Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 845 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,1%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 310 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 556 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.881

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
1
Like
1.117
Πόντοι
216
Υπάρχει ενα μεγαλο ποσοστο αντρων οι οποιοι δεν μπορουν να βρουν γκόμενα αλλα λογω εγωισμού ποτε δεν πανε να ζητησουν βοηθεια και συμβουλες,επικρατεί ο εγωισμός και προτιμουν να μεινουν σ αυτη τη κατάσταση.
Αλλοι επισης απο αμυνα βγαζουν μια εχθρα εναν μισογυνισμο χωρις λογο και αιτια απλα το κανουν για να εκτονωθουν να φτιάξουν τη ψυχολογια τους.
Αρχικα θε πρέπει να παραδεχτει οτι ναι δεν βρισκω,αυτο και να το πουν ειναι κακο το θεωρουν υποτιμητικό..
Αλλα μονο αν το πεις αν αντιλειφθεις το πρόβλημα χωρις εγωισμούς εχεις κανει ενα βήμα για την αυτοβελτίωση.
Οταν πεις ναι εχω θεμα δεν μπορωνα το λυσω θελω βοήθεια η κεξη θελω βοήθεια ειναι το δευτερο βημα,αναζητας βοηθεια συμβουλες και το τρίτο βημα ειναι να πιστεψεις οτι θα αλλαξει η κατασταση να μη σε παρει απο κατω αλλα να ακουσεις αυτα που σου λενε και να αρχισεις να τα πράττεις..
Οπως ειπα αφηστε τους ερασιτεχνες κοουτς και πηγαίνετε σε ψυχολογους επαγγελματίες αυτοι θα σας βοηθησουν και ειδικά στο θεμα ντετινγκ θα πάτε αρχικα σε γυναικα ψυχολογο η οποια θα σας δωσει περι της γυναικείας πλευρας οδηγιες και ισως μετα σε ενα αντρα ψυχολογο αν δεν βγαλετε άκρη.
Θυμηθείτε η αυτοβελτίωση γινεται σταδιακα και μετα απο κόπο.
Θα μου πειτε ποσο χρόνο?αυτο παίζεται, απλα η βελτίωση αρχιζει απο τη πρωτη βδομάδα αν κάποιος μπει στο πλανο της αυτοβελτίωσης
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.868
Κριτικές
94
Like
46.117
Πόντοι
17.311
Υπάρχει ενα μεγαλο ποσοστο αντρων οι οποιοι δεν μπορουν να βρουν γκόμενα αλλα λογω εγωισμού ποτε δεν πανε να ζητησουν βοηθεια και συμβουλες
Αλλοι επισης απο αμυνα βγαζουν μια εχθρα εναν μισογυνισμο χωρις λογο και αιτια
καταλάβαμε ανεστακο...
πάλι με το πουλάκι σου στο βεσε της αυτοβελτιωσης θα τη βγαλεις και σήμερα, τόσο καλά πήγε το ραδεβου.

:2funny:
:2funny:
:2funny:
Schitts Creek Yes GIF by CBC
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.617
Like
2.649
Πόντοι
456
Ενα λαθος που κανουν πολλοι άντρες και συμβαίνει συχνά ειναι να τη πεφτουν ή να τους αρέσει σερβιτόρα.
Ειναι ενα φαινόμενο συχνό και αυτο εξηγείται
Οι άντρες γενικα οταν δεν εχουν επιλογές απο κοπελες κοιτάνε να πιαστούν απο οπου βρουν.
Οπότε πολλοι καταλήγουν να.τρεχουν ξωπισω απο σερβιτόρες άλλοι να εχουν σταμπάρει όπως η παπια μια κοπελα απο τον βενετη και γενικά πιάνονται με μια που θα ανταλαξουν ενα μινι διάλογο.
Εκεί οι γυναίκες καταλαβαίνουν τη κατάντια τους και αλλες απομακρυνονται αλλες δεν ασχολούνται.
Ειναι μια λαθος κίνηση και ποτε μην τη πεφτετε σε κοπέλες εν ωρα εργασίας και ειδικα οταν ειναι σε επαφή με πολυ κόσμο.
Πολύ σωστός ο αρχηγός.ελλαδα από τη πολύ αγαμία την πέφτουν στη πρώτη που θα δουν μπροστά τους
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.868
Κριτικές
94
Like
46.117
Πόντοι
17.311

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.140
Like
15.773
Πόντοι
3.656
Τί νά σού κάνουν οι κρέμες...άν τίς δείς τό πρωί άβαφες θά τρομάξεις...τί νά λέμε τώρα!! :undecided:
Εγώ δεν τρομάζω τύπε.
Τους βάζω κι εγώ κρέμα ... παντού ... σε όλο το πρόσωπο και μέσα στο στόμα ... μέχρι τις αμυγδαλές !
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
910
Κριτικές
1
Like
462
Πόντοι
26
καταλάβαμε ανεστακο...
πάλι με το πουλάκι σου στο βεσε της αυτόβελτιωσης θα τη βγαλεις και σήμερα, τόσο καλά πήγε το ραδεβου.

:2funny:
:2funny:
:2funny:
Schitts Creek Yes GIF by CBC
Κουράστηκε έκανε το μάγκα και για στόλισμα το λεβέντη...τώρα τα παίζει αλλιώς τα κουβαδάκια ...
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
910
Κριτικές
1
Like
462
Πόντοι
26
Φιλε της εκανα τη πρόταση αλλα η κοπελίτσα μονο λογια είναι.
Ασε που δεν μπορει χωρις εμένα, της ειπα παψε να ασχολεισαι μαζι μου και αυτη το συνεχιζει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Στο παιδικό του δωματίο ειναι κλαιει
Εσύ είπες μαλακίες και αυτές σε δέρνουν....είχες τη μαλακία τώρα έχεις και τα αποτελέσματα
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.164
Like
10.456
Πόντοι
2.256
Ρε παιδες εδω και αρκετες σελιδες αγνοηται ο Παπιας.....που να ειναι αραγε...επαθε τιποτα?
Το έχουμε πει πριν από κάτι μέρες. Στο δωμάτιο με τους μαλακούς τοίχους, φορώντας το λευκό γιλέκο. Δεν δούλεψε βλέπεις η ψυχοθεραπεία στο μπου.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.521
Like
3.465
Πόντοι
1.706
Γάμα εσύ είπε αυτό έχει πληγή στο πουλάκι από το πληκτρολόγιο....και πάει βεσε...


Εγώ πάω μια για πάστα...
Οπότε έχεις χρόνο να τον δυναμώσεις τον ηλίθιο γιατί θα πάει ραντεβού και θα μιλάει για το παπί.... βοηθά το λίγο...και να μην φάει παγωτό μπροστά της θα καρφωθεί
Ναί φάε καί πάστες...καί θά γίνει η κωλάρα σου άλλη τόση!!
Εκτός άν τρώς πάστες γιά νά μάς λές γλυκόλογα!! :undecided:
Εγώ δεν τρομάζω τύπε.
Τους βάζω κι εγώ κρέμα ... παντού ... σε όλο το πρόσωπο και μέσα στο στόμα ... μέχρι τις αμυγδαλές !
Κομάντο ο Τέλης!! :undecided:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
910
Κριτικές
1
Like
462
Πόντοι
26
Ναί φάε καί πάστες...καί θά γίνει η κωλάρα σου άλλη τόση!!
Εκτός άν τρώς πάστες γιά νά μάς λές γλυκόλογα!! :undecided:

Κομάντο ο Τέλης!! :undecided:
Απλά διασκεδάζω λιγάκι εξάλλου για αυτό και το ,fan nickname ...όμως έχεις δίκιο για τις παστες δεν είμαι κοριτσάκι...
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.521
Like
3.465
Πόντοι
1.706
Απλά διασκεδάζω λιγάκι εξάλλου για αυτό και το ,fan nickname ...όμως έχεις δίκιο για τις παστες δεν είμαι κοριτσάκι...
Καλά δέν μπορείς νά βάλεις μία πιό ευχάριστη Photo ?
Τί είναι αυτό τό πράγμα πού έχεις βάλει ?
Σοβαρά ρωτάω!! :undecided:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.868
Κριτικές
94
Like
46.117
Πόντοι
17.311
Sad Cry GIF by Holler Studios

ζαπατας έχει πλανταξει στο δάκρυ και έχει χαλάσει ήδη 12αδα κωλοπεηπερ γλάρος, στο βεσε της αυτοβελτιωσης.
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
910
Κριτικές
1
Like
462
Πόντοι
26
Καλά δέν μπορείς νά βάλεις μία πιό ευχάριστη Photo ?
Τί είναι αυτό τό πράγμα πού έχεις βάλει ?
Σοβαρά ρωτάω!! :undecided:
Φαντάσου είναι διακριτικη σε σχέση με την πραγματικότητα..και εγώ μου ήρθε εμετός με το ροζ όμως είναι ένα χρώμα που σου αρέσει μην το αλλάζεις...


Ακροατή κάποτε και στο περίπτερο να πήγαινα φόραγα τακούνια χαλάρωσε κάθε πράγμα στην ώρα του....
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.521
Like
3.465
Πόντοι
1.706
Φαντάσου είναι διακριτικη σε σχέση με την πραγματικότητα..και εγώ μου ήρθε εμετός με το ροζ όμως είναι ένα χρώμα που σου αρέσει μην το αλλάζεις...


Ακροατή κάποτε και στο περίπτερο να πήγαινα φόραγα τακούνια χαλάρωσε κάθε πράγμα στην ώρα του....
Τό ρόζ χρώμα τό σιχαίνομαι...μού αρέσει μόνο όταν τό φοράνε σχετικά μικρές γκόμενες ηλικιακά π.χ έως 22-23 χρονών!!
Διακριτική είναι ?
Εγώ βλέπω μία διεστραμμένη στή Photo...αλλά άν αυτό είναι πού σού αρέσει...καί θέλεις νά τό πλασάρεις...τί νά πώ...Ok no problem!! :undecided:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
1
Like
1.117
Πόντοι
216
Sad Cry GIF by Holler Studios

ζαπατας έχει πλανταξει στο δάκρυ και έχει χαλάσει ήδη 12αδα κωλοπεηπερ γλάρος, στο βεσε της αυτοβελτιωσης.
Γιατί μωρη χαλασμένη συσκευή να εχω πλανταξει στο κλαμα?
Τι εγινε δεν βγαινει η σφηνα απο τη Μάγκι μαγκωσε?
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
910
Κριτικές
1
Like
462
Πόντοι
26
Τό ρόζ χρώμα τό σιχαίνομαι...μού αρέσει μόνο όταν τό φοράνε σχετικά μικρές γκόμενες ηλικιακά π.χ έως 22-23 χρονών!!
Διακριτική είναι ?
Εγώ βλέπω μία διεστραμμένη στή Photo...αλλά άν αυτό είναι πού σού αρέσει...καί θέλεις νά τό πλασάρεις...τί νά πώ...Ok no problem
Εκεί βλέπεις μια φετιχιστική φωτογραφία...όταν δεις σαδομαζοχιστική θα το καταλάβεις...θα σου έρθει ποιο απότομα....και ναι μου αρέσει....απλά όσα έχετε πει σε όλα έχετε πέσει έξω....όλα στην ώρα τους ...ο χρόνος έχει ωραία ροή...
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
1
Like
1.117
Πόντοι
216
Φαντάσου είναι διακριτικη σε σχέση με την πραγματικότητα..και εγώ μου ήρθε εμετός με το ροζ όμως είναι ένα χρώμα που σου αρέσει μην το αλλάζεις...


Ακροατή κάποτε και στο περίπτερο να πήγαινα φόραγα τακούνια χαλάρωσε κάθε πράγμα στην ώρα του....
Αφου εισαι ταπα λογικο να φορας παντού τακούνια
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
1
Like
1.117
Πόντοι
216
Εκεί βλέπεις μια φετιχιστική φωτογραφία...όταν δεις σαδομαζοχιστική θα το καταλάβεις...θα σου έρθει ποιο απότομα....και ναι μου αρέσει....απλά όσα έχετε πει σε όλα έχετε πέσει έξω....όλα στην ώρα τους ...ο χρόνος έχει ωραία ροή...
Τι λες μωρη που εχουνε πεσει εξω σε όλα.
Θα πεφτανε εξω αν σε βλέπαμε με κοτσιδάκια ροζ πινκ ρουχα και ενα γλειφιτζουρι στο στομα να λες λα λαλαλαλα τραλαλαλα
Εσυ θες να το παιξεις αφέντρα, αλλα δεν εισαι αφέντρα,σκατα στα μουτρα σου εισαι
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.140
Like
15.773
Πόντοι
3.656

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom