια ..το βραδυ που παω για υπνο του πέφτει η πιπιλα και το πρωι σκουζει ...οποτε λεω την πιπιλα του να την τσιμεντωσω σημερα..:smiling-face-with-heart-eyes:.
επίσης.
ανέλαβε λίγο αυτό τον απλαστο κιοφτε της μαλακίας, γιατί οδηγώ τώρα και θα μπω πιο μετά να του επεκτείνω και τη στοματική κοιλότητα
:2funny:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Magi

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
1
Like
1.197
Πόντοι
216
η μόνη σου ασχολία 24/7 είναι εδώ μέσα βρε ηλίθιο κατασκεύασμα και απομίμηση φελου της αχαιας Κλάους .
τα μόνα ραδεβου είναι από το βεσε στο παιδικό σου δωμάτιο και από το παιδικό σου δωμάτιο στην κουζίνα να πάρεις δυνάμεις για τις επόμενες καρπαζιες που έχεις να φας γυρνώντας πίσω στο πληκτρολόγιο της μιζέριας σου.
έλα τσιμπα και τη βεντάλια:alivedick:να κάνεις λίγο αέρα μετά την επιστροφή από το βεσε της αυτοβελτιωσης σου... θα σου χρειαστεί και αυτή.
μου'μαθες και τις δεξαμενές πατρινό ζουλαπι
:2funny:
:2funny:
:2funny:
Εδω μπαινω λιγα λεπτα ανα τακτα χρονικά διαστηματα πηδω εσενα και τη μαγκι και ξανακανω μετα τη δουλειά μου.
Τωρα οργανώνω εκδρομικη εξόρμηση οταν εορταστεί η πρωτομαγια με 5 μουνακια και 3 φιλους στην ανοιξιατικη ύπαιθρο.
Τα μουνια ψηνονται για εκδρομη και κάνουν σαν τρελα ελπιζω σαν τρελα να κανουν και για πουτσα,βεβαια με τη μεθοδο της αυτοβελτίωσης και τη πιστη εφαρμογη απο τους φιλους τα ποσοστα ειναι ολα υπερ και ας πουμε αν δεν κάτσει δεν τρεχει τίποτα το ροστερ θα ανανεωθει εκ νεου.
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.008
Κριτικές
1
Like
517
Πόντοι
26
επίσης.
ανέλαβε λίγο αυτό τον απλαστο κιοφτε της μαλακίας, γιατί οδηγώ τώρα και θα μπω πιο μετά να του επεκτείνω και τη στοματική κοιλότητα
:2funny:
το μαντρι με τις αδεσποτες προσπαθει να κανει το Ναο ο ηλιθιος
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
1
Like
1.197
Πόντοι
216
έβαλες ξυπνητήρι και μπήκες πρώτος να γράψεις τη μαλακια σου πάλι βρε πατρινό πουστρακι και προϊόν αποτυχημένης και τυχαίας μαλακίας?
έχουμε καταλάβει ότι είσαι πανιβλαξ και η δεξαμενή της ηλιθιότητας σου είναι απύθμενη. μην κομπιαζεις για έξτρα ινφοζ το λοιπόν.
οι μόνες γκόμενες που είχες είναι οι 2 παλαμες σου, με τις οποίες ξεφαντωνεις κάθε μερα. ούτε βυζιά έχουν, ούτε κωλαρα. επομένως πάψε να φαντασιωνεσαι άπιαστα όνειρα και κόψε το ντραμα σαν αγαμητη γκικ παρθένα.
έλα τσιμπα το πρωινό πρωτεινουχο ρόφημα σου
:pipa1:
και γρήγορα στο βεσε της αυτοβελτιωσης να καθαρίσεις τη καγκουρόφατσά σου γιατί έπεται συνέχεια
:2on1:
Αν εβρισκα τη πρωην σου θα μου τα ελεγε ολα χαρτι και καλαμαρι και θα γελαγε το σαιτ με τα χαιρια σου.
Αλλα για να σε χωρισει σιγουρα δεν θα τη πηδαγες,αν σεξουαλικα ενα ζευγαρι τα βρισκει ολα τα υπολοιπα προβλήματα λύνονται.
Οταν ομως υπάρχει το σεξουαλικο και ακολουθουν τα αλλα τοτε σιγουρα υπαρχει κατήφορος.
Ολα σχεδον τα ζευγαρια χωριζουν αφου πρωτα εχουν σταματησει το σεξ ακολουθουν τα υπολοιπα ωσπου ερχεται η τριβη.
Υπαρχουν ζευγαρια που σκοτωνονται και λες ειναι ετοιμοι για διαζυγιο ομως το βραδι σκυλοπηδιουνται εκτονονονται και την αλλη μερα ειναι ολα μελι γαλα ωσπου να ξανατσακωθουν και παλι τούμπαλιν,αυτο θεωρειται μια νορμαλ φαση αρκει να μην πλακώνονται, ο τσακωμός και οι τριβες ειναι υπερ ενος ζευγαριου γιατι ο ενας εκφραζει τα παραπονα στον αλλον τσακωνονται τα βρισκουν και προβλημα λύνεται η βελτιωνεται,αυτο δεν ειναι κακο ισια ισα που παλευουν και οι δυο να φτιάξουν τη σχεση τους και οχι να τη διαλύσουν.Οι τσακωμοι ουσιαστικα ισορροπουν τη σχεση φτιάχνουν τις ατελειες και πως δυο διαφορετικοι χαρακτήρες να μπορούν να συμβιωσουν.
Αυτο που καταστρεφει ειναι η αδιαφορια η μυστικοπαθεια η απάθεια ενα αισθημα αρνητισμου μονιμο κατεξακολουθησιν και συνεχές, εκει η σχεση εχει τελειωσει πριν το παρουν χαμπαρι.
Τελικά για πες μας ποσο καιρο εφαγες κερατο?
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.008
Κριτικές
1
Like
517
Πόντοι
26
Εδω μπαινω λιγα λεπτα ανα τακτα χρονικά διαστηματα πηδω εσενα και τη μαγκι και ξανακανω μετα τη δουλειά μου.
Τωρα οργανώνω εκδρομικη εξόρμηση οταν εορταστεί η πρωτομαγια με 5 μουνακια και 3 φιλους στην ανοιξιατικη ύπαιθρο.
Τα μουνια ψηνονται για εκδρομη και κάνουν σαν τρελα ελπιζω σαν τρελα να κανουν και για πουτσα,βεβαια με τη μεθοδο της αυτοβελτίωσης και τη πιστη εφαρμογη απο τους φιλους τα ποσοστα ειναι ολα υπερ και ας πουμε αν δεν κάτσει δεν τρεχει τίποτα το ροστερ θα ανανεωθει εκ νεου.
σημερα σου βαζω και αλλο μπελα στο πατο σου εκτος απο την αγαμια σου ,,,,

ΤΟ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙΣ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΤΑΓΗ

ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕΞ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΤΑΓΗ ΑΛΛΑ ΦΥΣΙΚΗ ΑΠΟΛΑΥΣΗ...

ΑΝ ΓΑΜΟΥΣΕΣ ΘΑ ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ....
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
1
Like
1.197
Πόντοι
216
πουστακι εχω μερες που σου λεω οτι ολοι απαλαμβανουμε το σεξ εκτος απο εσενα ..και δες τα αποτελεσματα ...ακομα ξεβρακωτο γυριζεις και σκουζεις ...γαμα και θα δεις οτι ειναι ωραια και ετσι δεν θα πληγώνεσαι οταν πέφτεις πανω μου ....
Εσυ το απολαμβανεις με το στραπον?
Αφου το μουνι το εχεις διακοσμητικο με αράχνες....
Χαχαχαχαχαχα
Γαμάω μωρη μαγκι μην αγχωνεσαι,εγω μια χαρα ειμαι εσυ να δουμε ποτε θα το βγάλεις απο τη σοδομαζοχιστικη ναρκη το αποτετοιο σου...
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
1
Like
1.197
Πόντοι
216
σημερα σου βαζω και αλλο μπελα στο πατο σου εκτος απο την αγαμια σου ,,,,

ΤΟ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙΣ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΤΑΓΗ

ΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕΞ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΤΑΓΗ ΑΛΛΑ ΦΥΣΙΚΗ ΑΠΟΛΑΥΣΗ...

ΑΝ ΓΑΜΟΥΣΕΣ ΘΑ ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ....
Μωρη τι σε κόφτει τοσο εσενα αν γαμαω εγω?
Αυτο ειναι ολο σου το πρόβλημα??
Η επειδη σας ξεκωλιαζω και τα 3 μαζι με το παπακι και τσιριζεται σαν γαμημενα πουστρονια.
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.008
Κριτικές
1
Like
517
Πόντοι
26
Εσυ το απολαμβανεις με το στραπον?
Αφου το μουνι το εχεις διακοσμητικο με αράχνες....
Χαχαχαχαχαχα
Γαμάω μωρη μαγκι μην αγχωνεσαι,εγω μια χαρα ειμαι εσυ να δουμε ποτε θα το βγάλεις απο τη σοδομαζοχιστικη ναρκη το αποτετοιο σου...
ετσι θα ξερνας και δεν θα ξερεις ,,,με τον καιρο σου χαλαρα
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
1
Like
1.197
Πόντοι
216
παρηγόρησε την αγαμια σου και βγες απο το βεσε ωρα να μου κουνήσεις κωλαρακι οπως παει η γλωσσα σου τιτικα
Αυτα να στο κουνησουν ο παπατετοιος και το παπακι σου,αυτα ειναι εξπερ να στηνονται στα τεσσερα.
Τον παπατετοιο θα τον πηρε πρεφα η γυναικα του οτι πισωγλενταει και του φορεσε το κερατο κανονικα και με το νομο και ειπε και ευχαριστώ ο παπατετοιος στο γαμια της γυναίκας του.
Του ειπα οσο ακουει εσενα θα ξεφτιλιζεται,εγω θα του εκανα μαθημα αυτοβελτιωσης και τωρα θα ηταν αρσενικό
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
489
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
721
σε αυτη την περιπτωση με τα στοιχεια που δινεις δεν μπορω να καταλαβω ομως θα πω το εξης ...την ευθηνη την εχει παντα ο μεγαλητερος για το ποια θα ειναι η πορεια απο ενα λαθος που μπορει να κανει ο μικροτερος
ευθύνη και πορεία είναι όντως δύο από τα βασικά θέματα σε μια σχέση,αν όχι και σε κάθε ανθρώπινη συνδιαλλαγή.

Θα μου επιτρέψεις να σου πώ ένα ρησπέκτ που θέτεις τέτοια θέματα,θεωρώ δίκαιο να το πώ αν και δε νομίζω να έχω χρόνο να πω περισσότερα στη συζήτησή σας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Magi

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.008
Κριτικές
1
Like
517
Πόντοι
26
Μωρη τι σε κόφτει τοσο εσενα αν γαμαω εγω?
Αυτο ειναι ολο σου το πρόβλημα??
Η επειδη σας ξεκωλιαζω και τα 3 μαζι με το παπακι και τσιριζεται σαν γαμημενα πουστρονια.
ακου ανεστακο εδω γουσταρω να εχω να κανω με πουτανες γκει γαμιαδες λεσβιες .bisexual, τραβεστι ....εσυ δεν κολλας εδω πουστακι μου χαλας την αισθητική και την πιατσα ..
εδω ολοι αγαπαμε το σεξ εσυ δεν ξερεις απο αυτα οποτε σε εκανα μαντονα της φαπας
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.714
Like
1.504
Πόντοι
216
Εξαρτάτε αν η τσοντα πρεσβεύει και προωθεί καπιταλιστικα πρωτυπα:2funny: μποτοξ ,σιλικόνη.μαλλια λευκανση κωλου κτλ θα τους δεις ολους θεους..
Αν η τσοντα πρεσβεύει καυλομενους και προωθούν τον οργασμο ναι θα δεις μετριους και κατω διοτι ΓΑΜΑΝΕ ακομπλεξαριστοι και παει το αιμα σωστα και γίνεται γαμησι και οχι πασαρέλα
Αδερφέ μου δεν είπα τίποτα για καπιταλιστικά πρότυπα ούτε για άντρες μοντέλα.

Απλά αυτό το παράδειγμα είναι το ίδιο με αυτό που βλέπουμε κάθε μέρα στο δρόμο.

Άντρες αντικειμενικά άσχημοι (χοντροί ή αγύμναστοι μπακαλιάροι, άσχημες φάτσες, πεταχτά αυτιά, στραβες μύτες, κοντοί και ότι άλλο μπορείς να φανταστείς) να γαμάνε μουνάρες και ας μην έχουν ούτε λεφτά.

Αν κάποιος μπορεί να το εξηγήσει αυτό από εμένα τι να πω έχει τον σεβασμό μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom