Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 187K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (5 μέλη και 27 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 845 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 311 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 556 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.882

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
967
Κριτικές
1
Like
492
Πόντοι
26
Φυσικά καί είμαι άσχετος από σαδομαζοχισμό...δέν έχω τέτοιες τάσεις καί ιδανικά όπως εσύ καί άλλα φρικιά!!
Πουστράκια είναι αυτά πού πάς...η πού θά ήθελες νά πάς μαζί τους!!
Διαστρέβλωση καί ψέματα εσύ λές καί κάνεις...εμείς είμαστε άνδρες 100% τί δέν καταλαβαίνεις ?
Είσαι τόσο ανόητη-ανόητος ?
Πάμε πάλι ...κάνε παρέα με άντρες και θα δεις ότι είσαι απλά ένα καταθλιπτικό μπαζο...
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
Θα τρέχεις σαν τον άνεμο αν σταθεί ένας μπροστά σου...
Από εκεί νά καταλάβεις πόσο ευέλικτος είμαι...αίλουρος...όχι κοιμισμένος!!
Πάμε πάλι ...κάνε παρέα με άντρες και θα δεις ότι είσαι απλά ένα καταθλιπτικό μπαζο...
Πάλι τά ίδια...σού είπα ρέ φρικιό άσε εγώ νά είμαι καταθλιπτικό μπάζο...καί βγές έξω στό φώς νά δείς τόν ήλιο τί ωραίος πού είναι!!
Στά σκοτεινά μπουντρούμια καί κελιά πού πάς μέ τούς άρρωστους...τό μόνο πού βλέπεις είναι τό χάλι σου!!
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
967
Κριτικές
1
Like
492
Πόντοι
26
Από εκεί νά καταλάβεις πόσο ευέλικτος είμαι...αίλουρος...όχι κοιμισμένος!!

Πάλι τά ίδια...σού είπα ρέ φρικιό άσε εγώ νά είμαι καταθλιπτικό μπάζο...καί βγές έξω στό φώς νά δείς τόν ήλιο τί ωραίος πού είναι!!
Στά σκοτεινά μπουντρούμια καί κελιά πού πάς μέ τούς άρρωστους...τό μόνο πού βλέπεις είναι τό χάλι σου!!
Έλα κουκλίτσα το παιχνίδι σου παίζουμε άσε την κλαψα...δεν ήξερες ότι είσαι σε μια μικρή συσκευή που πας βόλτα μαζί μου? Υπάρχει ζωή και έξω από το βεσε....βάλε λαδακι μόνο στο κούτελο..
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
Έλα κουκλίτσα το παιχνίδι σου παίζουμε άσε την κλαψα...δεν ήξερες ότι είσαι σε μια μικρή συσκευή που πας βόλτα μαζί μου? Υπάρχει ζωή και έξω από το βεσε....βάλε λαδακι μόνο στο κούτελο..
Ποιό παιχνίδι μου μωρή αρρωστιάρα...καί ποιά κλάψα μου ?
Βόλτα μάζι σου ? Πολύ θά τό ήθελες αλλά μέ αυτό θά μείνεις!!
Λαδάκι στό wc νά βάλεις εσύ στήν κωλάρα σου...καί μετά τά στραπόν καί τά Sex toys πού έχεις ανωμαλέτα!!
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
967
Κριτικές
1
Like
492
Πόντοι
26
Ποιό παιχνίδι μου μωρή αρρωστιάρα...καί ποιά κλάψα μου ?
Βόλτα μάζι σου ? Πολύ θά τό ήθελες αλλά μέ αυτό θά μείνεις!!
Λαδάκι στό wc νά βάλεις εσύ στήν κωλάρα σου...καί μετά τά στραπόν πού έχεις ανωμαλέτα!!
Είσαι μεγάλη θαυμάστρια βλέπω στα αξεσουάρ..,.

Τώρα σε έχω Πεντέλη χαμόγελα...σου έβαλα και ήχο όταν έρχονται μηνύματα σου...
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
Είσαι μεγάλη θαυμάστρια βλέπω στα αξεσουάρ..,.

Τώρα σε έχω Πεντέλη χαμόγελα...σου έβαλα και ήχο όταν έρχονται μηνύματα σου...
Στά αξεσουάρ καί γενικότερα στά Sex toys εσύ τό έλεγες ότι έχεις...εγώ ούτε πού τά ξέρω αυτά τά κόλπα...καί ούτε θέλω νά τά μάθω!!
Πεντέλη ? είμαστε πολύ μακριά εγώ είμαι πολύ Νότια...αλλά καί από εδώ πού είμαι...θά σέ ξεφτιλίζω μία χαρά ξεκωλιάρα!!
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
967
Κριτικές
1
Like
492
Πόντοι
26
Στά αξεσουάρ καί γενικότερα στά Sex toys εσύ τό έλεγες ότι έχεις...εγώ ούτε πού τά ξέρω αυτά τά κόλπα...καί ούτε θέλω νά τά μάθω!!
Πεντέλη ? είμαστε πολύ μακριά εγώ είμαι πολύ Νότια...αλλά καί από εδώ πού είμαι...θά σέ ξεφτιλίζω μία χαρά ξεκωλιάρα!!
Ούτε να διαβάζεις με ηρεμία για αυτό τα έκανες όλα ανακάτεμα για να αποσπάσεις από την αρχική σου μαλακία...δεν είσαι κάτι πρωτότυπο...σκουξε
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.415
Κριτικές
1
Like
1.166
Πόντοι
216
Το στόμα σου πετάει ασυναρτησίες με διπολική πορεία και θες σούζα.....
Άρχισε να κάνεις με άντρες παρέα και θα δεις γιατί είσαι απλά ένα μελαγχολικό μπαζο...
Μωρή απο που και εως που εσυ ξερεις για διπολικη διαταραχη?
Ο Ακροατής μια χαρα ειναι και το λεω εγω ως ψυχολογος,εσυ κοιτα να κοιταχτεις γιατι εχεις 2 ψυχικα νοσήματα
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.415
Κριτικές
1
Like
1.166
Πόντοι
216
Πάλι καλά πού δέν τό γνωρίζεις...διότι άν τό γνώριζες θά είχες μαζέψει πρό πολλού...τήν γλώσσα σου!!
Γιά εμένα όλα τά δάχτυλα είναι ίσια καί ίδια...λειτουργούν σωστά καί όμορφα...δέν τά ξεχωρίζω!!
Ξεχωρίζω μόνο άτομα μέ αξίες καί ιδανικά...όλα τά άλλα είναι γιά τό γήπεδο!!
-Εδώ απόψεις μισανδρικές δέν χωράνε...πάρτο χαμπάρι-
Αυτο της το ειχα πει ήρεμα και πολιτισμένα δεν το καταλαβε ήθελε να προκαλεί τωρα που τρωει ολο μπινελικια όμως εχει ερθει στα ισια της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το άσε δεν το γνωρίζω και η δυσφορία σου δεν με τρομάζει... Στην ηλικία σου έπρεπε να ξέρεις ότι όλα.τα.δαχτυλα δεν είναι ίδια......
Μωρη ασε τα δαχτυλα μιας και ξερεις που τα χωνεις εισαι έμπειρη σ αυτα εσυ
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.415
Κριτικές
1
Like
1.166
Πόντοι
216
Μωρή αν τον δεις θα σου φυγουν τα τσισακια
Οποτε κανε μωκο δεν σε παίρνει
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.415
Κριτικές
1
Like
1.166
Πόντοι
216
Σ αυτο το θρεντ αν κοιταξετε και πιο πισω συνέχεια δεχοταν επιθέσεις απο ατομα του φεμινιστικου κινηματος,ειτε ειναι αντρες ειτε γυναίκες πισω ειτε ακομα και οργανωμενα ατομα με ενα προφιλ.
Γενικα ο φεμινισμος κοιταει να κατατροπωσει οτι ειναι αντιθετο απο αυτους,αυτοι βρισκονται παντου οπου και να πατε να βρειτε υποστηρικτες του.
Τωρα η μαγκι πολυ πιθανο να ειναι μια λεσβια φεμινιστρια ανοργασμικη αλλα μπορει απο πίσω να κρύβονται συμφέροντα απο αυτο το προφιλ.
Οταν εγω μπηκα εδω και αρχισα να λεω για την αυτοβελτίωση αλλα και να ενημερώνω για τα νεα δεδομένα και καταστάσεις ξαφνικα μια πουτσα απο το πουθενα ξεκινησε να μου επιτίθεται και να ακυρωνει πράγματα που εχω κανει στη πράξη.
Θελω να πω πως η μαγκι και η καθε μαγκι ειναι μια αρχιδοτριχα,το πρόβλημα ειναι η ιδεολογια του φεμινισμού αλλα το ποσοστό υποστηριξης τους.
Πισω απο τα προφιλ μαγκι κλπ μπορει να κρυβονται πανω απο 1 ατομο το οποια κοιτανε μεχρι και στο μπου να επιβληθουν.
Θα τους αφήσουμε να διαλυσουν και αλλο τη κατάσταση που επικρατεί?
Θα τους αφησουμε να μπαχαλεψουν και εδω και να μην υπάρχει πουθενα ενημέρωση?
Ας επιλέξουν τα μέλη τι θελουν να γίνει.
Η μαγκι και η καθε μαγκι γαμιολα καριολα δεν εχουν θεση εδω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ζαχαρίτσα.....ψωλουδες...πάω για φαγητό... τοξικές και ηλίθιες.. Τσάο
Πηγαινε ξεκωλιασου μωρη και πες μας εμπειρίες μετα.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.888
Κριτικές
94
Like
46.173
Πόντοι
17.311
Εθνικιστης ασελγουσε στο πτωμα της μανουλας σου μπουλη...Εχεις και αποψη πουστοτράβελο...Γαμω το σκυλολοι σου μπασταρδεμενε!

Μωρή αν τον δεις θα σου φυγουν τα τσισακια
Οποτε κανε μωκο δεν σε παίρνει
πολλά νευρακια τα κατουρημενα πιτσουνακια, πολλά νευρακια λέμε... :gay:
1000001434.jpg

εθισμένα στη φαπα και στο στραπον είναι τα ατιμουτσικα :2on1:
:2funny:
:2funny:
:2funny:
 

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
86
Like
120
Πόντοι
0
Σ αυτο το θρεντ αν κοιταξετε και πιο πισω συνέχεια δεχοταν επιθέσεις απο ατομα του φεμινιστικου κινηματος,ειτε ειναι αντρες ειτε γυναίκες πισω ειτε ακομα και οργανωμενα ατομα με ενα προφιλ.
Γενικα ο φεμινισμος κοιταει να κατατροπωσει οτι ειναι αντιθετο απο αυτους,αυτοι βρισκονται παντου οπου και να πατε να βρειτε υποστηρικτες του.
Τωρα η μαγκι πολυ πιθανο να ειναι μια λεσβια φεμινιστρια ανοργασμικη αλλα μπορει απο πίσω να κρύβονται συμφέροντα απο αυτο το προφιλ.
Οταν εγω μπηκα εδω και αρχισα να λεω για την αυτοβελτίωση αλλα και να ενημερώνω για τα νεα δεδομένα και καταστάσεις ξαφνικα μια πουτσα απο το πουθενα ξεκινησε να μου επιτίθεται και να ακυρωνει πράγματα που εχω κανει στη πράξη.
Θελω να πω πως η μαγκι και η καθε μαγκι ειναι μια αρχιδοτριχα,το πρόβλημα ειναι η ιδεολογια του φεμινισμού αλλα το ποσοστό υποστηριξης τους.
Πισω απο τα προφιλ μαγκι κλπ μπορει να κρυβονται πανω απο 1 ατομο το οποια κοιτανε μεχρι και στο μπου να επιβληθουν.
Θα τους αφήσουμε να διαλυσουν και αλλο τη κατάσταση που επικρατεί?
Θα τους αφησουμε να μπαχαλεψουν και εδω και να μην υπάρχει πουθενα ενημέρωση?
Ας επιλέξουν τα μέλη τι θελουν να γίνει.
Η μαγκι και η καθε μαγκι γαμιολα καριολα δεν εχουν θεση εδω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πηγαινε ξεκωλιασου μωρη και πες μας εμπειρίες μετα.
φεμινίστριες κάνουν επίθεση εδώ χαχαχα σε λίγο θα δεις και δράκους εσυ.εσυ είσαι ο πάπιας η Μαγκί ο Ανέστη και άλλο ονόματα.δεν είναι χαζοί οι άνθρωποι.η δουλειά σου είναι αυτή.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.415
Κριτικές
1
Like
1.166
Πόντοι
216
πολλά νευρακια τα κατουρημενα πιτσουνακια, πολλά νευρακια λέμε... :gay:
1000001434.jpg

εθισμένα στη φαπα και στο στραπον είναι τα ατιμουτσικα :2on1:
:2funny:
:2funny:
:2funny:
Ατομα οπως ο παπαφιλιπς είναι οι λεγόμενοι υποτακτικοι.
Αυτόι εχουν μια ταση μαζοχισμου οποτε ανετα και υπερ του φεμινισμού θα είναι αλλα και υπερ μιας φεμινίστριας.
Αυτοί θα στηριξουν με οποιοδήποτε κοστος μια γυναίκα και θα μισησουν το ιδιο τους το φυλο,βλέπουν τους υπόλοιπους αντρες ως ανταγωνιστές τους,εχουν ταχθει με τη μερια των φεμινιστριων γυναικών,Αυτοι οι τυποι κατα βαθος δεν θέλουν να γαμήσουν,θελουν απλα να μπουν στο φεμινιστικό τόξο και απο εκει να ακολουθουν κατα γραμμα τη πορεία.
Η φεμινίστριες σ αυτους δεν τους φερονται σκληρα μιας και εχουν υποταχθεί εχουν γινει τα παραδείγματα προς μιμιση για τους αλλους τους ανυπακουους.
Γιατι πιστευετε οτι η μαγκι μας παει κοντρα?
Γιατί η Μάγκι ασχολειται με εμας?γιατί την κοφτει τοσο μιας και μιλαμε για γκόμενες και λεμε τροπους μεθοδους για να εχουμε πιο πολλες?
Γιατί η μαγκι και η καθε φεμινίστρια δεν θέλουν ο άντρας να γαμεί, τον θελουν υποδουλο,ανενεργο ανισχυρο εξαφανισμένο εντελως...
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.415
Κριτικές
1
Like
1.166
Πόντοι
216
φεμινίστριες κάνουν επίθεση εδώ χαχαχα σε λίγο θα δεις και δράκους εσυ.εσυ είσαι ο πάπιας η Μαγκί ο Ανέστη και άλλο ονόματα.δεν είναι χαζοί οι άνθρωποι.η δουλειά σου είναι αυτή.
Εγω πέταξα το δολωμα και τωρα μια μια και ενας ενας τσιμπάτε
Καλος ήρθατε στην ομαδα
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
Εγω πέταξα το δολωμα και τωρα μια μια και ενας ενας τσιμπάτε
Καλος ήρθατε στην ομαδα
Καλά σέ αυτή τήν μεγαλοκοπέλα μήν τής δίνεις ιδιαίτερη σημασία...όταν μέ τόν Βλακάνιο Πουσταρά είχα κόντρα πετάχτηκε σάν τήν πούτσα!!
Καί τί είπε ? Από τήν ζήλια της καί τήν ασχήμια της...μέ κατηγόρησε ότι είμαι πουρόγερος καί ότι βάφω τά μαλλιά μου!!
Τόσο κομπλεξική...καί ανέραστη είναι η γερόντισσα!! :undecided:
-Πάρτο χαμπάρι σάν καί εμάς άνδρες δέν θά δούν ούτε στό όνειρο τους...έχουν λυσσάξει...μόνο άσχημους καί πουστάκια έχουν δεί-
 

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
86
Like
120
Πόντοι
0
Καλά σέ αυτή τήν μεγαλοκοπέλα μήν τής δίνεις ιδιαίτερη σημασία...όταν μέ τόν Βλακάνιο Πουσταρά είχα κόντρα πετάχτηκε σάν τήν πούτσα!!
Καί τί είπε ? Από τήν ζήλια της καί τήν ασχήμια της...μέ κατηγόρησε ότι είμαι πουρόγερος καί ότι βάφω τά μαλλιά μου!!
Τόσο κομπλεξική...καί ανέραστη είναι η γερόντισσα!! :undecided:
-Πάρτο χαμπάρι σάν καί εμάς άνδρες δέν θά δούν ούτε στό όνειρο τους...έχουν λυσσάξει...μόνο άσχημους καί πουστάκια έχουν δεί-
Χαχαχα Ευτυχώς γλίτωσα.για σου νεολαγνε με το κομοδίνο στο κεφάλι.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.888
Κριτικές
94
Like
46.173
Πόντοι
17.311
Ανακοίνωση μελος μου έστειλε π.μ και μου ειπε οτι ειναι λεσβια η Μάγκι
Ισως να ισχυει τελικά
μηπως ειναι το ιδιο μελος που με νοσταλγει ? :think:
Λεσβια ειναι και φανατικη φεμινίστρια μου το ειπε μέλος
ποσα μελη σε κατουρανε επιτελους ρε μαλακα ?????? :2funny::2funny::2funny:
Ατομα οπως ο παπαφιλιπς είναι οι λεγόμενοι υποτακτικοι.
Αυτόι εχουν μια ταση μαζοχισμου οποτε ανετα και υπερ του φεμινισμού θα είναι αλλα και υπερ μιας φεμινίστριας.
Αυτοί θα στηριξουν με οποιοδήποτε κοστος μια γυναίκα και θα μισησουν το ιδιο τους το φυλο,βλέπουν τους υπόλοιπους αντρες ως ανταγωνιστές τους,εχουν ταχθει με τη μερια των φεμινιστριων γυναικών,Αυτοι οι τυποι κατα βαθος δεν θέλουν να γαμήσουν,θελουν απλα να μπουν στο φεμινιστικό τόξο και απο εκει να ακολουθουν κατα γραμμα τη πορεία.
Η φεμινίστριες σ αυτους δεν τους φερονται σκληρα μιας και εχουν υποταχθεί εχουν γινει τα παραδείγματα προς μιμιση για τους αλλους τους ανυπακουους.
Γιατι πιστευετε οτι η μαγκι μας παει κοντρα?
Γιατί η Μάγκι ασχολειται με εμας?γιατί την κοφτει τοσο μιας και μιλαμε για γκόμενες και λεμε τροπους μεθοδους για να εχουμε πιο πολλες?
Γιατί η μαγκι και η καθε φεμινίστρια δεν θέλουν ο άντρας να γαμεί, τον θελουν υποδουλο,ανενεργο ανισχυρο εξαφανισμένο εντελως...
Blow Your Mind Wow GIF by Product Hunt
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.584
Like
3.500
Πόντοι
1.706
Χαχαχα Ευτυχώς γλίτωσα.για σου νεολαγνε με το κομοδίνο στο κεφάλι.
Κομοδίνο στο κεφάλι ?
Μωρή άνδρα στό επίπεδο τής εμφάνισης μου...δέν πρόκειται ποτέ στήν ζωή σου νά έχεις...όσο καί νά παρακαλάς!!
Καί αυτά γιά τά κομοδίνα πέστα αλλού...όχι σέ εμένα δέν σέ παίρνει!!
-Ολες εσείς οι άσχημες μόνο μέ κανένα καράφλα 1.55...σαπιοκοιλιά 200 κιλά σάς παίρνει- :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom