Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 69 άτομα (5 μέλη και 64 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 845 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 311 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 556 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.882

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.894
Κριτικές
94
Like
46.180
Πόντοι
17.311
Αν καί είμαι πολύ περίεργος άνθρωπος...έχω παρατηρήσει ότι στά Date πού έκανα κατά καιρούς...ελάχιστα ήταν αυτά πού ευδοκιμούσαν!!
Πάντα μιλάω μέ σοβαρές προυποθέσεις...όχι απλά καί μόνο γιά Sex!! :undecided:
και αυτο που κολλαει με τον φιλο μας τον ανεστακο, που το μονο θηλυκο που εχει δει ειναι η χουφτα του ?
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.152
Like
15.794
Πόντοι
3.656


Ξέρεις την ιστορία του Μαλκότση;

ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ ;;;


 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
και αυτο που κολλαει με τον φιλο μας τον ανεστακο, που το μονο θηλυκο που εχει δει ειναι η χουφτα του ?
Επειδή μίλησες γιά Date...γενικότερα τά ραντεβού είναι λουσμένα από απογοήτευση καί αποτυχία!!
Θά έλεγα πάνω από 80-90%
Πάντα μιλάμε γιά ωραίες γκόμενες...καί όχι τού κώλου!!
Αρα έχει κάποια σχέση...όχι μέ τόν zap...αλλά μέ τόν θεσμό τών ραντεβού!! :undecided:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
969
Κριτικές
1
Like
492
Πόντοι
26
Ξέρεις την ιστορία του Μαλκότση;

ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ ;;;


Δεν εκπλήσσομαι καθόλου για αλλη μια φορα ο κρονος τρωει τα παιδιά του ...
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.152
Like
15.794
Πόντοι
3.656
Δεν εκπλήσσομαι καθόλου για αλλη μια φορα ο κρονος τρωει τα παιδιά του ...


Από εδώ και πέρα, είναι άξιοι της τύχης τους όσοι μείνουν σε αυτή τη χαβούζα.
Ό,τι κι αν πάθουν .
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.894
Κριτικές
94
Like
46.180
Πόντοι
17.311
Επειδή μίλησες γιά Date...γενικότερα τά ραντεβού είναι λουσμένα από απογοήτευση καί αποτυχία!!
Θά έλεγα πάνω από 80-90%
Πάντα μιλάμε γιά ωραίες γκόμενες...καί όχι τού κώλου!!
Αρα έχει κάποια σχέση...όχι μέ τόν zap...αλλά μέ τόν θεσμό τών ραντεβού!! :undecided:
εγω δε μιλησα για ντεητ.
ο ανεστακος μας ειπε οτι θα πηγαινε σημερα (2ο μαλιστα-λες και πηγε 1ο), αλλα τελικα ηταν ακομα μια παπατζα απο τις καθημερινες μαλακιες που πεταει σωρηδον και μας κανει να βγαζουμε τα σωθικα μας καθε φορα.
εδω δε ξερει τιποτα απο γυναικα, ειναι παντελως ασχετος, πως θα βγει και ντεητ θα μου πεις?
αυτο ειναι αλλο ερωτημα ασφαλως, που δε χρειαζεται καν να απαντηθει, αλλα και να καταναλωσουμε χρονο φυσικα.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
εγω δε μιλησα για ντεητ.
ο ανεστακος μας ειπε οτι θα πηγαινε σημερα (2ο μαλιστα-λες και πηγε 1ο), αλλα τελικα ηταν ακομα μια παπατζα απο τις καθημερινες μαλακιες που πεταει σωρηδον και μας κανει να βγαζουμε τα σωθικα μας καθε φορα.
εδω δε ξερει τιποτα απο γυναικα, ειναι παντελως ασχετος, πως θα βγει και ντεητ θα μου πεις?
αυτο ειναι αλλο ερωτημα ασφαλως, που δε χρειαζεται καν να απαντηθει, αλλα και να καταναλωσουμε χρονο φυσικα.
Αν σού πώ...ότι σέ όποιο ραντεβού καί νά πάω έχω τράκ θά τό πιστέψεις ?
Καί έχω πάει θά έλεγα σέ αρκετά!!
Ασε πού σέ κάθε ραντεβού είναι μία νέα εμπειρία...καί δέν ξέρεις τί σού ξημερώνει!!
Σίγουρα κάθε άνθρωπος έχει τήν δική του ιδιοσυγκρασία καί όρια...καί τά χειρίζεται ανάλογα!!
Οχι μωρέ πιστεύω καί ο zap θά βρεί τήν άκρη...όπως εξάλλου όλοι μας...λίγο-πολύ τήν ψάχνουμε!! :undecided:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
969
Κριτικές
1
Like
492
Πόντοι
26
Από εδώ και πέρα, είναι άξιοι της τύχης τους όσοι μείνουν σε αυτή τη χαβούζα.
Ό,τι κι αν πάθουν .
εδω ειναι ο τοπος που γεννηθήκαμε και μεγαλώσαμε ο οίκτος δεν βοηθαει γιατι εχεις να κανεις με κατι που εξαπλώνεται οποτε μην επαναπαύεσαι στα ανάκτορα σου .....
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.894
Κριτικές
94
Like
46.180
Πόντοι
17.311
Αν σού πώ...ότι σέ όποιο ραντεβού καί νά πάω έχω τράκ θά τό πιστέψεις ?
Καί έχω πάει θά έλεγα σέ αρκετά!!
Ασε πού σέ κάθε ραντεβού είναι μία νέα εμπειρία...καί δέν ξέρεις τί σού ξημερώνει!!
Σίγουρα κάθε άνθρωπος έχει τήν δική του ιδιοσυγκρασία καί όρια...καί τά χειρίζεται ανάλογα!!
Οχι μωρέ πιστεύω καί ο zap θά βρεί τήν άκρη...όπως εξάλλου όλοι μας λίγο-πολύ τήν ψάχνουμε!! :undecided:
εγω απεναντιας δεν εχω κανενα απολυτως τρακ η' αγχος, γιατι ετσι ειμαι ετσι κι αλλιως.
για τον ανεστακο αν δεν αλλαξει τακτικη, δεν το βλεπω.
εδω καταρχας δε βλεπει τι του γραφουμε η' τα βλεπει και λεει τα δικα του πανασχετα, με αυτα που του λεμε, απλα για να πει τη μαλακια του. κοινως ντουβαρι.
ειναι της θεωριας, μου ειπε ο ταδε και η θεια της ταδε οτι αυτο, χωρις να υπαρχει αποδειξη.
και οταν δε βλεπει καποιος (που εχει το χρονο μπροστα του), ειναι σιγουρο οτι δεν ακουει τι του λες κιολας.
βλεπε σαμπ0 που μας εχει αραδειασει ολη την αυτονοητη θεωρια, χωρις να εχει κανει σχεση-πραξη.
ποιος θα τους παρει στα σοβαρα ?
μονο κατι ομοιοι τους... δηλαδη αμπαλοι πεοσφαιριστες μπλαμπλαδες.
καληνυχτα λοιπον, εχει φαει πορτα απο τα αποδυτηρια ο ανεστακος και πολυ σχολαστικα μαλιστα, εκτος απο τα φαπιδια που τρωει εδω μεσα στο χαλαρο.
ας μεινει στην υποτιθεμενη αυτοβελτιωση καλυτερα τελικα, για να μας κανει να γελαμε τουλαχιστον.
γκομενα δεν προκειται να βρει ουτε με συνοικεσιο.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.421
Κριτικές
1
Like
1.170
Πόντοι
216
εγω δε μιλησα για ντεητ.
ο ανεστακος μας ειπε οτι θα πηγαινε σημερα (2ο μαλιστα-λες και πηγε 1ο), αλλα τελικα ηταν ακομα μια παπατζα απο τις καθημερινες μαλακιες που πεταει σωρηδον και μας κανει να βγαζουμε τα σωθικα μας καθε φορα.
εδω δε ξερει τιποτα απο γυναικα, ειναι παντελως ασχετος, πως θα βγει και ντεητ θα μου πεις?
αυτο ειναι αλλο ερωτημα ασφαλως, που δε χρειαζεται καν να απαντηθει, αλλα και να καταναλωσουμε χρονο φυσικα.
Θες να βγουμε μαζι μια μερα και να δεις ποσες γκομενες θα χτυπήσω εγω και ποσες εσυ?
Το ντειτνγκ εγω το εχω σπουδασει παπακερατωμενε.
Αν θες να σε μαθω καλως...αλλιως στη τυφλα και στη κοσμαρα σου
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
εγω απεναντιας δεν εχω κανενα απολυτως τρακ η' αγχος, γιατι ετσι ειμαι ετσι κι αλλιως.
για τον ανεστακο αν δεν αλλαξει τακτικη, δεν το βλεπω.
εδω καταρχας δε βλεπει τι του γραφουμε η' τα βλεπει και λεει τα δικα του πανασχετα, με αυτα που του λεμε, απλα για να πει τη μαλακια του. κοινως ντουβαρι.
ειναι της θεωριας, μου ειπε ο ταδε και η θεια της ταδε οτι αυτο, χωρις να υπαρχει αποδειξη.
και οταν δε βλεπει καποιος (που εχει το χρονο μπροστα του), ειναι σιγουρο οτι δεν ακουει τι του λες κιολας.
βλεπε σαμπ0 που μας εχει αραδειασει ολη την αυτονοητη θεωρια, χωρις να εχει κανει σχεση-πραξη.
ποιος θα τους παρει στα σοβαρα ?
μονο κατι ομοιοι τους... δηλαδη αμπαλοι πεοσφαιριστες μπλαμπλαδες.
καληνυχτα λοιπον, εχει φαει πορτα απο τα αποδυτηρια ο ανεστακος και πολυ σχολαστικα μαλιστα, εκτος απο τα φαπιδια που τρωει εδω μεσα στο χαλαρο.
ας μεινει στην υποτιθεμενη αυτοβελτιωση καλυτερα τελικα, για να μας κανει να γελαμε τουλαχιστον.
γκομενα δεν προκειται να βρει ουτε με συνοικεσιο.
Κοίτα αυτός έχει ένα μοντέλο διαχείρισης...πού άν μπορεί νά τό κάνει πράξη...θεωρητικά αλλά καί πρακτικά θά έχει κάποιες επιτυχίες!!
Τό θέμα είναι ότι αυτό τό μοντέλο γιά κάποιους δέν είναι εύκολα πραγματοποιήσιμο...γιά πολλούς λόγους!!
Σέ κάποια συμφωνώ...σέ άλλα όχι!!
Ετσι καί αλλιώς τέλειο μοντέλο...στίς ανθρώπινες σχέσεις δέν υπάρχει!! :undecided:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.894
Κριτικές
94
Like
46.180
Πόντοι
17.311
Θες να βγουμε μαζι μια μερα και να δεις ποσες γκομενες θα χτυπήσω εγω και ποσες εσυ?
Το ντειτνγκ εγω το εχω σπουδασει παπακερατωμενε.
Αν θες να σε μαθω καλως...αλλιως στη τυφλα και στη κοσμαρα σου
τι ειμαι να βγω μαζι σου ρε ναυαγιο ολκης, πουστης ?
δε βγαινω με αντρες ανεστακο, σορρυ.
τοσες ταπες σου ριχνω για την πλακα μου, μου θες και εξοδο.
εδω κανεις μια ωρα να απαντησεις και οταν εισαι τσιτωμενος απο τις ταπες που τρως κανεις και λαθη, σκεψου εξω που δε θα μπορεις να αρθρωσεις λεξη.
βγες με πανουλη κ. καλυτερα, να καψετε καρδιες με τις αρετες σας :2funny::2funny::2funny:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.421
Κριτικές
1
Like
1.170
Πόντοι
216
εγω απεναντιας δεν εχω κανενα απολυτως τρακ η' αγχος, γιατι ετσι ειμαι ετσι κι αλλιως.
για τον ανεστακο αν δεν αλλαξει τακτικη, δεν το βλεπω.
εδω καταρχας δε βλεπει τι του γραφουμε η' τα βλεπει και λεει τα δικα του πανασχετα, με αυτα που του λεμε, απλα για να πει τη μαλακια του. κοινως ντουβαρι.
ειναι της θεωριας, μου ειπε ο ταδε και η θεια της ταδε οτι αυτο, χωρις να υπαρχει αποδειξη.
και οταν δε βλεπει καποιος (που εχει το χρονο μπροστα του), ειναι σιγουρο οτι δεν ακουει τι του λες κιολας.
βλεπε σαμπ0 που μας εχει αραδειασει ολη την αυτονοητη θεωρια, χωρις να εχει κανει σχεση-πραξη.
ποιος θα τους παρει στα σοβαρα ?
μονο κατι ομοιοι τους... δηλαδη αμπαλοι πεοσφαιριστες μπλαμπλαδες.
καληνυχτα λοιπον, εχει φαει πορτα απο τα αποδυτηρια ο ανεστακος και πολυ σχολαστικα μαλιστα, εκτος απο τα φαπιδια που τρωει εδω μεσα στο χαλαρο.
ας μεινει στην υποτιθεμενη αυτοβελτιωση καλυτερα τελικα, για να μας κανει να γελαμε τουλαχιστον.
γκομενα δεν προκειται να βρει ουτε με συνοικεσιο.
Καλα σε εχει φαει η ζηλια...τι να σου κανω εγω που δεν μπορείς να βρεις γυναικα?τι σου φταιω εγω που σε κερατωσε η πρωην...
Βλεπεις οταν εισαι αμαθος αμπαλος ποσα δεινα μπορουν να σε βρουν?
Και μετα σου φταίνε οι άλλοι.
Σου ειπα καλύτερα να με ακουγες παρα να μου το παιζεις ξερολας και έξυπνος, μονο και μονο απο τα λεγομενα σου εισαι χαμένος στο ντειτινγκ και παλι θα φας τις μουτρελες σου.
Η μαγκι δεν μπορεί να σε συμβουλευσει παρα μονο να κανει το ψυχικο και σου κατσει να φυγει ο μπουχος.
Θες ριζικη αναθεωρηση τροπου σκέψης και μετα να ξεκινησουμε απο την αλφάβητο της αυτοβελτίωσης και της εξελιξης σε συνδυασμό με το τροπο προσέγγισης.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.894
Κριτικές
94
Like
46.180
Πόντοι
17.311
Καλα σε εχει φαει η ζηλια...τι να σου κανω εγω που δεν μπορείς να βρεις γυναικα?τι σου φταιω εγω που σε κερατωσε η πρωην...
Βλεπεις οταν εισαι αμαθος αμπαλος ποσα δεινα μπορουν να σε βρουν?
Και μετα σου φταίνε οι άλλοι.
Σου ειπα καλύτερα να με ακουγες παρα να μου το παιζεις ξερολας και έξυπνος, μονο και μονο απο τα λεγομενα σου εισαι χαμένος στο ντειτινγκ και παλι θα φας τις μουτρελες σου.
Η μαγκι δεν μπορεί να σε συμβουλευσει παρα μονο να κανει το ψυχικο και σου κατσει να φυγει ο μπουχος.
Θες ριζικη αναθεωρηση τροπου σκέψης και μετα να ξεκινησουμε απο την αλφάβητο της αυτοβελτίωσης και της εξελιξης σε συνδυασμό με το τροπο προσέγγισης.
καλα πανε μια στο βεσε της αυτοβελτιωσης και ριξε λιγο κατουρο στη μαπα σου.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.421
Κριτικές
1
Like
1.170
Πόντοι
216
τι ειμαι να βγω μαζι σου ρε ναυαγιο ολκης, πουστης ?
δε βγαινω με αντρες ανεστακο, σορρυ.
τοσες ταπες σου ριχνω για την πλακα μου, μου θες και εξοδο.
εδω κανεις μια ωρα να απαντησεις και οταν εισαι τσιτωμενος απο τις ταπες που τρως κανεις και λαθη, σκεψου εξω που δε θα μπορεις να αρθρωσεις λεξη.
βγες με πανουλη κ. καλυτερα, να καψετε καρδιες με τις αρετες σας :2funny::2funny::2funny:
Δεν μπορώ να ειμαι ολη την ωρα εδω μεσα ρε μπουλη,εχω να απαντήσω σε μειλ εχω τηλέφωνα,εχω διαβασμα και ακομα και πρακτική εξάσκηση
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.894
Κριτικές
94
Like
46.180
Πόντοι
17.311
Κοίτα αυτός έχει ένα μοντέλο διαχείρισης...πού άν μπορεί νά τό κάνει πράξη...θεωρητικά αλλά καί πρακτικά θά έχει κάποιες επιτυχίες!!
Τό θέμα είναι ότι αυτό τό μοντέλο γιά κάποιους δέν είναι εύκολα πραγματοποιήσιμο...γιά πολλούς λόγους!!
Σέ κάποια συμφωνώ...σέ άλλα όχι!!
Ετσι καί αλλιώς τέλειο μοντέλο...στίς ανθρώπινες σχέσεις δέν υπάρχει!! :undecided:
δε με ενδιαφερει ο ανεστακος παιχτη μου.
τετοιοι τυποι σαν τον ανεστακο ειναι καμμενα χαρτια.
ο τυπος λεει πληρωνει για να βγει ραντεβου και παει στις πουτανες μετα για σεξ, για 5 λεπτα ανακουφιση.
πλακα μας κανεις και εσυ νυχτιατικα ?
θα κατσω εγω να ασχοληθω με ανεστακους ζαπατιστες ναυαγια ζωης.
μονο για δουλεμα ειναι ολοι αυτοι και ας λενε οτι θελουν.
απο λογια, αλλο τιποτα... εδω μεσα κυριως.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.894
Κριτικές
94
Like
46.180
Πόντοι
17.311
Δεν μπορώ να ειμαι ολη την ωρα εδω μεσα ρε μπουλη,εχω να απαντήσω σε μειλ εχω τηλέφωνα,εχω διαβασμα και ακομα και πρακτική εξάσκηση
και τα ραδεβου που βγαινεις γιατι τα ξεχασες να τα γραψεις ?
ειπαμε ανεστακο, εισαι μουλτιτασκ μαλακας εσυ.
μπραβο σου, αλλα μπορεις και καλυτερα... με την αυτοβελτιωση παντα εννοειται.
:thumbsup:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
δε με ενδιαφερει ο ανεστακος παιχτη μου.
τετοιοι τυποι σαν τον ανεστακο ειναι καμμενα χαρτια.
ο τυπος λεει πληρωνει για να βγει ραντεβου και παει στις πουτανες μετα για σεξ, για 5 λεπτα ανακουφιση.
πλακα μας κανεις και εσυ νυχτιατικα ?
θα κατσω εγω να ασχοληθω με ανεστακους ζαπατιστες ναυαγια ζωης.
μονο για δουλεμα ειναι ολοι αυτοι και ας λενε οτι θελουν.
απο λογια, αλλο τιποτα... εδω μεσα κυριως.
Καί εσύ δέν πάς στίς πουτάνες η κάνω λάθος ? Καί καλά κάνεις άν πάς!!
Νά σού κάνω μία ερώτηση ?
Οταν έχεις γκόμενα σού έχει τύχει νά πάς στίς πουτάνες ? Οχι μόνο μία φορά...αλλά πολλές φορές άν έχεις πάει!!
Εγώ παλαιά όταν πήγαινα στά μπουρδέλα...δέν σου κρύβω ότι τό είχα πεί σέ κάποιες γκόμενες μου!! :undecided:
Τό έχεις πεί ποτέ σέ γκόμενα σου...ότι πάς μέ επαγγελματίες ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom