Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 845 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 311 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 556 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.882

gamechanger

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
305
Like
267
Πόντοι
21
Εγραψα πριν για τον κολλητο που ειναι χοντρος. Πεσιμο παντου, ακομα και στην παραλια που τα βυζια του ειναι μεγαλυτερα απο της γκομενας.
Μπαζωσε πολυ, αλλα εφαγε και 3-4 καλες
έτσι πρέπει, δουλεύεις την στατιστική σου! εγώ έχω κάνει κάτι λίγα το 2024 από πεσίματα, 0/42 είμαι αν μετράω σωστά. Βέβαια το τελευταίο δίμηνο έχω πολύ γεμάτο πρόγραμμα, αλλά εξομαλύνεται κάπως η κατάσταση από πρωτομαγιά, άνοιξε φουλ και ο καιρός, θα κάνω πολλά πεσίματα!
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.415
Κριτικές
1
Like
1.168
Πόντοι
216
έτσι πρέπει, δουλεύεις την στατιστική σου! εγώ έχω κάνει κάτι λίγα το 2024 από πεσίματα, 0/42 είμαι αν μετράω σωστά. Βέβαια το τελευταίο δίμηνο έχω πολύ γεμάτο πρόγραμμα, αλλά εξομαλύνεται κάπως η κατάσταση από πρωτομαγιά, άνοιξε φουλ και ο καιρός, θα κάνω πολλά πεσίματα!
0 στα 42???
Αυτο που ελεγα οτι το χυμα δεν πιανει τελικα.
 

gamechanger

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
305
Like
267
Πόντοι
21
Φτιαξε σωμα φιλε,γυμνασου φορα και κανα μποτινι που δινει υψος μια χαρα θα είσαι.
πρέπει να βάλω από τον Μάιο το τρέξιμο που είχαμε πει στο πρόγραμμα. Έχω αθλητικό υπόβαθρο, είμαι και 65 κιλά οπότε θα συνέλθει γρήγορα το σώμα μου. Απλά παρακολουθώ ένα σεμινάριο δίμηνο που τελειώνει σε μια βδομάδα για να βελτιώσω την επαγγελματική μου θέση και τα έχω αφήσει όλα στην άκρη γιατί είναι φουλ απαιτητικό. Αν φτιάξει και το επαγγελματικό θα έρθουν πιο εύκολα και τα μουνάκια...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

0 στα 42???
Αυτο που ελεγα οτι το χυμα δεν πιανει τελικα.
μέχρι στιγμής αυτό λένε και τα δικά μου στατιστικά αλλά μόλις φτάσω τα 100 πεσίματα θα βγάλω τα πρώτα μου συμπεράσματα! Στόχος παραμένει το 1 γαμήσι στα 100 πεσίματα, αλλά για την ώρα δεν εχουμε ούτε 1 ραντεβού!
 

gamechanger

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
305
Like
267
Πόντοι
21
Ο χοντρος που σου λεω, παμε για καφε και θα την πεσει στην σερβιτορα και οτι εχει κοντα στο τραπεζι απο μουνι. Παντα
οκ, και το να πας πχ σε ενα κλαμπ ή καφετέρια και να κανεις 10 πεσίματα σε 2 ώρες το βρίσκω γελοίο. Τώρα εφόσον πιάνει μπράβο του. Στον δρόμο θεωρώ ότι μπορούν να γίνουν περισσότερες προσπάθειες!
 

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
559
Πόντοι
21
Ο Πακης δεν ειχε ουτε κυκλους, ουτε σε μαγαζια συχναζε, ουτε καν λεφτα για παπουτσια. Απο το Πακισταν τα εφερε οταν ηρθε με βαρκα. Στον δρομο καμακωσε την πιτσιρικα και τωρα γαμαει ακαποτα ζεστο μουνακι
Και εμεις γαμαμε με καποτα και 2 κιλα τζελ ξεχαρβαλωμενα μουνια σε βρωμερα μπουρδελα
Πώς καταντήσαμε ρε συναγωνιστή έτσι ?:cry: , θα απαντήσω με διασκευή στίχου όπως μου αρέσει άλλωστε , 'θα τα βροντήξω όλα κάτω και φύγω , θα τα βροντήξω και θα πάρω τους δρομούς ζέστο μούνάκι για να βρώ ' ( στεαχωρήθηκα δεν είχα ιδιαίτερη έμπνευση ) .
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
Ο Πακης δεν ειχε ουτε κυκλους, ουτε σε μαγαζια συχναζε, ουτε καν λεφτα για παπουτσια. Απο το Πακισταν τα εφερε οταν ηρθε με βαρκα. Στον δρομο καμακωσε την πιτσιρικα και τωρα γαμαει ακαποτα ζεστο μουνακι
Και εμεις γαμαμε με καποτα και 2 κιλα τζελ ξεχαρβαλωμενα μουνια σε βρωμερα μπουρδελα
Πάκης γιά νά γαμήσει γκόμενα στήν Ελλάδα...η θά είναι η άλλη 120 κιλά η 1.40 η πουτάνα!!
Αάάά...ξέχασα η γιά τό τρελοκομείο!! :undecided:
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.156
Like
1.822
Πόντοι
216
Αυτό μια ελλεινιδα δεν θα το έκανε ποτέ..γιατι κοιτάνε μόνο τα λεφτά και τους κύκλους.με την αλβανίδα προχωράει η κουβέντα..μιλας σου μιλάει..δε ψάχνει..τον εφοπλιστή..είναι πιο προσγειωμένες
Οι
Αλβανίδες θέλουν και ρομαντικό και ιππότη και μαγκάκο.ειναι πιο γνήσιες γυναίκες.αν έδινες αυτό το πακέτο

Και βρεις αλβανίδα..την έχεις..και ας μη σε ξέρει από πριν..οι ελλεινιδες είναι κομπλεξικες και δε γουστάρουν τετοια
Να σου πω την αλήθεια, δεν έχω δει ακόμα Αλβανίδα με Έλληνα φτωχαδάκι.
Είδες εσύ;
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.156
Like
1.822
Πόντοι
216
Πάκης γιά νά γαμήσει γκόμενα στήν Ελλάδα...η θά είναι η άλλη 120 κιλά η 1.40 η πουτάνα!!
Αάάά...ξέχασα η γιά τό τρελοκομείο!! :undecided:
Στις μικρές ηλικίες, κάτω των 25, δεν ισχύει.
Ειδικά κάτι φοιτήτριες που αριστερίζουν, τις έχουν ξεμουνιάσει οι Πάκι.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
Στις μικρές ηλικίες, κάτω των 25, δεν ισχύει.
Ειδικά κάτι φοιτήτριες που αριστερίζουν, τις έχουν ξεμουνιάσει οι Πάκι.
Καί είναι καλά αυτές ?
Κάτι σαβούρες είναι ψυχάκια!! :undecided:
Το γκομενακι της φωτο μια χαρα ηταν, ειχε και γλυκια φατσουλα.
Καλά Ok !! :2funny:
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.156
Like
1.822
Πόντοι
216
Καί είναι καλά αυτές ?
Κάτι σαβούρες είναι ψυχάκια!! :undecided:
Μια χαρά είναι, απλά ακολουθούν γραμμές που επιτάσσει η "μόδα", τύπου "οι καημένοι οι Πάκι, είμαστε όλοι ίσοι, οι Έλληνες είναι φαλλοκράτες, πατριάρχες" κλπ κλπ να μη γράφω.
Στα υπόλοιπα μια χαρά σκέφτονται.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.575
Like
1.449
Πόντοι
216
Αυτό μια ελλεινιδα δεν θα το έκανε ποτέ..γιατι κοιτάνε μόνο τα λεφτά και τους κύκλους.με την αλβανίδα προχωράει η κουβέντα..μιλας σου μιλάει..δε ψάχνει..τον εφοπλιστή..είναι πιο προσγειωμένες
Οι
Αλβανίδες θέλουν και ρομαντικό και ιππότη και μαγκάκο.ειναι πιο γνήσιες γυναίκες.αν έδινες αυτό το πακέτο

Και βρεις αλβανίδα..την έχεις..και ας μη σε ξέρει από πριν..οι ελλεινιδες είναι κομπλεξικες και δε γουστάρουν τετοια
Καλά,άσε τα τσιτάτα και κοίτα μη σε πάνε μέσα που κυνηγάς τα ανήλικα...
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
Μια χαρά είναι, απλά ακολουθούν γραμμές που επιτάσσει η "μόδα", τύπου "οι καημένοι οι Πάκι, είμαστε όλοι ίσοι, οι Έλληνες είναι φαλλοκράτες, πατριάρχες" κλπ κλπ να μη γράφω.
Στα υπόλοιπα μια χαρά σκέφτονται.
Ποτέ στήν ζωή μου δέν έχω δεί στήν Ελλάδα "Σκούρο" έστω...μέ μέτρια γκόμενα!!
Τούς ελάχιστους πού έχω κοζάρει...είναι μέ κάτι χρέπια!!
Ποιά μέτρια καί πάνω θά πάει μέ σκούρο...καί μέ φτωχό σκούρο ?
Διότι σίγουρα άν ο σκούρος έχει χρήμα...αλλάζει τό θέμα...θά βρεί ένα πορνίδιο!! :undecided:
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.375
Κριτικές
10
Like
2.742
Πόντοι
3.385
Αυτό μια ελλεινιδα δεν θα το έκανε ποτέ..γιατι κοιτάνε μόνο τα λεφτά και τους κύκλους.με την αλβανίδα προχωράει η κουβέντα..μιλας σου μιλάει..δε ψάχνει..τον εφοπλιστή..είναι πιο προσγειωμένες
Οι
Αλβανίδες θέλουν και ρομαντικό και ιππότη και μαγκάκο.ειναι πιο γνήσιες γυναίκες.αν έδινες αυτό το πακέτο

Και βρεις αλβανίδα..την έχεις..και ας μη σε ξέρει από πριν..οι ελλεινιδες είναι κομπλεξικες και δε γουστάρουν τετοια

Έτσι ακριβώς, ελεεινές και τρισάθλιες οι Ελληνίδες, και επειδή είμαι αλτρουϊστής θυσιάζομαι να τις πηδάω για να μην έχεις εσύ κακές συναναστροφές και βλάπτεσαι.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.575
Like
1.449
Πόντοι
216
Έτσι ακριβώς, ελεεινές και τρισάθλιες οι Ελληνίδες, και επειδή είμαι αλτρουϊστής θυσιάζομαι να τις πηδάω για να μην έχεις εσύ κακές συναναστροφές και βλάπτεσαι.
Μετά την παρακολούθηση ζευγαριών ή και κοριτσιών που είναι μόνες τους,το ξέπλυμα σε γυναικοκτόνους έχουμε την αποπλάνηση ανηλίκου.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
Πάνω από 1.90 , μετράει αρνητικά.
Μέχρι 1.87 - 1.88 μετράει θετικά.
Μετράει αρνητικά...στίς τάπες γκόμενες!!
Στίς κοπελάρες 1.80+ είναι προσόν...γιά τόν άνδρα τέτοιο ύψος!! :undecided:
Πώς θά βάλει τακούνι 10 πόντους!!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.888
Κριτικές
94
Like
46.174
Πόντοι
17.311
Ετσι σου ειπε ? πες του και για εσε που δεν γαμεις και σκουζεις και ελα μετα να μας τα πεις...

εσυ μιας και χαρηκες με τον αλβανο λιγο παρακατω θα βρεις και τη σχολη του leader96 ....πες του απο ελληνιδα πας... :2funny::2funny:
οπως καταλαβες το ραδεβου... παλι με τη χουφτα του ηταν :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.685
Like
1.487
Πόντοι
216
Μάγκες μου επειδή είμαι ώρες στο τιμόνι και έχω βαρεθεί απίστευτα θέλω κάποιος να μου λύσει μια απορία που επεξεργάζομαι στη βαρεμάρα μου.

Πιστεύω ότι έχω δει κάποιες χιλιάδες ελληνικές ερασιτεχνικές τσόντες τα τελευταία 30 χρόνια.

Παρατήρησα ότι ο γαμιάς σε κάθε περίπτωση είναι οριακά μέτριος έως πολύ άσχημος. Στις περιπτώσεις που δεν φαίνονταν φάτσες ο γκόμενος ήταν από κοιλαράς μέχρι στραβοπούτσης κτλ.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
οπως καταλαβες το ραδεβου... παλι με τη χουφτα του ηταν :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Αν καί είμαι πολύ περίεργος άνθρωπος...έχω παρατηρήσει ότι στά Date πού έκανα κατά καιρούς...ελάχιστα ήταν αυτά πού ευδοκιμούσαν!!
Πάντα μιλάω μέ σοβαρές προυποθέσεις...όχι απλά καί μόνο γιά Sex!! :undecided:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom