Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 844 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 318 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 310 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 555 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.878

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.327
Κριτικές
1
Like
1.096
Πόντοι
216
Οταν λές ότι έχεις μάθει τήν γκόμενα γιά ΣΚ...καί αυτή τό δέχτηκε sorry κιόλας αλλά δέν μιλάμε γιά σοβαρή περίπτωση γκόμενας...αλλά τού κώλου!!
Γιά νά πείσεις σοβαρό καί ωραίο γκομενέτο ότι είσαι πολυάσχολος...δέν φτάνει απλά νά τής τό πείς...πρέπει νά είσαι καί σέ θέση νά τό αποδείξεις!!
Τουλάχιστον έτσι τά έχω δεί τόσα χρόνια...μέσα από τήν ερωτική ζωή μου!!
Ισως κάνω λάθος...καί κάποιοι έχουν πολλές σοβαρές...καί ταυτόχρονα ωραίες γκόμενες παράλληλα!!
-Οταν μιλάω γιά ωραίες γκόμενες μιλάω πάντα από 7.5άρια καί πάνω...όλα τά άλλα δέν μού λένε μία- :undecided:
Εγω δεν μπορω να δω σοβαρα καμια και το ξεκαθαρίζω απο την αρχη,αλλες φευγουν αλλες μενουν,ανάλογα.
Σου ειπα τα ρυθμίζεις ολα και στο κατω κατω θα τη χάσεις, ο σκοπος σου ειπα δεν ειναι να τη κρατήσεις, ανανεώνεις το ροστερ απλά.
Από εκει και περα ειναι τι θες και τι ζητάς.
Οταν δεν ανανεονεται το ροστερ μενω με τις ως εχει,βαζεις απλα μια πρώτη επιλογή και την αλλη δεύτερη.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.511
Like
3.456
Πόντοι
1.706
Εγω δεν μπορω να δω σοβαρα καμια και το ξεκαθαρίζω απο την αρχη,αλλες φευγουν αλλες μενουν,ανάλογα.
Σου ειπα τα ρυθμίζεις ολα και στο κατω κατω θα τη χάσεις, ο σκοπος σου ειπα δεν ειναι να τη κρατήσεις, ανανεώνεις το ροστερ απλά.
Από εκει και περα ειναι τι θες και τι ζητάς.
Οταν δεν ανανεονεται το ροστερ μενω με τις ως εχει,βαζεις απλα μια πρώτη επιλογή και την αλλη δεύτερη.
Λέγοντας ότι δέν τίς βλέπεις σοβαρά...άν εννοείς τόν γάμο...είμαστε σύμφωνοι καί εγώ είμαι κατά τού γάμου...εξαρχής!!
Ok αλλά αυτό τό "Ανανεώνεις το ρόστερ απλά" δέν ξέρω τί απήχηση μπορεί νά έχει...στούς περισσότερους άσχημους καί αρκουδιάρηδες άνδρες!!
Μάλλον μιλάς γιά ένα μικρό ποσοστό γαμάτων ανδρών...καί ίσως κάποιων μετριοκαλών...πού δέν κολλάνε μέ τίς γκόμενες!!
-Αλλά σίγουρα δέν μιλάς γιά 7.5άρια μούνες...αλλά χαμηλότερης κατηγορίας- :undecided:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.327
Κριτικές
1
Like
1.096
Πόντοι
216
Λέγοντας ότι δέν τίς βλέπεις σοβαρά...άν εννοείς τόν γάμο...είμαστε σύμφωνοι καί εγώ είμαι κατά τού γάμου...εξαρχής!!
Ok αλλά αυτό τό "Ανανεώνεις το ρόστερ απλά" δέν ξέρω τί απήχηση μπορεί νά έχει...στούς περισσότερους άσχημους καί αρκουδιάρηδες άνδρες!!
Μάλλον μιλάς γιά ένα μικρό ποσοστό γαμάτων ανδρών...καί ίσως κάποιων μετριοκαλών...πού δέν κολλάνε μέ τίς γκόμενες!!
-Αλλά σίγουρα δέν μιλάς γιά 7.5άρια μούνες...αλλά χαμηλότερης κατηγορίας- :undecided:
Κοιτα η εμφάνιση ειναι υποκειμενική,συνηθως 7αρες και 8αρες η πλειοψηφια και που και που 6αρες.
Κοιτα η μεθοδος της αυτοβελτίωσης σε βοηθα και στη δικια σου ψυχολογία, σου ανεβάζει την αυτοπεποιθηση αλλα και σε κανει να εισαι προσαρμοσιμος στα νεα δεδομένα,οταν αλλαζεις συνεχως καταντάει μετα ρουτίνα ,δεν σε νοιάζει τοσο.
Θα μου πεις βέβαια οπως και πολλοι μου εχουν πει με αυτα που λες δεν υπάρχει συναισθήμα για να ζησεις τον έρωτα,ομως εκει ειναι στη κριση του καθένα, η αυτοβελτίωση σε βοηθά απλα να ερθεις σε επαφη και επικοινωνία με πολλες κοπέλες να εισαι εσυ ποιοτικος και αρεστος οσο το δυνατόν περισσότερο και απο εκει και περα ειναι στη κρίση σου αν ερωτευτείς και μεινεις μ αυτη τη μια κοπέλα,ο σκοπος της αυτοβελτίωσης ειναι να έρθει η ευτυχία στο καθένα ετσι οπως τη θέλει, ειτε ο αλλος θελει να εχει πολλες,ειτε μεχρι να βρει τη κατάλληλη γι αυτον.
Επίσης πολλοι κατηγόρησαν που ειπα για τα μπουρδελα,τα μπουρδελα ειναι καλα και ειναι σημαντικα μιας και αν καποιος δεν εχει κοπέλα δεν βρίσκει ή η αυτοβελτίωση δεν του βγαίνει ακόμα τοτε ειναι καλο να πηγαίνει να ειναι ενεργός,να τον κράτα σε φορμα
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.511
Like
3.456
Πόντοι
1.706
Κοιτα η εμφάνιση ειναι υποκειμενική,συνηθως 7αρες και 8αρες η πλειοψηφια και που και που 6αρες.
Κοιτα η μεθοδος της αυτοβελτίωσης σε βοηθα και στη δικια σου ψυχολογία, σου ανεβάζει την αυτοπεποιθηση αλλα και σε κανει να εισαι προσαρμοσιμος στα νεα δεδομένα,οταν αλλαζεις συνεχως καταντάει μετα ρουτίνα ,δεν σε νοιάζει τοσο.
Θα μου πεις βέβαια οπως και πολλοι μου εχουν πει με αυτα που λες δεν υπάρχει συναισθήμα για να ζησεις τον έρωτα,ομως εκει ειναι στη κριση του καθένα, η αυτοβελτίωση σε βοηθά απλα να ερθεις σε επαφη και επικοινωνία με πολλες κοπέλες να εισαι εσυ ποιοτικος και αρεστος οσο το δυνατόν περισσότερο και απο εκει και περα ειναι στη κρίση σου αν ερωτευτείς και μεινεις μ αυτη τη μια κοπέλα,ο σκοπος της αυτοβελτίωσης ειναι να έρθει η ευτυχία στο καθένα ετσι οπως τη θέλει, ειτε ο αλλος θελει να εχει πολλες,ειτε μεχρι να βρει τη κατάλληλη γι αυτον.
Επίσης πολλοι κατηγόρησαν που ειπα για τα μπουρδελα,τα μπουρδελα ειναι καλα και ειναι σημαντικα μιας και αν καποιος δεν εχει κοπέλα δεν βρίσκει ή η αυτοβελτίωση δεν του βγαίνει ακόμα τοτε ειναι καλο να πηγαίνει να ειναι ενεργός,να τον κράτα σε φορμα
Καμία αντίρρηση γιά τήν μέθοδο τής αυτοβελτίωσης...άλλωστε ο σοβαρός άνδρας πρέπει νά τό θεωρεί υποχρέωση του νά τό κάνει...καί όχι αγγαρεία!!
Τά μπουρδέλα είναι αναγκαία γιά 1002 λόγους...όσοι λένε τό αντίθετο είναι άσχετοι από κοινωνικά-σεξουαλικά καί μή θέματα!!
Τώρα τό τί επιπέδου υπηρεσίες παρέχουν...η άν τά συνδυάσει κανείς παράλληλα καί μέ τήν γκόμενα του...είναι πιστεύω άλλο θέμα!! :undecided:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.327
Κριτικές
1
Like
1.096
Πόντοι
216
Τα τελευταία χρόνια εχουν βγει πολλοί ντειτινγκ κοουτς οι οποιοι ειναι ασχετοι και λενε οτι τους κατέβει στο κεφαλι.
Πως θα γινεις κοουτς οταν δεν εχεις σπουδασει ψυχολογια,ειναι το α και το ω.
απο εκεί και περα θελει εξελιξη απο εμπειρίες σεμιναρια μεθοδους αλλα και συνεχόμενη εκμάθηση.
Θελω να πω μη χαλάτε τα λεφτα σε κοουτς ετσι,απλα αν ειναι κοουτς ζητήστε να δειτε αν εχει πτυχιο ψυχολογίας η κοινωνιολογιας έστω, αν δεν έχει τοτε του λετε παμε μια πρακτική να δουμε οτι ολα αυτα που λες δεν ειναι μπαρούφες, εφόσον πατε στο πρακτικα και δειτε οτι ο τυπος το εχει τοτε ακολουθείστε τον.
Αλλα και ο καλύτερος κοοουτς να ειναι αν δεν παρει πρωτοβουλία ο καθενας να βρει τις ισορροπιες δε γίνεται τίποτα.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.327
Κριτικές
1
Like
1.096
Πόντοι
216
Αυτή η θεωρια η οποια ειναι ακυρη ηταν του παπια,ειλικρινά ηταν για γελια και για κλάματα αυτη η θεωρια, πως γίνεται ενας αντρας να λεει αυτες τις ασυναρτησιες,αυτο δηλώνει απειρία και πολλα κομπλεξ και ψυχολογικά.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.511
Like
3.456
Πόντοι
1.706
Αυτή η θεωρια η οποια ειναι ακυρη ηταν του παπια,ειλικρινά ηταν για γελια και για κλάματα αυτη η θεωρια, πως γίνεται ενας αντρας να λεει αυτες τις ασυναρτησιες,αυτο δηλώνει απειρία και πολλα κομπλεξ και ψυχολογικά.
Δέν ήταν θεωρία είναι μία αλλόκοτη σκέψη πού δέν οδηγεί πουθενά...παρά μονίμως σέ αποτυχυμένα αποτελέσματα!!
Ακου θά πάει ο άλλος νά τήν πέφτει στεγνά στίς γκόμενες...σέ όποια βρίσκει μπροστά του καί ότι κάτσει...αυτό είναι θεωρία ?
Πέρα από ανοησία...δείχνει καί ανωριμότητα μεγάλη!! :undecided:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.571
Κριτικές
62
Like
39.908
Πόντοι
8.530
Πηγα φιλε 2 φορες,αυτη δεν ηρθε καμια,δεν πήγαινε αλλο.
:embarrased::embarrased::embarrased::embarrased::embarrased:
Oxι ρε παικτη....
Να ξοδέψεις χρόνο ,χρήμα και ενέργεια για να περάσεις τα σύνορα και να μην προκύψει συναντηση;
Ήττα μεγάλη...
Ελπίζω να μην γύρισες αγαμητος η έστω να χτυπησες έστω επί πληρωμή και κατά προτίμηση συμπατριώτισσά της.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.571
Κριτικές
62
Like
39.908
Πόντοι
8.530
Όσοι δεν μπορούν να γαμησουν είναι γιατί δεν τους κάθεται καμία και βρίσκουν με προξενιό κάποια που δεν την γαμαει ούτε μπαγκλας
Ισχύει...πολλοί βασίζονται στο διαδίκτυο και βρίσκουν μπάζα γιατί μόνοι ούτε μπαζο δεν ...!
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.511
Like
3.456
Πόντοι
1.706
Ισχύει...πολλοί βασίζονται στο διαδίκτυο και βρίσκουν μπάζα γιατί μόνοι ούτε μπαζο δεν ...!
Οχι πολλοί οι περισσότεροι...δέν είναι ντροπή νά λέμε τήν αλήθεια!!
Οι Ελληνοψώληδες είναι κότες καί φοβικοί!! :undecided:
Γκόμενα από internet= κατάντια!!
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.511
Like
3.456
Πόντοι
1.706
Όχι, έχω καλογαμησει από internet.
Καλά άτομο μου Ok!!
Οτι πείς!! :undecided:
Σχεδόν κανείς δέν γαμεί από internet μόνο άρρωστες, ψυχοπαθείς, άσχημες κτλ.
-Μακριά από ιντερνετικές γκόμενες...είναι ο ξεπεσμός τής ανδρικής αξιοπρέπειας-
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.571
Κριτικές
62
Like
39.908
Πόντοι
8.530
Οχι πολλοί οι περισσότεροι...δέν είναι ντροπή νά λέμε τήν αλήθεια!!
Οι Ελληνοψώληδες είναι κότες καί φοβικοί!! :undecided:
Γκόμενα από internet= κατάντια!!
...βρε τι γκόμενα!
Παντρεύονται την πρώτη που ΔΕΝ θα τους φτύσει ...αν τους κατσει κιόλας....τζακ-ποτ( με το μυαλό τους...μέχρι να αρχίσουν οι γκρίνιες και να αρχίσουν να τους ψήνουν το ψάρι στα χείλη).
Σέβομαι αρκετά αυτά που έχω στα παντελόνια μου για να τα πετάξω με αυτόν τον τρόπο στην χωματερή .
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.511
Like
3.456
Πόντοι
1.706
...βρε τι γκόμενα!
Παντρεύονται την πρώτη που ΔΕΝ θα τους φτύσει ...αν τους κατσει κιόλας....τζακ-ποτ( με το μυαλό τους...μέχρι να αρχίσουν οι γκρίνιες και να αρχίσουν να τους ψήνουν το ψάρι στα χείλη).
Σέβομαι αρκετά αυτά που έχω στα παντελόνια μου για να τα πετάξω με αυτόν τον τρόπο στην χωματερή .
Καί είναι άνδρες αυτοί ?
Πολύ καλά τούς κάνουν καί "Τούς ψήνουν τό ψάρι στά χείλη" τέτοιοι πού είναι!!
Δέν αξίζουν γιά τίποτα...είναι χαμένα κορμιά!! :undecided:
-Είναι ψεύτες, ρουφιάνοι, καί πολύ μεγάλες γαμιόλες...ο καθένας παίρνει αυτό πού τελικά αξίζει-
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.327
Κριτικές
1
Like
1.096
Πόντοι
216
:embarrased::embarrased::embarrased::embarrased::embarrased:
Oxι ρε παικτη....
Να ξοδέψεις χρόνο ,χρήμα και ενέργεια για να περάσεις τα σύνορα και να μην προκύψει συναντηση;
Ήττα μεγάλη...
Ελπίζω να μην γύρισες αγαμητος η έστω να χτυπησες έστω επί πληρωμή και κατά προτίμηση συμπατριώτισσά της.
Τη συνάντησα και ολα κομπλέ απλα για κατι πιο σοβαρο δεν προέκυψε
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.327
Κριτικές
1
Like
1.096
Πόντοι
216
Καί είναι άνδρες αυτοί ?
Πολύ καλά τούς κάνουν καί "Τούς ψήνουν τό ψάρι στά χείλη" τέτοιοι πού είναι!!
Δέν αξίζουν γιά τίποτα...είναι χαμένα κορμιά!! :undecided:
-Είναι ψεύτες, ρουφιάνοι, καί πολύ μεγάλες γαμιόλες...ο καθένας παίρνει αυτό πού τελικά αξίζει-
Το ρεζουμε ειναι να δει ενας άντρας πόσες γκόμενες εχει ρηξει απο μονος του,χωρις προξενιό και συστημένα.
Εκει θα καταλάβει που παει,τι αξιζει και τελικα αν τα καταφέρνει.
Ειναι τραγικό αντρες να έχουν μονο μια γυναικα 2 η 3 στη ζωη τους.
Εδω παντρεμένοι και ειναι η πρωτη τους γυναίκα
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.145
Like
1.812
Πόντοι
216
Το ρεζουμε ειναι να δει ενας άντρας πόσες γκόμενες εχει ρηξει απο μονος του,χωρις προξενιό και συστημένα.
Εκει θα καταλάβει που παει,τι αξιζει και τελικα αν τα καταφέρνει.
Ειναι τραγικό αντρες να έχουν μονο μια γυναικα 2 η 3 στη ζωη τους.
Εδω παντρεμένοι και ειναι η πρωτη τους γυναίκα
Δε νομίζω.
Ειδικά στις ηλικίες 35 και κάτω, το αποκλείω να είναι η πρώτη γυναίκα.
Ίσως σε τίποτα κωμοπόλεις των 5000 κατοίκων.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.511
Like
3.456
Πόντοι
1.706
Το ρεζουμε ειναι να δει ενας άντρας πόσες γκόμενες εχει ρηξει απο μονος του,χωρις προξενιό και συστημένα.
Εκει θα καταλάβει που παει,τι αξιζει και τελικα αν τα καταφέρνει.
Ειναι τραγικό αντρες να έχουν μονο μια γυναικα 2 η 3 στη ζωη τους.
Εδω παντρεμένοι και ειναι η πρωτη τους γυναίκα
Αυτό πού έγραψες μόλις τώρα...είναι αυτό πού "Φωνάζω" από τήν αρχή πού έκανα εγγραφή σέ αυτό τό Site!!
Αλλά κάποιοι κομπλεξικοί, ανέραστοι καί αγάμητοι...ήθελαν νά τό ισοπεδώσουν!! :undecided:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.135
Like
15.767
Πόντοι
3.656
Σχεδόν κανείς δέν γαμεί από internet μόνο άρρωστες, ψυχοπαθείς, άσχημες κτλ.
-Μακριά από ιντερνετικές γκόμενες...είναι ο ξεπεσμός τής ανδρικής αξιοπρέπειας-
Ρε τύπε ... το ψυχοπαθείς με γυναίκες δεν λέει κάτι ... ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ! ΟΛΕΣ.
Με τα σωστά τους δεν είναι καμία.

Το προσπερνάμε λοιπόν.

Δεν είναι ειδικά κατηγορία οι ιντερνετογκόμενες.
Ότι είναι πολύ δύσκολο να κάτσει ... είναι . Όπως και το καμάκι στο άσχετο .
Αλλά αν κάτσει ... μπορεί να βγει κάτι καλό ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom